T-Mobile, Výpadek BIS?

Diskuze věnovaná systému, aplikacím a hrám
Odpovědět
Pepule
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pon bře 07, 2011 20:36
Zařízení: BB 9520
Kontaktovat uživatele:

T-Mobile, Výpadek BIS?

Příspěvek od Pepule »

Zdravím,

Máte dneska taky někdo výpadek od T-Mobile s BIS Servrem? Mě od 2 hod. nejede vůbec nic. Už mě to štve. Je to podruhé za tento měsíc. :(

Dík.
Uživatelský avatar
PITT
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 98
Registrován: úte čer 03, 2008 16:15
Zařízení: NEXUS 4

T-Mobile, Výpadek BIS?

Příspěvek od PITT »

Jo nejsi v tom sám už jsme to řešili v (nejde nastavit email) a asi to nebude jen u T-mobile.

-- doplnění předchozího příspěvku (před méně než minutou) --

RT @BlackBerryHelp Some users in EMEA are experiencing issues. We're investigating, and we apologise for any inconvenience.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

T-Mobile, Výpadek BIS?

Příspěvek od Jiří Hrma »

BIS servery mají bohužel výpadek pro celý EMEA region. Potvrdil to přímo RIM a na opravě se už pracuje.
KarelMlha
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: sob pro 20, 2008 9:29
Zařízení: Lumia 640 xl lte, note 4
Bydliště: HK

T-Mobile, Výpadek BIS?

Příspěvek od KarelMlha »

Mám dotaz. Jsou už problémy T mobile s BIS vyřešeny ? Dneska jsem koupil starší Bold 9780 (původní nový jsem asi před 2 měsíci vyreklamoval), aktivoval si opět Bis a když si chci nastavit email, hlasí mi to, že to má problémy s připojením k serveru. Díky.
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

T-Mobile, Výpadek BIS?

Příspěvek od Balrog »

mám Vodafone a e maily mi chodily ráno a te´d zase nic:-(
Uživatelský avatar
PITT
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 98
Registrován: úte čer 03, 2008 16:15
Zařízení: NEXUS 4

T-Mobile, Výpadek BIS?

Příspěvek od PITT »

Mám pocit že to pořád zlobí maily chodí se zpožděním a např. počasí se mi nechce asi od 12 hod vůbec aktualizovat.
KarelMlha
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: sob pro 20, 2008 9:29
Zařízení: Lumia 640 xl lte, note 4
Bydliště: HK

T-Mobile, Výpadek BIS?

Příspěvek od KarelMlha »

Díky. Aspoň, je předpoklad, že je problém v tomhle, a ne v něčem jiném :)
Uživatelský avatar
berczo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 301
Registrován: stř dub 25, 2007 8:48
Zařízení: Nějaký pracovní nucený nástroj, než bude Passport
Bydliště: Bystřice

T-Mobile, Výpadek BIS?

Příspěvek od berczo »

Alespoň se RIM oficiálně vyjádřil:
The messaging and browsing delays being experienced by BlackBerry users in Europe, the Middle East, Africa, India, Brazil, Chile and Argentina were caused by a core switch failure within RIM's infrastructure. Although the system is designed to failover to a back-up switch, the failover did not function as previously tested. As a result, a large backlog of data was generated, and we are now working to clear that backlog and restore normal service as quickly as possible. We apologize for any inconvenience, and we will continue to keep you informed.
Problémy jsou už třetí den a doufejme, že nebude následovat čtvrtý :-)
Co se týče informovanosti zaměstnanců VF CZ (obecně to platí asi u všech CZ operátorů), tak mají problém se samotnými Blackberry natož s nějakou službou BIS a informacemi o ní.
Jinak v PL (pročítám stále bbnews.pl) je už přislíbená kompenzace za každý den co BIS nejede. Nevím jestli od všech operátorů ...
Užívám si ty dny "volna" od BBM a dalších služeb - taková rimovská dovča :D
Nechtěl bych mít business závislý od služeb RIM v současných dnech. Ale co, v práci mám net, doma mám net, tak se to dá ;)
Největší p*d*l mám z různých komentů, jak každý najednou přechází na iOS a další, pač RIMu se nedá věřit. Je to prostě IT kolaps, který se může stát každému. Myslím, že to bude mít velkou výhodu v tom, že například na ebayi se může začít objevovat zatraceně dost nových 9900 za skvělou cenu !!! :D
KarelMlha
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: sob pro 20, 2008 9:29
Zařízení: Lumia 640 xl lte, note 4
Bydliště: HK

T-Mobile, Výpadek BIS?

Příspěvek od KarelMlha »

Mě se ráno v 5.15 objevila v telefonu konečně schránka gmailu, a to jsem ještě resetoval telefon. Maily jsou načtené, kalendář a úkoly zatím nic. Snad v průběhu dne. Nedostanu se ani na nastavení emailu. B 9780 jsem kupoval starší, ale je jak nový, asi jsem konzerva, ale koupi B 9900 jsem odložil. Příští měsíc ho má mít v nabídce T mobil, alespoň to říkali na prodejně, na cenu jsem se neptal.
Uživatelský avatar
berczo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 301
Registrován: stř dub 25, 2007 8:48
Zařízení: Nějaký pracovní nucený nástroj, než bude Passport
Bydliště: Bystřice

T-Mobile, Výpadek BIS?

Příspěvek od berczo »

Karle, vše je v pořádku, že ti nic nefunguje :) To je bohužel současný stav. Ráno mi taky vše přišlo, ale od té doby zase ticho.
Pepule
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pon bře 07, 2011 20:36
Zařízení: BB 9520
Kontaktovat uživatele:

T-Mobile, Výpadek BIS?

Příspěvek od Pepule »

Ahojte,

Nevím jak Vám, ale já třeba od T-mobilu úplně mrtvo. Snad je včera 11.10.2011 kolem 11 hod. mi došla zpráva, že je registrovaná služba BB. Ale asi do 15 min. zase nic nejede a stav trvá. Chápu že mají problém a že ho řeší, ale dát info ohledně toho mohly aspon operátoři. Ti si teď šlapou po své kvalitě. :-).

Od čeho máme Twittery atd. Aspoň kdyby napsali na Twitter ja ko WhatsAPP že mají problém a že ho řeší a že bude do 3 hod. vyřešen. Prostě nic. Nikdo nechce přecházet od BB, ale slušnost je komunikovat, když se něco děje. 3 dny. Ten kdo má BES a nejede mu a stojí mu práce, tak to je na nic. :(.

Snad to vyřeší co nejdřív a operátoři se zachovají nějak normálně. Pořád máte čas operátoři. Tak něco dělejte!!!!
Uživatelský avatar
PITT
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 98
Registrován: úte čer 03, 2008 16:15
Zařízení: NEXUS 4

T-Mobile, Výpadek BIS?

Příspěvek od PITT »

Taky se bavím tím jak na crackerry všichni nadávají na RIM a přechází k iphone a androidům. No mohli by ty svoje mašinky prodávat za hubičku když jsou tak špatný :lol:

-- doplnění předchozího příspěvku (před méně než minutou) --

Tady něco RIM občas vyhodí k vzniklé situaci http://www.rim.com/newsroom/service-update.shtml" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Systém, aplikace a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů