Dell Venue Pro

Další telefony se systémem Windows Phone
Odpovědět
kecirij
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: sob srp 13, 2011 5:16
Zařízení: DELL Venue Pro

Dell Venue Pro

Příspěvek od kecirij »

Ahoj,

chtěl bych investovat peníze do nákupu founu z WP7 jen nechci dopadnout stejně jako když jsem si koupil HTC Hero...myslel jsem si jak super telefon jsem si koupil...dokud jsem nezjistil, že podpora stojí za nic, bíla barva je za měsíc žlutá atd atd... Zvažuji nákup Dell Venue Pro kvůli své vášní, kterou DELL je:)

Zajímá mě jestli tento přístroj někdo z Vás má a jak je s ním spokojen, nebo by jste mi raději doporučili jiný :)

Také by mě zajímalo jestli není lepší počkat s koupí WP7 až vyjdou stroje s novým FW...

díky za jakékoliv informace a postřehy:)
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Dell Venue Pro

Příspěvek od Standa »

Osobní zkušenosti bohužel nemám, ale pokud jsi náhodou nečetl, tady je aspoň článek:
http://smartmania.cz/index.php?ind=news ... e&ide=1469" onclick="window.open(this.href);return false;

Pro mě je Dell taky srdcařina, a pro Venue Pro to platí dvojnásob - vyjímečný stroj :-). Prakticky jediný telefon s WP7, který opravdu chci. Pokud zůstanu u WP7, půjdu do něj. Jen bych si asi dal pozor na wifi, které má občas problémy s připojením, je to psáno i v článku, a tyto zkušenosti se objevovaly i v zahraničních reakcích. Ale novější přístroje prý už tuto chybu nemají.
kecirij
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: sob srp 13, 2011 5:16
Zařízení: DELL Venue Pro

Dell Venue Pro

Příspěvek od kecirij »

článek jsem četl:) četl jsem snad už úplně všechno :-)

asi do něj půjdu, protože DELL je pro mě synonymum kvality:) Ještě teď vzpomínám když otec cca před 11 lety dovezl z USA dell inspiron noťas s win XP :-D a to nadšení mi zůstalo dodnes :)
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Dell Venue Pro

Příspěvek od Standa »

Jo, já jsem si Dell taky oblíbil díky řadě Inspiron :-). Ale má u mě tato firma jeden puntík: na Dell Streak mi na zadním logu upadlo jedno písmenko L, na což jsem dost háklivý. Investovat do lepšího lepidla mohli.
Kdybych nečekal na QNX od BlackBerry, taky bych Venue Pro koupil rovnou, takto mám Omnii na překlenutí a vyzkoušení WP7.
Ahurmen
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: čtv srp 11, 2011 19:33
Zařízení: Dell Venue Pro

Dell Venue Pro

Příspěvek od Ahurmen »

Mám ho asi čtyri dny zakoupený od itechnology.cz a je to opravdu unikát. Co se týče deisgnu a vzhledu celkově, tak zpracováním a parametrama, je to prostě lahůdka. Jak někdo říká, je to Lamborghini mezi smartphony.

Jinak ještě k display - ten je opravdu náramně povedený, měl sem možnost porovnat s HTC HD 7 s Omnií a DVP ho má z nich nejostřejší a nejlépe podanou černou barvu.

Jinak s i když počkáš, tak ho s již předinstalovanym Mangem neseženeš. U nás v čr ho obchody už jen doprodávájí, protože jako jediný smartphone s WP7 neklesnul na ceně.

Jo ještě k Wifi - hodně jsem to sledoval a žádné problémy nenastaly, takže vše v pořádku a bez problému.
Uživatelský avatar
HanysR
smartguru
smartguru
Příspěvky: 559
Registrován: ned říj 26, 2008 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Ostrava!!!

Re: Dell Venue Pro

Příspěvek od HanysR »

Standa: Blackberry má představit QNX zařízení až příští rok, natož kdy se to začne prodávat :-) myslím, že čekání bude dost drastické ;-)
Jinak ohledně Venue Pro, půjde do toho nacpat Mango final? Líbí se mi to fest až na OS. Současná nabídka strojů s HW klávesnicí je fakt hodně omezená :-( zatím to vypadá na Bold 9900. Díky za odpověď.
Ahurmen
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: čtv srp 11, 2011 19:33
Zařízení: Dell Venue Pro

Dell Venue Pro

Příspěvek od Ahurmen »

HanysR: Každej WP7 telefon pude oficiální cestou (tzn. až bude Mango oficiálně vydáno) aktualizovat.
Uživatelský avatar
HanysR
smartguru
smartguru
Příspěvky: 559
Registrován: ned říj 26, 2008 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Ostrava!!!

Re: Dell Venue Pro

Příspěvek od HanysR »

Aha :-) tak to je dobré. Díky. Lze nějak zadávat cz znaky na hw klávese? To určitě ne, že?
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

Dell Venue Pro

Příspěvek od morro »

Pravděpodobně to bude řešeno tak, že se podrží prst na určitém písmenu a objeví se nabídka podpísmen.
Uživatelský avatar
HanysR
smartguru
smartguru
Příspěvky: 559
Registrován: ned říj 26, 2008 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Ostrava!!!

Re: Dell Venue Pro

Příspěvek od HanysR »

Kdyby to tak bylo tak aspoň něco.
Alah
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: ned črc 03, 2011 11:54
Zařízení: DELL Venue Pro

Dell Venue Pro

Příspěvek od Alah »

Zdravím,

DVP mám víc jak měsíc a zatím max spokojenost, telefon je celkem robusní,neklepe se ve složeném ani rozloženém stavu, a to jej používám velice intenzivne.
HW klávesníce je dobrá, pokud máte aspon trochu normální prsty(e moc velké),telefon mám zamknutý, jelikož jsem jej koupil s vyšší verzí ROM, která už odemknout nešla.
Jine znaky než jsou na klávesnici se zadávají tak, že se stiskne např A a pak tlač. SYM a zobrazí se ostatní znaky související s A.Podržení prstu na písmenu napíše sekundární znak,modrý na klávesnici.. na SW klávesnici pak podržení prstu na písmenku vyvolá ony "české " znaky...
s WIFI problémy nejsou.
Asi nejslabší částí telefonu (co jsem zatím zjistil) je foták, kresba ještě jakž takž ujde ale barevné vyvážení kolísá hodně. takže většinu fotek chce jestě trochu dolatit....
Jinak doporučuji si co nejdřív koupit pouzdro a folii, telefon rád padá při psaní jednou rukou na HW klavesnici...
Ahurmen
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: čtv srp 11, 2011 19:33
Zařízení: Dell Venue Pro

Dell Venue Pro

Příspěvek od Ahurmen »

Alah: Pouzdro a fólii máš přesně na DVP nebo nějaký univerzál?
Všude jsem to hledal a našel jsem jen fólii a to ještě ke všemu jen zrcadlovou nebo matnou. A pouzro jsem nenašel vůbec.
Alah
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: ned črc 03, 2011 11:54
Zařízení: DELL Venue Pro

Dell Venue Pro

Příspěvek od Alah »

pouzdro...kožené, nabízí fa expansys...je možno si vybrat zda chceš pouzdro naležato nebo nastojato do klipsu., cenna cca 900Kč.

Zrcadlovou nebo matnou?:..a jakou bys ještě chtěl??..:-)
Ahurmen
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: čtv srp 11, 2011 19:33
Zařízení: Dell Venue Pro

Dell Venue Pro

Příspěvek od Ahurmen »

Mno uplně normální fólii, tzn. ani ne matnou ani zrcadlovou :D
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

Dell Venue Pro

Příspěvek od milennium »

Jó, taky se mi líbí DVP, ale četl jsem, že má jen RAM 256Mb. Jestli je to pravda, to opravdu nevím.
K displeji. DVP má klasický Amoled, Omnie 7 má S-Amoled. Sám mám Omnii 7, takže vím, že je to paráda. Třeba oproti HD7...
Jinak tady v Bazaru někdo prodával DVP. Kdybych neměl Omnii 7, tak do něj ihned jdu !
Alah
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: ned črc 03, 2011 11:54
Zařízení: DELL Venue Pro

Dell Venue Pro

Příspěvek od Alah »

Ahurmen píše:Mno uplně normální fólii, tzn. ani ne matnou ani zrcadlovou :D
já teda znám jen lesklou a matnou....mám lesklou a je to v pohodě...

Ram je 512MB
Ahurmen
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: čtv srp 11, 2011 19:33
Zařízení: Dell Venue Pro

Dell Venue Pro

Příspěvek od Ahurmen »

milennium píše:Jó, taky se mi líbí DVP, ale četl jsem, že má jen RAM 256Mb. Jestli je to pravda, to opravdu nevím.
K displeji. DVP má klasický Amoled, Omnie 7 má S-Amoled. Sám mám Omnii 7, takže vím, že je to paráda. Třeba oproti HD7...
Jinak tady v Bazaru někdo prodával DVP. Kdybych neměl Omnii 7, tak do něj ihned jdu !
Kdepak, má opravdu 512MB, dá se to zjistit po vytočení ##634#
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Dell Venue Pro

Příspěvek od dwbmb »

nenapsal by nějaký majitel DVP s nainstalivanou českou klávesnicí, zda-li a jak lze na HW klávesnici psát české znaky?
Ahurmen
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: čtv srp 11, 2011 19:33
Zařízení: Dell Venue Pro

Dell Venue Pro

Příspěvek od Ahurmen »

Alah píše:
Ahurmen píše:Mno uplně normální fólii, tzn. ani ne matnou ani zrcadlovou :D
já teda znám jen lesklou a matnou....mám lesklou a je to v pohodě...

Ram je 512MB
Já našel právě jen matnou: http://chytremobily.cz/Folie/Matna/Matn ... enue%20pro" onclick="window.open(this.href);return false;

A zrcadlovou: http://chytremobily.cz/Folie/Zrcadlova/ ... enue%20pro" onclick="window.open(this.href);return false;

Tu klasickou lesklou jsem nikde nenašel.
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Dell Venue Pro

Příspěvek od Standa »

Mám dotaz na majitele: zvládá Venue Pro dostatečně ostré fotky v ne úplně denním světle? Omnia 7 to zvládá perfektně, ale Dell Streak vždycky rozmázne. Tak se bojím, aby stejnou věc nedělal i Venue Pro - byl by pro mě coby foťák nepoužitelný.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní zařízení“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů