Jarní kampaň HTC a Microsoftu: K telefonu Office 2010 zdarma

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Jarní kampaň HTC a Microsoftu: K telefonu Office 2010 zdarma

Příspěvek od Jiří Hrma »

Společnost HTC připravila ve spolupráci se společností Microsoft vzdělávací kampaň pro podporu prodeje telefonů s operačním systémem Windows Phone 7. Každý, kdo si zakoupí kterýkoli z modelů HTC HD7, HTC 7 Mozart, HTC 7 Trophy nebo HTC 7 Pro, získá zdarma licenci kancelářského balíku Microsoft Office 2010 Pro studenty a domácnosti v hodnotě 2 700 Kč. Obě společnosti chystají také jako součást jarní nabídky informační a vzdělávací roadshow po celé České republice, v rámci které společnost HTC osobně představí zákazníkům výhody a přednosti svých telefonů s operačním systémem Windows Phone 7. Ani nerozhodní uživatelé ale nepřijdou zkrátka. Společnost HTC nyní poskytuje tzv. Try&Buy službu. Ti, kteří preferují osobní zkušenost, si budou moci na vybraných prodejnách Telefónica O2 zapůjčit vybrané modely s operačním systémem Windows Phone 7 a po dobu jednoho týdne plně otestovat jejich funkčnost.

obrázek

Obě nabídky lze využít v jediné evropské značkové prodejně HTC v Praze v ulici Na Poříčí 24 nebo celorepublikové síti vybraných prodejen Telefónica O2. Jarní akce startuje 9. dubna a potrvá do 12. června.

René Keyzlar ze společnosti Microsoft uvádí: „Díky nabídce kancelářského balíku MS Office zdarma nyní budou mít naši zákazníci možnost vytvářet a upravovat dokumenty jak ve svých mobilních telefonech HTC se systémem WP7, které software MS Office plnohodnotně integrují, tak na svých osobních počítačích.

Dagmar Zweschperová z českého zastoupení HTC dodává: „Mobilní telefony HTC s operačním systémem Windows Phone 7 stále představují na našem trhu relativní novinku. Rozhodli jsme se proto rozjet za našimi zákazníky a výhody unikátního spojení HTC a nového operačního systému jim představit osobně. Díky nezávaznému vyzkoušení chceme dát každému zájemci možnost naplno otestovat WP7 telefony a nechat se příjemně překvapit novými možnostmi a funkcemi, které tyto přístroje nabízí.

Cenová dostupnost
Model HTC 7 Trophy bude v jarní akci dostupný za maloobchodní cenu 9 999 Kč a model HTC 7 Mozart za 10 499 Kč. HTC HD7 bude k dispozici za 11 195 Kč a nejnovější HTC 7 Pro s hardwarovou klávesnicí za doporučenou cenu 12 499 Kč.

Více informací a kompletní podmínky jarní nabídky a roadshow včetně kompletního seznamu vybraných prodejen Telefónica O2, kterých se akce týká, najdete na internetových stránkách AkceWP7.cz.
Uživatelský avatar
sugy
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: pát úno 13, 2009 17:18
Zařízení: Nokia Lumia 920 / HTC Mozart

Jarní kampaň HTC a Microsoftu: K telefonu Office 2010 zdarma

Příspěvek od sugy »

No, zajímavá nabídka. Ale když ty ceny srovnám se Sunnysoftem, tak je to nebe a dudy :-(
prcko
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: pon pro 14, 2009 10:02
Zařízení: Lumia 920, 520

Jarní kampaň HTC a Microsoftu: K telefonu Office 2010 zdarma

Příspěvek od prcko »

Zaujimava akcia skoda ze u nas na slovensku nic take nieje :(
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

Jarní kampaň HTC a Microsoftu: K telefonu Office 2010 zdarma

Příspěvek od milennium »

No tak to je opravdu strašně výhodná nabídka... Kdyby byli ceny stejné jako u prodejců, třeba Sunnysoft a nebo Mobilpohotovost, tak jo... Ale jinak nic zajímavého. Teda alespoň pro mně.
silencer
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte led 05, 2010 14:04
Zařízení: Google Nexus One

Jarní kampaň HTC a Microsoftu: K telefonu Office 2010 zdarma

Příspěvek od silencer »

Mě to přijde jako extrémní bezradnost. Telefon stojí jako Androidí low-end, výbavu má víceméně hi-end a lidi to stejně nechtějí... a IMHO ani chtít nebudou... :)
Stanley
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: úte úno 19, 2008 17:28
Zařízení: Samsung GT-I8000 Omnia II

Jarní kampaň HTC a Microsoftu: K telefonu Office 2010 zdarma

Příspěvek od Stanley »

Ty telefony zase takovej hi-end nejsou, spíš bych řekl, že tak průměr. A se současným systém opravdu nejde o žádnej zázrak. Ale o WP7 jako takový bych se nebál. Dneska jsou sice jeho možnosti tristní, ale postupně se blýská na lepší časy a myslím, že tak za rok už by to mohl být docela zajímavý systém.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Jarní kampaň HTC a Microsoftu: K telefonu Office 2010 zdarma

Příspěvek od uni »

Ano a také zajímavější telefony. Teď je to opravdu spíše tak zdarma k Officům...
StepanP
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: ned říj 05, 2008 7:44
Zařízení: Nokia Lumia 920, Lumia 800, Microsoft Surface RT

Jarní kampaň HTC a Microsoftu: K telefonu Office 2010 zdarma

Příspěvek od StepanP »

Taky ty ceny tedy nejsou vůbec dobrý. Když si koupím HTC HD7 u Sunnysoftu tak za něj dám 7890 Kč a k tomu si kdekoliv koupím Office 2010, které stojí kolem 2800Kč tak mně to vyjde pořád levněji (10690Kč), než když to koupím téhle "akci".za 11 195 Kč
Takže by mně celkem zajímalo kolik se těch telefonů prodá. Protože tohle není moc dobrá nabídka
diviline
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 93
Registrován: stř lis 03, 2010 11:42
Zařízení: Xperia Z, Optimus 4X, SGS III, ASUS Transformer

Jarní kampaň HTC a Microsoftu: K telefonu Office 2010 zdarma

Příspěvek od diviline »

Tohle by byla dobrá nabídka možná ještě začátkem roku, ale teď, když jsou všechny WP7 telefony pod 9tis. Svoji Omnii mám dokonce za 7500kč z Datartu, takže jsem ani nemusel kupovat na internetu.
Uživatelský avatar
pejvl
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: úte kvě 19, 2009 20:46
Zařízení: Lumia 635, Band 2, Surface RT

Jarní kampaň HTC a Microsoftu: K telefonu Office 2010 zdarma

Příspěvek od pejvl »

taky se mi ta nebídka nezdá moc výhodná, navíc když mám přes zaměstnavatele možnost koupit Offic e 2010 Pro za 390,- skrze HUP program...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Jarní kampaň HTC a Microsoftu: K telefonu Office 2010 zdarma

Příspěvek od htcjirka »

Vzhledem k cenam, za kterou se daji vsechny zminene modely koupit to vubec neni vyhodne..Ta akce mela prijit mnohem drive..
RejPal
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: stř pro 30, 2009 22:07
Zařízení: Trabant

Jarní kampaň HTC a Microsoftu: K telefonu Office 2010 zdarma

Příspěvek od RejPal »

Ta akce je naprosto přesně cílená na stejnou skupinu uživatelů jako celý WP7 systém. Tzn. na uživatele, kteří nic neřeší a nechtějí řešit: ani funkce ani ceny. Stačí jim, když zařízení volá a píše SMS (internet v mobilu si zakáží) a nechají se oblbnout omalovánkami, ale jen jestli budou ochotni své našláplé iPhony vyměnit za tento pokus.
Hw-ově jsou přístroje jdoucí do akce vybavené více než dobře. Nevidím na nich nic slabého, tedy kromě malých displejů, mimo HD7, ale ne každý má preferenci v displeji o uhlopříčce 4,3".
Jiří Hrma píše:Obě společnosti chystají také jako součást jarní nabídky informační a vzdělávací roadshow po celé České republice, v rámci které společnost HTC osobně představí zákazníkům výhody a přednosti svých telefonů s operačním systémem Windows Phone 7
Tohle mi ale není jasné. Jak to bude prakticky probíhat? To zastaví na náměstí v Mníšku pod Brdy a budou tam mít megafon a začnou vyřvávat jako o pouti? Anebo že by nějaký kulturák s obědem (něco ve stylu prodejů různých špičkových výrobků)? Hm. Praktická stránka této části akce bude asi taky pěkné šibalství.
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

Jarní kampaň HTC a Microsoftu: K telefonu Office 2010 zdarma

Příspěvek od janac_marek »

No ja som zástancom toho, aby sa nový systém pretláčal aj takýmto spôsobom, ale fakt nepochopím takéto nevýhodné veci.
Prečo MS nemá rozum a nevyužije obrovský úspech Kinectu?
XBOX 250GB + Kinect + nejaký WP7 za 420€.

PS: Jeden kamarát sa rozhodol pri výbere nového telefónu práve pre WP7 (i kvôli jemu jedinečnému UI).
Je to OS, ktorý skúša v tomto vlastnú cestu a ľudia okolo mňa, ktorým som to dal do ruky tvrdia, že je prívetivý (aj keď na ten môj mobil sa sťažujú, že je veľký a taký by nechceli, ale vždy tvrdím, že sú aj menšie).
A to si jasne spomínam na tie reči zo začiatku ako takmer každý vravel, aké je to škaredé.
Trigon
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: úte led 12, 2010 21:25
Zařízení: HTC TyTN II>SE Aspen

Jarní kampaň HTC a Microsoftu: K telefonu Office 2010 zdarma

Příspěvek od Trigon »

A co budou na těch akcích vyřvávat? Kupte si telefon za 11000,-, kterej jsme nebyli schopný udělat v češtině a oficiálně nenapíšete e-mail nebo word s diakritikou...? To bude opravdu útok na masu lidí v ČR. A to si ještě nejsem jistý, jak to je s tou off-line navigací, když si mám koupit to zařízení s GPS.
RejPal
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: stř pro 30, 2009 22:07
Zařízení: Trabant

Jarní kampaň HTC a Microsoftu: K telefonu Office 2010 zdarma

Příspěvek od RejPal »

Trigon píše: jak to je s tou off-line navigací, když si mám koupit to zařízení s GPS.
Nijak. Žádná oficiální ani byť placená aplikace v současnosti neexistuje. GPS a kompas jedině pro on-line mapy.
Existuje tu možnost: odemknout zařízení, nahrát cracklou navigaci z německé verze jednoho telefonu a doplnit mapami z warezu. To asi nejspíše nebudou na akci prezentovat, pokud ano, byl by to zase další level :-D . Navíc ona zmíněná možnost s Navigonem si nic "nepamatuje" (oblíbené, poslední cíle, zemi), takže při každém spuštění (zadávání nové trasy) vše vybírat znova - je to taková možnost: alespoň něco v té bídě.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Jarní kampaň HTC a Microsoftu: K telefonu Office 2010 zdarma

Příspěvek od htcjirka »

A hlavne nesmis prijmout hovor pri navigovani,po skonceni hovoru budes muset navigaci a cil zadat znova.
Trigon
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: úte led 12, 2010 21:25
Zařízení: HTC TyTN II>SE Aspen

Jarní kampaň HTC a Microsoftu: K telefonu Office 2010 zdarma

Příspěvek od Trigon »

Já sem si to myslel, ale neměl jsem moc času všude hledat, abych náhodou MS nekřivdil. Jen mě občas zaráží, že některé nedodělky nevadí třeba výrobcům. Na HW mi nic nevadí, ale na MS jsou nedořešené věci a kvůli tomu si nemůžu koupit třeba Omnii.
SdKfz.171
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: úte říj 06, 2009 13:29
Zařízení: ASUS P552w

Jarní kampaň HTC a Microsoftu: K telefonu Office 2010 zdarma

Příspěvek od SdKfz.171 »

Hmm, kdybych se neměl jak jinak dostat k MS Office, tak o tom možná budu uvažovat. Jenomže nabídce, kdy můžu mít MS Office 2010 Enterprise za 25 eurogrošů včetně instalačního média (jinak by to bylo za 15), můžou takovýhle akce těžko konkurovat...
Ingnition
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: sob dub 09, 2011 22:33
Zařízení: Nokia Lumia 520
Bydliště: Sedlčany
Kontaktovat uživatele:

Jarní kampaň HTC a Microsoftu: K telefonu Office 2010 zdarma

Příspěvek od Ingnition »

U mě byli informace takové, že když si na roadshow přinesete HTC mobil s Windows Phone 7, tak dostanete Office zdarma. Jak koukám, tak to byla pěkná blbost...
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů