Jakou Android ROM pro HTC HD2

Fórum věnované diskuzi o ROM s Androidem pro HTC HD2
Odpovědět
xax41
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 150
Registrován: čtv zář 30, 2010 19:05
Zařízení: New iPad, iPhone 4S, iPhone5, MacBook Retina

Jakou Android ROM pro HTC HD2

Příspěvek od xax41 »

Snad jsem to dal do spravne sekce - jakou Android ROM mam dat do HTC HD2? Ma s tim nekdo zkusenost? Jak funguje? Co funguje a co ne? Diky
lotr
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: čtv úno 10, 2011 10:33
Zařízení: SG NOTE 2

Re: Jaky Android ROM pro HTC HD2

Příspěvek od lotr »

Zalezi na tom,co preferujes-napr. sense,no sense.Kazdy ma neco.Mrkni na http://android.hd2roms.com" onclick="window.open(this.href);return false; a zkus si vybrat podle funkcnosti.Ja za sebe muzu jen doporucit rom v mem podpisu (ma obrovskou podporu a caste aktualizace),ale je to jen na tobe.

Send from my HTC HD2,Typhoon v3,Cyanogenmod 7 RC4 MAGLDR
Libunda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 440
Registrován: čtv pro 11, 2008 9:47
Zařízení: HD2, iPAD, iPhone4, HTC One X
Bydliště: Náchodsko

Jaky Android ROM pro HTC HD2

Příspěvek od Libunda »

Pro začátek by sis měl vybrat ROM, která je ve velkém používaná i místními uživateli, aby si mohl získat rychlou pomoc od nich ( nás). To se ti jako začátečníkovi bude hodit.

Já zase můžu doporučit ROM v mém podpisu. J
code
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pon čer 07, 2010 9:09
Zařízení: Xperia X1

Jaky Android ROM pro HTC HD2

Příspěvek od code »

Libunda: Já zkusil nejnovější "NexusHD2-Gingerbread V2.7 NAND" co máš i ty, a připadne mně, že to dost žere baterku. Je to první verze Andorida co jsem tam dal, takže s tím nemám moc zkušenosti, ale vydržel přesně 5hodin, s tím že jsem něco hledal na internetu, měl zaplou GPS a asi 30min hraní angry birds, není to málo?
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Jaky Android ROM pro HTC HD2

Příspěvek od Tomáš Kubec »

No kolik bys chtěl aby ti telefon se zaplou GPS vydržel?
Uživatelský avatar
silent64sk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 188
Registrován: pát kvě 06, 2011 19:48
Zařízení: Lumia 1520, Transformer Pad TF300T, Galaxy Nexus
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

Jaky Android ROM pro HTC HD2

Příspěvek od silent64sk »

Keďže mám s Androidom na HD2 pomerne rozsiahle skúsenosti, vyskúšal som desiatky buildov a stále skúšam nové, odporučil by som niečo s CM7, prípadne zaujímavé sú aj MIUI verzie, tie ale nemusia každému vyhovovať, keďže sú veľmi špecifické a pripomínajú skôr iOS. Zaujímavé sú romky HardDroid2 CM7, od užívateľa BoyPPC http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1062881, takisto HyperDroidy - CM7 a GBX12(v GBX 12 sa ale u mňa začali vyskytovať problémy s Marketom a nejdú sťahovať niektoré aplikácie, inak je to najrýchlejšia ROM na HD2), momentálne používam TyphooN CyanogenMod 7 Nightly v3.3.7 s Androidom 2.3.4 a som maximálne spokojný, asi ešte viac ako s hyperdroidom, ktorý bol síce o trošku rýchlejší. Romky so Sense už dlhodobo nepoužívam, všetko sa dá nahradiť pomerne jednoducho, navyše Android so Sense je na HD2ke o niečo pomalší a spotrebuje viacej systémových prostriedkov.
code
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pon čer 07, 2010 9:09
Zařízení: Xperia X1

Jaky Android ROM pro HTC HD2

Příspěvek od code »

Tomáš Kubec píše:No kolik bys chtěl aby ti telefon se zaplou GPS vydržel?
No zaplou GPS jsem měl asi jen půl hodiny, přijde mně to hrozně špatná výdrž s E71kou vydržím při stejné zátěži tak 3x - 4x déle..

silent64sk: Jakou bys mně doporučil rom s co největší výdrží a s relativně rychlým systémem? Stačí prostředí základního androida. Díky.
Odpovědět

Zpět na „Android na HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 hostů