Fotoaparat

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: sob lis 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

Fotoaparat

Příspěvek od Pepa 3 »

Nevím,ještě jsem Task 29 nepotřeboval. Ale teď při zkoušce,když kliknu v PC na exe. a pak potvrdím ok v inf.tabulce,aniž bych měl připojen telefon,otevře se mi okno obdobné tomu při nahrávání ROM. Takže ani v tom by neměl být problém.
Libek
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pon lis 23, 2009 13:11
Zařízení: HTC HD2

Fotoaparat

Příspěvek od Libek »

mě to napise Cannot open...jeste to zkusim na jinem PC

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv bře 03, 2011 13:35) --

Tak konečně se mi povedlo rozjet task 29, nicméně po dasažení toho, že se mi na disleji PC a PDA objevila lišta s procentuálním ukazatelem průběhu instalace, zastavilo se to na 0% a po třech minutách opět error.... Nicméně ROM nainstaluju bez problémů...
HTC uz má fakt na mále, málem letěl proti zdi!
Zkusil jsem dvě instalačky task 29 a u obou stejný problém. Zkusil jsem to instalovat jak v bootloaderu, tak klasicky a pokaždé to samé. Já se snad toho souboru, který blokuje foťák, nezbavim!
Nemá někdo nějaké rady pls...
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: sob lis 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

Fotoaparat

Příspěvek od Pepa 3 »

To teda absolutně nechápu.Jakou jsi měl před tím ROM? Nebyl telefon dodán operátorem?

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv bře 03, 2011 17:48) --

Ještě na tom druhém PC, máš tam active synchro 4.5 a NETCF v35?
Libek
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pon lis 23, 2009 13:11
Zařízení: HTC HD2

Fotoaparat

Příspěvek od Libek »

Bude to asi tím, že soubor se musí spustit pravym tlacitkem jako administrator... bohuzel na prac. notesu je to trosku problem. Zkusim to o vikendu na jinem PC.
Jinak jasne, actice syns mam, vse probehne tam jak ma...vsechny tabulky atd, ale aplikace se nespusti. Je mi ale zahadou, proc se instalace RAM spusiti v pohode a tohle dela brikule...Pritom uplne stejne prostredi. No uvidim, jestli to bude ti administratorskym pristupem.. Kazdopadne diky za rady.
RejPal
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: stř pro 30, 2009 22:07
Zařízení: Trabant

Fotoaparat

Příspěvek od RejPal »

Také by jsi si měl (než půjde HTC proti zdi) zjistit všechny informace, třeba jako to, že pro provedení Task29 musí být v zařízení HSPL! Nicméně vsázím zlámanou grešli, že Task29 tento problém nevyřeší.
Libek
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pon lis 23, 2009 13:11
Zařízení: HTC HD2

Fotoaparat

Příspěvek od Libek »

Tak bohužel task 29 jsem ani nespustil... existuje nejaký jiny cleaner? Případně co myslíš, že by můj problém vyřešilo?
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: sob lis 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

Fotoaparat

Příspěvek od Pepa 3 »

Nevím jak dál poradit. Vyzkoušej JirkuB na tomto fóru.. http://kyou.cz/forum/viewforum.php?f=3" onclick="window.open(this.href);return false;
darko
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: stř srp 17, 2011 19:31
Zařízení: htc hd2 ROM 3.14

Fotoaparat

Příspěvek od darko »

já mám na foták jiný dotaz.Mám ROMku 3.14 a fotoaparát i video funguji dobře. Nicméně fotky mají mléčný nádech a video,ač natočené v rozlišení VGA mají zřejmě takovou kompresi,že detaily se slévají a subjektivně má video menší rozlišení.Jednoduše nepoužitelné.Měl jsem kdysi Samsung Omnii 2 a tam videa a fotky jak víno.A to nemluvím o Galaxy S co bylo po něm .Na druhou stranu oba Samsungy měli potíže s fixací GPS a připojením k PC.Kromě toho HTC HD2 umí dualboot čehož houfně využívám.Neexistuje nějaké tajné nastavení či patch na fotoaparát ? A jak fotí a natáčí v NAND verzi Androidu ?
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: sob lis 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

Fotoaparat

Příspěvek od Pepa 3 »

Nevím,s fotkama jsem neměl nikdy problém, spíš nádech růžového středu. Koukni,jestli nemáš otisk prstu na sklíčku čočky fotoaparátu.Video bylo taky slušné, jen zvuk možná trochu přebuzenej. Ale ber to tak,že je to jen mobil, nikoli foťák.
darko
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: stř srp 17, 2011 19:31
Zařízení: htc hd2 ROM 3.14

Fotoaparat

Příspěvek od darko »

chápu že je to jen mobil,ale samsungy, nokie a zejména SE mají kvalitu fotek i videí v úplně jiné lize.U Samsungu Galaxy S je video natolik kvalitní,že plně nahradí kompaktní foták.Pokud HD2 v Androidu umí HD video,instaluji hned.

-- doplnění předchozího příspěvku (ned srp 21, 2011 12:16) --

tak částečně opraveno.Problém byl stejný jako na bývalce HTC Artemis: na čočce ulpí povlak,který běžným pohledem nepoznáte.Čočku je třeba očistit kapkou jaru,oškrábat nehtem a utřít papírovým ubrouskem.A vouala ,bílý nádech je pryč a barvy jsou živější.Poněkud brutální čištění neublíží,ten povlak je dost odolný a tričkem ho rozhodně neutřete.
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 73 hostů