Update na Android 2.3.3 pro Desire HD a Incredible S uvolněn

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Update na Android 2.3.3 pro Desire HD a Incredible S uvolněn

Příspěvek od Jiří Hrma »

Od dnešního dne je pro majitele chytrých telefonů HTC Desire HD a HTC Incredible S dostupná OTA aktualizace na operační systém Android 2.3.3 (Gingerbread). Abyste update vyvolali, stačí přejít do nabídky Nastavení - Informace o telefonu - Aktualizace software. V případě Desire HD dojde k aktualizaci firmware na verzi 2.36.405.5, u Incredible S na verzi 2.12.405.7. V obou případech má aktualizační balíček velikost lehce přes 100 MB. Pokud už vám telefon aktualizaci nabídl, můžete se v diskuzi podělit s ostatními o své dojmy.

obrázek

Děkujeme všem čtenářům, kteří nás na dostupnost upozornili.

Zdroj: AndroidCentral
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

Update na Android 2.3 pro Desire HD a Incredible S uvolněn

Příspěvek od Pavel Vlasák »

To se mi ulevilo, že jde o verzi 2.3.3. Na webu HTC zmiňují pouze verzi 2.3. :)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Update na Android 2.3.3 pro Desire HD a Incredible S uvolněn

Příspěvek od Jiří Hrma »

Jen je škoda, že se nedočkali majitelé HTC Desire Z. Zkusím ověřit, jak to vypadá s aktualizací pro tento model, pak by byl trojlístek kompletní :)

update: Tak jsem dostal od HTC tuto informaci - "We are excited to announce that HTC Desire HD, Desire Z, Desire, Incredible S will receive the Gingerbread (Android 2.3) update in Q2 2011." Přesný termín pro Zetko nepadl, ale očekával bych, že když už je venku pro Incredible S a Desire HD, nebude to snad dlouho trvat (max. pár týdnů).
esaras
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: stř pro 16, 2009 22:05
Zařízení: HTC HD2 (WP7,WM6.5,Android 2.3,Ubuntu 10.10,MeeGo)

Update na Android 2.3.3 pro Desire HD a Incredible S uvolněn

Příspěvek od esaras »

to je presne ten duvod, proc tolik nadavam na to, ze android je opensource a povoluje delat zasahy do systemu. Protoze v HTC (a nejen v HTC) jsou idioti a nepochopili, jak se ma nakladat s takovymto opensource resenim a to jeste nemam na mysli to, ze HTC se na zakaznika vysere v momente, kdy od nej prevezme penize za novy pristroj. Bylo zcela jasne ze to takhle dopadne, protoze u vetsiny vyrobcu neumeji premyslet, nebo nepochopili model, ktery chtel google nastolit. Google mel proto stejne jako apple a ms fasisticky zakazat upravy v systemu a v tu chvili by byl google jediny dodavatel verzi systemu. Druhym resenim (a podle me tim spravnym a taky tim, co chtel google nastolit) je to, ze vyrobce bude nabizet 2 verze systemu. Nativni system dodany tak, jak jej google vyrobil a pak pokud bude vyrobce chtit, tak druhou verzi ktera, bude mit ruzne upravy dle fantazie vyrobce a uzivatel si bude moct vybrat, ktere verzi da prednost. Toho se ale asi nikdy nedockame...
Misterio

Update na Android 2.3.3 pro Desire HD a Incredible S uvolněn

Příspěvek od Misterio »

Hmm, snad to bude brzy, prece jen HTC Desire Z urcite chce taky novou aktualizaci ;>
Uživatelský avatar
by PeITeeR
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: pát pro 04, 2009 15:28
Zařízení: DesireS
Kontaktovat uživatele:

Update na Android 2.3.3 pro Desire HD a Incredible S uvolněn

Příspěvek od by PeITeeR »

u me zatim nic ,dhd od t-mobile..
Vlastimil Bartošák
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 360
Registrován: pát úno 01, 2008 12:13
Zařízení: LG V10
Bydliště: Teplice v Čechách, Krupka
Kontaktovat uživatele:

Update na Android 2.3.3 pro Desire HD a Incredible S uvolněn

Příspěvek od Vlastimil Bartošák »

Mám přeinstalováno na Android 2.3.3 dnes mi v 9.ráno telefon hodil aktualizaci :) Zatím zkoumám rozdíly večer dám když tak vědět ,ale zatím se mi zdá že je Desire HD rychlejší :)
Uživatelský avatar
Honza Zajíc
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: úte led 05, 2010 19:05
Zařízení: HTC Desire HD

Update na Android 2.3.3 pro Desire HD a Incredible S uvolněn

Příspěvek od Honza Zajíc »

taky mam DHD od t-mo a pořád nic:( obávám se, že my od t-mo si budeme muset počkat až se usmyslí ti růžoví a pustí to do nás:D
himi
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte bře 22, 2011 11:33
Zařízení: HTC Desire

Update na Android 2.3.3 pro Desire HD a Incredible S uvolněn

Příspěvek od himi »

jsem zvedav kdy se docka i puvodni Desire :)
Spinner
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 86
Registrován: pát zář 12, 2008 23:02
Zařízení: HTC EVO 3D - SAMSUNG GALAXY NOTE
Bydliště: Rychvald

Update na Android 2.3.3 pro Desire HD a Incredible S uvolněn

Příspěvek od Spinner »

Možná to je blbý dotaz, ale přesto mně to zajímá. Lze to nainstalovat i na rootnuté Desire HD?
dufulo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 342
Registrován: čtv pro 23, 2010 1:26
Zařízení: HTC Desire HD, Evo 3D

Re: Update na Android 2.3.3 pro Desire HD a Incredible S uvo

Příspěvek od dufulo »

Hneď ako som si to tu na fóre okolo obeda prečítal, tak som skúsil vyhľadať aktualizáciu cez menu telefónu a ponúklo mi ju, hneď ako budem doma idem na to :)

Sent from my Desire HD using Tapatalk
AdamiX
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: čtv říj 14, 2010 16:55
Zařízení: Touch HD, Wildfire, Desire HD, 7 PRO
Kontaktovat uživatele:

Update na Android 2.3.3 pro Desire HD a Incredible S uvolněn

Příspěvek od AdamiX »

Ja len tak skrátene.
super, hurá, výborné :)
Síce mohli dat aj nove Sense :/
asahi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: úte srp 31, 2010 11:27
Zařízení: Xperia X1, Xperia Arc

Update na Android 2.3.3 pro Desire HD a Incredible S uvolněn

Příspěvek od asahi »

Je soucasti aktualizace i hard reset nebo se to po aplikaci jen jednou resetne a vsechno nastaveni mi zustane?
dufulo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 342
Registrován: čtv pro 23, 2010 1:26
Zařízení: HTC Desire HD, Evo 3D

Re: Update na Android 2.3.3 pro Desire HD a Incredible S uvo

Příspěvek od dufulo »

Ako čítam web stránku, je treba naozaj urobiť zálohu všetkého, alebo stačí aktualizovať a všetko vrátane nastavení ostáva...
kostohris
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 71
Registrován: čtv led 10, 2008 0:25
Zařízení: Motorola D160+Desire HD
Bydliště: Litomyšl

Re: Update na Android 2.3.3 pro Desire HD a Incredible S uvo

Příspěvek od kostohris »

Takže je to tam, systém se zdá výrazně rychlejší. Po instalaci všechny programy a nastavení zůstaly zachovany. Nic jsem nezalohoval.

Sent from my Desire HD using Tapatalk
DreamR
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát bře 05, 2010 20:48
Zařízení: HTC Desire HD

Update na Android 2.3.3 pro Desire HD a Incredible S uvolněn

Příspěvek od DreamR »

Mám nebrandované DHD a aktualizoval jsem hned, tak jsem si zde přečetl příspěvek. Žádnou zálohu jsem nedělal a po aktualizaci je vše, jak bylo původně včetně všech nastavení. Celá aktualizace proběhla bez nejmenších problémů a vcelku dost rychle. Zatím nemám čas zkoumat co je nového ale v systému pozoruji víceméně kosmetické změny. Nevím zda je to jenom takový dojem, ale po aktualizaci se mi zdá, že displej má výraznější barvy. Mám na pozadí tapetu s rudými jahodami a na uvodní obrazovce hromadu ikon (používám Elixir) a teď mi prostě přijdou zářivější ale to se mi líbí :-D
xxkarlosxx
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát pro 10, 2010 7:18
Zařízení: IP 3GS--) HTC Desire HD

Update na Android 2.3.3 pro Desire HD a Incredible S uvolněn

Příspěvek od xxkarlosxx »

Přesně..Něco udělali s barvama...Jsou sytější a ostřejší.. Nic jsem nezálohoval a vše mi zůstalo..kosmetické změny jsou i ve zprávách,notifikacích. Dle mého poznatku museli něco udělat i s kamerou..Zkuste..Buď jsem blázen,nebo se mi zdá lepší fotografování i natáčení...Když jsem natáčel HD nešlo přibližovat a teď už ano...Při focení se obraz zaostřil a nakonec jakoby ostrost spadla a foto bylo horší...Teď jak zaostří telefon foto zůstane...O tom někdo někde psal,že to HTC dělá..No u mně to už je pryč :-) :-)...jinak systém rychlejší určitě,notifikační lišta také obohacena. Hodiny s počasím při spuštění dělají zvukový efekt..Ani nevím jestli to bylo i před tím :-) azobrazení s aplikacemi je také nové.Posouvá se po stránkách směrem dolů..
radarcz1
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: stř úno 09, 2011 19:29
Zařízení: nokia n80

Update na Android 2.3.3 pro Desire HD a Incredible S uvolněn

Příspěvek od radarcz1 »

Právě jsem stáhl Update na Incredible S.Hned po instalaci jsem se zasmál když mi zvukově upozornilo,že je déšť a stěrač mi přejel po obrazovce hihi.Otevřel jsem Menu a hned jsou vidět změny.Složky jsou různě odděleny plus dole se ukazuje lišta se třemi ikonama.Přibyla ikona zrcadlo,stahování.V nastavení je vidět kolik zabírají MB aplikace kolik zbývá volné paměti.Celkově se všechno zrychlilo a dřív se občas objevilo cuknutí při listování v menu.Ted je to naprosto plynulé a rychlé.Klobouk dolu htc.Hladal jsem nějakou aplikaci která umí vyfotit obrazovku.Našel jsem dva ani jeden mi nešel škoda udělal bych fotky...Dál zjišťuji co přidali bohové od HTC :-)
Uživatelský avatar
Henatko
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 257
Registrován: čtv srp 05, 2010 21:06
Zařízení: BB Q10 , N95
Bydliště: Liberec

Update na Android 2.3.3 pro Desire HD a Incredible S uvolněn

Příspěvek od Henatko »

Já fotím přes "drocap2" a majitelům gratuluji ,už jsem myslel že na DHD zapomenou :D
martasx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: ned lis 22, 2009 12:07
Zařízení: HTC HD2,DHD

Update na Android 2.3.3 pro Desire HD a Incredible S uvolněn

Příspěvek od martasx »

Chlapi hodnotíte aktualizaci jako zlepšení napište co jste objevili nového.
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů