ICQ v blackberry

Diskuze věnovaná systému, aplikacím a hrám
Odpovědět
liliannoel
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned úno 28, 2010 15:02
Zařízení: blackberry 8310

ICQ v blackberry

Příspěvek od liliannoel »

ahojky.... chtěla sem se jen zeptat jestli náhodou někdo nepoužívate v tomto druhu telefonu icq.... nainstalovala sem už druhé, mám aktvní internet, ale prostě to icq nejde spustit....

\\ Přesunuto do správné sekce. Farokh
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

ICQ v blackberry

Příspěvek od Standa »

Aplikaci nejde spustit vůbec nebo spustit jde, ale nechce se připojit k internetu?
Máš internetový tarif BIS / BES nebo klasický?
liliannoel
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned úno 28, 2010 15:02
Zařízení: blackberry 8310

ICQ v blackberry

Příspěvek od liliannoel »

no tak nainstaluju ji, to mi oznámí že to bylo uspěsně nainstalováno....když pak najedu do menu a chci otevřít kytičku, ukáže mě to chybu: error starting ICQ: Module ICQ has verification error 2142 at offset 14a8...... jinak internet sem aktivovala nevim jakej od o2, kterej je na měsíc zdarma....
navíc mám problém ,ž do telefonu nemužu dostat jakejkoli prohléžeč, prostě nejde nainstalovat....
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

ICQ v blackberry

Příspěvek od Standa »

Ten tarif je docela důležité vědět, protože Blackberry vyžaduje svůj speciální tarif. Funguje sice i s normálním, ale omezeně a některé aplikace třetích stran bez něj nejedou, i když jich takových moc není. Jaký program pro ICQ jsi nainstalovala?
Do Blackberry, pokud s nemýlím, můžeš doinstalovat jen Operu Mini nebo Bolt Browser, víc jich zatím není.
liliannoel
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned úno 28, 2010 15:02
Zařízení: blackberry 8310

ICQ v blackberry

Příspěvek od liliannoel »

no nainstalovala sem jimma a pak nákej nimbuzz.... ale asi nemám správně nastavené připojení...le to vážně nevim jak se dělá a jak to má bejt správně....

a ta opera mini mě nejde nainstalovatXD
zaky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 112
Registrován: pát dub 07, 2006 20:00
Zařízení: BB BOLD 9000

ICQ v blackberry

Příspěvek od zaky »

Nejdřív si v telefonu musiš nastavit APN pro přístup na internet.

menu - možnosti upřesnění - TCP/IP - Odskrtnout nastaveni APN aktivováno a jako APN: vyplnit dle tveho operátora - Pokud maš normální tarif od O2 tak nastavení bude internet jestli maš předplacenku tak se podívej na stranky operátora,ale dřív bylo nastavení snad gointernet.
Pak musíš jit do menu - správa připojení - možnosti mobilní sitě - datove služby - zapnuto.

ICQ si stáhni ze stranek BB : http://na.blackberry.com/eng/devices/fe ... im/icq.jsp ( pokud bude podpora pro tvuj telefon a verzi OS )
Browser mužeš použít bud operu ke staženi : http://www.opera.com/mini/download/blac ... 310_curve/
nebo interní browser pokud si upravíš knihu služeb.

Na foru je od Standy napsaná recenze na prográmek IM+ ( kvalitní kecálek obsahuje celou řadu protokolů i ICQ) program je v trial verzi a navíc podporuje více nastavení pro datovej přenos (BIS,BES.TCP/IP,WIFI).
http://smartmania.cz/index.php?ind=news ... e&ide=1271.
liliannoel
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned úno 28, 2010 15:02
Zařízení: blackberry 8310

ICQ v blackberry

Příspěvek od liliannoel »

nu tak opera mě už konečně šla ....děkuji už mužu vesele prohlížet, načež tedy už asi nebude chyba spojení internetu protože šlape pěkně....
u toho TPC jsem měla 3 položky: APN : + uživatelské jméno pro APN: +heslo pro APN: , takže jsem to tam teda nák vypsala, le to heslo nemám...XD
a u toho icq mě to prostě nejde vubec stáhnout, když už se dostanu k bodu načtení do blackberry a zmáčkn další, tak se stránka sekne a ukazuje mě chybu.....

tak já už vážně nevim jak na to icq....
zaky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 112
Registrován: pát dub 07, 2006 20:00
Zařízení: BB BOLD 9000

ICQ v blackberry

Příspěvek od zaky »

U nastaveni APN se heslo a uživ.jmeno nevyplnuje.

Co se týká ICQ tak si nainstaluj IM+Lite klienta je FREEEEE http://www.shapeservices.com/en/product ... latform=bb vyber si instalaci dle OS.
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

ICQ v blackberry

Příspěvek od jerry_stolarik »

Taky bych doporučil zkusit jiný program než original ICQ...
Geroz
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát zář 17, 2010 10:38
Zařízení: 9530 STORM

ICQ v blackberry

Příspěvek od Geroz »

Kdyz uz jsme u toho, jakeho icq clienta doporucujete? Ja mam originalniho a funguje docela dobre. Jedine co me vadi, ze nejde odeslat zprava kdyz je prijemce offline.
Vlada-G
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát úno 11, 2011 17:33
Zařízení: E-ten X600

ICQ v blackberry

Příspěvek od Vlada-G »

Doporučuji tento sam jej používám a maka gut.!!!Trillian!!! :P napřání i pošlu na váš email.Pokud potřebujete poradit pište ICQ 261263812
Odpovědět

Zpět na „Systém, aplikace a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 70 hostů