Full mango na Omnii 7 od německého T-Mobile

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Uživatelský avatar
benzinkanalevo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: pon črc 18, 2011 9:40
Zařízení: Samsung Omnia 7 16GB

Full mango na Omnii 7 od německého T-Mobile

Příspěvek od benzinkanalevo »

Zdravím, konečně se mi povedl full update na Mango.. Mám Omnii 7 brand z německého T-Mobile. Pokud má náhodou někdo ten sám problém - může zkusit tento návod..

Toť vše :)) (Je to překlad z google tak sorry :)) )

http://translate.google.com/translate?s ... ml&act=url" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
FilipZeVsi
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: úte srp 16, 2011 23:54
Zařízení: Omnia 7

Full mango na Omnii 7 od německého T-Mobile

Příspěvek od FilipZeVsi »

Gratulace! Ale ja se do toho poustet neodvazim (i kdyz mam mobil taky od nemeckeho T-Mobile/max-shop.cz) , zda se mi to dost slozite! Snad to pujde jiz brzy jednoduseji...
Uživatelský avatar
benzinkanalevo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: pon črc 18, 2011 9:40
Zařízení: Samsung Omnia 7 16GB

Full mango na Omnii 7 od německého T-Mobile

Příspěvek od benzinkanalevo »

mě to právě nešlo vynutit podle návodu, který je všude, tak jsem zkusil tohle.. Nikterak složité to fakt není.. Stáhneš ty věci, nainstaluješ starý Zune a to tě prostě vede.. Ja taky nejsem žádný expert a tohle jsem měl asi za 30 - 40 minut a to jen kvůli tomu, že jsem měl problém s malým místem na disku...

Samozřejmě na vlastní nebezpečí, ale já už sem fakt nevěřil, že to Mango někdy budu mít :D Ještě k tomu, když naše Omnie jsou zatím dle Microsoftu zatím ve fázi testingu (Omnia 7 brand od němčourů)

Jak říkám, fakt nic složitého, stačí nainstalovat 3 věci a ono to už pak všechno udělá samo za tebe.. Jo a mít místo na disku C: dle toho kolik máš dat v telefoně...kvůli záloze...vytvoří zálohu, začne nahrávat update, pak se zapné STARÝ Zune (v. 4.7) a jak ti to nabídne aktualizaci na mango beta, odmítnéš, Zune zaktualizuješ na nejnovější a podíváš se do update a woalaaa :)) dokonce ti i sám telefon (pokud máš aktivní data) zahlásí, že je k dispozici update..
mmme
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: ned zář 04, 2011 12:34
Zařízení: Smart Ultra 6, Lumia 1020, Omnia 7

Full mango na Omnii 7 od německého T-Mobile

Příspěvek od mmme »

Také mám Omnii od německého T-mobile a na Mango se vážně moc těším. Návod zkusím snad o víkendu. Díky...
jirxu
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: úte zář 20, 2011 9:58
Zařízení: Lumia 925, Dell Venue 8 pro

Full mango na Omnii 7 od německého T-Mobile

Příspěvek od jirxu »

hale já mám taky německy T-mobile a ma mpocit ze se to aktualizovalo nejak samo bez problemu...nebo si vaszne nevzpominam, že bych musel neco slozite delat....
Uživatelský avatar
benzinkanalevo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: pon črc 18, 2011 9:40
Zařízení: Samsung Omnia 7 16GB

Full mango na Omnii 7 od německého T-Mobile

Příspěvek od benzinkanalevo »

dle me jeste ofic. full Mango mít nemůžeš, protože dle Microsoftu jsou právě Omnie brandované u něm. T-Mobile zatím ve fázi testování. Možná se pletu, ale myslím, že každý, kdo má tuto verzi je v tuto chvíli bez možnosti stáhnout Mango oficiálně přes Zune. Těmto telefonům nabídl Zune Mango za předpokladu, že měli již Mango-beta 2 nebo debrandovali přístroj...

Samozřejmě se nechci hádat. Vyjímky jsou všude a u všeho.
jirxu
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: úte zář 20, 2011 9:58
Zařízení: Lumia 925, Dell Venue 8 pro

Full mango na Omnii 7 od německého T-Mobile

Příspěvek od jirxu »

jj měl jsem betu
AfrodCZ
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: úte bře 29, 2011 17:31
Zařízení: HTC HD7

Full mango na Omnii 7 od německého T-Mobile

Příspěvek od AfrodCZ »

Koukněte tady po fóru návodů tu je mraky a já sem napsal do tweaky a návody návod jak dostat do telefonu češtinu a jak telefon odemknout.
Uživatelský avatar
benzinkanalevo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: pon črc 18, 2011 9:40
Zařízení: Samsung Omnia 7 16GB

Full mango na Omnii 7 od německého T-Mobile

Příspěvek od benzinkanalevo »

me prave ty navody na ziskani Manga nesly :( az tento... ale kazdopadne je pravda ze tu toho je mraky
Uživatelský avatar
FilipZeVsi
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: úte srp 16, 2011 23:54
Zařízení: Omnia 7

Full mango na Omnii 7 od německého T-Mobile

Příspěvek od FilipZeVsi »

benzinkanalevo píše:mě to právě nešlo vynutit podle návodu, který je všude, tak jsem zkusil tohle.. Nikterak složité to fakt není.. Stáhneš ty věci, nainstaluješ starý Zune a to tě prostě vede.. Ja taky nejsem žádný expert a tohle jsem měl asi za 30 - 40 minut a to jen kvůli tomu, že jsem měl problém s malým místem na disku...

Samozřejmě na vlastní nebezpečí, ale já už sem fakt nevěřil, že to Mango někdy budu mít :D Ještě k tomu, když naše Omnie jsou zatím dle Microsoftu zatím ve fázi testingu (Omnia 7 brand od němčourů)

Jak říkám, fakt nic složitého, stačí nainstalovat 3 věci a ono to už pak všechno udělá samo za tebe.. Jo a mít místo na disku C: dle toho kolik máš dat v telefoně...kvůli záloze...vytvoří zálohu, začne nahrávat update, pak se zapné STARÝ Zune (v. 4.7) a jak ti to nabídne aktualizaci na mango beta, odmítnéš, Zune zaktualizuješ na nejnovější a podíváš se do update a woalaaa :)) dokonce ti i sám telefon (pokud máš aktivní data) zahlásí, že je k dispozici update..
Diky moc! Tak jsem vcera dle tveho navodu nainstaloval mango!
Uživatelský avatar
benzinkanalevo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: pon črc 18, 2011 9:40
Zařízení: Samsung Omnia 7 16GB

Full mango na Omnii 7 od německého T-Mobile

Příspěvek od benzinkanalevo »

jsem rád že pomohlo :))
mmme
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: ned zář 04, 2011 12:34
Zařízení: Smart Ultra 6, Lumia 1020, Omnia 7

Full mango na Omnii 7 od německého T-Mobile

Příspěvek od mmme »

Nema prosim nekdo nejaky info o ofiko Mangu do Omnie 7 od nemeckeho T mobile? Zune mi stale nic nenabizi..
Uživatelský avatar
benzinkanalevo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: pon črc 18, 2011 9:40
Zařízení: Samsung Omnia 7 16GB

Full mango na Omnii 7 od německého T-Mobile

Příspěvek od benzinkanalevo »

dle teto tabulky http://www.microsoft.com/windowsphone/e ... world.aspx" onclick="window.open(this.href);return false; bohuzel zatim v nedohlednu.. Na Omnii 7 stale probiha (uz nekolikaty tyden) testovani... Zatim ti zrejme nikdo presne nerekne kdy by to mohlo byt... Pushni to pres navod vyse a mas po starostech
Uživatelský avatar
starik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: stř led 26, 2011 12:32
Zařízení: Lumia 950 XL, Band 2
Bydliště: Brno

Full mango na Omnii 7 od německého T-Mobile

Příspěvek od starik »

V te tabulce je Deutsche Telekom, coz jsem taky zatim nepochopil. Kazdopadne je to jedina zminka o Ceske Republice. Nekde jsem zahledl, ze tyhle telefony by mely prijit na rady na zacatku listopadu. Bohuzel uz presne nevim zdroj.

Moje Omnie (koupena v Sunnysoftu, takze tezko rict, ktera zaba sedi na prameni) se shodou okolnosti dneska probudila a po mesici setrvavani na 7008 mi dneska nabidla NoDo. Upgradovat budu az vecer, takze teprve uvidim, jestli pujde i dal. Kazdopadne se snad neco deje.
Uživatelský avatar
benzinkanalevo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: pon črc 18, 2011 9:40
Zařízení: Samsung Omnia 7 16GB

Full mango na Omnii 7 od německého T-Mobile

Příspěvek od benzinkanalevo »

wow...teprve az ted ofic. NoDo??to se mi ani nechce verit...
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Full mango na Omnii 7 od německého T-Mobile

Příspěvek od Radek Hulán »

Taky mám Omnia7 od německého T-Mobile. Původně. Dávno jsem nahrál nebrandovanou oficiální ROM (7004) a aktualizace probíhají. Ten "branding" je jen zápis v registrech...

http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1131891" onclick="window.open(this.href);return false;
cmoudina
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: stř lis 11, 2009 19:25
Zařízení: Lumia 950 XL
Bydliště: Světce u Kardašovy Řečice

Full mango na Omnii 7 od německého T-Mobile

Příspěvek od cmoudina »

mno nemám na to nerv.Budu holt čekat.
Uživatelský avatar
starik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: stř led 26, 2011 12:32
Zařízení: Lumia 950 XL, Band 2
Bydliště: Brno

Full mango na Omnii 7 od německého T-Mobile

Příspěvek od starik »

Tak mi předevčírem přišlo zatím jenom NoDo, Mango nic. Ale i tak je to pokrok. NoDo přidalo spoustě aplikací na svižnosti, hlavně při scrollování. Tak snad ten začátek listopadu.

Update: Jen jsem telefon zapojil v práci, tak mi po předchozím 7392 nabízí 7403, takže možná už mám taku nárok na Mango? Tak to abych začal řešit další level unlocků, jestli chci češtinu... Nevím, jestli jsem na Mango intelektuálně připraven. ;)
onetux
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: čtv led 20, 2011 10:27
Zařízení: Samsung Omnia 7

Full mango na Omnii 7 od německého T-Mobile

Příspěvek od onetux »

Dneska začala oficiální distribuce pro Omnii Deutsche Telekom(T-mobile CZ, UK atd atd..)
cmoudina
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: stř lis 11, 2009 19:25
Zařízení: Lumia 950 XL
Bydliště: Světce u Kardašovy Řečice

Full mango na Omnii 7 od německého T-Mobile

Příspěvek od cmoudina »

Už to jede, to jsem zvědav :tlem: zatím 35 minuta
Odpovědět

Zpět na „Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů