Diskuze o Windows Phone 7 Mango (buildy 7712, 7720...)

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
gulii
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 396
Registrován: pon lis 13, 2006 22:13
Zařízení: iPhone 6 Plus 64GB, Surface Pro 3

Mango Beta 7712

Příspěvek od gulii »

tak slavní kluci z DFT mají už RTM verzi, takže snad i na HD2ce budeme moci okusit funkční mango...
geronimo_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 168
Registrován: úte lis 03, 2009 2:39
Zařízení: LG Optimus 7
Bydliště: Liberec

Mango Beta 7712

Příspěvek od geronimo_cz »

steelspace píše:
_iNTERFACE píše:moze mi niekto povedat, ci v mangu je konecne oddelena hlasitost prehravaca od systemovych zvukov telefonu, alebo to ostalo fusersky stale spolu? :???:
Mě třeba rozdělení hlasitostí na Androidu štvalo. Pořádně jsem nevěděl, která hlasitost je jak nastavená, tlačítka hlasitosti reagovala podle momentálně probíhajícího typu zvuku - chaos.
oddelena hlasitost je dobra treba dyz mas vyzvaneni na max, abys ho slysel i ve vedlejsi mistnosti.. aa treba zvuk ve hrach mam na pulku max.. takhle neco hraju nebo posloucham, stahnu hlasitost, pak to zapomenu vratit a mam vecer xy zmeskanejch hovoru a zprav.. navic pri customizovanym vyzvaneni je ta hlasitost este mensi.. proto je dobry mit oddeleny ovladani..
_iNTERFACE
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 375
Registrován: čtv led 07, 2010 23:35
Zařízení: iPhone

Mango Beta 7712

Příspěvek od _iNTERFACE »

;oI oddelena som myslel, tak ako je to na ios, ako je to na androide ma to nezaujima...a je to jednoduchy dovod, lebo ak hras alebo pocuvas nieco, nie nahlas, tak ak to ukoncis a ides pokracovat v beznom dni, tak aj zvonenia sms a vsetko ostatne je vdaka tej hre tizsie a preto nepocujes zvonit...takze len ked v prehravaci dam nizsiu hlasitost, staci, ze sa nastavi len na prehravac a zvonenie necha tak..nic viac...ziaden dalsi posuvnik ani nic podobne, len sam saystem rozhodne, kedy davas hlasitost na hre a kedy na systemove zvuky...uplne jednoduche... :wink:
miaslaip
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: sob črc 16, 2011 22:09
Zařízení: HTC

Mango Beta 7712

Příspěvek od miaslaip »

mne by vyhovovalo keby sa tlacitkami hlasitost menila vylucne len u multimedii (hry, hudba) a hlasitost vyzvanania len v nastaveniach, pretoze to menit nepotrebujem, jednoducho vypnem zvonenie
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

Mango Beta 7712

Příspěvek od Vlasta W. »

Zamyslete se nad tím ale obráceně... Pokud si telefon ztlumím, asi nechci, aby mi z ničeho nic začal nahlas vyzvánět. Oba přístupy jsou v tohle asi rovnocené. WP7 prostě volí jednotnou volbu hlasitosti a na uživateli je, aby si zvykl. Nutno říci, že přizpůsobit se přeci není takový problém. Prostě si po dohrání Angry Birds dám telefon znovu nahlas.
geronimo_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 168
Registrován: úte lis 03, 2009 2:39
Zařízení: LG Optimus 7
Bydliště: Liberec

Mango Beta 7712

Příspěvek od geronimo_cz »

jenze ne dycky si to uvedomis, ze si mas vratit hlasitost.. treba dyz cekas ve fronte, najednou te vyvolaj, tak to rychle vypnes, zamknes a des.. a pak si za dve hodiny vsimnes, ze mas zvuk misto na 30 jen na 15.. idealni je nastavovat hlasitost vyzvaneni v settings aa zbytek pres volume.. v tenhle moment je todle jedina vec, co mi na wp7 vadi.. neni den, abych si to nezapomel vratit..
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Mango Beta 7712

Příspěvek od p.a.Ť.o »

Věřím tomu, že až bude nějaký správce profilů, že si každý přijde na své. Do té doby musíme trotlíkovsky zadávat všechno růčo.
PecaD
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř čer 03, 2009 12:27
Zařízení: HTC Diamond2

Mango Beta 7712

Příspěvek od PecaD »

Ja mam stare win 6.5 a je to tam resene uplne stejne jako v 7 a musim rict, ze mi nekdy nejake vyzvaneci profily schazi. Kazdopadne jsem si ale zvykl a pohlizim na to stejne jako Vlasta. Jeste se zeptam, to uz soucasne telefony nemaji vibracni vyzvaneni? :-) Me vzdy upozorni vibrace a hlasitost zvuku mi staci na polovic. Jen tedy musim nosit telefon v kapse od kalhot :-)
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Mango Beta 7712

Příspěvek od jacek »

Současné mobily mají vibrační vyzvánění, sám vibrace využívám na 95%. Tón pouze v autě a doma.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Mango Beta 7712

Příspěvek od tslany »

Já mám neustále vibrace zapnuté a vyhovuje mi to, dalo by se říct že se od telefonu moc nevzdaluju, a většinu času mám hlasitost nastavenou na sluchátka (a není to moc příjemné, pustit si do sluchátek namísto klasických 13-15 např. plných 30)
miaslaip
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: sob črc 16, 2011 22:09
Zařízení: HTC

Mango Beta 7712

Příspěvek od miaslaip »

Vlasta W. píše:Zamyslete se nad tím ale obráceně... Pokud si telefon ztlumím, asi nechci, aby mi z ničeho nic začal nahlas vyzvánět. Oba přístupy jsou v tohle asi rovnocené. WP7 prostě volí jednotnou volbu hlasitosti a na uživateli je, aby si zvykl. Nutno říci, že přizpůsobit se přeci není takový problém. Prostě si po dohrání Angry Birds dám telefon znovu nahlas.
presne nad tym som sa zamyslel a ked hram hru, vypnem zvuky aby som nerusil ostatnych, ale ak by mi niekto volal tak chcem aby mi vzdy zvonilo ringtone ...multimedia a telefonovanie nemaju skoro nic spolocne, ak hram hry, pocuvam hudbu tak vzdy potrebujem inu hlasitost, ale vzdy potrebujem aby som pocul ked mi niekto bude volat, a ak som niekde (napr. skola) kde potrebujem aby bolo zvonenie vypnute, tak zapnem tichy rezim na vyzvananie
podla mna oddelenie zvuku ringtone a zvuku multimedii prinesie rozhodne viac pozitiv nez negativ
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

Mango Beta 7712

Příspěvek od morro »

miaslaip: Když budeš hrát hru a budeš mít vypnuté zvuky což se u spoustě her dá udělat přímo z hry, tak ale nic se nemění na tom, že až skutečně někdo bude volat hra by se měla pozastavit a měl by ti být nabídnut hovor -> takže to nepotřebuješ slyšet, když to uvidíš...
geronimo_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 168
Registrován: úte lis 03, 2009 2:39
Zařízení: LG Optimus 7
Bydliště: Liberec

Mango Beta 7712

Příspěvek od geronimo_cz »

Morro - tobe se nestalo, ze bys sis to zapomel? ja treba hry hraju doma... dyz se nudim.. pak mi nekdo napise na net, tak to vypnu a zapomenu to vratit.. pokud to chce ms co nejvic ulehcovat uzivateli, tak todle de uplne proti.. nuti ho to pokazdy akci kde se pouziva zvuk, premejslet, jestli si vratil hlasitost na nim pozadovanou vejsku.. hlasitost ve hre sem nikdy neresil.. dycky pouzivam hlasitost telefonu.. an neznam nikoho, kdo by si to v kazdy hre nastavoval.. protoze proste je to pohodlnejsi delat pres plus a minus, nez pokazdy pred hranim list do nastaveni..
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

Mango Beta 7712

Příspěvek od morro »

No já nevím jak která hra, ale třeba Angry Birds to tlačítko má přímo na úvodní obrazovce. Takže nakonec je to jednodušší přímo v té hře... Vypnou se zvuky hry, ale zvuky systému včetně Ringtone jsou pořád zapnuté.
geronimo_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 168
Registrován: úte lis 03, 2009 2:39
Zařízení: LG Optimus 7
Bydliště: Liberec

Mango Beta 7712

Příspěvek od geronimo_cz »

jenze tam je moznost jen uplnyho vypnuti.. nikoliv snizeni hlasitosti..
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

Mango Beta 7712

Příspěvek od morro »

Aha tak jsme popošli od vypnutého zvonění ke sníženému... promiňte tohle už mi přijde jen výmluva. Sám rád hraju na Windows Phone hry neboť Xbox je to perfektně zabudován, ale nikdy jsme se nesetkal s tím, že by mi vadily zvuky, v noci si je snížím jako celek toho zařízení a nebo vypnu ve hře... Mám Windows Phone víc jak tři čtvrtě roku a zatím se mi nestalo aby se mi někdo nedovolal kvůli tomu co jste popisoval
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Mango Beta 7712

Příspěvek od Krayzie »

Ja mam v kazdej hre vypnuty zvuk a kedze hudbu/radio/videa na phone nepocuvam/nepozeram, nastavujem v podstate iba systemovu hlasitost. Ale aj ked to ja osobne nepotrebujem, celkom by sa mi pozdavalo rozdelenie ovladania hlasitosti na system a ostatne.
geronimo_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 168
Registrován: úte lis 03, 2009 2:39
Zařízení: LG Optimus 7
Bydliště: Liberec

Mango Beta 7712

Příspěvek od geronimo_cz »

morro - ale ja tu nikdy neresil vypnuti zvuku.. to muzu pres ikonu v trayi.. ja se bavim o tom, ze je lepsi mit oddeleny ovladani hlasitosti medii od vyzvaneni.. prave proto, ze nastavenim vyzvaneni sem za celou dopouzivani jakyhokoliv telefonu neposouval.. proste dycky nastaveny na maximum.. max. prepnuty na tichej + vibrace.. jednoduchej priklad.. posloucham pres sluchatka hudbu.. nekdo na me zacne mluvit.. tak si to ztlumim abych slysel.. zacnem se bavit, ovladacem na sluchatkach vypnu zvuk, ale zapomenu ho dat zase na max, protoze treba prsi a nechci vytahovat telefon.. pak prijdu domu, hodim telefon na stolek.. pustim si hudbu na kompu a proste neslysim, ze mi prijde sms, dyz je hlasitost na 15.. tak to proste slyset neni.. a to je uplne bezna situace.. pokud na founu neposlouchate hudbu nebo nehrajete hry, tak se vam to nestane.. ja posloucham kazdej den do prace a z prace.. a stava se mi to pravidelne
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

Mango Beta 7712

Příspěvek od morro »

Poslouchám hudbu, hraju hry a problémy tohoto typu nemám. Je však pravdou, že přijdu domů a Phone mám po ruce, nehodím ho někam do kouta jak nepotřebnou hračku.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Mango Beta 7712

Příspěvek od htcjirka »

Dvoji hlasitost ma opodstatneni ve vice smerech jak jiz tu bylo receno,prikladu je hafo..jednotna hlasitost je nestatny pocin..
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 hostů