Aplikace pro WP a Android: Na které platformě vydělala více?

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
_iNTERFACE
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 375
Registrován: čtv led 07, 2010 23:35
Zařízení: iPhone

Aplikace pro WP a Android: Na které platformě vydělala více?

Příspěvek od _iNTERFACE »

locomachine píše:Ó já zapomněl, že už možná na podzim si budete moci nastavit vlastní vyzvánění a prý bude alespoň částečně česky, wow! Ovce
ake paradoxne ked niekto hovori o ovciach a na druhu stranu hovori o vyzvanacich melodiach...ja na omnii mam nastavene uplne zakladne oldskool zvonenie a neviem si predstavit zeby som tam mal jak ty lady gaga...citas po sebe nieco alebo proste je to automaticky WP/ios tak musis napisat nieco urazajuce o ovceckach...pozri, nikto ti nedal zapravdu, zrejme na tom asi nieco bude, ovecka
:wink:
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Aplikace pro WP a Android: Na které platformě vydělala více?

Příspěvek od bkf1 »

_iNTERFACE píše:ja na omnii
Jsem myslel, ze mas iPhone... nejaka smula se stala (napr. ted velmi popularni prazdninove utopeni) nebo co?
_iNTERFACE
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 375
Registrován: čtv led 07, 2010 23:35
Zařízení: iPhone

Aplikace pro WP a Android: Na které platformě vydělala více?

Příspěvek od _iNTERFACE »

??? zopakujes svoju otazku sposobom hodnym tvojemu veku? ;oI lebo k pokusu o vtip to ma riadne daleko a k serioznej otazke este dalej...
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Aplikace pro WP a Android: Na které platformě vydělala více?

Příspěvek od bkf1 »

TO _iNTERFACE:
Ja se normalne ptam... nehledej v tom nejake vtipy nebo flamy...

PS: Sef na dovolene treba tedka utopil novou SGS2ku :)
_iNTERFACE
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 375
Registrován: čtv led 07, 2010 23:35
Zařízení: iPhone

Aplikace pro WP a Android: Na které platformě vydělala více?

Příspěvek od _iNTERFACE »

neptas, lebo viem ze sa ptas len preto lebo sa ti naburala tymto tvoja predstava o mne ako o fanatickej ovecke...lenze iphone som predal za cenu, zaktoru by si nikdy v zivote ani 3 androidy dokopy nepredal a pridal som k tomu lacne htc, co mi umoznilo si za tuto sumu vybrat novu omniu...takze zadarmo som sa v pdostate dopracoval k novemu telefonu...ake necakane a ake neralne ak by som nemal iphone, ktoreho si ludia ci chces alebo nie cenia dost...
marek1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 256
Registrován: úte pro 12, 2006 9:06
Zařízení: Nokia Lumia 820 Yellow SanDisk 16GB Ultra Class 10
Bydliště: Usti nad Labem

Aplikace pro WP a Android: Na které platformě vydělala více?

Příspěvek od marek1 »

To Locomachine:

Ty jsi peknej omezenec, kdy vyzdvihujes jen Android. Kazdy at si pouziva OS, ktery mu vyhovuje.
Proste pokud ti vyhovuje Android tak se ho drz, ale mej pochopeni pro ostatni, kterym Android OS
nevyhpovuje.

Tak doufam, ze uz nebudes v tomto foru prispivat ty LAMO. :!: :evil:

PS: Treba nekdo nemusi mit pro kazdeho v seznamu jine vyzvaneni. Jinak vsechny moderni OS v "podstate" funguji podobne a jak psal kolega jsou to jen telefony.
hithx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 51
Registrován: pát čer 18, 2010 21:51
Zařízení: Nokia Lumia 1020
Kontaktovat uživatele:

Aplikace pro WP a Android: Na které platformě vydělala více?

Příspěvek od hithx »

@Locomachine
Neřekl bych, že je Windows Phone zaostalý systém. Ba právě naopak je elegantní, plně vyhovuje mému vkusu a stylu. To co tady prohlašuje jsou jen tvé omezené názory. Když se ti systém nelíbí, tak to nekomentuj, protože se tu najdou i lidé, kterým se líbí. Někdo nepotřebuje český email, češtinu v tel (například já mám Adnroid v eng) a vyzvánění, to už je opravdu u smartphonu to poslední. A čím následuje linii iPhonů? (i ty můžou lidem vyhovovat, iOS je vyladěný systém a iPhone kvalitní telefon), tento argument trochu nechápu. Příště se už prosím nevyjadřuj.. (upraveno)
Uživatelský avatar
locomachine
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: stř pro 05, 2007 15:50
Zařízení: Sams. Gal. Note
Kontaktovat uživatele:

Aplikace pro WP a Android: Na které platformě vydělala více?

Příspěvek od locomachine »

Proč bych měl držet hubu a krok? Opakujete zažitý argument iPhonistů, co můj telefon neumí to nepotřebuji. Nikomu jeho vkus neberu, klidně se spokojte s WP7, Vaše věc. Ale přečtěte si po sobě ty své nenávisté výlevy. :-P
premikkoci
smartguru
smartguru
Příspěvky: 746
Registrován: stř dub 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

Aplikace pro WP a Android: Na které platformě vydělala více?

Příspěvek od premikkoci »

No když je někdo spokojený s daným zařízením, tak je logické, že když zařízení něco neumí, tak to nepotřebuje.
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Aplikace pro WP a Android: Na které platformě vydělala více?

Příspěvek od Standa »

locomachine píše:Některé weby mají tu slušnost, že reklamní články označují, smartmánia zjevně ne.
Možná tohle není nenávistný začátek "diskuze", ale v pořádku rozhodně není. Až pochopíš nadsázku a odlehčenost, pak něco suď. A nediv se pak ostatním trochu tvrdším reakcím.
Ingnition
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: sob dub 09, 2011 22:33
Zařízení: Nokia Lumia 520
Bydliště: Sedlčany
Kontaktovat uživatele:

Aplikace pro WP a Android: Na které platformě vydělala více?

Příspěvek od Ingnition »

locomachine píše:Proč bych měl držet hubu a krok? Opakujete zažitý argument iPhonistů, co můj telefon neumí to nepotřebuji. Nikomu jeho vkus neberu, klidně se spokojte s WP7, Vaše věc. Ale přečtěte si po sobě ty své nenávisté výlevy. :-P
Jediný nenávistné výlevy tady máš ty a jediný kdo si má po sobě přečíst příspěvky jsi opět ty. Jsi vážně ubohý a k smíchu. Zalez si do Android skupiny a neotravuj tady lidi, kterým se WP7 líbí. Nikdo z nás uživatelů WP7 vám taky nekritizuje váš Andorid ve vaší skupině. Už vidím, jak by jsi se posral z toho kdybych přesně to co píšeš ty psal o Andoridu u vás. Ježiš, to by asi svět skončil. Táhni a neotravuj. Fakt, takový napíčovaný kretény, kteří když si koupí Andorid, tak si myslí že snědli moudrost světa a ostatní co nemají Android jsou čůráci. Fakt, tvoje názory bych chtěl poslouchat... Potkat tě na ulici, tak bych za sebe neručil.
Uživatelský avatar
locomachine
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: stř pro 05, 2007 15:50
Zařízení: Sams. Gal. Note
Kontaktovat uživatele:

Aplikace pro WP a Android: Na které platformě vydělala více?

Příspěvek od locomachine »

Vždyť ten článek sám sobě odporuje, těžko v něm lze spatřovat cokoliv jiného než snahu poplácat wp7 po rameni.

to: Ingnition
Wow! Ukaž co ještě umíš.
Ingnition
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: sob dub 09, 2011 22:33
Zařízení: Nokia Lumia 520
Bydliště: Sedlčany
Kontaktovat uživatele:

Aplikace pro WP a Android: Na které platformě vydělala více?

Příspěvek od Ingnition »

A co jako? To je něco špatného? Andorid už shrábl tolik slávy, ale když se něco podaří WP7 tak už je to špatně žejo? Už jsou všichni čůráci. No paráda, tak teď konečně vidím, jaký někteří lidi tady vskutku jsou.
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

Aplikace pro WP a Android: Na které platformě vydělala více?

Příspěvek od chmeldas »

To locomachine: Neuraž se, ale po přečtení tvých příspěvků se nemůžu zbavit dojmu, že máš IQ betonovýho schodu :roll:
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Aplikace pro WP a Android: Na které platformě vydělala více?

Příspěvek od Jiří Hrma »

locomachine: A to si myslíš, že jsem nikdy nevydal článek, ve kterém bych pochválil Android? To by pak člověk nemohl napsat nic pozitivního, aby se náhodou neozvala druhá strana. Začínám si na to zvykat, u jednoho článku jsem podplacený Microsoftem, u jiného mě zase určitě musí sponzorovat Google. A když napíšu něco pozitivního o Apple, určitě tomu předcházela tučná obálka od Steva.

Každému vyhovuje něco jiného a každý má svoje priority, tak proč má někdo neustále potřebu cpát ostatním myšlenku, že zrovna jeho systém a jeho telefon je ten nejlepší.
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

Aplikace pro WP a Android: Na které platformě vydělala více?

Příspěvek od janac_marek »

locomachine píše:Ó já zapomněl, že už možná na podzim si budete moci nastavit vlastní vyzvánění a prý bude alespoň částečně česky, wow! Ovce
No. Predstav si to. Budeme si môcť nastaviť mp3 zvonenie. Budeme si môcť switchingovať aplikácie. No, veru áno.
Budeme vedieť veľkéééé veci.
My ovečky sa tomu strašne moc tešíme.

Prečo? Pretože Android, to je ten zelený panáčik, je pre nás hróóózne moc zložitý systém. My ovce keď ho chytíme do ruky, tak len čumíme a nechápeme, čo máme stlačiť. Nejaké widgety, jój mamo. Prístup na filesystém karty, uf, uf. A kde mám tú kartu potom do PC dať? Ja tomu nerozumiem. Je to hrozne zložité.

A teraz troška vážnejšie.
- My ovce chytíme do ruky Desire HD a čudujeme sa svetu, že tam nejde len tak pridať Exchange server 2010 (koniec roka 2010!.
- My ovce odcestujeme do rakúska a mobil takmer nechytíme do ruky a zistíme, že cestou domov nám doslova skapíňa baterka a to len preto, že mi ovce sme sa hrali s widgetami, ktoré žrali baterku a robili vážne dôležité a extrémne potrebné výpočty, keď bol telefón vo vačku. Bez tých výpočtov by sme asi neprežili.
- My ovce chceme stiahnuť a kúpiť nejakú aplikáciu z marketu a zistíme, že naša krajina ešte nie je podporovaná (potom ju samozrejme pridali, ale koľko to trvalo?).
- My ovce keď si kúpime aplikáciu a zistíme, že nejde alebo že občas spadne, tak si nevieme rady.
- My ovce keď napojíme cez BT náš automobil ako handsfree a zistíme, že druhá strana počuje ozveny samých seba z reproduktorov vozidla, tak sa len čudujeme a nevieme si poradiť, lebo mi ovce nevieme, čo sme spravili zle.
- My ovce.... a vieš čo, ja už nebudem pokračovať. Nebaví ma to.

Ja plne chápem, že Android je vhodný pre technicky zdatných teenagerov, ktorý sa s tým pohrajú a ponastavujú a stále dokola. Je to fajn. Takto si človek s technickým zameraním zdokonaluje svoje vedomosti ale aj schopnosť hľadať informácie.
Avšak my trocha starší, ktorý sa už sami živíme, sme zistili, že zariadenia nám majú slúžiť a nie naopak. Živým sa ako programátor a nemám problém si akýkoľvek systém v mobile nastaviť tak, aby mi fungoval. Otázka znie, koľko ROMiek musím skúsiť , koľko programov a koľko času investovať.
Nakoniec zistím, že WP7 mi ušetrí mnoho mnoho drahocenného času a navyše poslúži fantasticky. Niektorých vecí sa musím vzdať a prispôsobiť im. Je to ťažké a v niektorých veciach dokonca až nemožné, ale každý má niekde svoj limit. Mne u iOS postačilo, keď umožnili task switching. Chýbajú mi hrozne lepšie notifikácie a homescreen. WP7 má toto riešené ale parádne a preto je to pre mňa s Mangom najlepší systém dnes na trhu.
Chýbajú mi nejaké veci. Nebudem hovoriť že nie.
Chýba mi podpora Remote Desktop, ... je toho viac. Ale je to vždy lepšie ako Android, kde si nemôžem s mobilom priamo z výroby ani len zatelefonovať vo vozidle a vybaviť hovor.
Uživatelský avatar
Kott02
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: úte úno 19, 2008 19:30
Zařízení: iPhone 5 16GB
Bydliště: OVA
Kontaktovat uživatele:

Aplikace pro WP a Android: Na které platformě vydělala více?

Příspěvek od Kott02 »

chmeldas: nezdá, je to prava android ovce, ktera nema ani tucha co se děje za jeho slavným "systemem".
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Aplikace pro WP a Android: Na které platformě vydělala více?

Příspěvek od bkf1 »

To _iNTERFACE:
Ja se fakt jenom ptal. Jinak verim ze iPhone se da prodat za vyssi cenu, nez ostatni telefony, na tom neni nic divneho (uz ta pocatecni cena tomu prece nasvedcuje), ale nejde mi do hlavy, proc sis kupoval zrovna Omnii... doufam ze nedoslo k nejake mylce nazvu, ale jestli opravdu myslis Samsung Omnia 1, tak ten jsem mel hodnekrat v ruce (starej sefuv telefon) a pokazdy jsem mel 100 chuti s nim mrstit do zdi co nejvetsi silou F :) WM od Samsungu bylo ve stavu pouzitelnem, podle me, jen u Omnie 2...
Gater
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: čtv kvě 14, 2009 15:45
Zařízení: HTC 7 Mozart

Aplikace pro WP a Android: Na které platformě vydělala více?

Příspěvek od Gater »

locomachine : Jsi docela k smíchu :lol: Jirka Hrma je podplacený Microsoftem a ty jsi zjevně podplacený Googlem, aby si tady propagoval svůj Android. Fakt směšný.
cicolably
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: stř bře 10, 2010 14:37
Zařízení: Lumia 735 , MS Band , iPad mini
Bydliště: Praha 9

Aplikace pro WP a Android: Na které platformě vydělala více?

Příspěvek od cicolably »

chmeldas píše:To locomachine: Neuraž se, ale po přečtení tvých příspěvků se nemůžu zbavit dojmu, že máš IQ betonovýho schodu :roll:
OT :
ale noo, neurážaj betonový schod :-D
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google a 59 hostů