Akce: HTC Sensation pro prvních 100 zájemců za 6 777 Kč

Diskuze věnovaná prvnímu dvoujádrovému telefonu od HTC
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Akce: HTC Sensation pro prvních 100 zájemců za 6 777 Kč

Příspěvek od Jiří Hrma »

Před několika dny jsme avizovali, že chytrý telefon HTC Sensation v České republice exkluzivně nabídne operátor Vodafone. Zájemci si jej budou moci za standardní cenu 13 577 Kč pořídit od 1. června. Ve spolupráci se společností HTC se ale opět dočkáme speciální akce, ve které jej prvních 100 zájemců bude moci získat za fantastickou cenu 6 777 Kč. Tato akce je naplánována na 31. května od 9:00 na značkové prodejně HTC v ulici Na Poříčí 26 (Praha), a abyste si telefon za tuto cenu mohli odnést, je nutné na místo dorazit s transparentem, na kterém bude napsané, proč právě vy si nový HTC Sensation zasloužíte. Akce to bude bláznivá a jsem zvědavý, kdy před prodejnu dorazí první zájemci, bude to už 30. května odpoledne? Zájem zřejmě bude obrovský a pokud se pro HTC Sensation také chystáte vyrazit, dejte nám o tom vědět do diskuze. Akce je určena pouze pro fyzické osoby, na OP je možno získat pouze 1 kus telefonu HTC Sensation za akční cenu.

obrázek

Model Sensation (preview) bude vůbec prvním dvoujádrovým telefonem od HTC. Aktuálně mu na trhu konkurují dvoujádrové stroje LG Optimus 2X a Samsung Galaxy S II.

Tisková zpráva
Vodafone jako první v České republice ve spolupráci s HTC exkluzivně nabídne dlouho očekávaný smartphone HTC Sensation. Zákazníci si ho budou moci pořídit od 1. června. Už na 31. května ale Vodafone společně se výrobcem mobilních telefonů HTC připravil speciální akci, během níž budou moci zákazníci získat tento špičkový telefon za poloviční cenu. Kromě toho se mohou těšit na soutěže na Facebooku a Twitteru.

HTC Sensation je prvním telefonem HTC s dvoujádrovým procesorem, což z něj dělá nejvýkonnější model své značky. Dosud nesrovnatelný zážitek přináší také obří displej o úhlopříčce 4,3 palce s qHD rozlišením, zejména v kombinaci s kvalitním 8Mpx fotoaparátem a možností natáčet videa ve Full HD kvalitě.

Jednou z hlavních charakteristik HTC Sensation je také nové prostředí HTC Sense 3.0, díky němuž mohou uživatelé snadno jedním tahem prstem přistupovat k nejpoužívanějším aplikacím, aniž by se museli zdržovat odemykáním klávesnice. Uvnitř HTC Sensation se skrývá systém Android v nejnovější verzi 2.3 s předinstalovanými Google aplikacemi jakou jsou například Google Maps, Gmail či YouTube a samozřejmou možností stahovat další aplikace, hry a widgety z Android Marketu.

Hlavní přednosti HTC Sensation
• dvoujádrový procesor dodávající telefonu nadstandardní výkon
• velký displej o velikosti 4,3 palce s qHD rozlišením
• kvalitní 8Mpx fotoaparát s možností natáčet video ve Full HD kvalitě
• nové prostředí HTC Sense 3.0 s rychlým přístupem z pohotovostní obrazovky k nejčastěji používaným aplikacím

Vodafone nabídne HTC Sensation za standardní cenu 13 577 korun. Stávající a noví zákazníci Vodafonu i zákazníci jiných operátorů si mohou telefon pořídit v prodejnách Vodafone i na e-shopu v týdnu od 1. června.

Ceny HTC Sensation
obrázek

Vodafone ve spolupráci s HTC přichystal pro zákazníky exkluzivní akci, při níž mohou získat HTC Sensation za polovinu. Tuto možnost dostane prvních sto zákazníků, kteří si pro telefon přijdou 31. 5. do značkového obchodu HTC v Praze Na Poříčí. Podmínkou je, aby přinesli transparent s nápisem, proč si právě oni zaslouží HTC Sensation s padesátiprocentní slevou. Obchod otevírá v devět hodin ráno a podle dřívějších zkušeností lze očekávat, že fanoušci HTC budou na svou příležitost čekat přes noc.

V podobném duchu se ponesou i soutěže o deset telefonů HTC Sensation, které Vodafone spustí na svém Facebooku a Twitteru od 1. června. Soutěžící budou mít za úkol co nejvtipněji a nejoriginálněji odpovědět na otázky týkající se HTC Sensation. Soutěž poběží na obou kanálech po tři týdny.

Zdroj: HTC Fans, tisková zpráva
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Akce: HTC Sensation pro prvních 100 zájemců za 6 777 Kč

Příspěvek od YAMATO »

Lehká OT: vadí vám, když v reklamě tykají?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Akce: HTC Sensation pro prvních 100 zájemců za 6 777 Kč

Příspěvek od Jiří Hrma »

Mně určitě ne, naopak mi to vyhovuje :)
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Akce: HTC Sensation pro prvních 100 zájemců za 6 777 Kč

Příspěvek od YAMATO »

No jo, asi jsem už "stará" generace, kdy ještě bylo normální neznámým lidem, a zákázníkům obzvlášť, vykat.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Akce: HTC Sensation pro prvních 100 zájemců za 6 777 Kč

Příspěvek od Jiří Hrma »

Ono když se podíváš na Facebook stránku HTC Fans CZ/SK, tak je tam ta komunikace s uživateli celkově hodně "uvolněná" (na můj vkus někdy až příliš.
asahi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: úte srp 31, 2010 11:27
Zařízení: Xperia X1, Xperia Arc

Akce: HTC Sensation pro prvních 100 zájemců za 6 777 Kč

Příspěvek od asahi »

Jeste by to chtelo dopresneni zda slevu dostane kazdy v prvni stovce s jakymkoliv transparentem nebo budou nejaky "selekce". Aby tam pak lidi nestali 20 hodin zbytecne.
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

Akce: HTC Sensation pro prvních 100 zájemců za 6 777 Kč

Příspěvek od milennium »

Myslím, že je to výstižně napsaný... Těžko něco dodat...

P.S. Já tam jdu. Nejsem zastáncem takových akcí a nemám osobně rád "pozornost" foťáků a kamer, ale... Dvoujádro za 6777,-, to je prostě výzva... Sakra velká...
Jindřich Veselý

Akce: HTC Sensation pro prvních 100 zájemců za 6 777 Kč

Příspěvek od Jindřich Veselý »

Tak uz se tesim. Samozrejmne ze dorazim, cekam na uvedeni Sensation uz od dob zverejneni prvniho obrazku :D.. je na case Desire HD upgradovat :D

Jirko, nemas zkusenosti jak to je napr. s hrama od Gameloftu na zarizeni s qHD displejem?
steve
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 137
Registrován: čtv čer 10, 2010 11:10
Zařízení: iPhone 3G, Samsung Galaxy Tab

Akce: HTC Sensation pro prvních 100 zájemců za 6 777 Kč

Příspěvek od steve »

Upgradovať HTC Desire HD? Veď nemá ani rok, to je tak hrozný ten telefón?
Jindřich Veselý

Akce: HTC Sensation pro prvních 100 zájemců za 6 777 Kč

Příspěvek od Jindřich Veselý »

Nerikam ze je to hrozny telefon, ja s nim sem spokojenej. Jen proste mam rad to to "nejlepsi" co se da na trhu sehnat.. aspon ohledne telefonu :o).

A o to vic s nim sem ted spokojenej kdyz tam mam ROM ze Sensation s novym sense :D
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Akce: HTC Sensation pro prvních 100 zájemců za 6 777 Kč

Příspěvek od bkf1 »

Už je to tady... takže spacák, papundekl + lihovku a do řady :lol:
steve píše:Upgradovať HTC Desire HD? Veď nemá ani rok, to je tak hrozný ten telefón?
Mno treba o hardwarovych "kvalitach" tohoto telefonu snad netreba hovorit, ale na druhou stranu aspon nema problem s GPS jak moje SGS :)
Pacikx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: čtv bře 12, 2009 19:27
Zařízení: iP 6s+ 128GB

Akce: HTC Sensation pro prvních 100 zájemců za 6 777 Kč

Příspěvek od Pacikx »

diablo_ll píše:Jen proste mam rad to to "nejlepsi" co se da na trhu sehnat.. aspon ohledne telefonu :o).
Tak to si nekupuj HTC...

Jinak, tyhle akce od HTC se mi celkem líbí, ale stát xx hodin někde ve frontě se mi fakt nechce...
Uživatelský avatar
Daff_Cz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 696
Registrován: čtv led 06, 2011 21:05
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge, black
Bydliště: Brno

Akce: HTC Sensation pro prvních 100 zájemců za 6 777 Kč

Příspěvek od Daff_Cz »

Jj opet jen pro Prazaky... Klasika. No co uz.
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

Akce: HTC Sensation pro prvních 100 zájemců za 6 777 Kč

Příspěvek od milennium »

Nechápu, proč jen pro Pražáky ??? Já taky nejsem Pražák a v klidu dojedu vlakem...
Člověk nesmí být líný...
Sir Andrew
smartstar
smartstar
Příspěvky: 915
Registrován: pon čer 27, 2005 9:11
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha (+ Uherský Brod)

Akce: HTC Sensation pro prvních 100 zájemců za 6 777 Kč

Příspěvek od Sir Andrew »

Daff: Tak značková prodejna se nebude kvůli tobě každý měsic stěhovat :)
Milennium: Přesně tak, ušetříš skoro 7k, tak už tě pár stovek za lístek nevytrhne.

Je to lákavá nabídka, ale bojím se rozlišení. Je dnešní svět qHD ready? Kdysi jsem měl Toshibu G900, jeden z prvních mobilů s WVGA relativně lehce sehnatelných v CZ končinách (dovoz z PL). Většina aplikací ale měla s rozlišením problém -> návrat k Unimu.
Podobně jsem slyšel, že dopadlo i HD mini s exotickým hVGA.
Jindřich Veselý

Akce: HTC Sensation pro prvních 100 zájemců za 6 777 Kč

Příspěvek od Jindřich Veselý »

cago andrew :) Toho se taky bojim, proto cekam jestli Jirka nema nejake zkusenosti, popr. zkusim poptat na jednom slovenskem webu kde uz ho maj. Kazdopadne predpokladam ze to bude otazka max. mesice nez se upravi ty hlavni aplikace :o))
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Akce: HTC Sensation pro prvních 100 zájemců za 6 777 Kč

Příspěvek od Radek Hübl »

Vím že OT a inzerce sem neplatí ale pokud tam někdo půjde a bude ho pak prodávat tak bych ho od něho koupil za rozumnou cenu ;-)
Stetha
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pon lis 23, 2009 1:42
Zařízení: Samsung Galaxy SII

Akce: HTC Sensation pro prvních 100 zájemců za 6 777 Kč

Příspěvek od Stetha »

Hoj, nechci o tom zakládat nový téma, pokud je to ale nutný, poprosím moderátory o schovívavost a vytvoření a přesunutí do nového tématu.
Rád bych se vás zeptal na názor na přechod z HTC Touch HD2 na HTC Sensation. V HD2 mám neofiko ROMku, konkrétně poslední HyperDroid. S telefonem jsem více méně spokojený, ale při možnosti mít HTC Sensation za pár korun (když vezmu v potaz rozdíl mezi 6777,- a možnou částkou, za kterou HD2 prodám) je asi rozhodnuto. Rád bych ale věděl, co všechno se změní, zda budu moct používat všechny aplikace, které jsem doteď používal, zda mě budou pří používání ofiko ROM provázet nějaká omezení, narozdíl od neofiko, atd. atd., Jsem člověk, který z WM 6.5 přešel rovnou na neoficiální android, tak nevím, co mě s tím oficiálním čeká :)

díky Petr
Uživatelský avatar
Daff_Cz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 696
Registrován: čtv led 06, 2011 21:05
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge, black
Bydliště: Brno

Akce: HTC Sensation pro prvních 100 zájemců za 6 777 Kč

Příspěvek od Daff_Cz »

Tak mel jsem za to, ze kdyz se do toho namontoval Vodafone, tak ze to treba bude vice mestech. V praglu v htc shopu 100 ks v ostatnich mestech treba 75, 50, 25 ks... Tak nejak...
Uživatelský avatar
Robot_Honza
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: sob pro 04, 2010 16:37
Zařízení: LG P500 a LG P990 / Samsung Galaxy S 2
Bydliště: Praha

Akce: HTC Sensation pro prvních 100 zájemců za 6 777 Kč

Příspěvek od Robot_Honza »

Jako nevěděl bych co napsat, proč právě já. Myslel bych si, že je to přeci jasný. Protože jsem to já přeci :tlem:
Odpovědět

Zpět na „HTC Sensation“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů