HTC zrušilo aktualizaci na Android 2.3 pro Desire (oživeno)

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

HTC zrušilo aktualizaci na Android 2.3 pro model Desire

Příspěvek od milennium »

Proč ? Protože když něco stáhneš s XDA, něco "uvařeného" a ono ti na tom něco nejde a nebo ti něco padá, tak prostě flešneš něco jiného a nic se neděje. Ale kdyby HTC hodilo na web nějakou mrdlou ROM a ono by to padalo a nebo by to furt hlásilo nedostatek paměti atd., tak by asi uživatelé nebyli moc rádi... Ono totiž, někteří lidi (a je jich dost) potřebují funkční telefon 24 hodin denně, 7 dní v týdnu...
Raději to hned stopli, a nemám jim to za zlé. Raději teď než pak řešit reklamace a nářky lidí...
Plina
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: úte srp 03, 2010 8:37
Zařízení: HTC Desire

Re: HTC zrušilo aktualizaci na Android 2.3 pro model Desire

Příspěvek od Plina »

Poslední věc, která mi bránila v rootu padla. Takže hned o víkendu se do toho pustím.
Nicméně ať už to šlo či ne, dost lidí koupilo Desire i kvůli slíbené podpoře upgradu na android 2.3. Teď mají smůlu. A co HTC? Sorry, nešlo. To je vtip, ne? Důvěra zákazníků se nezískává lehce. A jak tak sleduju, nejsem sám, kdo bude nástupce Desire hledat jinde než u HTC.
finnak
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: pon říj 30, 2006 7:01
Zařízení: HTC Touch HD, HTC Desire
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

HTC zrušilo aktualizaci na Android 2.3 pro model Desire

Příspěvek od finnak »

Tak toto je obrovska skoda. Cekal jsem na upgrade docela dlouho.

Timto si u mne HTC zavrelo dvere. Dalsi mobil bude Samsung. Chapu politiku, ale toto je podraz na spousty "doposud" spokojenych zakazniku. :-(
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

HTC zrušilo aktualizaci na Android 2.3 pro model Desire

Příspěvek od Daidalos »

Kdybych řekl že to je překvapení, lhal bych. Zprvu jsem se divil, že 2.3 bude, teď už se nedivím :-D
roxtedy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 158
Registrován: pon lis 24, 2008 7:50

HTC zrušilo aktualizaci na Android 2.3 pro model Desire

Příspěvek od roxtedy »

Telefon od HTC si už NEKOUPÍM! S takovouhle aktualizační politikou ať si telefony nechají. Vlajková lod po roce nedostane update androidu???A to i přes to,že to slíbili??Nějaký výmluvy mě nezajímají...proč to u jiných výrobců jde a u htc ne???...
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

HTC zrušilo aktualizaci na Android 2.3 pro model Desire

Příspěvek od Daidalos »

Podobně tomu bylo i u Windows mobilu, proto nevidím důvod proč by tomu mělo být jinak u Androidu. A jejich politika tady byla už vysvětlena..
premikkoci
smartguru
smartguru
Příspěvky: 746
Registrován: stř dub 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

HTC zrušilo aktualizaci na Android 2.3 pro model Desire

Příspěvek od premikkoci »

Roxtedy, myslím, že HTC na ty aktualizace jako jedno z mála nesere :). Krom Applu.. Zkus si koupit třeb SE a uvidím, co budeš říkat pak :)
Greepm
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: úte bře 09, 2010 11:23
Zařízení: Samsung Spica

HTC zrušilo aktualizaci na Android 2.3 pro model Desire

Příspěvek od Greepm »

Je pravda, ze to byla pred rokem "vlajkova lod" za 12 tycek. Sense si vybira svou dan...navic si myslim, ze nejlepsi ma za sebou. Tim myslim, ze spousta lidi si HTC kupovala prave kuli sense, coz ted imho lidi odrazuje.

p.s. jediny kdo chrli aktualizace je samsung... sice nez jsou ofiko vydany trva dyl, ale ne netu se proste objevi a tak se clovek tesi popripade si nahraje treba uz nyni 2.3.4 na SGS a ikdyz se tak trosku se stava testerem, tak to hold nekomu za to stoji. Mel jsem SPICU a ted SGS a v podstate se na jistem serveru objevi skoro kazdy mesic nejaka ta novejsi samsungacka rom:-)
slash2
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř říj 06, 2010 12:47
Zařízení: HTC Desire

HTC zrušilo aktualizaci na Android 2.3 pro model Desire

Příspěvek od slash2 »

Zlatý XDA! :) mám nahozený InsertCoin z odkazu výše, a nemůžu vynachválit, výdrž 2 dny při běžném používání - to je to, co mě asi nejvíc na ROMce těší :D
blast3r
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: úte bře 11, 2008 22:00
Kontaktovat uživatele:

HTC zrušilo aktualizaci na Android 2.3 pro model Desire

Příspěvek od blast3r »

Toto je presne to, čo pochováva android...

Zoberme si Apple-ovský iOS... Koľko rokov držal iPhone 1st. generation pri živote? Tuším doteraz(Neviem presne, nesledujem to moc)...

Čo ak Google vydá nejaký kritický upgrade napr. 3.0 a väčšina aplikácii bude optimalizovaná len na tento systém?
Užívateľom nepôjde 90 percent nových aplikácií...

Na koho bude BFU user potom nadávať? Nie na HTC ale na Google Andriod...

Pokiaľ sa v tomto HTC a SE nezmenia, Android čaká veľký pád na hubu.

Update-y sa dajú robiť aj centralizovane pre rôzne zariadenia. Viď MS a ich WP7.
Uživatelský avatar
vacan
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: sob led 31, 2009 17:56
Zařízení: HTC Desire

HTC zrušilo aktualizaci na Android 2.3 pro model Desire

Příspěvek od vacan »

Souhlasím s posledním příspěvkem. Já také u HTC končím. Nechci trávit noci u zkoušení neoficiálních ROM - užil jsem si v minulosti s win 6.5. Nejde jen o to, že nebude aktualizace, jde i to, že se prostě vykašlali na spousta problémů, které řeší nové verze, ale starší mají problém. Chyba v e-mail klientu nefungujícím se sync protokolem na Hotmailu, občasné problémy se sms a další. Ty chyby prostě v těch starších systémech zůstanou. V tomhe zlatý apple, ke kterému mám zase jiné výhrady.
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

HTC zrušilo aktualizaci na Android 2.3 pro model Desire

Příspěvek od Radek Jahoda »

iOS mi osobně moc nevoní jako uzavřená platforma. Ale teď mám na výběr akorát Samsung nebo Apple.
Uvidíme na podzim s iOS 5.
Edit: Xperia Neo vypadá dobře
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Re: HTC zrušilo aktualizaci na Android 2.3 pro model Desire

Příspěvek od Standa »

Podle mě kravina. Programátoři v HTC musí mít za tu dobu dostatek zkušeností, aby dokázali předem odhadnout, jestli je paměť dostačující nebo ne.
Ale HTC je dnes v pozici, v jaké byla před pár lety Nokia - lidi si od nich koupí cokoli, takže si to můžou dovolit.
Jonage
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát zář 19, 2008 13:56

HTC zrušilo aktualizaci na Android 2.3 pro model Desire

Příspěvek od Jonage »

Prostě klasika... :-D
Výrobci jen slibují a neplní. To samé se stalo s u LG Optimus One... Nejdřív slibovali Android 2.3 a pak od toho upustili.
Jediná možnosti je neoficiální cestou. Navíc tyhle ROM jsou většinou mnohem více optimalizované než ty originální.
steve
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 137
Registrován: čtv čer 10, 2010 11:10
Zařízení: iPhone 3G, Samsung Galaxy Tab

HTC zrušilo aktualizaci na Android 2.3 pro model Desire

Příspěvek od steve »

No jo HTC a ich slavne malé ROM a preplacané Sense. Samsung tiež dáva Touchwiz ale aspoň dá poriadnu ROM. Teraz má HTC Sensation 1GB a Galaxy S2 16GB.
Jonage: teraz unikla oficiálna rom pre LG One
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC zrušilo aktualizaci na Android 2.3 pro model Desire

Příspěvek od NeoPlex »

nevim no, podle me to neni zrovna uspesny krok. Pamet je kravina.. to je vymluva. Puvodni Sense na Desire by litalo i na 2.3 jako blesk... s pameti by mohl byt problem, kdyby do telefonu cpali nejake novejsi Sense, ale o tom silne pochybuju.

A jestli to berou jako promysleny marketingovy tah, tak dobre.. Uz mam objednany Galaxy S2 :)
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

HTC zrušilo aktualizaci na Android 2.3 pro model Desire

Příspěvek od uni »

Začíná se objevovat velice nebezpečný jev, přesouvání vývoje/podpory od výrobce ke komunitě. Podpora XDA ze strany Samsungu, HTC háže starší přístroje do starého železa, odemyká bootloader.... ajajaj.
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

Re: HTC zrušilo aktualizaci na Android 2.3 pro model Desire

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Je dobre, ze se deje vse to co popisujes. Nevim cemu se vsichni divite. HTC vzdy poskytlo na sva zarizeni pouze jednu major aktualizaci. Desire melo byt vyjimkou? Proste nedopadla ohlasovaci zprava jednoho cloveka. Zjevne tu, ale nejaky pokus o naplneni byl.
himi
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte bře 22, 2011 11:33
Zařízení: HTC Desire

HTC zrušilo aktualizaci na Android 2.3 pro model Desire

Příspěvek od himi »

verim ze se v HTC snazili se s tim poprat, a jak tu uz zaznelo lepsi ze to stopnuli ted nez pak resit reklamace. nejen ze jsou lidi co potrebuji telefon 24/7 ale take lidi, kterym root a podobne veci vubec nic nerikaji a to ze maji android pro ne nic neznamena, pro ne je to jen mobil a co maji uvnitr neresi.

taky mam desire a na gingerbread jsem se tesil. ted pripada v uvahu root a do budoucna bohuzel uz zadne HTC. myslim ze si tento krok melo HTC sakra rozmyslet, i tady v tomto tematu je spousta lidi co priste sahnou po jine znacce. libi se mi politika samsungu, jak nedavno oslovili komunitu. pro priste pudu asi do nexuse..

mozna kdyby se lidi ozvali stejne jako proti zamcenemu bootloader-u, ze by to dotahli..(kez by!)
pk
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 419
Registrován: pát čer 20, 2008 9:01
Zařízení: Galaxy S4
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

HTC zrušilo aktualizaci na Android 2.3 pro model Desire

Příspěvek od pk »

Keby moc chceli da sa vsetko.. Ja si skor myslim ze im klepol po prstoch niekto z vedenia. Nechceli vyhadzovat peniaze na vyvoj a chcu aby si ludia kupili novy telefon. Ale pri takomto pristupe to nemusi byt HTC.. Mne este desire nieco vydrzi ale potom som si neni isty ze to bude HTC ako moj dalsi telefon.
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů