Platebni karta pro MarketPlace

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
Kolda.o
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 174
Registrován: stř črc 16, 2008 8:42
Zařízení: SE T68i + Xperia Z + Xperia Tablet S
Bydliště: kousek od Roudnice nad Labem a castecne Praha
Kontaktovat uživatele:

Platebni karta pro MarketPlace

Příspěvek od Kolda.o »

Mam HTC Mozart - posledni Mango a ID nastavene na CZ, ZUNE i Market v telefonu chodi korektne. Jen se mi doted nepodarilo pridat zadnou ze svych platebnich karet. Je tu nekdo uspesnejsi?
Uživatelský avatar
Hejlic
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 86
Registrován: pát kvě 27, 2011 19:25
Zařízení: HTC 7 Mozart, Kindle Fire (JB)
Bydliště: Praha

Platebni karta pro MarketPlace

Příspěvek od Hejlic »

Možná zkusit přidat kartu v telefonu. U nějaké položky dát "BUY" a přesměruje se to automaticky na stránku s přidáním karty. Tak jsem to udělal já (Live ID ale mám US + česká karta). :)
Kolda.o
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 174
Registrován: stř črc 16, 2008 8:42
Zařízení: SE T68i + Xperia Z + Xperia Tablet S
Bydliště: kousek od Roudnice nad Labem a castecne Praha
Kontaktovat uživatele:

Platebni karta pro MarketPlace

Příspěvek od Kolda.o »

to jsem taky testoval - bez uspechu :-(
mcquack
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: čtv srp 04, 2011 20:08
Zařízení: Lumia 950 XL DS

Platebni karta pro MarketPlace

Příspěvek od mcquack »

A jsou na ty karte povoleny internetove platby? Napriklad KB to ma defaultne zakazany.
Gater
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: čtv kvě 14, 2009 15:45
Zařízení: HTC 7 Mozart

Platebni karta pro MarketPlace

Příspěvek od Gater »

U KB totiz dostanes virtualni kartu pro platby na internetu.
Kolda.o
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 174
Registrován: stř črc 16, 2008 8:42
Zařízení: SE T68i + Xperia Z + Xperia Tablet S
Bydliště: kousek od Roudnice nad Labem a castecne Praha
Kontaktovat uživatele:

Platebni karta pro MarketPlace

Příspěvek od Kolda.o »

tak tak - mam virtualni VISA a 2x embosovany ECMC - ani jedna se mi zadat nedari. Porad pise ze zadavam neplatnou kartu. Jak v ZUNE tak v XBOX i v mobilu v marketu :-(
Uživatelský avatar
Hejlic
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 86
Registrován: pát kvě 27, 2011 19:25
Zařízení: HTC 7 Mozart, Kindle Fire (JB)
Bydliště: Praha

Platebni karta pro MarketPlace

Příspěvek od Hejlic »

Možná by pomohl hard reset, nové Live ID (třeba US), tam přidat kartu a pak na XBOX Live přehodit zemi na ČR. Já jsem přidával na moje US Live ID kartu z telefonu. :)
Uživatelský avatar
herm
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: čtv srp 04, 2011 6:54
Zařízení: Win->Android

Platebni karta pro MarketPlace

Příspěvek od herm »

Kolda.o píše:tak tak - mam virtualni VISA a 2x embosovany ECMC - ani jedna se mi zadat nedari. Porad pise ze zadavam neplatnou kartu. Jak v ZUNE tak v XBOX i v mobilu v marketu :-(
To bych řekl, že je docela dobrá informace, že nejde víc karet k jednomu LiveID. mě teda nejde registrovat karta ECMC od KB taky. Konkrétní informace se mi vrátí jedině, když to zkouším přes XBOX profil, tam mi to řekne, že je uvedeno chybně číslo karty. Při ostatních metodách registrace (Zune, nebo při snaze o koupi přímo z telefonu) to říká většinou obecné slinty o chybě nebo kód chyby. Zkusil jsem tedy kontaktovat podporu pro XBOX, jestli teda netuší, kde by mohl být problém a proč to hlásí chybné číslo karty a oni mi řekli, abych se zkusil obrátit na banku, že by tam miohl být problém. Protože to, že to hlásí "chybné číslo karty" je následek kontroly u banky, protože jakmile já zadám číslo do jejich fomuláře, oni kontaktují banku a pokud je na její straně nějaký problém, vrátí se jim to a oni (MS) uživateli vrátí tu hlášku. Tak nevím, do banky jsem ještě nevolal, protože mě to zase tak netrápí a spíš čekám až bude Mango oficiálně i pro CZ a pak to budu řešit, pokud bude problém přetrvávat.
Ještě mi vlastně na podpoře MS říkali, že mám v bance říct, kde jsem to chtěl registrovat a že mají občas banky potíže s tím, že díky automatickému obnovování XBOX členství se jaksi nějak ta platba provádí bez zásahu uživatele a v tom je možná pro banku problém.
Moje karta od KB má povolený platby na síti, už jsem s ní vícekrát platil i na zahraničních eShopech. LiveID mám CZ. Na telefonu Beta Mango. Nejsem registrovaným vývojářem.
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Platebni karta pro MarketPlace

Příspěvek od p.a.Ť.o »

S kartou od KB jsem měl stejný problém, a bohužel se mi to nepodařilo rozchodit. Nakonec se mi podařilo přidat kartu od mBank a víc jsem neřešil. Sice ji nepoužívám, ale poslal jsem tam pár peněz ať mám z čeho nakupovat a je klid.
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

Platebni karta pro MarketPlace

Příspěvek od chmeldas »

S virtuální kartou no KB je fakt něco špatně. Ani mě se ji nepodařilo přidat. Pořád hlásilo neplatné číslo karty. S přidáním normální karty od KB problém nebyl.
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů