Po "uspání" nelze "probudit"

Diskuzní fórum věnované komunikátoru HTC HD Mini
jiran72
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř kvě 25, 2011 10:32
Zařízení: HTC HD MINI

Po "uspání" nelze "probudit"

Příspěvek od jiran72 »

tak včera jsem dal tovární nastavení a zatím šlape bez problémů tak uvidíme, jen to sr... zálohy to bude moje smrt
Freglin
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř dub 13, 2011 7:14
Zařízení: HTC HD Mini

Po "uspání" nelze "probudit"

Příspěvek od Freglin »

Tak od mojeho restrtu do továrního nastavení šlape jak má... jen je tu furt ten pocit "kdy se to bude opakovat :(". Byl by třeba nějakej systemlog...tam by to snad mělo bejt.

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv kvě 26, 2011 18:17) --

Ještě jedna věc...pokud by se ten problém vrátil, tak to postujte sem... třeba zjistíme že to je fakt tim operátorem, potažmo 3G sítí... Mimochodem, odkud ste? (Resp. je ve vaší lokaci 3G?(

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv kvě 26, 2011 18:25) --
lp76 píše:Mám sice TP2, ale musím potvrdit, že poslednách pár dní na VF blbne připojení k internetu. Taky se díky tomu telefon chová prazvláštně.
Zdravim

a jak prazvláštně?
Higgi
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte kvě 16, 2006 14:58
Zařízení: HTC Saga
Bydliště: Klánovice
Kontaktovat uživatele:

Po "uspání" nelze "probudit"

Příspěvek od Higgi »

Zvláštní...vyrobil bych zálohu a udělal reflash ofiko rom z http://www.sunnysoft.com/htc" onclick="window.open(this.href);return false; a pak se uvidí.
vojtishek
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte kvě 31, 2011 12:42
Zařízení: HTC EVO 3D, HTC HD mini

Po "uspání" nelze "probudit"

Příspěvek od vojtishek »

Az ted jsem na razil na toto tema...
tuto chybu jsem mel taky od stredy, z niceho nic. Operator O2. Prisel jsem na to, ze probudit to slo pripojenim na kabel, nabijecku a nebo stacilo prozvonit z druheho telefonu... ano trosku neprakticke, ale v casovem pressu jsem nemel cas delat default reset (ktery bych udelal mit cas) a radsi druhym mobilem co mam porad u sebe prozvonoval, ale zase lepsi nez vytahovat baterii.
Ve ctvrtek dopoledne jsem telefon odpojil od signalu, vycistil CleanROMem, provedl restart a udelal jsem to tak 3x po sobe. Pote uz ten problem prestal a do ted se neobjevil. Mozna nahoda, mozna ne. Mozna nekomu pomuze, ja jsem rad, ze jsem nemel cas na default reset (znovu nastavovat vse) a ze to fici.
jawjaw
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát čer 03, 2011 14:26
Zařízení: HTC HD mini

Po "uspání" nelze "probudit"

Příspěvek od jawjaw »

Stejný problém, dva stejné přístroje, oba stejné chování a musím říct, že i po HARD resetu a flash nové ROM (předtím dělalo na původní) se problém objevil znovu.

K tomu se objevil druhý problém - závažnější - nelze spustit aplikaci telefon a na zařízení se nedá dovolat. SMS ale příjde.
Freglin
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř dub 13, 2011 7:14
Zařízení: HTC HD Mini

Po "uspání" nelze "probudit"

Příspěvek od Freglin »

Zdravím,

a ten problém se vyskytnul ve stejnou dobu (ten 1. problém)? Snažim se zjistit jestli je to nějakou "nestandarditou" operátora v určitej čas, nebo něčím jiným... Jinak- tvrdej reset zapříčinil nefunkci "Telefonu"? Co zkusit v ´nastavení>bezdrátové prvky´ vypnout a zapnout postupně souvisejicí prvky (hold Windows), nebo bych pak volal na podporu HTC...a kdyžtak sem hoď zpětnou vazbu...

Dík
Odpovědět

Zpět na „HTC HD Mini“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 hostů