HTC Sensation: Všeobecná diskuze, první dojmy

Diskuze věnovaná prvnímu dvoujádrovému telefonu od HTC
Odpovědět
dufulo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 342
Registrován: čtv pro 23, 2010 1:26
Zařízení: HTC Desire HD, Evo 3D

Re: HTC Sensation: Všeobecná diskuze, první dojmy

Příspěvek od dufulo »

Kvôli tým ikonám, skús reštartovať sence manuálne cez správu aplikácií.
-pekr-
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 116
Registrován: stř dub 01, 2009 22:00
Zařízení: HTC Sensation

HTC Sensation: Všeobecná diskuze, první dojmy

Příspěvek od -pekr- »

@stanley248: co se toho dipleje týče, mám takový dotaz - viděl jsem v recenzi na Engadget.com, že pozorovací úhly a i obraz jsou jednoznačně horší, než třeba Desire S. Osobně tento krok vůbec nechápu, proč to musel výrobce opět v něčem pokazit, a udělat krok zpátky. Nevím jestli je to dáno větším diplejem/slabším podsvícením, ale ta degradace pozorovacího úhlu na tom videu byla na naštvání. Zase ale prakticky - člověk se na to dívá pokud možno z příma. Chci se zeptat, jak na Tebe ten displej působil, jestli to bylo spíše v pohodě, či nikoliv. U TP2 mi postupně odchází zadní kryt, tak uvažuju o upgradu, nicméně by mě zajímalo, jestli na tom displeji je něco vůbec vidět, protože mé TP2 je bída, a poté co jsem viděl Samsung Wave, tak to je prostě nesrovnatelné :-) Díky ...
Stanley248
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: ned led 31, 2010 23:51
Zařízení: HTC DESIRE
Bydliště: Praha

HTC Sensation: Všeobecná diskuze, první dojmy

Příspěvek od Stanley248 »

pekr: Nevím,jak ukazuje Desire S, měl jsem v minulosti jen Desire a k tomu ještě s Amoledem. Co se týká pozorovacích úhlů na Sensatione, tak se mi zdá, že je to tak asi stejné jako u většiny displejů, žádná výrazná negativa nepozoruji,Ale co se zdá mně vyhovující, tak ostatním se líbit nemusí, je to individuální názor. Hlavně nesmíš srovnávat LCD displeje s displejema Amoled na Samsungu, to je samozřejmě nesrovnatelné. Amoled zatím nemá konkurenci, je to prostě současná špička.
Uživatelský avatar
l.hrudka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: ned říj 04, 2009 12:11
Zařízení: Htc Touch Pro 2,Samsung Omnia B7610 Pro

HTC Sensation: Všeobecná diskuze, první dojmy

Příspěvek od l.hrudka »

tak uz sem skusil vse a vzhled se vrati pouze v pripade opetovneho presunuti do telefonu nebo musim ikonu smazat a opet priradit na plochu :-(
-pekr-
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 116
Registrován: stř dub 01, 2009 22:00
Zařízení: HTC Sensation

HTC Sensation: Všeobecná diskuze, první dojmy

Příspěvek od -pekr- »

@Stanley248. Na srovnání se koukni tady na video - http://cdn.static.viddler.com/flash/as3 ... 2b097&ref=" onclick="window.open(this.href);return false;
Stanley248
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: ned led 31, 2010 23:51
Zařízení: HTC DESIRE
Bydliště: Praha

HTC Sensation: Všeobecná diskuze, první dojmy

Příspěvek od Stanley248 »

pekr: To je celkem zajímavý video ale já to mohu porovnat pouze s HDčkem a tam mi to připadá úplně stejný a čitelný. Určitě na tom nevidím to, co na tom videu ukazují.
Jaku
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: sob čer 04, 2011 11:25
Zařízení: hTC Desire -> Sensation

HTC Sensation: Všeobecná diskuze, první dojmy

Příspěvek od Jaku »

Jediný okamžik, kdy by mi mohl vadit pozorovací úhel je pokud by mobil byl v USB kolíbce.
Mobil považuji za osobní věc, a např. v autobuse nebo metru mi spolucestující nemusí koukat přes rameno.
To že oni uvidí hůř mi vůbec nevadí. :)
_petr_
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pon bře 21, 2011 16:45
Zařízení: HTC Sensation XL

HTC Sensation: Všeobecná diskuze, první dojmy

Příspěvek od _petr_ »

Souhlas s Jaku :grin: ,navic moc trefne napsano :grin:
Co se tyka porovnani LCD s AMOLED tak sice se da rict ze je to spicka,ale nekomu to opravdu nemusi vyhovovat.Ja ty AMOLEDY jeste snesu,ale jak je tam nejaky vyrazny screen nebo fotka tak to vypada jako omalovanky :grin: ,ale znam par lidi kteri to nemuzou vystat vubec.Myslim ze by to chtelo neco mezi AMOLEDEM a ostatnima techn.,ale zrejme je to hodne o osobnim vkusu :)
-pekr-
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 116
Registrován: stř dub 01, 2009 22:00
Zařízení: HTC Sensation

HTC Sensation: Všeobecná diskuze, první dojmy

Příspěvek od -pekr- »

@Jaku - zní to sice vtipně, ale je Ti jinak jasné, že je to pouze výmluva? Jedna z věcí, co mi asi bude (pokud pořídím Sensation) trochu chybět je nějaká opěrka. Své TP2 si občas vyklopím, a třeba u jídla v restauraci si čtu něco na webu. Budiž - přenosná kolébka se nekoná, takže mobil položím na stůl, kousek od sebe. Není jediný důvod, aby Sensation měl degradované pozorovací úhly, když jen vezmu v potaz srovnání se starším Icredible S. Prostě jim to technicky uteklo, ale možná je to daň za větší rozlišení a větší velikost displaye ...
Trexi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: stř kvě 13, 2009 23:55
Zařízení: HTC Sensation

HTC Sensation: Všeobecná diskuze, první dojmy

Příspěvek od Trexi »

No to bys musel být hodně zakloněný v restauraci, abys nemohl přečíst, co máš na displayi. :))
Sám často právě i při jídle kvůli práci vyřizuju e-maily a opravdu žádný problém tady s tím, co zmiňujete nemám.
-pekr-
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 116
Registrován: stř dub 01, 2009 22:00
Zařízení: HTC Sensation

HTC Sensation: Všeobecná diskuze, první dojmy

Příspěvek od -pekr- »

Přemýšlím, jak ten mobil vidět naživo :-) Jsem ochoten zajet od Třinecka po Ostravu, +- 50km. Když jsem kupoval TP2 v Alfacompu, tak mi dovolili si zařízení potěžkat (bez baterky), ale nedovolili jej zapnout :-)
redfrog
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: sob kvě 14, 2011 1:15
Zařízení: HTC sensatione

HTC Sensation: Všeobecná diskuze, první dojmy

Příspěvek od redfrog »

zajdi na nejbližší prodejnu vodafone tvař se že máš o něho zájem ti ho celý ukážou předvedou... a pak řekni že ještě uvidíš že si to musíš rozmyslet... přece jen 14t je 14t :) oni sou tam ochotní...
Stanley248
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: ned led 31, 2010 23:51
Zařízení: HTC DESIRE
Bydliště: Praha

HTC Sensation: Všeobecná diskuze, první dojmy

Příspěvek od Stanley248 »

Sensation,příp.jakýkoliv jiný model si můžete půjčit na 7 dní bezplatně na vyzkoušení v HTC prodejně v Praze. Necháte tam finance v celkové hodnotě telefonu, po týdnu Vám je opět vrátí a buď telefon jen vrátíte a poděkujete nebo Vám rádi přinesou ze skladu nový a prodají.Tato služba je zcela ZDARMA,nic za to neplatíte.
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

HTC Sensation: Všeobecná diskuze, první dojmy

Příspěvek od milennium »

Tak to je super služba. Je vidět, že HTC vychází zákazníkům maximálně vstříc...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Sensation: Všeobecná diskuze, první dojmy

Příspěvek od htcjirka »

Stanley248 píše:Sensation,příp.jakýkoliv jiný model si můžete půjčit na 7 dní bezplatně na vyzkoušení v HTC prodejně v Praze. Necháte tam finance v celkové hodnotě telefonu, po týdnu Vám je opět vrátí a buď telefon jen vrátíte a poděkujete nebo Vám rádi přinesou ze skladu nový a prodají.Tato služba je zcela ZDARMA,nic za to neplatíte.
Tato sluzba uz je k dispozici hodne dlohu,respektive od otevreni prodejny v Praze.Horsi uz se stavi k HTC k problemu s wifinou na Sensation..
Trexi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: stř kvě 13, 2009 23:55
Zařízení: HTC Sensation

HTC Sensation: Všeobecná diskuze, první dojmy

Příspěvek od Trexi »

Upřímně řečeno nevím já ten problém s wi-fi u sebe nemám. Testoval jsem sílu signálu na starém HTC Touch HD, kamarádově SGSII a mém Sensationu a nic, vůbec žádný problém.
První odpadl můj starý Touch HD a pak dokonce SGSII, ale u toho to bylo tak nastejno se Sensationem.
Lordpcman
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: čtv čer 09, 2011 19:48
Zařízení: Samsung Galaxy SIII

HTC Sensation: Všeobecná diskuze, první dojmy

Příspěvek od Lordpcman »

Nainstaloval jsem si ICQ a po odinstalování mi zůstalanefunkční ikona květinky mezi aplikacemi. Nevíte někdo jak jí odstraním? Děsně mě to štve.
KarelMlha
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: sob pro 20, 2008 9:29
Zařízení: Lumia 640 xl lte, note 4
Bydliště: HK

HTC Sensation: Všeobecná diskuze, první dojmy

Příspěvek od KarelMlha »

A co telefon po odinstalaci programu vypnout a znovu zapnout, to by ikona snad měla zmizet.
Stanley248
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: ned led 31, 2010 23:51
Zařízení: HTC DESIRE
Bydliště: Praha

HTC Sensation: Všeobecná diskuze, první dojmy

Příspěvek od Stanley248 »

Pro všechny: Na mém Sensatione jsem nepozoroval absolutně žádný problém s WIFI. Chová se to naprosto stejně jako Desire a Desire HD. Pokud je silný signál, tak ho můžu zakrývat ze všech stran a signál na displeji je naprosto stejný.Pokud je signál hodně slabý,tak to zakrytí samozřejmě na to vliv má ale to se projeví stejně na všech telefonech,ne jen na Sensationu. Nechápu, co s tím všude řeší.
Lordpcman
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: čtv čer 09, 2011 19:48
Zařízení: Samsung Galaxy SIII

HTC Sensation: Všeobecná diskuze, první dojmy

Příspěvek od Lordpcman »

KarelMlha píše:A co telefon po odinstalaci programu vypnout a znovu zapnout, to by ikona snad měla zmizet.
Bohužel to mě také napadlo a nic :-( neskutečně mě to vytáčí. Telefon po hardware stránce je dělo ale po software stránce je to jak jsem už psal děs běs.

-- doplnění předchozího příspěvku (pát čer 10, 2011 10:40) --

Zdarec lidí. Chtěl jsem se zeptat jestli je v pořádku že na qwerty klávesnici nejsou kurzorové šipky? Dost jsem si na ně zvykl u DHD a teď je u mě uživatelský komfort dost stažen dolů.
Odpovědět

Zpět na „HTC Sensation“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 59 hostů