HTC Runnymede: 4,7" Android s 1,5GHz procesorem

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

HTC Runnymede: 4,7" Android s 1,5GHz procesorem

Příspěvek od Pipa »

Asi tak.
Měl jsem i 7" tablet s rozlišením 480x800 a žádná tragedie to nebyla. Jinak samozřejmě souhlasím - ať se dělaj lepší a kvalitnější věci, ale taky ať se myslí na člověka - svýma smyslama zkrátka už určitý věci nejsi schopný téměř zachytit a proto je to zbytečnost a pouze honění frček v rámci marketingu a prodeje
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

HTC Runnymede: 4,7" Android s 1,5GHz procesorem

Příspěvek od mike-biker »

Já jsem měl jak HTC HD2, tak Desire HD i Dell Streaka. Na Streakovi byla opravdu radost prohlížet internet, nebo sledovat film. Ale když jsem se zamyslel, jak často jsem to použil a kolikrát mi vadila ta velikost....
No v současné době mi celkem vyhovuje iPhone 4, jak velikostí, tak výdrží. A těším se na kvalitní tablet ca 10", co vydrží jako iPad a poběží na tom Windows 8. Protože na iPadu se NEDÁ DĚLAT!.
Takhle jsem si musel koupit malý netbook.
Thargas
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon srp 08, 2011 15:40
Zařízení: HTS Sensation

HTC Runnymede: 4,7" Android s 1,5GHz procesorem

Příspěvek od Thargas »

Já nevím,ale mě na HTC Sensation nic nechybí :) dobrej výkon,rozlišen i velikost displaye. Paměť jsem ještě nenaplnil a konstrukce je skvělá... Fajn,baterka není sláva,ale to nikde a signál je občas slabší,ale není to taková hrůza.
_iNTERFACE
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 375
Registrován: čtv led 07, 2010 23:35
Zařízení: iPhone

HTC Runnymede: 4,7" Android s 1,5GHz procesorem

Příspěvek od _iNTERFACE »

Pipa píše:Nechápu na co potřebujete vyšší rozlišení - nejspíš na to aby musela být výkonější grafika a zase to víc žralo.
Já mám 5" LCD a klasický rozlišení a jsem spokojenej - nevím k čemu by mi bylo lepší rozlišení - to je honění se za technikáliema bez reálný potřeby.
Na necelých 5 palcích chtít rozlišení jak na noťasovi - nechápu.
ja nechapem, preco ty nechapes, ze rozni ludia maju rozne oci a toto rozlisenie je uz hranicne pri 4 palcoch a nie pri 4.5, nebodaj 5...
Lucifero
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: ned úno 13, 2011 9:57
Zařízení: Desire HD/Sensation XL/ONE X/ONE X+/NOTE 10,1/SXTZ

HTC Runnymede: 4,7" Android s 1,5GHz procesorem

Příspěvek od Lucifero »

Docela s tebou souhlasím, já osobně vidím rastr i na mém NB Dellu latitude D830 15,4 displeji 1680x1050 a to si myslím, je docela dost slušný displej.

Ale možná dobrá zpráva pro nás všechny, tři velcí výrobci displejů se spolčili a chtějí dělat displeje přímo pro nás :smile:
http://pctuning.tyden.cz/component/cont ... lcd-panelu" onclick="window.open(this.href);return false;
-pekr-
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 116
Registrován: stř dub 01, 2009 22:00
Zařízení: HTC Sensation

HTC Runnymede: 4,7" Android s 1,5GHz procesorem

Příspěvek od -pekr- »

Thargas píše:Já nevím,ale mě na HTC Sensation nic nechybí :) dobrej výkon,rozlišen i velikost displaye. Paměť jsem ještě nenaplnil a konstrukce je skvělá... Fajn,baterka není sláva,ale to nikde a signál je občas slabší,ale není to taková hrůza.
Naprosto souhlasím, jsem spokojený se Sensationem, ale právě proto nechápu, když už HTC ve svém telefonu jednou použila vyšší rozlišení, proč do 4.7" dají rozlišení menší. Zřejmě to bude asi tak, že prostě nakoupí něco výhodně na trhu, a plácnou to do nového přístroje, a ono se to nakonec také prodá, že jo :-)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

HTC Runnymede: 4,7" Android s 1,5GHz procesorem

Příspěvek od Jiří Hrma »

Jak se tak dívám na specifikace Runnymede, tak vlastně půjde o telefon s naprosto stejným hardware jako ve čtvrtek představený HTC Titan s Windows Phone 7.
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 62 hostů