HTC Sensation: Všeobecná diskuze, první dojmy

Diskuze věnovaná prvnímu dvoujádrovému telefonu od HTC
Odpovědět
laco73
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 263
Registrován: pon čer 07, 2010 8:12
Zařízení: , LG G2, Miix 2 8" 3G

HTC Sensation: Všeobecná diskuze, první dojmy

Příspěvek od laco73 »

...no to jedine, lebo normalne zmyslajuci clovek toto by nemohol dopustit. Je aspon v baleni prilozena standardne 8GB microSD?
Trexi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: stř kvě 13, 2009 23:55
Zařízení: HTC Sensation

HTC Sensation: Všeobecná diskuze, první dojmy

Příspěvek od Trexi »

Ano je, class 4.
nyyo
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pon čer 22, 2009 15:14
Zařízení: HTC DESIRE HD - OFFICIAL - FROYO_2.2

HTC Sensation: Všeobecná diskuze, první dojmy

Příspěvek od nyyo »

Neviete kedy sa mozeme tesit na original poriadnu recenziu tohoto mobilu?
Jindřich Veselý

HTC Sensation: Všeobecná diskuze, první dojmy

Příspěvek od Jindřich Veselý »

Takze :)
Jirka: Ano, HTC Watch funguje, ale to pouze tak ze prehrajes tech par traileru. Behem zitrka zkusim jeste prehodit identifikaci SIM na UK jestli se to najede.
mike-biker: Vydrz oproti DHD je kupodivu o dost vetsi. s DHD jsem sel na geocaching (podsviceni na max, nonstop data, nonstop GPS) a vybil se mi cca za 3,5-4hod. Sensation se mi vybije tak po 5,5hod.
nyyo: slovenska "recenze" (nechci pomlouvat, ale az tak extra mi neprisla) je na asi nejvetsim slovenskem serveru o androidu. Jinak pokud to vyjde tak neco na zpusob recenze zkusim napsat o vikendu :)
nyyo
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pon čer 22, 2009 15:14
Zařízení: HTC DESIRE HD - OFFICIAL - FROYO_2.2

HTC Sensation: Všeobecná diskuze, první dojmy

Příspěvek od nyyo »

diablo_II: viem videl som ju aj cital som ju a preto som sa spytal kedy bude tu na tomto serveri kedze tak ako si to povedal nie je to, to prave orechove a vela som sa toho tam nedozvedel.

vdaka
Uživatelský avatar
Pavlus
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pát říj 31, 2008 11:32

HTC Sensation: Všeobecná diskuze, první dojmy

Příspěvek od Pavlus »

Teda lidi, nikdo žádné dojmy z nového přístroje? Já ho budu mít v pondělí odpoledne, to bude dlouhý víkend :)
David Barborka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát úno 23, 2007 1:31

HTC Sensation: Všeobecná diskuze, první dojmy

Příspěvek od David Barborka »

Přesně. Alespoň nějaké info o výdrži, i když na to je ještě brzo, ale stačí orientačně. Pokud vydrží alespoň den při počáteční zátěži, tak je to ok. Dále by mě zajímala kvalita konstrukce, zvuku (hlasitost, např. oproti DHD). Dík za každou odpověď.
Jindřich Veselý

HTC Sensation: Všeobecná diskuze, první dojmy

Příspěvek od Jindřich Veselý »

David: uz to sepisuju. jinak zakladni info o vydrzi uz sem psal, pri pocatecnim hrani mi vydrzel cca 13hodin, coz odpovida cca pracovnimu dni, takze vydrz bych rekl ze dobra :)

-- doplnění předchozího příspěvku (pát čer 03, 2011 17:32) --

pokus o něco jako je recenze http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=169&t=24693
Uživatelský avatar
l.hrudka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: ned říj 04, 2009 12:11
Zařízení: Htc Touch Pro 2,Samsung Omnia B7610 Pro

HTC Sensation: Všeobecná diskuze, první dojmy

Příspěvek od l.hrudka »

Ahoj vydrz baterky je dobra me vydrzi pri celodenim zapnutem blutu ,data ,vybirani 3 schranek po hodine ,doma vifi,volani asi 1hodinu ,nejake sms ,foceni a od 5 od rana vydrzi az do 23 hodin a je jeste asi na 30 % nabyl sem ho zatim asi 3x tak cekam ze se vydrz este o trochu zlepsi , myslim ze je vydz o chlup lepsi jak na dhd to mi tak dlouho nevydrzelo ,jinak fotak je na tom o dost lepe akorat do te zapusene cocky se dost prasi to bych rek ze na dhd bylo lip vyreseny :-)
redfrog
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: sob kvě 14, 2011 1:15
Zařízení: HTC sensatione

HTC Sensation: Všeobecná diskuze, první dojmy

Příspěvek od redfrog »

První dojmy z přístroje, bomba nemám slov... Ale trošku mě zaráží ta hodnota té celkové kapacity paměti, jen 558 MB, to je v pořádku? z toho stále využito něco málo přes 400... a ještě sem tam nic neinstaloval krom antivira... ale i bez toho antivira bylo obsazeni kolem 400 cca... znepokojuje mě to :(
David Barborka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát úno 23, 2007 1:31

HTC Sensation: Všeobecná diskuze, první dojmy

Příspěvek od David Barborka »

To je hodnota RAM, takže ti to ukazuje kolik využívají paměti spuštěné aplikace. Ta hodnota bude zřejmě menší proto, že systém si sám ukrojil kousek, který je pevně přidělen, takže z původních 760 máš těch 558 MB. Neboj se toho.
redfrog
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: sob kvě 14, 2011 1:15
Zařízení: HTC sensatione

HTC Sensation: Všeobecná diskuze, první dojmy

Příspěvek od redfrog »

Díky :) si mě uklidnil... a taky vám tak topí? jak s ním pracuji chvíli, tak stoupne teplota jde to cítit v dlani :)
to sem pořádně ještě ani netestoval videa...
Uživatelský avatar
Daff_Cz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 696
Registrován: čtv led 06, 2011 21:05
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge, black
Bydliště: Brno

HTC Sensation: Všeobecná diskuze, první dojmy

Příspěvek od Daff_Cz »

Tak ted je otazkou, jestli to topi jen proto, ze to ma silnej pohon uvnitr a nebo, ze je nekde chyba jak u htc desire... To by me nastvalo.
Jindřich Veselý

HTC Sensation: Všeobecná diskuze, první dojmy

Příspěvek od Jindřich Veselý »

telefon mi standartne netopi, kupodivu ani kdyz hraju nejake hry... poprve sem to postrehl az vcera pri hre Pocket Legends... do te doby nic... takze bych rekl ze to topi jen ve chvili kdy to zpracovava neco narocnejsiho :)
redfrog
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: sob kvě 14, 2011 1:15
Zařízení: HTC sensatione

HTC Sensation: Všeobecná diskuze, první dojmy

Příspěvek od redfrog »

To mi teda při běžném požívání, nastavování widgetu surfování na netu a podobně... jestli bych to neměl reklamovat... :( šajze :(

-- doplnění předchozího příspěvku (sob čer 04, 2011 14:29) --

Lze nějakým způsobem vypnout Task manager (task killer)? Jedna aplikace na baterii mi dělá problémy a vypisuje že to může být způsobeno task killerem...
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

HTC Sensation: Všeobecná diskuze, první dojmy

Příspěvek od Cleric »

Uživatelský avatar
l.hrudka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: ned říj 04, 2009 12:11
Zařízení: Htc Touch Pro 2,Samsung Omnia B7610 Pro

HTC Sensation: Všeobecná diskuze, první dojmy

Příspěvek od l.hrudka »

Ahoj mam zatim jedno zjisteni dys presunu aplykace na kartu a pak pripojim zarizeni k pocitaci jako diskovou jednotku tak mi zmizi ikony co sem si je dal na plochu respektive se zmeni jejich vzhled na androida dys je dam do telefonu tak je to v pohode ,dela to nekomu taky nebo je to jen anomalije meho pristroje :-)
Jindřich Veselý

HTC Sensation: Všeobecná diskuze, první dojmy

Příspěvek od Jindřich Veselý »

je to normalni, protoze aplikace je presunuta na pametovkou kartu. vzhled se ti vrati jakmile se ti zrestartuje sense
Stanley248
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: ned led 31, 2010 23:51
Zařízení: HTC DESIRE
Bydliště: Praha

HTC Sensation: Všeobecná diskuze, první dojmy

Příspěvek od Stanley248 »

První dojmy? Tak čtěte:
- neštastně řešený výstup USB na boku, fakt naprosto nepraktický a všude to překáží,to se konstruktérům z HTC vůbec nepovedlo, s tím se asi nesmířím a budu věřit, že následující modely to už takhle mít nebudou.Částečně to vyřeší jedině zakoupení konektoru, který je do úhlu 90°a stojí cca 18 US.
- vzhledem k rozlišení displeje nefunguje dost aplikací z Marketu tak, jak má. Hlavně se to projevuje ve velikosti zobrazení na displeji ( snad se časem vyřeší ).A co se týká zobrazování, tak na Amoled od Samsunga nemá, to je podle mého názoru v současné době naprostá špička a nepomůže tomu ani velké rozlišení.
- velikost ikon a vůbec všeho oproti HDčku je výrazně menší, to samé je i u písmenek v SMS apod. Prostě to dělá to rozlišení a někomu to nemusí vyhovovat
- displej má sice velikost 4,3 palce ale pocitově je výrazně menší než třeba u HTC HD s tou samou velikostí displeje. Větší rozlišení způsobilo to, že je displej o 3 mm užší než u HDčka a možná mi to nebudete věřit ale je to hodně znát hlavně při držení v ruce.Mně osobně se HDčko drží o hodně příjemněji ( ale to je jen můj pocit )
- pomalý "nástup" při zapnutí v režimu vypnutého telefonu ( pozn. u Desire HD cca 3s )
- zmiňované zeslabení WIFI signálu při zakrytí zadní části telefonu jsem pozoroval pouze v případě, že je signál WIFI slabý, jinak se to neprojevuje. Naopak Desire HD je na tom o trochu hůř ale to podle mého názoru budou dělat téměř všechny telefony a kdo píše, že ne, tak kecá
- foťák a video díky možnosti nastavení SCÉNA vcelku slušný, s tím jsem spokojen. Akorát video se Sensation nefunguje třeba na Desire HD ( opět to rozlišení )a asi i na jiných tel. s jiným rozlišením ale to vyzkoušeno nemám
- díky dvoujádru opravdu vše úžasně rychlé, to je fakt bomba
- oproti HDčku o cca 3 hodiny delší výdrž baterie ( při normálním používání )
- výrazně lepší čitelnost displeje na přímém slunci, kontrasnější a ostřejší obraz
- zajímavá a praktická celková drobná vylepšení, většinou vše fakt funguje a je to příjemné
- nádherně zpracované počasí
- při poškození zadního krytu je nutná výměna celého a to asi levné nebude (jsou v něm antény a konektory ).V tom má třeba HDčko výhodu, je z několika částí. Např. kožené pouzdro Krusell Orbit odírá pogumované části krytu a pokud by to někomu vadilo,tak je potřeba v tomto případě vyměnit celý kryt.

Jinak asi vcelku velice slušný a nadupaný mobil,se kterým bude většina lidí max.spokojena.
A pokud si ještě na něco vzpomenu, napíšu to tady.


No prostě zatím zůstávám u HDčka i když je v něčem horší, ale je to taková srdeční záležitost



Mimochodem, můj SENSATION je na prodej za 12500kč, NOVÝ s plnou zárukou! email: [email protected]
-

-
Uživatelský avatar
l.hrudka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: ned říj 04, 2009 12:11
Zařízení: Htc Touch Pro 2,Samsung Omnia B7610 Pro

HTC Sensation: Všeobecná diskuze, první dojmy

Příspěvek od l.hrudka »

Ahoj tak mizeni ikon pri pripojeni jako disk se ikony nezmeni ale po restartu opet prejdou do androida a uz se zpet nevrati jen pokut je vratim zpet do telefonu
Odpovědět

Zpět na „HTC Sensation“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů