Nováček nebrandovaná ROM + odemčení + kontakty

Diskuze o komunikátoru HTC 7 Mozart
Odpovědět
Vítek
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: čtv srp 30, 2007 11:39

Nováček nebrandovaná ROM + odemčení + kontakty

Příspěvek od Vítek »

Ahoj, poradí někdo nějakou nebrandovanou ROM? Navíc se mi nedaří odemčít telefon pro nahrávání aplikací. Verzi mám 7004. V souboru hosts jsem odmazal poslední řádek a dal ho jen pro čtení ale ChevronWP7 mně vždycky napíše že program neodpovídá. Neví někdo co s tím?
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

Nováček nebrandovaná ROM + odemčení

Příspěvek od morro »

Máš tedy zařízení brandované ? a chceš jej debrandovat, nebo máš jen problémy s Chevronem ?
Vítek
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: čtv srp 30, 2007 11:39

Nováček nebrandovaná ROM + odemčení

Příspěvek od Vítek »

v podstate oboje nejlepe debrandovat a pak odemcit. ale nechapu proc ten chevron vzdy vyhodi hlasasku ze neodpovida? strasne dlouho me trvalo nez prestat psat ze neni telefon pripojenej coz jsem prave odstranil tim ze jsem dal soubor hosts jen pro cteni.
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

RE: Nováček nebrandovaná ROM + odemčení

Příspěvek od p.a.Ť.o »

OT: nerozumim tomu, proc se v posledni dobe mezi WP7 rozmohl jakysi "trend" flashovani a unlocku mezi novacky. Mnozi ani nevedi, co to znamena, hlavne aby bylo hotovo. Osobne mi prijdou ROM vice nez stabilni a s moznosti zakoupeni aplikaci na Marketplace neni co resit (az na vyjimky). V dobe MPx200 jsme byli radi, ze "to" jede, ale ted...?
Vítek
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: čtv srp 30, 2007 11:39

Nováček nebrandovaná ROM + odemčení

Příspěvek od Vítek »

no je to jednoduche abych se zbavil loga t-mobile coz uz se me povedlo jsem na 7004 ale porad nemuzu odblokovat a to v pondeli potrebuji navigaci. Nováček jsem holt jsem prave presel z WM 6.5
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

Nováček nebrandovaná ROM + odemčení

Příspěvek od morro »

Tak jako Dabrandování v případě Windows Phone smysl má a to skoro pro každého, už jenom kvůli těm aktualizacím, jen jsi vzpomeňte p.a.Ť.o, jak to bylo při aktualizaci NoDo. Tak bych to nebral jako něco špatného. :-)
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Nováček nebrandovaná ROM + odemčení

Příspěvek od p.a.Ť.o »

Já to neberu jako něco špatného, jen jsem se zamýšlel nad těmi důvody... Teď to je třebas výjimka, ale jsou lidi, co mají vůbec poprvé v ruce smartphone a už chtějí flashovat :roll: No nic, tak pěkný den všem :grin:
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

Nováček nebrandovaná ROM + odemčení

Příspěvek od Vlasta W. »

Nazval bych to deformací Androidisty :-)

Upřímně mě osobně choutky na flashování přecházely postupně na Windows Mobile, kde snad každá nová ještě lepší ROM byla v něčem horší než ta předchozí. Nakonec jsem se do toho na pár hodin ponořil a uvařil jsem si vlastní s čistými Windows a pár tweaky na ovladačích pro můj tehdejší telefon.

Na Windows Phone nemám nejmenší zájem se v tom vrtat, dokonce nemám ani motivaci zkoušet bety Manga... Prostě si počkám, až se mi finální, vyladěná aktualizace nainstaluje sama.
Vítek
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: čtv srp 30, 2007 11:39

Nováček nebrandovaná ROM + odemčení

Příspěvek od Vítek »

tak jsem to nejakym zpusobem rozchodil a uz mam posledni verzi nebrandovane rom + odemcene zarizeni a navigace funguje skvele. Nevi nekdo jak to bude az vyjde mango oficialne jestli po aktualizaci se zarizeni nezamce?
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Nováček nebrandovaná ROM + odemčení

Příspěvek od p.a.Ť.o »

Zamkne. A stane se tak pokaždé, pokud nemáš zařízení devunlocked. Pak musíš jedině čekat, až se bude dát udělat unlock buď oficiálně přes placený Chevron, nebo nějak neoficiálně.
Vítek
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: čtv srp 30, 2007 11:39

Nováček nebrandovaná ROM + odemčení

Příspěvek od Vítek »

jojo pouzil jsem unlockit.xap vsechny aktualizace ted probehly az k nodo a porad mam odemcene ale jestli tam neudelali nejakou zmenu nebo tak neco

-- doplnění předchozího příspěvku (sob srp 06, 2011 9:32) --

jeste jedna vec dostanu kontakty z PIM Backup do WP
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nováček nebrandovaná ROM + odemčení + kontakty

Příspěvek od matoman »

pokial to nemas ako binarnu zalohu, tak su tie zalohy pekne citatelne, previest (rucne alebo nejakym toolom) do nejakeho csv, a importovat na gmailu alebo na live.
Vítek
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: čtv srp 30, 2007 11:39

Nováček nebrandovaná ROM + odemčení + kontakty

Příspěvek od Vítek »

a je nejakej program na ten prevod bud z csc nebo PBC do csv?
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nováček nebrandovaná ROM + odemčení + kontakty

Příspěvek od matoman »

nejaky tool by si mozno nasiel (za mojich cias ale nic nebolo, skus pogooglovat) ale pokial mas este pristup k windows mobilu, tak nastav PPC backup nie na binary ale na text, potom z toho dostanes rovno csv format a nebudu to take hakybaky ako su to v pripade binarnej zalohy,
pokial uz zariadenie nemas, tak by to slo cez emulator, import binarnej zalohy, a z toho zaloha textova
Vítek
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: čtv srp 30, 2007 11:39

Nováček nebrandovaná ROM + odemčení + kontakty

Příspěvek od Vítek »

tak se nejak povedlo a uz ho pouzivam :) ale jeste jedna vec neni nejakej manager kontaktu SIM? nasel jsem akorat prehrani kontaktu do telefonu
Gater
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: čtv kvě 14, 2009 15:45
Zařízení: HTC 7 Mozart

Nováček nebrandovaná ROM + odemčení + kontakty

Příspěvek od Gater »

SIM manager stále neexistuje.
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

Nováček nebrandovaná ROM + odemčení + kontakty

Příspěvek od chmeldas »

To Vítek: S kontakty je to trošku problém. Pokud nejsi paranoik doporučoval bych nahrát je na cloud. Po případné výměně telefonu nebo flashnutí neofiko ROM si jednoduše nastavíš synchronizaci a kontakty máš zase zpět.
Odpovědět

Zpět na „HTC 7 Mozart“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů