Nexus S - zkušenosti, rady, problémy

Diskuzní fórum věnované komunikátoru Google Nexus One a Google Nexus S
Uživatelský avatar
locomachine
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: stř pro 05, 2007 15:50
Zařízení: Sams. Gal. Note
Kontaktovat uživatele:

Nexus S - zkušenosti, rady, problémy

Příspěvek od locomachine »

Používám pouzdro na opasek RedPoint. Poslal jsem Ti SZ s linkem na Timescape. Jinak se dá lehce vygůglit nějakej ústečák co dělá celkem levně kožená pouzdra na zakázku.
belzeba
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: pon říj 08, 2007 17:59
Zařízení: Nexus S

Nexus S - zkušenosti, rady, problémy

Příspěvek od belzeba »

Ahoj, prosim o radu. Kamarad je ted ve statech a zrejme by byla moznost, aby me dovezl toto zarizeni. Nekde jsem ale cetl, ze tu muze byt nakej minel. Muzete me prosim vice dostat do obrazu a poradit ? Dekuji.

- zarizeni z venku se prodava s AMOLEDem ?
- co onen SIM Toolkit ? Da se priinstalovat ?
- jak to je s GSM a s dat. prenosy ? Je zde nejaky rozdil, na co si dat pozor ?

Na co vsechno si dat poror ? Dekuji za rady.

Vasek
Uživatelský avatar
locomachine
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: stř pro 05, 2007 15:50
Zařízení: Sams. Gal. Note
Kontaktovat uživatele:

Nexus S - zkušenosti, rady, problémy

Příspěvek od locomachine »

Jo, z USA bude s Amoledem, pozor na to, aby byl GSM a ne CDMA(pokud v této variantě existuje, nezkoumal jsem). Ale fóra jsou plná spokojených uživatelů dovezených nexů. S SimToolkitem ti neporadím.
belzeba
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: pon říj 08, 2007 17:59
Zařízení: Nexus S

Nexus S - zkušenosti, rady, problémy

Příspěvek od belzeba »

Diky za radu :) Ma tu nekdo nejaky odkaz na USA, konkretne NY ? Kamarad tam bydli...
Honzique
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř kvě 18, 2011 16:15
Zařízení: Google Nexus S / Samsung i8910 HD

Nexus S - zkušenosti, rady, problémy

Příspěvek od Honzique »

Zdravim,
je nejaky zasadni velikostni rozdil mezi i9020 a i9023? Ptam se predevsim kvuli nakupu prislusenstvi (screenshield a silikonovy zadni kryt)...
A taky by me zajimal tip na cesky obchod s prislusenstvim pro tenhle telefon, mate nekdo?

Diky ;)
Uživatelský avatar
Petmedic
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pon kvě 09, 2011 11:29
Zařízení: Google Nexus S

Nexus S - zkušenosti, rady, problémy

Příspěvek od Petmedic »

Jsou to naprosto stejné telefony jen s jiným typem displeje. 9020 je americká verze má S-Amoled a 9023 je evropská distribuce se Super Clear LCD.
Celkem slušný výběr příslušenství má Sunnysoft ale hledat na internetu snad není tak velký problém ne? :tlem:
Honzique
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř kvě 18, 2011 16:15
Zařízení: Google Nexus S / Samsung i8910 HD

Nexus S - zkušenosti, rady, problémy

Příspěvek od Honzique »

tak jsem narazil na tema podle ktereho to neni uplne stejny, viz http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1034988" onclick="window.open(this.href);return false;

sunnysoft bohuzel nechci... no nic, dik
Uživatelský avatar
Petmedic
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pon kvě 09, 2011 11:29
Zařízení: Google Nexus S

Nexus S - zkušenosti, rady, problémy

Příspěvek od Petmedic »

Jak jsem tak pochopil tak tam řeší pouzdra. Na svého Nexuse jsem si např. koupil držák do auta originál Samsung označený že je pro 9020 (Samsung do ČR origo pro 9023 nedodává) a zapadne do kolébky naprosto přesně takže vzhledově a rozměrově stejné jsou. A podle specifikací na webu i parametrově jen s rozdílným typem displeje.
ch0rche
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv čer 02, 2011 6:47
Zařízení: HTC Hero

Nexus S - zkušenosti, rady, problémy

Příspěvek od ch0rche »

locomachine píše:Jo, z USA bude s Amoledem, pozor na to, aby byl GSM a ne CDMA(pokud v této variantě existuje, nezkoumal jsem). Ale fóra jsou plná spokojených uživatelů dovezených nexů. S SimToolkitem ti neporadím.
Mam par dni na to, aby som sa este rozhodol a dal si doniest z US nexus s, ale niesom si uplne isty, ako by to bolo s komtatibilitou na slovensku/CR.
Pozeral som, ze su dva tie hlavne modely, i9020a a i9020t, pricom rozdiel je v tom, ake maju pasma pri 3g sietach, "HSDPA 850 / 1900 / 2100 - i9020A for AT&T", resp. "HSDPA 900 / 1700 / 2100 - i9020T for T-Mobile".
Viete mi niekto poradit, ktory z tychto dvoch devicov je na Slovensku/CR vlastne pouzitelny?
A tiez, ta europska verzia nexus s so super LCD ma tie frekvencie take ako americky model i9020t, znamena to, ze ten druhy je nepouzitelny v 3G sietak v SR/CR?
Liwstter
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: čtv dub 28, 2011 14:58
Zařízení: Nexus S

Nexus S - zkušenosti, rady, problémy

Příspěvek od Liwstter »

Zdarec,

Mám problém s foťákem. V nastavení je 5Mpix ale když tu fotku stáhnu do PC tak je děsně malá, má rozlišení 320x240.
Netušíte kde je problém?
Uživatelský avatar
locomachine
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: stř pro 05, 2007 15:50
Zařízení: Sams. Gal. Note
Kontaktovat uživatele:

Nexus S - zkušenosti, rady, problémy

Příspěvek od locomachine »

Zapni foťák, dole je řada malých ikonek, zvol tu vpravo, rozbalí se rolovací menu, přejeď dolů a zmeň rozlišení. :-D
Liwstter
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: čtv dub 28, 2011 14:58
Zařízení: Nexus S

Nexus S - zkušenosti, rady, problémy

Příspěvek od Liwstter »

O tomto vím, ale jediný co se týká rozlišení je položka velikost fotografií a tam se mění MPix nic víc. Položka na rozlišení tam není.
Uživatelský avatar
locomachine
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: stř pro 05, 2007 15:50
Zařízení: Sams. Gal. Note
Kontaktovat uživatele:

Nexus S - zkušenosti, rady, problémy

Příspěvek od locomachine »

Velikost fotografie 5mpx neznamená rozlišení 5mpx? Tak co to teda znamená? Copak se velikost někdy udává v mpx?
prcko
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: pon pro 14, 2009 10:02
Zařízení: Lumia 920, 520

Nexus S - zkušenosti, rady, problémy

Příspěvek od prcko »

Liwstter nemyslel si nahodou kvalitu fotografie?
Landva
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon črc 18, 2011 9:24
Zařízení: Lg km 900

Nexus S - zkušenosti, rady, problémy

Příspěvek od Landva »

Dotaz
Chtěl bych si pořídit tento mobil a dočetl jsem se že nema nahranou navigaci,pouze google mapy,jde z Marketu stahnout navigace do Nexusu S?
kolins2512
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned črc 24, 2011 12:14
Zařízení: uvazuju o Nexusu s

Nexus S - zkušenosti, rady, problémy

Příspěvek od kolins2512 »

Zdravím.Hodne uvazuju o nexusu s,ale nekde jsem se docetl v minusech telefonu,že se telefon v čt neprodává s SUPERAmoled displejem ale s jakýmsi S LCD-displejem.Muzete mi to nekdo potvrdit?Protoze na tom displeji mi hodně záleží a moc se mi líbí jeho barvy a nechtel bych potom koupit telefon,který bude mít nejaky kšunt displej.diky moc za vaše posřehy;)
Uživatelský avatar
Petmedic
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pon kvě 09, 2011 11:29
Zařízení: Google Nexus S

Re: Nexus S - zkušenosti, rady, problémy

Příspěvek od Petmedic »

Na to uz snad ani nemá cenu reagovat. SC LCD není horší než S-Amoled je prostě jiný. Je to jiná technologie a každý z nich má své klady a zápory. Mám NS z české distribuce a s SC LCD jsem spokojen.
kolins2512
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned črc 24, 2011 12:14
Zařízení: uvazuju o Nexusu s

Nexus S - zkušenosti, rady, problémy

Příspěvek od kolins2512 »

Diky za odpoved,ale dival sem se na videa porovnavani displeju: http://www.youtube.com/watch?v=bOlpeEDzR6k" onclick="window.open(this.href);return false; a chces mi teda rict ze barvy slcd nevypadaji hur nez na s-amoledu? Tak to teda musis bejt slepy ne?Ale diky;)
Uživatelský avatar
Petmedic
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pon kvě 09, 2011 11:29
Zařízení: Google Nexus S

Re: Nexus S - zkušenosti, rady, problémy

Příspěvek od Petmedic »

Jenže video a skutečnost je rozdíl. A i kdyby byl rozdíl tak upřednostňuji oficiální distribuci s SC LCD než sedivku se SAmoled.
Mates
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv črc 28, 2011 14:13
Zařízení: Nexus s

Nexus S - zkušenosti, rady, problémy

Příspěvek od Mates »

Zdravím,

Tak jsem si taky pořídil Nexus s a jsem velice spokojen až na jednu věc která mě trápí a nevím jestli ji řešit reklamací. Takže by mě zajímalo jestli má někdo taky tenhle problém. Stává se mi, že při hovoru ( je jedno jestli ho přijímám nebo volám), nefunguje sluchátko. Ne pokaždé. Začne fungovat, až když ho několikrát přepnu nahlas a zase zpátky. Zkoušel jsem aktualizace, restart s vymazáním veškerých dat a nic. Pořád se mi to stává. Teď je otázkou jestli je to softwérová chyba a nebo to dělá čidlo. To čidlo by podle mě mělo přepnout hovor, pokud ho mám nahlas, při přiložení k uchu zase na sluchátko. A to taky neudělá.

Předem díky za odpověď.
Odpovědět

Zpět na „Nexus One/S“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů