baterie 1800mAh

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

baterie 1800mAh

Příspěvek od janiss »

Nenasla by sa taka baterka aj na ebay.co.uk pozeral som ale asi som ju tam vazne nenasiel.
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

baterie 1800mAh

Příspěvek od Pipa »

Je fakt že na Ebay jsou baterky nejvíc s 1600 mAh, ale zase za par korun.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

baterie 1800mAh

Příspěvek od mike-biker »

Ale cena většinou plně koresponduje s kvalitou. Baterka za pár desítek korun je většinou bezcenný šmejd. Chvilku drží a pak najednou třeba z 50ti % spadne a je KO.
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

baterie 1800mAh

Příspěvek od janiss »

No ja by som najradsej chcel tuto o ktorej sa tuna pise 1800 ale zijem v Londone a neviem ci mi to tuna niekto posle a za kolko.Hmmm.Strasne ma zaujalo to ze niekto pisal ze vydrzi 3 dni alebo dva ked ho zatazuje to by bolo uplne super.Zaujimalo by ma este ci je DHD tazsi s 1800 baterkou?Ak ano ci je to velmi citit?alebo o kolko g.
AtoM.
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: čtv kvě 28, 2009 15:11
Zařízení: Samsung Galaxy S II

baterie 1800mAh

Příspěvek od AtoM. »

Tomáš Kubec píše:Dle fyzikálních zákonů se dá vyrobit baterie s určitou maximální kapacitou k určité velikosti.
Moh bych se pro zajimavost zeptat podle kterých? :)
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

baterie 1800mAh

Příspěvek od mike-biker »

Tomáš asi chtěl říct, že čím větší objem, tím větší kapacita = přímá úměrnost. Samozřejmě lze vyrobit při stejné velikosti baterie s mírně odlišnou kapacitou, ale třeba určitě nejde na velikost baterky DHD narvat kapacita 2.500mAh. Kromě toho se domnívám, že udaná kapacita málokdy bývá totožná se skutečnou. Ale věřím, že originální baterky mají ideální poměr výdrž versus kapacita. Je pár firem, které dovedou vyrobit opravdu velmi kvalitní baterie, ale když někdo koupí z eBaye baterku za 5USD "made in vietnamese garage", těžko bude mít slibovanou kapacitu a výdrž několik set cyklů. :lol:
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

baterie 1800mAh

Příspěvek od Tomáš Kubec »

přesně ;-)
xxkarlosxx
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát pro 10, 2010 7:18
Zařízení: IP 3GS--) HTC Desire HD

baterie 1800mAh

Příspěvek od xxkarlosxx »

Odpověď na dotaz o váze baterie: Vůbec to nepoznáš... A k výdrži...Samozřejmně když na telefonu budeš viset a hrát hry v kuse..Vydrží také jen pár hodin...Ale při běžné zátěži to je ok...Třeba naposledy jsem nechal zapnuté data a aktualizace mailů a počasí a stejně mně vydržel dva pracovní dny....Až někam poletím nabiju si i původní baterii a třeba celou dobu v letadle budu koukat na film,hrát atd. dokud baterii nevybiji..Pak jednoduše vymněním a jedu dál...To je také veliké plus...Získáš větší výdrž a budeš i připraven bez přemýšlení vybít baterii kravinama :-) :-)..
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

baterie 1800mAh

Příspěvek od janiss »

Hej ale ja som v Londone tak so ju tuna asi nezozeniem a z ebayu tie kraviny kupovat nebudem a taktiez nerad prehadzujem baterky som rad ze baterka je zvlast a ze ju nemusim nikdy vytahovat lebo ten krit sa fakt blbo otvara a este horsie zatvara.No ale rad by som skusil tuto baterku.Viete niekto povedat o kolko hodin viac by napr vydrzala pri hrani narocnych hier alebo sledovania videa?Ja fon dost vytazujem cely den synchronizujem facebook kazdu druhu hodinu plus memail kazdu pol hodinu pocasie kazdych 6 hodin a taktiez novinky kazde asi 4 alebo 6 hodin uz neviem.Cize to je asi dost tak ina netarka by sa mi aj sikla.A ked hravam modern combat online co je asi jedine co na dhd hrajem v poslednej dobe tak to par hodin vydrzi ale ziadna slava.
Uživatelský avatar
by PeITeeR
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: pát pro 04, 2009 15:28
Zařízení: DesireS
Kontaktovat uživatele:

baterie 1800mAh

Příspěvek od by PeITeeR »

Zde jsem nasel 1800mAh i jinde a dokonce levneji.To mi teda reknete.Akorat zase ta dostupnost no..
Lufik
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: pon pro 27, 2010 14:34
Zařízení: HTC Desire HD

baterie 1800mAh

Příspěvek od Lufik »

Chtěl bych se zeptat jeslti je u téhle baterie potřeba udělat cyklus 3x úplně vybít a nabít děkuju
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

baterie 1800mAh

Příspěvek od mike-biker »

Všeobecně se doporučuje několikrát Lion, nebo LiPol baterii skoro úplně vybít a PLNĚ nabít. Jakási obdoba zformátování. Ale ptal jsem se odorníka a řekl mi, že je to úplně zbytečné. Já jsem mu nato odvětil, že se mi to osvědčilo a on pravil, ANO, to je úplně zbytečné. :tlem:
Lufik
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: pon pro 27, 2010 14:34
Zařízení: HTC Desire HD

baterie 1800mAh

Příspěvek od Lufik »

Hezky řečeno :-) :-)
martasx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: ned lis 22, 2009 12:07
Zařízení: HTC HD2,DHD

baterie 1800mAh

Příspěvek od martasx »

Chlapi tak jsem hodil tu baterku do mobilu a jsem nadšen přišla nabitá na 75% tak jsem ji dobil a vydržela mi přesně tři dny a měl jsem ještě třicet procent prostě paráda.Podotýkám že jsem měl vyjímečně slabý provoz asi 20 minut netu 8 sms 15 mejlu auto stahování(gmail) 15 minut hovoru a nejaký ten facebook.Pro mně super když telefon nebudu moc zatěžovat třeba víkend tak nemusím pořád sledovat baterku při silnem provozu je to samo jinak.Takže určo je ta baterka výkonější než origoš.Za ty pěníze zadarmo 180Kč.
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Příspěvky: 569
Registrován: pon pro 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Bydliště: Praha

baterie 1800mAh

Příspěvek od Luboš Klicpouch »

mike-biker píše:Všeobecně se doporučuje několikrát Lion, nebo LiPol baterii skoro úplně vybít a PLNĚ nabít. Jakási obdoba zformátování. Ale ptal jsem se odorníka a řekl mi, že je to úplně zbytečné. Já jsem mu nato odvětil, že se mi to osvědčilo a on pravil, ANO, to je úplně zbytečné. :tlem:
Spíš by se to u Li-ION baterií dělat nemělo. A není to formátování, ale formování, formátuje se HDD :) Li-ION baterie se vybytím ničí. Jednoduše řečeno.
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

baterie 1800mAh

Příspěvek od janiss »

moze mi tu prosim niekto napisat ako by som si tuto baterku mohol dopravit do londyna alebo ci mi ju sem nejaky predajca posle?Chcem ju ale tu ju nezozeniem tak vas prosim o radu alebo pomoc.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

baterie 1800mAh

Příspěvek od mike-biker »

2: Luboš Já jsem to jen přirovnával k formátování - naštěstí tyto baterie mají právě ochranu proti úplnému vybití, takže vypnou dřív, než se mohou poškodit. Samozřejmě to neplatí u čínských plagiátů za 100 Kč. :tlem:
Ale přesně - baterie je spíše důležité naplno nabít. ;-)
tolzom
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob bře 19, 2011 13:22
Zařízení: htc desire hd

baterie 1800mAh

Příspěvek od tolzom »

rad bych ze zeptal na zkusenosti s baterkou. dosla mi ted ze smartmanie eshopu zn. Andida, ale driv meli Dynapack. nejake pozorovatelne srovnani?
janiss> pri trose dobre vule ti to poslou kamkoli. o moc tezsi to neni, ani to nespozorujes.
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

baterie 1800mAh

Příspěvek od Starbuck »

O tom, jak je to s nabíjením a vybíjením či formováním baterií, jsem dával odkaz na první stránce. Myslím, že je to tam dost jasně napsané.
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

baterie 1800mAh

Příspěvek od Tomáš Kubec »

to tolzom

pleteš se, pořád je to jedna a ta samá baterie. Andida je označení baterií a jsou vyrobeny v továrnách renomovaného výrobce Dynapack. Za dva měsíce se jich prodalo cca 200 ks a jsou naprosto v pohodě.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů