Známe podobu telefonů, které HTC představí 1. září

Diskuze o komunikátoru HTC HD7
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Známe podobu telefonů, které HTC představí 1. září

Příspěvek od Jiří Hrma »

Jak jsme vás již informovali, na 1. září HTC v Londýně chystá tiskovou konferenci, kde by měly být představeny dva telefony se systémem Windows Phone "Mango". Jmenovitě půjde o zařízení s kódovými názvy Eternity a Omega. Doposud jsme o nich příliš mnoho nevěděli, server PocketNow však zveřejnil render, na kterém by měl být právě HTC Omega. Bílo stříbrná kombinace vypadá elegantně; v útrobách zařízení by měl pracovat 1,5GHz procesor Snapdragon MSM8255 (single-core) a pro potřeby systému by mělo být k dispozici 512 MB RAM. S-LCD displej by měl mít úhlopříčku 3,8" a WVGA rozlišení. Pro fotografování bude připraven 8MPx fotoaparát s přisvětlovací diodou a možností záznamu HD videa. Podle ikonky na displeji to vypadá, že HTC chce svou službu Watch přenést také na Windows Phone, i když nám v České republice to zatím může být jedno, protože u nás stejně není funkční a se slzou v oku můžeme sledovat pouze několik trailerů.

obrázek

Druhou novinkou bude HTC Eternity. Ten by měl být také vybavený 1,5GHz procesorem a jeho hlavní předností bude velký WVGA displej s úhlopříčkou 4,7" (Super-LCD). 8MPx fotoaparát s podporou HD videa bude doplňovat dvojice LED diod. Vnitřní paměť bude mít kapacitu 16 GB, o přísun energie se postará akumulátor s kapacitou 1 650 mAh. Oba dva telefony budou vybaveny 1,3MPx kamerkou pro videohovory. V souvislosti s nimi se šušká o tom, že by měl být pro Windows Phone brzy dostupný Skype klient, který rovněž bude podporovat přenos videa. Mějte na paměti, že se stále jedná o nepotvrzené informace a ve výsledku může být 1. září všechno jinak. Proto nezapomeňte sledovat SmartManii, kde vás o všem budeme informovat přímo z Londýna.

obrázek
DubyDu
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 86
Registrován: čtv bře 20, 2008 15:16
Zařízení: HTC Titan

Známe podobu telefonů, které HTC představí 1. září

Příspěvek od DubyDu »

byl bych rád, kdyby věčná byla i výdrž přístroje :) ty parametry voní na WP7 až moc hezky, rozhodně budu zvažovat
Jakub Karásek
redaktor
redaktor
Příspěvky: 434
Registrován: úte zář 25, 2007 20:59
Zařízení: LG V30, Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Olomouc (Brno)

Známe podobu telefonů, které HTC představí 1. září

Příspěvek od Jakub Karásek »

Radsi bych neco s vysuvnou HW klavesnici. Asi si pockam na nove Nokie, z te strany citim i prislib free navigace a map. I kdzy nechce se mi od HTC odchazet :???:
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Známe podobu telefonů, které HTC představí 1. září

Příspěvek od p.a.Ť.o »

Omega vypadá luxusně, ale ta úhlopříčka- na menší bych si už asi nezvykl...
filini28
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pon dub 05, 2010 12:40
Zařízení: htc hd 2

Známe podobu telefonů, které HTC představí 1. září

Příspěvek od filini28 »

Malej displej.
Lucifero
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: ned úno 13, 2011 9:57
Zařízení: Desire HD/Sensation XL/ONE X/ONE X+/NOTE 10,1/SXTZ

Známe podobu telefonů, které HTC představí 1. září

Příspěvek od Lucifero »

Takže nic s androidem :-( displej 4,7" by se mi líbil :smile:
Neprosákla nějaká informace kdy by mělo HTC ofico představit Vigor? Vím že Sensation je ještě celkem ,,novinka" ale s tím displejem, co by měl mít Vigor, .... to už asi za své DHD vyměním ;-)
legnaw
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: stř bře 11, 2009 10:15
Zařízení: HTC Desire AMOLED

Známe podobu telefonů, které HTC představí 1. září

Příspěvek od legnaw »

3,8 omega sa este da zvladnut...ale ta eternity tehla... to uz sa snad nevleze ani do tasky...tehla fuj :roll:
premikkoci
smartguru
smartguru
Příspěvky: 746
Registrován: stř dub 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

Známe podobu telefonů, které HTC představí 1. září

Příspěvek od premikkoci »

4,7" a rozlišení WVGA je hrůza. Tady mělo HTC spíše udělat nástupce HD7.
Grom51
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv čer 30, 2011 20:54
Zařízení: ME75

Známe podobu telefonů, které HTC představí 1. září

Příspěvek od Grom51 »

Uhlopříčka x rozlišení x SLCD x design = humus, fakt humus ... AMOLED nic?
hellwet
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: pát črc 02, 2010 13:40
Zařízení: Samsung Galaxy S3 + iPad 5 128GB

Známe podobu telefonů, které HTC představí 1. září

Příspěvek od hellwet »

zatial sa ten windows phone vobec neoplati kupit sak ta 7 je zatial v plienkach :grin: aj ked je to sice HTC radsej by som siel po bade lebo co ho znamy maju tak len sa nanho stazuju mam namysli windows phone 7
Oslik
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: úte říj 12, 2010 20:48
Zařízení: Samsung Omnia 7 a Omnia W
Bydliště: Brno

Známe podobu telefonů, které HTC představí 1. září

Příspěvek od Oslik »

Mango je velký update, doplnili prakticky všechno, co chybělo. Tento týden byl potvrzen i WiFi tethering, což byla poslední větší chybějící položka. Ten ovšem bude závislý na schválení operátora. (Doufám, že u telefonů ve volném prodeji bude standardně povolený.)

WP má 30 000 aplikací a je na trhu necelý rok. Bada jich má po dvou letech asi 4 - 5 tisíc (to je jen odhad, ale v prvním kvartále jich měli 3000 a to už po roce a půl na trhu).
Miroslav Havlíček
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 203
Registrován: stř pro 24, 2008 16:26
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Známe podobu telefonů, které HTC představí 1. září

Příspěvek od Miroslav Havlíček »

Omega vypadá hezky, ale po zkušenostech s displejem a foťákem na Trophy už s HTC končím. Můj příští WP7 telefon bude nejspíš Nokia (ani Samsung nebo LG nezatracuji, obzvlášť jestli vydají WP7 s displeji alá SG2S, resp. Opt. Black).
Oslik píše:Tento týden byl potvrzen i WiFi tethering, což byla poslední větší chybějící položka.
WiFi tethering je podle MS už v původní verzi WP7, jenomže je SW zamčený - rozhodnutí ho odemknout je ponecháno na operátorech, což se podle předpokladů nezmění ani s příchodem Manga. To člověka fakt naštve.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Známe podobu telefonů, které HTC představí 1. září

Příspěvek od mimonaut »

nemůžu si pomoci, jestli to není fake, už vím, že můj první WP7 telefon (plánovaný selfdárek k vánocům) nebude HTC. ten design mi přijde takový nafouklý, neelegantní, jako byla dřív asijská auta.. mnohem víc se mi líbí třeba rendery těch nových nokií, nebo ten úžasnej mango siemens/toshiba.. A ač nemám apple rád, musim uznat, že design iP4 se mi taky líbí. Víc než tyhle "ocumlaný bonbóny"
kajap
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte bře 03, 2009 20:32
Zařízení: Touch HD, X1

Známe podobu telefonů, které HTC představí 1. září

Příspěvek od kajap »

Mě by spíš zajímal u libovolného telefonu s WP7 funkční simtoolkit, bez něj je mi totiž i celý ovocný update naprosto k ničemu.
premikkoci
smartguru
smartguru
Příspěvky: 746
Registrován: stř dub 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

Známe podobu telefonů, které HTC představí 1. září

Příspěvek od premikkoci »

Já stále doufám, že Samsung představí model s 4,3" super amoled plus displayem a k tomu třeba 32GB paměti a kupuji.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Známe podobu telefonů, které HTC představí 1. září

Příspěvek od uni »

Grom51 píše:Uhlopříčka x rozlišení x SLCD x design = humus, fakt humus ... AMOLED nic?
Tak nějak. Jen než omalovánkový AMOLED pochopitelně lépe IPS, ale zdá se, že výrobní kapacity má volné jen Sony se svým zastaralým SLCD:-/
Přední kamera áka videohovory, to ještě někoho zajímá?

premikkoci: s 32GB může být potíž. Pokud zařízení mají jen "zaslepený" slot na kartu a paměti mají splňovat MS dané technické parametry, tak dostatečně rychlá microSDHC karta je zároveň dostatečně drahá na to, aby ji výrobci nenasazovali.
Oslik
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: úte říj 12, 2010 20:48
Zařízení: Samsung Omnia 7 a Omnia W
Bydliště: Brno

Známe podobu telefonů, které HTC představí 1. září

Příspěvek od Oslik »

kajap píše:Mě by spíš zajímal u libovolného telefonu s WP7 funkční simtoolkit, bez něj je mi totiž i celý ovocný update naprosto k ničemu.
No, já jsem ho prostě přestal používat.

Ale ano, je to ostuda. V USA SIM Toolkit neznají, vůbec se tam nepoužívá. Doufejme, že Nokia ho prosadí do nějakého Tanga (mají být nakonec prý dva malé updaty Tango 1 a Tango 2, jeden možná ještě do Vánoc).

Američané byli v mobilních technologiích hodně pozadu za Evropou a Asií, dokud nepřišel iPhone a pak jeho klony (Androidi). Ten donutil operátory zvětšovat pokrytí, rychlost atd. Vlastně USA vděčí Jobsovi i za to, že dnes mají slušné mobilní služby. Ale SIM Toolkit už asi Ameriku nedobude, protože banky logicky používají raději mobilní aplikace.

-- doplnění předchozího příspěvku (pát srp 26, 2011 11:32) --
uni píše:Přední kamera áka videohovory, to ještě někoho zajímá?
Ne "ještě", ale "už zas". Jako obvykle za to může Apple. Jeho FaceTime je v USA docela populární a lidé to používají (byť má samozřejmě zásadní omezení, že je jen na jablkách).

http://www.apple.com/mac/facetime/" onclick="window.open(this.href);return false;

No a z toho těží také Skype apod. - obecně přední kamerky přicházejí do módy. Když Steve Jobs řekne lidem, že něco mají používat, tak to používají, i kdyby nechtěli. :-)

Já osobně ho využiji v kombinaci se Skype v PC, když budu třeba na služební cestě chtít vidět děti.
Uživatelský avatar
groovox
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 293
Registrován: úte dub 22, 2008 14:34
Zařízení: ML950XL Alcatel IDOL4S Pro W10, NL1520, HTC HD2
Bydliště: Praha

Známe podobu telefonů, které HTC představí 1. září

Příspěvek od groovox »

...díky malému rozlišení přední kamerky nebudeš přes skype pomalu vidět ani kde mají Tvoje děti hlavu..
Uživatelský avatar
Vavrusa
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: stř črc 13, 2011 8:47
Zařízení: iPhone 4S, new iPad

Známe podobu telefonů, které HTC představí 1. září

Příspěvek od Vavrusa »

kajap píše:Mě by spíš zajímal u libovolného telefonu s WP7 funkční simtoolkit, bez něj je mi totiž i celý ovocný update naprosto k ničemu.
S tím souhlasím. Musel jsem kvůli tomu přejít z HD7 na DESIRE HD a povím Vám, WP7 se mi pozdával daleko, daleko víc. Taková malichernost ten SIM TOOLKIT :-(
Uživatelský avatar
sssugi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 202
Registrován: pon bře 15, 2010 18:09
Zařízení: Nokia Lumia 920

Známe podobu telefonů, které HTC představí 1. září

Příspěvek od sssugi »

miroslavh85: ja som tiez bol skepticky ku fotakom od htc...a mozart ma velmi prijemne prekvapil...8mpx v kombinacii s xenonovym bleskom je na moje potreby luxus :)
Odpovědět

Zpět na „HTC HD7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů