Friendly Facebook for iPad

Diskuze o zajímavých programech a nástrojích pro iOS (iPad/iPhone)
Odpovědět
biscuit84
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 330
Registrován: sob pro 11, 2010 13:31
Zařízení: iPhone X,Note8,Honor9,iPad Pro 10,5”
Bydliště: Olomouc

Friendly Facebook for iPad

Příspěvek od biscuit84 »

Kedže som v App Store zatiaľ nenašiel oficiálnu FB aplikáciu pre iPad,tak som vyskúšal práve tuto. Moje dojmy sú zatiaľ trochu zmiešané.Na jednej strane ma prekvapil veľmi pekný dizajn a aj funkčné rozdelenie,ktoré mi vyhovuje pre FB asi najviac z možnosti klasickej web stránky/FB for Android/FB for iPhone. Na druhej strane je to pomerne veľká nestabilita celej aplikácie, kedy mi systém občas spadne a aplikáciu musím komplet restartovat.takisto je občas nutne opakovane kliknutie na požadovanú možnosť a čo ma asi najviac vytaca je častokrát nepochopitelny návrat na HomePage, hoci som zvolil napr.prezeranie fotiek. Ma niekto z vás s touto aplikáciou uz nejaké skúsenosti?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Friendly Facebook for iPad

Příspěvek od Jiří Hrma »

Friendly používám na iPadu a kromě pomalejšího spouštění žádné problémy nepozoruji. Už jsem v některých diskuzích četl, že někomu občas spadne, ale já musím zaklepat, zatím se mi to nestalo, takže jsem s aplikací spokojený. Při kterém úkonu ti to třeba spadne, že bych to samé zkusil provést i u sebe a uvidíme.
biscuit84
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 330
Registrován: sob pro 11, 2010 13:31
Zařízení: iPhone X,Note8,Honor9,iPad Pro 10,5”
Bydliště: Olomouc

Friendly Facebook for iPad

Příspěvek od biscuit84 »

2x mi to spadlo pri prezeraní fotiek a raz, keď som si klikol na profil niekoho z priateľov. Potom sa mi 2x stalo, že pri snahe dostať sa na profil ma to vrátilo späť na homepage. Paradoxne padať mi to začalo až po update na iOS 4.2 a využívaní multitaskingu. Možno je chyba tam.
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Friendly Facebook for iPad

Příspěvek od dwbmb »

V AppStore se objevil zajímavý klient Social Buddy s interface podobným tomu, jaký známe z oficiálního Twitter klienta. Jedná se o první verzi s zatím jediným bugfixem. Aplikace funguje vcelku dobře, i když pár much jsem našel (například je hezké, že umí spravovat víc účtů, ale to s sebou nese nutnost výběru účtu při každém spuštění). Každopádně je ve vývoji druhá verze, která bude mít interface přepracovaný, zabudovaný autologin, lepší řazení přijatých zpráv atd.

-- doplnění předchozího příspěvku (stř bře 30, 2011 11:09) --

Tak projekt Social Buddy byl ukončen. Veliká škoda, byl to nejlepší facebook klient. Co používáte vy a co byste doporučili? Ale prosím normální aplikaci, ne nějakou která vám jenom ukazuje rámce z webu.
Georgo10
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: úte lis 09, 2010 8:47
Zařízení: Palm Pre / iPhone 7+ / Lumia 640

Friendly Facebook for iPad

Příspěvek od Georgo10 »

Místo Social Buddy mám pocit, že se objevil MyPad 2. Ten funguje, chová se podobně jako Twitter klient, jen mi v něm pokulhávají notifikace (nezobrazuje se jejich plné znění)
biscuit84
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 330
Registrován: sob pro 11, 2010 13:31
Zařízení: iPhone X,Note8,Honor9,iPad Pro 10,5”
Bydliště: Olomouc

Friendly Facebook for iPad

Příspěvek od biscuit84 »

Ano, aj ja som presedlal na MyPad2 ( predtym vraj znamy ako FacePad) z Friendly.Aplikacia Friendly v poslednom case viac nefungovala nez fungovala :( Mne na MyPade blbnu nielen notifikacie, ale aj zlozka Inbox. Potom vyuzivam este aplikaciu Facely HD for iPhone/ iPad, ale aj ta ma svoje "muchy". Najviac ma vytaca jej samovolne restartovanie kludne i v case pisania komentara alebo spravy. Skoda, ze pre iPad zatial neexistuje nativna aplikacia ako pre iPhone. Z tychto nahrad z aplikacii tretich stran mi ani jedna nevyhovuje na 100%
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Friendly Facebook for iPad

Příspěvek od dwbmb »

Ano, Social buddy byl slouceny s MyPad2. o notifikacich a inboxu uz vedi, snad to bude spravene v updatu, co by mel vyjit tento tyden. ten obsahuje i chat a co jsem zkousel developement verzi, tak chat funguje skvele.

btw hledel sem, jak uzasne funguje m.facebook.com na ipadu. staci si udelat zastupce stranky ze safari na plose a vypada to skoro jako aplikace, i kdyz je to porad web. dokonce to schova vsechny ovladaci prvky prohlizece, takze je to fullscreen.
biscuit84
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 330
Registrován: sob pro 11, 2010 13:31
Zařízení: iPhone X,Note8,Honor9,iPad Pro 10,5”
Bydliště: Olomouc

Friendly Facebook for iPad

Příspěvek od biscuit84 »

Diky, sice na chat uz pouzivam IM+ ale pokial bude fungovat aj na MyPade, tak preco nie :) Na ten update sa tesim, ta aplikacia vyzera naozaj viac nez pouzitelne :) Este k tej mobilnej verzii FB: Ano, vyzera to naozaj pekne, aj ked aplikacia je predsa len aplikacia :)
Odpovědět

Zpět na „iOS aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 62 hostů