Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Uživatelský avatar
fraaana
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř bře 23, 2011 12:29
Zařízení: Dell Venue Pro, Omnia7, HP TouchPad, HTC HD7

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od fraaana »

Jsem na tom naprosto stejně. Zune soft v nejnovější verzi, ale update pro HD7 nikde. Neví někdo, prosím, kde by mohl být zádrhel?
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od kome »

Ja mam to samé.
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od jacek »

Někde na XDA jsem našel odkaz na stránky MS, kde vysvětlují, proč, kdy a který operátor obdrží update, včetně volného prodeje........hledám
edit: našel jsem :) : http://www.microsoft.com/windowsphone/e ... world.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od htcjirka »

Rodsten píše:Taky stále čekám na update a mám HTC 7 Pro, osobně si myslím, že to MS z nějakého důvodu stopnul. Taky kupován u Sunnysoftu.
Nestopnul,ted jsem doupgradoval kolegovi v praci jeho taktez HTC 7 PRO.To znamena uz jsem upgradoval celkem 3ks, 2 sve a jeden cizi.
Uživatelský avatar
fraaana
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř bře 23, 2011 12:29
Zařízení: Dell Venue Pro, Omnia7, HP TouchPad, HTC HD7

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od fraaana »

Tak to je mi opravdu záhadou. Zkoušel jsem upgrade na několika PC s internetovým připojením od různých poskytovatelů (vždy stejná, nejnovější verze Zune soft), ale ani v jednom z případů nebyla aktualizace dostupná. A nemám telefon brandovaný operátorem.
honzah
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: úte úno 23, 2010 6:31
Zařízení: HTC 7 Trophy

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od honzah »

Nejspíš nezbývá než čekat a doufat, že se aktualizace brzo objeví.

Edit:
Zkoušel někdo http://blog.walshie.me/2011/03/23/how-t ... -htc-only/? Možná by to mohlo pomoct.
Uživatelský avatar
n6600
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon srp 10, 2009 18:53
Zařízení: Lumia 920/925/950

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od n6600 »

Honzo,

citat z linku:

Your device needs to be dev-unlocked for this to work. Sorry folks.

Obycajny uzivatelia maju smolu :(

Arnie
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od dwbmb »

Ja kupoval Trophy v Tescu a aktualizovane uz mam. Nehledejte v tom nejaky klic, proste je to uvolnovane postupne.
Uživatelský avatar
miklik69
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: stř bře 23, 2011 17:32
Zařízení: Blackberry Torch 9810, SE W995i

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od miklik69 »

Možná, že jsem staromódní, nicméně považuji synchronizaci s Outlookem za důležité. Je sice hezké, že se kontatky zálohují na gmail aj., jenže já jsem zvyklí je aktivně používat. Outlook je přehledný, jsem na něho zvyklí, mám ho pořád zapnutý, takže vidím hned, když mám něco udělat, mám schůzku, aj. Mobil nabíjím přes USB, takže se automaticky synchronizuje. Když jdu bez notebooku, mám to v mobilu a aktuální. Když sedím u notebooku, mám vše v Outlooku a nemusím nic přihlašovat (na online účty), hledat, atd. Prostě mám vše v jednom.
Uživatelský avatar
wez_
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: stř bře 23, 2011 15:34
Zařízení: Samsung Omnia 7

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od wez_ »

a synchronizace s live id ti nevyhovuje? mas to aktualni v mobilu, v notebooku, ve stolnim pc, vsude 1 kalendar, kontakty...
Uživatelský avatar
miklik69
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: stř bře 23, 2011 17:32
Zařízení: Blackberry Torch 9810, SE W995i

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od miklik69 »

Já to spíše beru tak: mám Outlook kvůli emailům - mám tam firemní a soukromé (seznam, gmail, centrum, atd.). Kdybych ho nepoužíval, musel bych se pokaždé logovat do emailů a stálo by to více času, než když se mi stáhnou do Outlooku a podle pravidel rozhodí do složek. A když už Outlook, tak ať je v něm všechno....(ať se nemusím logovat na další účty)
Uživatelský avatar
wez_
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: stř bře 23, 2011 15:34
Zařízení: Samsung Omnia 7

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od wez_ »

ja taky pouzivam outlook. mam tam seznam, centrum (obe pres pop3), hotmail (live id). live id, krome mailu "ovlada" kalendar a kontakty. kdyz si pridas dve live id (firemni, soukromy), budes tam mit 2 kalendare. s live id muzes outlook vyuzit na 100%! navic pridas neco v outlooku a mas to hned i v mobilu (ani to nemusis davat na kabel - pokud mas internet v telefonu). a naopak, pridas neco v telefonu a mas to v outlooku. presne to co chces, ale nemusis rucne poustet synchronizaci.
Uživatelský avatar
miklik69
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: stř bře 23, 2011 17:32
Zařízení: Blackberry Torch 9810, SE W995i

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od miklik69 »

Sice by se mi nechtělo registrovat nový účet (už teď jich mám 7 :) ), ale chápu - je doba, kdy se synchronizují data přes internet (stejně mám notebook pořád na internetu a v mobilech mám datový tarif. Mám tedy poslední dotaz: když si koupím např. HTC 7 PRO, registruju se na live id a nastavím účet i na mobilu. Budu moci přetáhnout kontakty, kalendář, poznámky a úkoly z noťasu na účet, z účtu do mobilu a v mobilu si zobrazím kontakty, upomínky z kalendáře i poznámky a úkoly které mám v notebooku? Díky
Uživatelský avatar
wez_
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: stř bře 23, 2011 15:34
Zařízení: Samsung Omnia 7

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od wez_ »

presne jak rikas. v outlooku si das pripojit live id ucet, pak si otevres kalendar a drag dropem presunes udalosti z offline verze do live id, to same udelas v kontaktech. v mobilu si nastavis live id ucet a pockas na synchronizaci (podle nastaveni pri zmene, co 30 minut, hodinu, ...). a mas kontakty vsude :)
ukoly a poznamky budou horsi. ty se s live id asi nesynchronizuji. v mobilu mas na poznamky office one note, ktery si zase synchronizujes s live id uctem. ten se da pouzit i jako TODO list. jestli to ale dostanes do outlooku to nevim. na to ti snad odpovi nekdo jiny
Uživatelský avatar
miklik69
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: stř bře 23, 2011 17:32
Zařízení: Blackberry Torch 9810, SE W995i

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od miklik69 »

Mnohokrát děkuji za odpověď :)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od htcjirka »

kome píše:Ja mam to samé.
Ty uz jsi taky rezignoval ze prodavas HD7?
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od kome »

Zkousim si zvyknout a delam si zadni vratka :) ,mam ted dva pristroje ,ktery umej od vseho jen neco. N97 Mini je celkem brak ,ale jelikoz ho mam jako druhy telefon tak to moc neresim a u WP7 ,tedy HD7 jsem marne hledal funkcni exchange poznamky a ukoly. Nejak nejsem jeste rozhodnut ho prodat. Mam pocit ,ze momentalne neexistuje zarizeni ,ktere by pro me ucely bylo optimalni ,ale zase rychlost HD7 je neskutecna a prehlednost taky. Android sice umi kde co ,ale nema nic v zakladu a spousta aplikaci je pro praci nepouzitelna, uzivatelkse prostredi je u kazde aplikace jine ,coz se mi moc nelibi a vydrz je desiva. Taky jsem neprisel na to jak si ve wp7 seradit emaily jinak nez podle data. Ulozit si prilohu a pod. Myslim ,ze by to bylo na samostatne tema...
papundekl
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř pro 30, 2009 22:54
Zařízení: Qtek 8500

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od papundekl »

Tak vazeni "odbornici", ackoli nemam WP7, tak exkluzivne pro vas, abyste nemleli stale nejake nicim nepodlozene idiocie, jsem si pujcil Omnii 7, provedl reset a nastavil synchronizaci s Exchange 2003:

zvolit "People"
zvolit "+"
a hned pod polozkou "Name" je polozka "Account", ktera muze byt "Phone" nebo "Outlook"

nebo

zvolit "Calendar"
zvolit "+"
Polozka "Account" muze opet byt "Phone" nebo "Outlook"

Pokud si zvolite "Phone", tak na serveru se predmetny kontakt nebo appointment neobjevi.
Podle toho, co rikal kolega (a to za vas testovat nebudu) ani se to neda prenest na google
a i kdyby, tak takhle to mohl vymyslet jen naprosty ignorant.

Prisel jsem v domneni, ze tady je nekdo, kdo tomu trochu vic rozumi nebo s tim ma vice zkusenosti a zatim vysvetluji nejakym nymandum triviality. Takze nazdar.
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od Krayzie »

Asi som uz vazne d*b*l, ale ked dam v "People" pridat kontakt, cize "+", tak tam ziadnu polozku account nemam. Mam len:
1. name
2. phone
3. email
4. ringtone
5. other

Ale kontakty a kalendar synchronizujem iba s Windows Live, s nicim inym, takze mozno preto tam nemam na vyber "ucet".

----------------
EDIT: Takze len pre zaujimavost som si nastavil synchronizaciu kontaktov aj s Google. Pod "Name" mam pri pridavani kontaktu aj polozku "Account", ale na vyber mam len "Live" a "Google", ziadna polozka "Phone" tam nie je.
Faramir
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: ned čer 27, 2010 23:56
Zařízení: iPad 2 3G 64 GB white

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od Faramir »

Já tam položku Phone také nemám, jen dva Windows Live účty.
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů