Problém se zahříváním

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Odpovědět
hudecekl
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon kvě 23, 2011 15:45
Zařízení: HTC HD2

Problém se zahříváním

Příspěvek od hudecekl »

V pátek mi najednou začal nějak divně fungovat telefon. Zjistil jsem, že se i při nečinnosti najednou nějak zahřívá. Po zmáčknutí tlačítka Power se display nerozsvítil. Zmáčknul jsem ho ještě jednou a dlouze a pak se rozjel. Pak chvilku jel normálně a třeba po deseti minutách to udělal znova. Po restartu fungoval normálně třeba 2 až 5 hodin a pak to udělalo znova. V neděli jsem provedl Hardreset a myslel jsem, že je klid. Po 24 hodinách to však udělalo znova :-( Co s tím? Poraďte prosím :-( Mám nahránu nejnovější ROMku a telefon s ní fungoval bez problému od ledna. Jediné co jsem provedl ve čtvrtek, že jsem na paměťovku nainstaloval ClearTemp a provedl vyčištění telefonu.
Uživatelský avatar
batt
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: ned říj 08, 2006 19:12
Bydliště: Praha

Problém se zahříváním

Příspěvek od batt »

... přeinstaluj ROM, když bude vše OK, vyloučí se hardwar. problém
fanuc
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: ned lis 30, 2008 7:28
Zařízení: HTC HD2 win 6.5

Problém se zahříváním

Příspěvek od fanuc »

Mne sa deje posledný týždeň to isté. z ničoho nič sa mi začne zahrievať a baterku mi zožere za 4 hodiny komplet. neinštaloval som nič nové. tak skúsim hardreset a uvidím. clear temp používam tiež. žeby to bolo tým?
Mautinek
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: ned srp 16, 2009 16:03
Zařízení: HTC HD2, iPhone 4S
Bydliště: Brno

Problém se zahříváním

Příspěvek od Mautinek »

Ahoj, mám přesně ten stejný problém. Zahřívá se spodní část zadní strany telefonu, např. jako když používám v autě navigaci. Teď to je v té fázi, že po restartu můžu mobil používal, ale jakmile se uspí, už ho neprobudím (displej se nerozsvítí). Nic nového jsem neinstaloval, clear temp nepoužívám. Mám nejnovější ROMku...

Že by nějaká HD2 apokalypsa? :-)
motas
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pát pro 11, 2009 21:32
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Problém se zahříváním

Příspěvek od motas »

Tak hlásím úplně stejný problém. Od pátku. Žadný nový SW ani změny nastavení. Operátor O2, myslím, že by to mohlo souviset s nějakou změnou nastavení sítě. Tuším, že už jednou to tu bylo.
Jakého operátora máte vy?
Mautinek
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: ned srp 16, 2009 16:03
Zařízení: HTC HD2, iPhone 4S
Bydliště: Brno

Problém se zahříváním

Příspěvek od Mautinek »

Já mám T-mobile. Poprvé jsem to zaznamenal v noci ze čtvrtka na pátek, kdy jsem šel spát se 100% nabitým telefonem a v noci totálně vybitý...

Jsem zkoušel dnes ráno jako test vypnout wifi, datové přenosy i tel. síť a hřál se pořád, tak nevím...
hudecekl
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon kvě 23, 2011 15:45
Zařízení: HTC HD2

Problém se zahříváním

Příspěvek od hudecekl »

Já má Vodafone :-( Že by nějaká výrazná chyba přímo u HTC.

-- doplnění předchozího příspěvku (stř kvě 25, 2011 10:11) --

Tak volal jsem do pražské značkové prodejny HTC a bylo mi doporučeno odnést telefon na reklamaci :-(
Mautinek
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: ned srp 16, 2009 16:03
Zařízení: HTC HD2, iPhone 4S
Bydliště: Brno

Problém se zahříváním

Příspěvek od Mautinek »

V případě reklamace je možné si objednat až domů kurýra DPD zdarma. Viz. e-mail co jsem dostal ze servisní firmy:

Kód: Vybrat vše

Dobrý den,
vždy je lepší reklamovat přes prodejce, ale samozřejmě můžete zaslat rovnou k nám na servis.
V případě, že si objednáte na našich internetových stránkách svoz kurýrní službou DPD, tak v případě záruční opravy máte zdarma, v případě pozáruční/placené opravy je svoz zpoplatněn částkou 110,- Kč bez DPH.
Po přijetí telefonu na servis neinformujeme zákazníka o přijetí,ale máte možnost sledovat Vaši zakázku a její průběh na našich webových stránkách, viz.odkaz níže pod mým podpisem nebo můžete zavolat na naši linku, viz.pod mým podpisem, kde Vám rádi sdělíme, zda-li byl Váš telefon již přijat na servis.
V případě dalších dotazů mne kontaktujte.

S pozdravem a přáním příjemného dne
  
  
Jana Nejedlá
VSP Data, a.s. - servis HTC/GSM
Service Park Area
Průmyslová 1181
391 02 sezimovo Ústí II.
Czech Republic 
  
tel: +420 381 212 583
  
  
http://www.vspdata.cz/
  
  
Informace o stavu Vaší zakázky naleznete na:
http://services.vspdata.cz/htc/info.php
kubit89
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte zář 07, 2010 22:32
Zařízení: HTC HD2

Problém se zahříváním

Příspěvek od kubit89 »

Zdravím, taky se přidávám s tímto problémem. Stalo se mi to poprvé asi tak před 3 dny taky se přes noc úplně vyštavil a hřeje i když na něm nic nedělám. Stává se i to, že ho po uspání nemůžu probudit. Jak, ale vidím tak nejsem sám tak by mě zajímalo co se děje.
hudecekl
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon kvě 23, 2011 15:45
Zařízení: HTC HD2

Problém se zahříváním

Příspěvek od hudecekl »

Tak telefon jsem odnesl do reklamace do Vodafonu. Dostal jsem super náhradní mobil :-( Nokia N85 a to jsem byl až na třetí prodejně. V první nabízel prodejce telefonu pod značkou Vodafone, ve druhé slečna to stejné a jako lepší variantu SE W810. Ve třetí mi nabídla jako nejlepší variantu tu N85 a že nikde nic lepšího nedostanu a že se omlouvá, když se podívala na mé měsíční platby. Říkala, že se bude pokusit zařídit expresní vyřízení té reklamace. Snad to bude hodně brzo. Je to pěkný shit ta Nokie :-(
Mautinek
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: ned srp 16, 2009 16:03
Zařízení: HTC HD2, iPhone 4S
Bydliště: Brno

Problém se zahříváním

Příspěvek od Mautinek »

Jinak baterkou to určitě není, mám dvě a dělá to s oběma. Zítra to asi taky pošlu na reklamaci, se s tím nedá pracovat...
OBR_CZ
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř kvě 25, 2011 17:56
Zařízení: plno

Problém se zahříváním

Příspěvek od OBR_CZ »

Prehrivani zpusobuje neustale datovani telefonu, ktery se nemuze pripojit do site, je to problem u vsech CZ operatoru, dnes mi prisla od Vodafone SMS s resenim problemu - nastavit jinak telefon, ale sms se nezobrazila.

PS, me to dela asi dvy dny, podivejte se do horni listy - bude tam aktivni datovre spojeni ktere bude aktivni treba i 24 hodin ... telefon zkratka vola do site, ale ta mu neodpovida ...

-- doplnění předchozího příspěvku (stř kvě 25, 2011 20:00) --

Řešení: odeberte ze svého telefonu profil na GPRS (u Vodafone GPRS Web), a nechejte si poslat nastavovaci SMS jež vám přidá nový profil My ISP. Zkontrolujte zdali je profil aktivni (a ten stary smazany) ...

1.Na telefon obdržíte konfiguraci Internetu.
2.Na displeji se zobrazí: "To accept, enter authentication code:".
3.Zadejte PIN kód 1234 a stiskněte "OK".
4.Ujistěte se že "My ISP" je povoleno:
5.Stiskněte "Start" přejeďte a zvolte "Settings".
6.Stiskněte "Menu" a "All Settings".
7.Přejeďte a zvolte "Connections" a "Connections".
8.Zvolte štítek "Advanced" a vyberte "Select Networks".
9.Přejeďte a zvolte "My ISP" ve vrchní sekci.
10.Stiskněte "OK" a "OK".
11.Stiskněte a podržte tlačítko "Home" pro návrat na hlavní obrazovku.
12.Telefon je nyní nastaven

a je to, už to opět fachá jak má a dokonce jede i Gmail ...
hudecekl
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon kvě 23, 2011 15:45
Zařízení: HTC HD2

Problém se zahříváním

Příspěvek od hudecekl »

Tak jsem volal na linku Vodafonu. Nic nikdo neví :-( Na prodejnu se nemůžu dovolat, aby to třeba zjistili sami a případně ten telefon nikam neposílali. Operátorka mi totiž řekla, že když budu chtít odpověď z technického oddělení, tak na to mají deset dnů :-D Takže dříve bude vyřešena reklamace, která teda nebude asi uznána :-( Bomba
OBR_CZ
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř kvě 25, 2011 17:56
Zařízení: plno

Problém se zahříváním

Příspěvek od OBR_CZ »

mě přišla dnes sms: bla bla bla, pokud máte problém s internetem na HTC HD2, přijměte nastavovací sms, pokud nevíte co a jak zavolejte na 800 bla bla ... nebo na 800 bla bla pro firemni zakazniky ... poslal jsem si tu sms ze svoji samoobsluhy a uz se zda ze to fachci jak ma ... me totiz fungoval web, ale maily ani boha a prave ty nefunkcni maily me roztapeli telefon, protoze se to furt snazilo je synchronizovat
motas
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pát pro 11, 2009 21:32
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Problém se zahříváním

Příspěvek od motas »

vypnu data a uvidím a zítra zavolám na O2. Bylo mi jasný, že chyba je někde u operátora, ale že u všech třech najednou ...
Uživatelský avatar
stanik
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pon úno 04, 2008 21:57
Bydliště: Krkonošská 884
Kontaktovat uživatele:

Problém se zahříváním

Příspěvek od stanik »

tak jsem včera večer odebral ze svého telefonu profil na GPRS /mám Vodafone zde tedy GPRS Web/ a nainstaloval ze stránek vodafone nastavovací sms od té doby telefon ok a už se nehřeje tak díky za radu, protože v prodejně Vodaf mi řekly že telefon pošlou na záruku do servisu. Tak děkuji za radu.
hudecekl
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon kvě 23, 2011 15:45
Zařízení: HTC HD2

Problém se zahříváním

Příspěvek od hudecekl »

No já se zpětně stále nemůžu k telefonu dostat :-D Na prodejnu v Ostravě se nemůžu dovolat ani já ani operátoři z call centra. Slečna jim poslala alespoň email, ale myslím si, že telefon už odešel poštou do servisu :-( Teď budu muset na něj nějakou dobu čekat, než se vrátí :-) Je blbé, že Vodafone neposlal na pobočky informační email, že nastal tento problém s HTC HD2 a ať to tedy neberou do reklamace, ale provedou změnu v datovém nastavení.
Uživatelský avatar
batt
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: ned říj 08, 2006 19:12
Bydliště: Praha

Problém se zahříváním

Příspěvek od batt »

... kupodivu stejné problémy měli podle diskuse k některým "ukuchtěným" ROM i další majitelé HD2. U několika operátorů to způsobil mail klient "gmail" - závada byla postupně odstraněna.
Uživatelský avatar
htctester
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 156
Registrován: pon úno 08, 2010 14:24
Zařízení: HTC TOUCH PRO2, HTC HD2

Problém se zahříváním

Příspěvek od htctester »

přesně tento problém potkal mě po instalaci "vařené" ROM Elegancia V2 final, vrátil jsem zpět EV1 a mám klid. Jak tu někdo již psal, silné zahřívání v dolní části pod baterkou, následné zaseknutí HD2 ,bez reakcí tlačítek atd atd. takže nyní vrácena "vařená" ROM Elegancia V1 final a mám klid.
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů