Městské policii v Praze se nelíbí akce "HTC za polovic"

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Městské policii v Praze se nelíbí akce "HTC za polovic"

Příspěvek od Daidalos »

A co treba aby HTC udelalo nejakou akci a bylo o ni slyset tak musi dat telefon za polovinu aby se udelala nejaka fronta
Souhlas. Zbytek.. každý máme holt jiný názor. Kdyby Apple dal Iphone za polovinu, klidně bych si tam na den lehnul. U jakýkoliv značky.
Vlastimil Bartošák
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 360
Registrován: pát úno 01, 2008 12:13
Zařízení: LG V10
Bydliště: Teplice v Čechách, Krupka
Kontaktovat uživatele:

Městské policii v Praze se nelíbí akce "HTC za polovic"

Příspěvek od Vlastimil Bartošák »

No o značce to pro mě je ještě nedávno jsem ctil NOKII jako nejlepší ,ale od Elopa jí nemám rád a HTC už je pro mě 3.roky luxusní značka. Jen mi je pořád líto Symbianu :(
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Městské policii v Praze se nelíbí akce "HTC za polovic"

Příspěvek od GreenArrow »

Každý na fronty apple má jiný názor ...tahle akce má smysl v tom,že tam člověk stojí kvůli nějaké slevě,což je pochopitelné...méně pochopitelné je stát někde den dopředu před obchodem,aby nakonec vysolil 15 tisíc za mobil a šel dom,když si může mobil objednat přes internet o 2 dny pozděj
asahi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: úte srp 31, 2010 11:27
Zařízení: Xperia X1, Xperia Arc

Městské policii v Praze se nelíbí akce "HTC za polovic"

Příspěvek od asahi »

Thompson píše:Co záviděj?Rádoby našlapaný telefon?Bože :roll:
Pomalu se mi zdá, že fanoušci HTC mají blízko Apple fanatikům.
Thompson píše:Co lidi pro korunu a HTC neudělají :roll:
Cece ty ses fakt zoufalec, uz druhej post podobnyho razeni. Kdyz te HTC a tyhle akce tak irituji, tak proc sem vubec lezes?
A uvedomujes si treba, ze kdyby to byla akce treba Samsungu nebo jakekoliv jine znacky, tak tam ti lide pravdepodobne budou?
Kdyby to byla akce LG na 2X, kterej vlastnis (a snazis se vnutit ostatnim), taky bys tady tak hemzal?
Vlastimil Bartošák
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 360
Registrován: pát úno 01, 2008 12:13
Zařízení: LG V10
Bydliště: Teplice v Čechách, Krupka
Kontaktovat uživatele:

Městské policii v Praze se nelíbí akce "HTC za polovic"

Příspěvek od Vlastimil Bartošák »

No LG a Samsung bych nechtěl možná bych tam počkal a pak to prodal. Nemám rád když se někdo opičí po druhém a nemá vlastní nápad. U těchto dvou značek je jasná podoba na iPhone a ten já nemusím.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Městské policii v Praze se nelíbí akce "HTC za polovic"

Příspěvek od htcjirka »

GreenArrow píše:Každý na fronty apple má jiný názor ...tahle akce má smysl v tom,že tam člověk stojí kvůli nějaké slevě,což je pochopitelné...méně pochopitelné je stát někde den dopředu před obchodem,aby nakonec vysolil 15 tisíc za mobil a šel dom,když si může mobil objednat přes internet o 2 dny pozděj
To urcite souhlas,je velky rozdil stat na telefon s vyraznou slevou a na telefon za plnou cenu viz iphone,to uz je fanatismus.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Městské policii v Praze se nelíbí akce "HTC za polovic"

Příspěvek od barberry.pha »

GreenArrow píše:Každý na fronty apple má jiný názor ...tahle akce má smysl v tom,že tam člověk stojí kvůli nějaké slevě,což je pochopitelné...méně pochopitelné je stát někde den dopředu před obchodem,aby nakonec vysolil 15 tisíc za mobil a šel dom,když si může mobil objednat přes internet o 2 dny pozděj
No v americe jak zjistuji maji takovy kolorit cekat ve frontach ;) na nove filmy, na apple atd. Zkratka nikdy nemuseli cekat na toaletak a banany :)

Jinak zkus si nekdy dva dny po uvedeni do prodeje iphonu nebo ipadu si ho objednat pres net a budes cekat treba i mesic, jako v pripade ipadu 2. Zkuste pochopit, ze kdyz se za den prodeje proda pres milion zarizeni a kdyby byli tak se jich proda i treba dalsi milion, tak ze pokud si nevystojite tu frontu tak si pockate treba i nekolik tydnu.
Napr uvedeni ip4 u nas, kolik lidi rikalo, ze si pockaji po vikendu a pujdou si ho koupit, v patek zacal prodej a po vikendu uz tito lidi museli cekat dalsi tydny nez se na ne dostalo ;) a dalsi dva mesice nebyl poradne k sehnani. ale vim, jsme "blbi" a mohli jsme jit koupit neco jineho, ale co kdyz chci zrovna ten iphone? :D
Faramir
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: ned čer 27, 2010 23:56
Zařízení: iPad 2 3G 64 GB white

Městské policii v Praze se nelíbí akce "HTC za polovic"

Příspěvek od Faramir »

Daidalos píše:Faramir: Já mít prachy na všecko co chci, tak se v pokoji za chvíli nehnu. Prostě ne každý si může takhle drahý telefon dovolit, a pro někoho je sleva 7 tisíc zásadní, tak toho využije :) nebo si jen prostě přivydělá.
Thompson: Tohle není jen o značce.
Samozřejmě, to já taky. Jenže telefon nekupuji každý týden a když se rozhodnu, že chcu nový (nebo potřebuji, protože starý umře), prostě ho zajdu koupit, jednou za pár let mě to nezabije. Navíc androida bych nekoupil nejen za polovic, ale ani zadarmo, nebyl jsem s ním spokojený.
JanHavlicek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: čtv pro 14, 2006 12:57
Zařízení: Xiaomi Redmi 2 2GB
Bydliště: Praha

Městské policii v Praze se nelíbí akce "HTC za polovic"

Příspěvek od JanHavlicek »

Užitečnější neužitečnější, aspoň se staraj, oni nemůžou hlídat, kde je nebo neni nějaká akce na HTC telefony. Prostě tam sedí 100 lidí rozvalených na chodníku, jak nějaký bezdomovci, tak se staraj. Podle mě je to naprosto v pořádku.
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

Městské policii v Praze se nelíbí akce "HTC za polovic"

Příspěvek od Thompson »

asahi: Hemzal (Sice nevím co to slovo znamená, ale budiž), myslím si že Smartphone prostě není pro každého a těmahle akcema se dostávají do podvědomí lidí Smartphone=HTC a opravdu mě irituje když slyším něco o super HTCčku (Poslední super HTC byl Universal a většina těch lidí ani nemyslí HTC) a navíc si myslím, že prostě tyhle akce nejsou fér, proto s nima nesouhlasím.Taky se mi nelíbí tenhle styl reklamy, když Dvojjádro tu už je a myslím si, že bude i výkonnější tak není důvod dělat povyk.
PS: To označení si vyprošuju.Navíc se mi nelíbí když si lidi někde vystojí slevu a pak si myslí, že jí dostanou všude a navíc je to znevýhodnění ostatních zákazníků.
PPS: Už i dělaj rozhovory na chodníku :roll:
Vlastimil Bartošák
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 360
Registrován: pát úno 01, 2008 12:13
Zařízení: LG V10
Bydliště: Teplice v Čechách, Krupka
Kontaktovat uživatele:

Městské policii v Praze se nelíbí akce "HTC za polovic"

Příspěvek od Vlastimil Bartošák »

Hele každý měl šanci a kdo dřív přijde ten dřív bere :) Jak to udělají příště na nějaký unikátní HTC tak tam musím být :tlem:
TomasNM
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: ned črc 10, 2005 11:14
Zařízení: HTC TouchPro,Toshiba G710,Hero a vela SP
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
Kontaktovat uživatele:

Městské policii v Praze se nelíbí akce "HTC za polovic"

Příspěvek od TomasNM »

Ked som precital diskusiu,neda mi to nespomenut casy davno minule,ked sa na Trabanta cakalo 15 rokov! Chlapi,neni ste nejaky rozmaznani? Kludne si pockam,aj tak nic pre mna doteraz neexistuje a je mi to fuk,ze to bude stat nejaky "velky" cash. Niekdajsi sen o Smartphone(volakedy sa tomu hovorilo Komunikator) som si splnil a stal ma 41000czk!!!(jasne,HTC Himalaya,alias MDA II,cena 21000czk+11000czk oprava rozbiteho displaya+2x benzin(vtedy stal 45sk a auto zralo 12l.100km) NM-Zlin+polgigova SD karta,ktoru som ako prvy zakaznik v NM objednaval za 3300sk+nejake dalsie vydaje). A to neni az tak davno,pisal sa rok 2003. Co sa stalo? Nic. Po 5 rokoch pouzivania Himy som upgradoval na TouchPro,ktory ma stal 20000sk/770e s 8GB microSD. Ze problem? Kludne tie prachy vyplatim po 3 rokoch znova,len mi dajte nieco schopne za to...
K tym cakajucim...
Zelam pevne nervy a policajtov si az do krajnej moznosti nevsimajte. To len nejakemu blbeckovi sa nepacil velky dav pod oknami,poznam,mame takeho suseda,ktoremu sa 3 osoby pod balkonom nepacia a vola MP. Ti vzdy len dojdu,aby ukazali,ze sa staraju a len bububu robia.
madox
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob kvě 15, 2010 20:03
Zařízení: htc hd2

Městské policii v Praze se nelíbí akce "HTC za polovic"

Příspěvek od madox »

Presne tak!SOUDRUZI JMENEM ZAKONA,ROZEJDETE SE!!!
Jenom at to rozprasi,klid a poradek musi byt.
Zase jsme svetu pro smich..a HTC to jen podporuje.
TomasNM
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: ned črc 10, 2005 11:14
Zařízení: HTC TouchPro,Toshiba G710,Hero a vela SP
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
Kontaktovat uživatele:

Městské policii v Praze se nelíbí akce "HTC za polovic"

Příspěvek od TomasNM »

"Pro smich"? Takze tych blbych amikov,co cakaju na iFon v megacene 3 dni v stanoch mame brat ako vzor? To snad ne...
Kazdopadne,no flame,ale toto ma trocha dostalo.
mark95
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: pon bře 21, 2011 19:32
Zařízení: LG Optimus 2x, Samsung Omnia II

Městské policii v Praze se nelíbí akce "HTC za polovic"

Příspěvek od mark95 »

Tak teď sem se vážně pobavil, jak tady každý nadává na policajty :D Né že bych se jich chtěl nějak zastávat, mám na ně vlastní názor, ale 1. HTC a VODAFONE to dost podcenili, jelikož jakoukoliv takovouhle akci mají hlásit dopředu a pak by se vyhli takovejmhle problémům, 2. Oni tam opravdu nemají co dělat, až si vymyslí nějaká přitroublá organizace, že nechce zbourat nějakou silnici a kecne si tam 300 lidí, tak je taky vyženou a hlavně 3. podle mého názoru tam určiě nejeli z vlastní iniciativy, prostě je někdo zavolal a oni to musí "prověřit"/"prošetřit" jestli je zavolala babička, která tam bydlí a nebo nějakej člověk, co nerozdejchal, že tam přišel 101. to nikdo neví :) Osobně sem se chtěl taky zůčastnit a měl sem naplánovanej příchod na 18:00, ale 36 hodin jim tam stát nebudu :D
Vlastimil Bartošák
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 360
Registrován: pát úno 01, 2008 12:13
Zařízení: LG V10
Bydliště: Teplice v Čechách, Krupka
Kontaktovat uživatele:

Městské policii v Praze se nelíbí akce "HTC za polovic"

Příspěvek od Vlastimil Bartošák »

To bylo i na iPhone 4 v Ostravě fronty jak hova** a stany to si vzpomínám. Tehdá jsem šel kolem z akce :)
Michal Javůrek

Městské policii v Praze se nelíbí akce "HTC za polovic"

Příspěvek od Michal Javůrek »

@ Thompson: Nechápu, proč tu zavádíš flame když zároveň tvrdíš, že nejsi ovce a máš nadhled.

Osobně si myslím, že kromě těch, kteří chtějí pořízený kousek hned přeprodat za účelem zisku, tam bude taky dost lidí, kteří si přišli hlavně pokecat se skupinou fajn technologických nadšenců a čistě kvůli chuti podniknout něco takhle šíleného přímo v jádru všední Prahy. Kdybych si chtěl Sensation koupit a byl bych z Prahy, tak bych to bral jako výzvu a klidně si tam šel taky stoupnout. Takže jim fandím a doufám, že se trable s policií nebudou opakovat.
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

Městské policii v Praze se nelíbí akce "HTC za polovic"

Příspěvek od Thompson »

Protože skutečně nemám rád HTC, které jenom vždycky lhalo a slibovalo Doby Kaisera, Touchpro, až po Desire a HD a Z, vždycky tvrdili, že mají nejvýkonnější řešení na trhu, jednou jsem jim na to skočil, 2x ne a jak se snaží vlastně zadarmo, vytřískat pro sebe největší reklamu, to se jen tak nevidí.Nemám nic proti ostatním výrobcům, ale proti HTC toho mám hodně a přeju majitelům Sensation, aby měl aspoň takový výkon jako konkurence.
Uživatelský avatar
locomachine
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: stř pro 05, 2007 15:50
Zařízení: Sams. Gal. Note
Kontaktovat uživatele:

Městské policii v Praze se nelíbí akce "HTC za polovic"

Příspěvek od locomachine »

"...zadarmo vytřískat reklamu..."? No to snad né? Podle mně 100x7000=700 000. Což je za tu trochu povyku celkem dost. Vůbec bych neváhal si tam sednout a těch +- 36 hodin počkat. (Kdybych měl těch 6777,- :D )
Vlastimil Bartošák
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 360
Registrován: pát úno 01, 2008 12:13
Zařízení: LG V10
Bydliště: Teplice v Čechách, Krupka
Kontaktovat uživatele:

Městské policii v Praze se nelíbí akce "HTC za polovic"

Příspěvek od Vlastimil Bartošák »

A jsme u toho čísla prodávají :) Také jsem kdy musel mít to nejvýkonnější na palubě Nokie. Hnal jsem po MPx pak když jsem se na to pořádně podívám tak hodně MPx je stejně na nic. Dual-core na co stačí DHD na 1,5GHz. Nokii když jsem měl tak jaká to super značka ,ale u posledního modelu E90 jsem skončil. Nebylo jediného telefonu co by se nepos*al! Kdyžto HTC to je něco jiného už ho používám od Heralda a to jsem měl celkem slušnou dávku modelů ,ale zatím ani jeden se mi nepos*al vše šlape na jedničku. Takže říkám nečekat že už v 11.hod bude přes 100.lidí tak už tam ted krásnou hodinu a půl stepuji sněma :) Prostě HTC je nejlepší!
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 63 hostů