Android 4.0 ICS - bude konkurencí pro Windows Phone?

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Android 4.0 ICS - bude konkurencí pro Windows Phone?

Příspěvek od GreenArrow »

Ale však jo,když se ti nelíbí,tak ho nepoužívej,pro mě je třeba zase zastaralý prostředí WP,připomíná mi to DOS
premikkoci
smartguru
smartguru
Příspěvky: 746
Registrován: stř dub 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

Android 4.0 ICS - bude konkurencí pro Windows Phone?

Příspěvek od premikkoci »

Někteří taky nosí sandále a ponožky po kolena, ledvinku a další "módní" záležitosti :D. Přitom si myslí, jak jsou moderní. Tím chci naznačit, že ten kdo aspoň trošku vkus, tak metro ocení.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Android 4.0 ICS - bude konkurencí pro Windows Phone?

Příspěvek od GreenArrow »

Promiň,ale windows phone je vrchol nevkusu,ale diskutovat o tom s jeho uživatelem nemá cenu,jak jsem řekl,vracíme se do DOSu
ThePXL
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: úte zář 27, 2011 21:42
Zařízení: HTC 7 Trophy s příchutí Manga
Bydliště: HK

Android 4.0 ICS - bude konkurencí pro Windows Phone?

Příspěvek od ThePXL »

Měl jsem iOS cca 2 roky a musím říct že Wp7 je teď velmi příjemná změna ;). Obzvlášť ty live tile.
kecirij
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: sob srp 13, 2011 5:16
Zařízení: DELL Venue Pro

Android 4.0 ICS - bude konkurencí pro Windows Phone?

Příspěvek od kecirij »

GreenArrow: ty vole víš vůbec co je DOS??? Jak můžeš plácat takové kraviny! Mám jak WP7 tak Android a můžu svobodně říct, že s WP7 pracuji mnohem raději! Nicméně neříkám, že by Android byl špatný systém.
Uživatelský avatar
Venca B
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 96
Registrován: úte čer 21, 2011 13:14
Zařízení: Samsung Omnia 7

Android 4.0 ICS - bude konkurencí pro Windows Phone?

Příspěvek od Venca B »

Ale Radku, nesmíš zapomenout, že Android kopíruje i už i WP7. Takže přidávají i nové trendy :-)
premikkoci
smartguru
smartguru
Příspěvky: 746
Registrován: stř dub 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

Android 4.0 ICS - bude konkurencí pro Windows Phone?

Příspěvek od premikkoci »

GreenArrow píše:Promiň,ale windows phone je vrchol nevkusu,ale diskutovat o tom s jeho uživatelem nemá cenu,jak jsem řekl,vracíme se do DOSu
Otázka zní. Co považuješ za vkusné? :D Asi ty sandály :D :D
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Android 4.0 ICS - bude konkurencí pro Windows Phone?

Příspěvek od Radek Hulán »

Pokud bude takto vypadat nová Nokia s WP7, nemám slov. Nádhera. Špičková unibody konstrukce jako N9.

Doufám, že to nezkazí mizerným foťákem nebo tak, ale osobně věřím, že si Nokia dá sakra pozor, aby to bylo přijato dobře.

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Android 4.0 ICS - bude konkurencí pro Windows Phone?

Příspěvek od YAMATO »

No ano, v tomto se shodneme, toto je krásný kousek.

A co je vtipné - po ICS začnu WP závidět o tři tlačítka více, k již teď na Androidu absentujícímu tlačítku fotoaparátu.V čem tkví výhoda jejich odstranění jsem nepochopil, holt jsem asi staromilec.
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Android 4.0 ICS - bude konkurencí pro Windows Phone?

Příspěvek od Standa »

To je jedna z věcí, proč je mi WP sympatický. V dnešní mánii, kdy tlačítko znamená špatnost, MS na tuto demenci nedal, a jednoduše stanovil pravidla. S BlackBerry jediný, kdo přemýšlí i nad ergonomií, ne jen nad efektem.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Android 4.0 ICS - bude konkurencí pro Windows Phone?

Příspěvek od GreenArrow »

Nechci ti kazit radost,ale zrovna tahle nokia má mít ty 3 tlačítka na displeji
Uživatelský avatar
sorento
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pát pro 10, 2010 17:33
Zařízení: iPhone 4, iPad 2

Android 4.0 ICS - bude konkurencí pro Windows Phone?

Příspěvek od sorento »

snad Nokie ( mimochodem je nádherná zejména v černé ) nabídne více paměti než 8 nebo 16 gb ?!
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Android 4.0 ICS - bude konkurencí pro Windows Phone?

Příspěvek od Standa »

GreenArrow píše:Nechci ti kazit radost,ale zrovna tahle nokia má mít ty 3 tlačítka na displeji
Myslíš jako dotekové nebo součástí GUI? Jestli dotekové, tak s tím samozřejmě počítám, vzhled je holt stále přednější než funkčnost, ale aspoň budou oddělena od ostatního systému.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Android 4.0 ICS - bude konkurencí pro Windows Phone?

Příspěvek od GreenArrow »

Myslím součástí GUI.Mohli to změnit,ale na internetu je spousta fotek,kde je vidět,že jsou to SW tlačítka
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

Android 4.0 ICS - bude konkurencí pro Windows Phone?

Příspěvek od Thompson »

Kvuli tláčítku na foťák přecházet k WP7 je trochu mimo moje chápání.Stejně tak jako hrozné UI WP7.
Pavel Štrobl
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: úte srp 09, 2011 15:06
Zařízení: Lumia 920 Cyan, Sony VAIO Duo 11
Bydliště: Planeta Země, Kontinent Evropa, Stát ČR, Město Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Android 4.0 ICS - bude konkurencí pro Windows Phone?

Příspěvek od Pavel Štrobl »

Thompson píše:Kvuli tláčítku na foťák přecházet k WP7 je trochu mimo moje chápání.Stejně tak jako hrozné UI WP7.
Pro toho kdo chce alespoň trochu fotit tak je nepostradatelná věc. Tobě asi přijde UI WP7 hrozné, ale to bude asi deformace Androidisty, ale budiž, protože WP7 má jednotné UI nyní používám Symbian Anna (na to trhání už jsem si zvykl), ale u Symbianu je to něco podobného jako u Androidu prostě nejednotné UI sice jsem si zvykl, ale štve mě to. Ještě bych rád dodal že Android sice z části kopíruje WM, ale přidává tam takové prapodivné malůvky.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Android 4.0 ICS - bude konkurencí pro Windows Phone?

Příspěvek od GreenArrow »

To jo,ale proč ho tam mít,když to jde řešit i třeba přes volume button jako na iPhonu...
Jednotné UI-to je kapitola sama o sobě,řekni mi,když jsi si stáhl poprvé aplikaci třeba pro facebook na WP,uměl jsi ji automaticky po prvním spuštění používat? Pochybuju,musel jsi se ji naučit používat,takže k čemu je vám jednotné UI? Je to stejná blbost,jako launcher pro android,prostě blbinka navíc.Po spuštění aplikace na androidu i na windows phone musíš udělat to samé,podívat se kde se odhlašuje,kde je chat apod.
Líbí se mi jak na jedné straně všichni říkají,že OS je pouze portál do aplikací,že je úplně jedno jak vypadá,tak proč tolik windows phone uživatelé řeší android? Věřte,že pokud vám přijde složitý,není to tím OS,ale vámi
premikkoci
smartguru
smartguru
Příspěvky: 746
Registrován: stř dub 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

Android 4.0 ICS - bude konkurencí pro Windows Phone?

Příspěvek od premikkoci »

Myslím, že složitost u uživatelů smartmanie by neměla být problém. Přeci jenom se tady schází lidé, co se aspoň trochu zajímají o svůj telefon a jiné. Říkáš, že windowsphone uživatelé řeší pořád složitost androidu, ale androidisti zase řeší nemožnost nějaké složitější či širší kustomizace u WP. Je to pořád oboustranné. Jeden říká mass storage, druhý cloud :D. Problém je spíše v tom, že ne každý vybírá mezi stovkami launcherů, widgetů.
Sjednocené UI je snad výhoda ne? Už jenom, že to pak nevypadá, jak omalovánky. Například tebou zmiňovaná aplikace facebooku mně velmi přehledná a člověku stačí jenom 4x přejet prstem do prava a už ví, kde co je. To samé platí u ostatních aplikací.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Android 4.0 ICS - bude konkurencí pro Windows Phone?

Příspěvek od GreenArrow »

Ano,člověku stačí 4x krát přejet prstem a ví kde co je,což znamená,že jednotné UI je ti absolutně na prd,protože se stejně jako na androidu musíš učit tu app používat
Ty považuješ vzhled systému za výhodu? To je trošku subjektivní názor nemyslíš? Pokud se dívám na windows phone,pro mě je to spíš nevýhoda,pro tebe třeba výhoda,ale na funkčnost OS to nemá vliv. Takže jsme dospěli k názoru,že celý to Hulánovo sjednocování je absolutně na pikaču
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Android 4.0 ICS - bude konkurencí pro Windows Phone?

Příspěvek od barberry.pha »

:D :D :D
Jsem si nemohl pomoct, je jedno jestli je to wm x ios, android x wp , wp x ios , android x ios, kazdy ma jine pozadavky a priority, kazdy potka ruzny OS v jinou dobu jeho vyvoje a proto ma na ne ruzne nazory. Je to porad dokola a podobne topicy jsou ve finale akorat jeden velky Flame. Kazdy ma pravdu, svoji pravdu se sveho pohledu. Pouivejte ten OS ktery vam vyhovuje, protoze jenom tim ze ho pouzivate vite nejlepe jak vam nejlepe vyhovuje. Kazdy pise svoje zkusenosti a na kazdem je zda-li mu dany OS vyhovuje. Co potrebuje Pepik nepotrebuje Karel.
Nekdy vazne horsi nez na piskovisti :D
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google a 11 hostů