Aktualizace NoDo pro Samsung Omnia 7

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Odpovědět
Uživatelský avatar
wez_
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: stř bře 23, 2011 15:34
Zařízení: Samsung Omnia 7

Aktualizace NoDo pro Samsung Omnia 7

Příspěvek od wez_ »

No moc mi hlavne nejde do hlavy, v cem je vyhoda zakoupeni napr. Omnie 7 u T-Mobile... Ja ho koupil na MALLu o 1500 levneji nez u T-Mobilu se smlouvou na 800 mesicne. Dostal jsem k tomu druhy telefon (sice vergl) zadarmo a nemam v telefonu jejich *** firmware. Chapu, ze zde asi hraje roli cas, ale za jakou cenu musim mit vsechno hned kdyz to vyjde? :)

Tim nechci utocit na nikoho, kdo si koupil telefon u T-Mobilu (urcite pro to mel padne duvody - napr slevu za body, co ja vim). Spis se ptam, podle ceho ti trotli v t-mobile urcuji cenu? To opravdu existuje nekdo, kdo se u nich ted upise na 2 roky s plnenim 800kc a da za telefon mnohem vic nez v nekterych overenych eshopech???

(taky mam t-mobile)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Aktualizace NoDo pro Samsung Omnia 7

Příspěvek od htcjirka »

wez_ píše:No moc mi hlavne nejde do hlavy, v cem je vyhoda zakoupeni napr. Omnie 7 u T-Mobile... Ja ho koupil na MALLu o 1500 levneji nez u T-Mobilu se smlouvou na 800 mesicne. Dostal jsem k tomu druhy telefon (sice vergl) zadarmo a nemam v telefonu jejich *** firmware. Chapu, ze zde asi hraje roli cas, ale za jakou cenu musim mit vsechno hned kdyz to vyjde? :)

Tim nechci utocit na nikoho, kdo si koupil telefon u T-Mobilu (urcite pro to mel padne duvody - napr slevu za body, co ja vim). Spis se ptam, podle ceho ti trotli v t-mobile urcuji cenu? To opravdu existuje nekdo, kdo se u nich ted upise na 2 roky s plnenim 800kc a da za telefon mnohem vic nez v nekterych overenych eshopech???

(taky mam t-mobile)
Souhlas,navic T-Mobile je vzdy nejdrazsi,jejich brzdeni firmwaru je silene natahovano u vsech moznych znacek telefonu..nektere nokie se ani nedockaji ani za svou zivotnost nejaktualnejsiho firmwaru.Koupit si tefon u T-Mobilu je peklo jak cenove tak co se tyce podpory firmware.
Uživatelský avatar
kedarito
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned bře 27, 2011 10:26
Zařízení: Samsung Omnia7
Kontaktovat uživatele:

Aktualizace NoDo pro Samsung Omnia 7

Příspěvek od kedarito »

Mohu se zeptat jestli už někomu byla nabídnuta oficiální aktualizace NODO na nebrandovaný(ne debrandovaný) Samsung Omnia??
diviline
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 93
Registrován: stř lis 03, 2010 11:42
Zařízení: Xperia Z, Optimus 4X, SGS III, ASUS Transformer

Aktualizace NoDo pro Samsung Omnia 7

Příspěvek od diviline »

Já zatím patřím mezi ty, kterým Zune aktualizaci ještě nenabídl. Nebrandovaná Omnia :-(
pinhead
smartguru
smartguru
Příspěvky: 547
Registrován: pon pro 20, 2010 19:22
Zařízení: LG G3 32GB
Bydliště: Kladno

Aktualizace NoDo pro Samsung Omnia 7

Příspěvek od pinhead »

Já ji mám :tlem:
petrmasek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: čtv úno 17, 2011 15:39
Zařízení: Nokia Lumia 925, Microsoft Surface RT
Kontaktovat uživatele:

Aktualizace NoDo pro Samsung Omnia 7

Příspěvek od petrmasek »

wez_ píše:No moc mi hlavne nejde do hlavy, v cem je vyhoda zakoupeni napr. Omnie 7 u T-Mobile... Ja ho koupil na MALLu o 1500 levneji nez u T-Mobilu se smlouvou na 800 mesicne. Dostal jsem k tomu druhy telefon (sice vergl) zadarmo a nemam v telefonu jejich *** firmware. Chapu, ze zde asi hraje roli cas, ale za jakou cenu musim mit vsechno hned kdyz to vyjde? :)
Jeden příklad proč má někdo (já) Omnii 7 od T-Mobile: Omnii jsem kupoval v celkem pochybném eshopu, kde byla výrazně levnější. Nevěděl jsem, že je brandovaná T-Mobile a hlavně jsem nevěděl, že na tom u WP7 záleží - Všude se ze začátku psalo, že aktualizace dostanou všichni centrálně a současně. Není mi moc jasné jak je možné, že noname eshop prodává brandované telefony? Jsou kradené? Nebo nakoupené na nějakou firmu, která má účty u T-Mobile a pak rozprodávané?

Omnie jinak naštěstí funguje dobře, asi udělam debrand...
Uživatelský avatar
wez_
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: stř bře 23, 2011 15:34
Zařízení: Samsung Omnia 7

Aktualizace NoDo pro Samsung Omnia 7

Příspěvek od wez_ »

Zajimava zkusenost... ja tak kdysi koupil E65ku na colosusu. Prisla mi E65 s logem Orange. Ale fungovala a dokonce v tom "OS" (symbian) jsem nenasel zadnou zminku o Orange. Na zadnim krytu to logo ale bylo vyrazene tak, ze to neslo dolu, aniz bych ten kryt naprosto znehodnotil. Nicmene telefon stal 4600,- coz bylo hodne malo v te dobe. Od te doby radeji kupuju veci drazsi, ale z overenych obchodu... Nicmene i tak (porad by sla ta omnie sehnat o 1000kc levneji) byla levnejsi nez v prodejne T-Mobile.
premikkoci
smartguru
smartguru
Příspěvky: 746
Registrován: stř dub 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

Aktualizace NoDo pro Samsung Omnia 7

Příspěvek od premikkoci »

Pánové. Vyzkoušel jsem tento návod a ejhle. STAHUJU NODO :D!
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1011663" onclick="window.open(this.href);return false;
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Aktualizace NoDo pro Samsung Omnia 7

Příspěvek od htcjirka »

Mej jsi dat rovnou tento odkaz..

http://dawnrazrblade.blogspot.com/2011/ ... pdate.html" onclick="window.open(this.href);return false;
premikkoci
smartguru
smartguru
Příspěvky: 746
Registrován: stř dub 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

Aktualizace NoDo pro Samsung Omnia 7

Příspěvek od premikkoci »

Nebo :) Ale pročítal jsem ten thread a těch návodů tam bylo trošku více, ale lišily se pouze některé věci.
pinhead
smartguru
smartguru
Příspěvky: 547
Registrován: pon pro 20, 2010 19:22
Zařízení: LG G3 32GB
Bydliště: Kladno

Aktualizace NoDo pro Samsung Omnia 7

Příspěvek od pinhead »

Gratuluji.Konečně si se dočkal :-)
premikkoci
smartguru
smartguru
Příspěvky: 746
Registrován: stř dub 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

Aktualizace NoDo pro Samsung Omnia 7

Příspěvek od premikkoci »

Celkem mě překvapilo, co stačí udělat. Stejně mě vrtá hlavou, podle čeho MS rozesílal aktualizace.
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Aktualizace NoDo pro Samsung Omnia 7

Příspěvek od Balrog »

Mě to nejde.Nemůžete někdo zhruba napsat česky jak to udělat?Dal jsem to do překladače a je to nějak divně přeložené.

http://dawnrazrblade.blogspot.com/2011/ ... pdate.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Přílohy
Bez názvu.jpg
(18.14 KiB) Staženo 1 x
pinhead
smartguru
smartguru
Příspěvky: 547
Registrován: pon pro 20, 2010 19:22
Zařízení: LG G3 32GB
Bydliště: Kladno

Aktualizace NoDo pro Samsung Omnia 7

Příspěvek od pinhead »

Barlog : Jsem myslel,že si ho už prodal ? Se ti nechce ,viď ? :tlem:
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Aktualizace NoDo pro Samsung Omnia 7

Příspěvek od Balrog »

To Pinhead: No mám ho tady v bazaru a nikdo ho nechce tak zkouším.Koupil jsem si teď za dobrý peníz Nokii N900 tak si hraju s ní.Ale po pravdě se mi moc nechce zbavovat Omnie 7 i když mě neuvěřitelně Se.. ale musím říct že jako jeden z mála telefonů ho mám déle než 3 měsíce. :)
premikkoci
smartguru
smartguru
Příspěvky: 746
Registrován: stř dub 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

Aktualizace NoDo pro Samsung Omnia 7

Příspěvek od premikkoci »

balrog máš udělaný debrand?
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Aktualizace NoDo pro Samsung Omnia 7

Příspěvek od jacek »

Taky mně ,,to" nejde.....Zune vypíše stejnou hlášku jako Balrogovi :cry:, kde je zakopaná sabaka?
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Aktualizace NoDo pro Samsung Omnia 7

Příspěvek od Balrog »

Nemám debrand protože jsem línej schánět USB Jig a jsem nešikovnej abych si ho udělal doma sám :-D
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

Aktualizace NoDo pro Samsung Omnia 7

Příspěvek od morro »

A opravdu to jde u Omnie jen přes kabel jig?, já u svých HTC-ček jsem jen musel správně nahodit ROM, nejdřív jednu brandovanou, ale upravenou a apk originální pro Evropu a bylo. Myslel jsem že s tím kablíkem je to pak sranda, že si tam můžu nahrát "kde co".

Nejde...
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Aktualizace NoDo pro Samsung Omnia 7

Příspěvek od Balrog »

Taky prosím o český postup.Tedy na začátek říci jestli to půjde z brandovanou Omnií 7 od T-mobile?díky
Odpovědět

Zpět na „Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 hostů