Marketplace a Moneybookers karta

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Uživatelský avatar
pejvl
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: úte kvě 19, 2009 20:46
Zařízení: Lumia 635, Band 2, Surface RT

Marketplace a Moneybookers karta

Příspěvek od pejvl »

čau, potvrzuju, že se mi taky konečně povedlo po asi dvaceti různých neúspěšných pokusech přiřadit přes telefon kartu MC MoneyBookers v GBP k UK Live ID a UK zunetag. jediný co jsem udělal, že jsem o číslo změnil telefon a post code než ten co mi to předvyplnilo, ale nevim, jestli to na to mělo vliv.
spellshaper
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 429
Registrován: pát dub 08, 2011 19:41
Zařízení: Lumia 930, Surface Pro 3

Marketplace a Moneybookers karta

Příspěvek od spellshaper »

p.a.Ť.o píše:Je tady někdo, komu to funguje s VISA kartou od mBank? Píše mi to hlášku: "We cant authorize the payment method. Please, make sure the information is correct, or use another payment method. if you continue to get htis message, please contact your financial institution" :-(
Ano, funguje mi to s kartou od MBank
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 97#p209397" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Marketplace a Moneybookers karta

Příspěvek od p.a.Ť.o »

Já tomu nerozumím. Normálně vidím, že si MS na mkontě blokuje 1 Kč, ale když si kartu přidávám, tak mi to píše, že ji nelze použít... Dopr....!!! :x
Alah
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: ned črc 03, 2011 11:54
Zařízení: DELL Venue Pro

Marketplace a Moneybookers karta

Příspěvek od Alah »

Zdravím, mám menší problém...po vytvoření účtu na moneybookers s adresou v UK (mám anglický LiveID), mám účet zablokovaný pro odchozí transakce.Pro odblokování mi chtějí poslat dopis se 6ti místným kodem na tu anglickou adresu....:-( je to nějaká novinka nebo jsem něco při registraci zvojtil? Nebo to na vydání karty abych mohl platit na Marketplace nemá vliv? Díky za info
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

Marketplace a Moneybookers karta

Příspěvek od chmeldas »

pokud ti pošlou ten dopis tak předpokládám, že bez registrace to fakt nepůjde. Máš pak dvě možnosti. Nahrát betu Manga u které jde přidat i česká karta, nebo počkat na ofiko uvolnění Manga...
Kolda.o
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 174
Registrován: stř črc 16, 2008 8:42
Zařízení: SE T68i + Xperia Z + Xperia Tablet S
Bydliště: kousek od Roudnice nad Labem a castecne Praha
Kontaktovat uživatele:

Marketplace a Moneybookers karta

Příspěvek od Kolda.o »

pises ze jde pridat ceska karta - no nevim, nepodarilo se mi ani u jedne co doma mam :-( VISA i ECMC od KB
Kr_58
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: úte zář 13, 2011 19:57
Zařízení: Dell Venue

Marketplace a Moneybookers karta

Příspěvek od Kr_58 »

Nemuze byt pricinou neuspesneho pridani moneybookers karty chybny format PSC RG61WG? Neni tam povinna mezera, ktera musi byt zadana v Moneybookers i v kolonce parametrů karty?

-- doplnění předchozího příspěvku (pát zář 16, 2011 8:40) --

Nedari se mi kartu MB pridat a chtel bych se te zeptat na par veci:
Davate pri zadavani do MB nebo ZUNE anglicke PSC ve formatu RG61WG nebo s mezerou takto: RG6 1WG?
Nemuze mit vliv jazyk UI v Zune? Mam CZ.
A jeste, jaky format ma mit kontaktni telefon v Zune? Diky!

Diky
Ondrej91
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: čtv lis 04, 2010 15:48
Zařízení: HTC Kaiser / Apple Iphone 3GS

Marketplace a Moneybookers karta

Příspěvek od Ondrej91 »

zdravím, omlouvám se, že to vytahuju, ale jsem z toho nešťastnej, zkoušel jsem tu kartu přidávat v telefonu i v počítači na netu, nejde mi to..


mám visa kartu od poštovní spořitelny, na app storu u applu s ní normálně platím.

live id mám nastavený na českou republiku, všechno s diakritikou, chci si koupit rowi, přidám kartu v ie, kam mě přesměruje market v telefonu, číslo karty etc., všechno sedí, vše zadávám s diakritikou, ale kartu to nevezme, řekne mi to, že způsob platby nelze ověřit..

to samé se děje s koupí z počítače..


co s tím mám dělat? Máte pro mě nějakou radu..?

děkuju moc!
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů