HTC Legend problém s updatem na 2.2

Diskuze věnovaná komunikátoru HTC Legend
Odpovědět
timon111
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř srp 03, 2011 13:48
Zařízení: HTC Legend

HTC Legend problém s updatem na 2.2

Příspěvek od timon111 »

Zdravím, mám problém :-( Už asi rok vlastním tehle super mobil a nemůžu si ho vynachválit, pak ale vyšel oficiální update na 2.2 a kdo by nechtěl live wallpapery, svítilnu apod.. že? Tak jsem se ho pokusil zupdatovat, všechno se v pohodě stáhne, ověří, zresetuje a začne probíhat update, jenže zhruba u 1/4 updatování se celý proces přeruší a objeví se mi na displayi obrázek mobilu a trojúhelník s červeným vykřičníkem, když se pak podívám do logu tak mi to vypíše:

Kód: Vybrat vše

E:Error in /sdcard/HTC_UPDATExxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.zip (Status 7) Installation aborted. (xxxxx = je číslo releasu atd.)
naštěstí pak jde mobil zrestartovat a vše běží normálně, už jsem to zkusil asi 9x, ale pokaždé to dopadne stejně. Zkusil jsem HW reset, vypnout zálohování, vložit novou paměťovku. Psal jsem na podporu HTC a tam se mi dostalo odpovědi at navštívím autorizovaný servis, takže klasika 8-) Ale radši bych to vyřešil bez servisu, kdo ví za jak dlouho by mi ho vrátili :) Neměl někdo náhodou podobný problém? :cry:
Odpovědět

Zpět na „HTC Legend“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 hostů