Výsledky benchmarků: iPad 2 nabízí obrovský grafický výkon

Zajímavé hry pro iPad a iPhone, tipy a návody
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Výsledky benchmarků: iPad 2 nabízí obrovský grafický výkon

Příspěvek od bkf1 »

Na ten internet jednoznacne stylus :wink: Jak rika Standa, zoomovani je VELMI otravne :( A je vice aplikacnich prostredi, kde je proste prst mene ohrabany, treba kdyz clovek chce nekomu, pro lepsi predstavu, nakreslit na displej nejake schema/obrazec s DETAILY a opet se nechce zatezovat/zpomalovat nejakym zoomem. Bohuzel tato aplikacni prostredi se diky tomu rusi/orezavaji, protoze kdyz se neco neda ovladat prstem = je to spatne. Tot soucasny trend a prerod profesionalnich moznosti/funkci v moznosti/funkce amaterske. Pripadam si kolikrat jak projektant, kteremu do CADu zacli kecat nejaci pitomci z ulice, kteri neumeji ani do peti napocitat, ale chteji si v CADu jednoduse doma projektovat kuchyne apod.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Výsledky benchmarků: iPad 2 nabízí obrovský grafický výkon

Příspěvek od uni »

Ježkovy oči, kolikrát denně kreslíš někomu nákres (dokonce s DETAILY) a kolikrát prostě jen potřebuješ posunout něco s minimem námahy. Já mám ten poměr 1:100, tak jako 99% dalších uživatelů. Proto šla evoluce k prstu. Nevím, co je na tom nepochopitelného. A upřímně, už mě to téma ani nebaví. Melete stále to samé, co je prostě vyřešené a valnou většinu netrápící.
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Výsledky benchmarků: iPad 2 nabízí obrovský grafický výkon

Příspěvek od bkf1 »

"kolikrat za den?" je skutecne argument jak vino a pamatuji si, ze nejhojneji se objevoval v argumentech priznivcu Apple. Ja treba kazdy den skoncim doma tzn. u elektriky, tak proc bych mel chtit telefon, ktery vydrzi dyl nez den?
Nevim jak ty, ale od chytrejsiho (a drazsiho) zarizeni bych si predstavoval, ze bude pripravene na situace, ktere nejsou uplne bezne (pritom ne vzacne). "Nepripravenost" bych cekal u levnejsich zarizeni, kde je to pochopitelne vzhledem k cene.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Výsledky benchmarků: iPad 2 nabízí obrovský grafický výkon

Příspěvek od uni »

Uh, srovnávat výdrž zařízení (tedy jednu ze základních vlastností) a specifickou funkci...to je docela mazec. Jen to utvrzuje, že toto vlákno skutečně již nemá informační hodnotu.
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Výsledky benchmarků: iPad 2 nabízí obrovský grafický výkon

Příspěvek od bkf1 »

To s tou vydrzi bylo obecne k tvemu argumentu "kolikrat za den?". Prenesene "kolikrat za mesic se dostanu do situace, ze za cely den nemam cas/prostor na nabijeni?". Ani jednou, ale stejne pozaduji, aby telefon mel rezervy kvuli pripadnym prilezitostnym situacim, kdy nebudu mit za cely den cas/prostor na to, abych ho hodil nekam na nabijeni. Stejne tak kdyz nekomu potrebuji neco vysvetlit nazorneji - to me potka taky tak jednou/dvakrat za mesic a jsem rad, ze mi to technika umozni i kdyz to neni vylozene nutne. To pak ale muzeme rict, ze vlastne vylozene nutne neni nic, koupime si 3310ku a donutime se verit tomu, ze to staci. O tom by ale moderni technika byt nemela!!!
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Výsledky benchmarků: iPad 2 nabízí obrovský grafický výkon

Příspěvek od Standa »

uni píše:Na stylusy mimo tělo si nestěžuj mě, ale např. Samsungu, který takto dělal i odporové.
No tak promiň, ale kravinu jako externí stylus jsi tu zmínil ty, ne já. Jak říkám, mně jde v první řadě o pohodlí, ty si externí stylus klidně používej :-D
uni píše:A upřímně, už mě to téma ani nebaví. Melete stále to samé, co je prostě vyřešené a valnou většinu netrápící.
uni píše:Jen to utvrzuje, že toto vlákno skutečně již nemá informační hodnotu.
Dovol abych ti připomenul, že téma "stylus" tu přinesl tvůj souputník interface bez jakékoli návaznosti na předchozí diskuzi, a ty, aniž bys byl na cokoli ohledně tohoto tázán (a měl alespoň základní znalosti a zkušenosti), ses do tématu zapojil. To jen pro pořádek.
_iNTERFACE
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 375
Registrován: čtv led 07, 2010 23:35
Zařízení: iPhone

Výsledky benchmarků: iPad 2 nabízí obrovský grafický výkon

Příspěvek od _iNTERFACE »

vidite, co sposobuje vase pokrytectvo? tema je o vysokom vykone ipadu, co jasne ukazuje ako daleko bude pred konkurenciou, ktora ledva dobehne este len prvy ipad a vy tu mucite a bucite o stylusovch a o CADoch, ktore s mobilom nemaju puhe NIC spolocne...
takze este raz...ipad nabizi obrovsky vykon a najblizsi rok nema ziadnu konkurenciu ANI v dohladne, takze dufam ze uz mate nakupene stylusy do zasoby a brusite si ich na uzasne tablety od archosu, ktore su urcene ludom na okraji spolocnosti o ktorych velki vyrobci NEJAVIA zaujem.....
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Výsledky benchmarků: iPad 2 nabízí obrovský grafický výkon

Příspěvek od uni »

Mé poslední OT: Mě se líbí Standův koníček, potřeba se na někoho zaměřit, vypíchávat významy a honit si na nich ego:-) nebo prostě jen shazovat cizí názory a fakta, která nepocházejí z jeho hlavy.
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Výsledky benchmarků: iPad 2 nabízí obrovský grafický výkon

Příspěvek od Standa »

Prosím tě nepropadej sebelítosti jako interface a chovej se jako dospělý.. na nikoho se nezaměřuju. Podívej se na své příspěvky: 5% má hlavu a patu, zbytek urážky a výsměch všemu, co nemá znak Apple. Už si konečně (a to platí i pro interface) našetřete těch upachtěných 10 tisíc a kupte si iPhone nebo iPad, protože pak vás ta nenávist vůči všemu jinému přejde. U tebe to půjde snáze, ty zřejmě opravdu pracuješ, ale interface bude muset nejdřív dostudovat svůj 3-letý obor...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Výsledky benchmarků: iPad 2 nabízí obrovský grafický výkon

Příspěvek od htcjirka »

tak jako 99% dalších uživatelů. Proto šla evoluce k prstu. Nevím, co je na tom nepochopitelného. A upřímně, už mě to téma ani nebaví. Melete stále to samé, co je prostě vyřešené a valnou většinu netrápící.
Osobne me bavi nejen tvuj nazor,jak presne vis co chce 99% uzivatelu a jsi si tim uplne jisty.Pritom pletes z niceho a vubec nemas potuchy co chce 99% procent uzivatelu a jen se za ne snazis hovorit za jine.Zaroven se ukajis jak je to to nejlepsi.Nehovor porad za ostatni.
_iNTERFACE
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 375
Registrován: čtv led 07, 2010 23:35
Zařízení: iPhone

Výsledky benchmarků: iPad 2 nabízí obrovský grafický výkon

Příspěvek od _iNTERFACE »

Osobne me bavi nejen tvuj nazor,jak presne vis co chce 99% uzivatelu a jsi si tim uplne jisty.Pritom pletes z niceho a vubec nemas potuchy co chce 99% procent uzivatelu a jen se za ne snazis hovorit za jine.Zaroven se ukajis jak je to to nejlepsi.Nehovor porad za ostatni.
> a mna osobne bavi tvoja neznalost fungovania trhu a spolocnosti, ktora sa na ten trh viaze...lebo jasne nevidis, ze tych hornych 90 percent naozaj ale naozaj sa ti na tvoj stylus a odporovy display vyserie, takze ano da sa krasne predpokdat a usudit, ze stylus je to co NIKTO nechce, len par uchylakov, ktori brazdia diskusie, fora a kazdeho urazaju, lebo na ovladanie mobilu pouzivaju prsty a nie zbytocne stylusy...
> dovol mi poslednu prihodu s milion smiesnych prihod so stylusom...vcera som isiel v buse, kde jednemu majitelovi dotykoveho odporoveho telefonu stylus nevie jak vypadol z tela pristroja...a hladal a hladal a hladal az usudil ze kasle na nho a kupi si dalsi...popri tom povedal svojemu spolucestovatelovi, ked sa ho pytal ze naco mu je, ze inak nevie mobil ovladat, lebo niekde su velmi male ovladacie prvky k tomu aby pouzil prsty a stale musel vytahovat aj ked nechcel stylus...hmmm asi to bude naozaj tak, ze svet sa zblaznil a len jirka so standom ostali, ako posledni skutocni wmpowerusers hrdinovia braniaci svoju cest !! gratulujem, ale zial pre vas, sa vase rady nikdy nezvysia a budu sa len a len znizovat...tak uzite si posledne nadeje zariadeni, ktore nikdy nepridu na trh, lebo ich nechce okrem vas dvoch naozaj nikto !!
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Výsledky benchmarků: iPad 2 nabízí obrovský grafický výkon

Příspěvek od Standa »

Interfaci, ty nase prisprostle oblouzene detatko… jsi prvni clovicek na svete u ktereho verim, ze ho jednou z internetoveho diskuzniho fora trefi infarkt myokardu :-D
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Výsledky benchmarků: iPad 2 nabízí obrovský grafický výkon

Příspěvek od Standa »

Od tebe bych zrovna tento levny pokus o flame necekal, ale ukaz mi prosim te, kde presne v teto diskuzi jsme my "stylusari" zacali mluvit o stylusu, a kde presne se snazime hadat o tom, ze stylus nekonci?
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Výsledky benchmarků: iPad 2 nabízí obrovský grafický výkon

Příspěvek od Standa »

Informace o trzni mizivosti stylusu je natolik notoricky znama, ze ma podobnou hodnotu, jako bys (na mistni vcelku odborne pomery) objevne napsal, ze moderni dotykova zarizeni maji kapacitni displej (cili nulova), proto se mi nechtelo verit, ze nejde o flame ;-)
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Výsledky benchmarků: iPad 2 nabízí obrovský grafický výkon

Příspěvek od uni »

htcjirka: sorry, já stavím na deseti letech praxe, na domněnkách, mýlkách a nadšení apod. jako někteří zde :wink:
_iNTERFACE
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 375
Registrován: čtv led 07, 2010 23:35
Zařízení: iPhone

Výsledky benchmarků: iPad 2 nabízí obrovský grafický výkon

Příspěvek od _iNTERFACE »

Standa píše:Od tebe bych zrovna tento levny pokus o flame necekal, ale ukaz mi prosim te, kde presne v teto diskuzi jsme my "stylusari" zacali mluvit o stylusu, a kde presne se snazime hadat o tom, ze stylus nekonci?
a to je to o com hovorim...hocikto, hocikto to spomenie a pride ochranca stylusov a bude vykrikovat ze je flame a sam bude ten flame vzdy vytahovat...vrat sa k teme, ak si nic o stylusoh nehovoril a prestan o tom pisat v kazdom prrispevku...sme v teme na ipad a ten naozaj k tomu aby najblizsi rok mal najvyssie predaje nejaky stylus ani vas dvoch nepotrebuje...
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Výsledky benchmarků: iPad 2 nabízí obrovský grafický výkon

Příspěvek od bkf1 »

Priznam se, ze u tabletu bych asi stylus nepotreboval, musel by mit ale velkou uhlopricku...
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Výsledky benchmarků: iPad 2 nabízí obrovský grafický výkon

Příspěvek od Standa »

interface: Přemýšlím... mám plakat jako interface, že je tu cenzura a každý mě jen napadá? Ne. Pokud bych si to myslel, zachovám si hrdost a už tady neotravuju. Chápu, interface, že jsi utekl dříve z odpolední praxe, protože tě zplísnila mistrová v kuchyni, ale musím se opět zeptat: kdo tady začal napadat stylus, aniž by kdo o něm hovořil? Navíc v tématu o iPadu? A když někdo mele blbosti, tak se prostě ozvu, a nedělám si iluze, žes offtopik nezačal s tímto záměrem.

bkf1: přesně tak. Tablet (min. 7") je jediné zařízení, kde kromě velmi specializovaných funkcí (např. kreslení) opravdu nemá stylus význam.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Výsledky benchmarků: iPad 2 nabízí obrovský grafický výkon

Příspěvek od htcjirka »

htcjirka: sorry, já stavím na deseti letech praxe,
Ja stavim tez na zaklade vice nez desetilete praxe,ale nikdy by me nenapadlo hovorit za ostatni a psat utopie,ze vis co ma rado dle tebe 99% uzivatelu.

To iNTERFAKE: V tomto tematu se vubec nehovorilo o stylusu a nejaky uzivatel s prezdivkou iNTERFAKE tady o nem zacal mlet.Chapes to,ze se tu hovori o iPAD2 a nejaky iNTERFAKE tu zacne cpat moudra o stylusu?Je ten clovek normalni,nebo je vyplod spatneho vtipu..
_iNTERFACE
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 375
Registrován: čtv led 07, 2010 23:35
Zařízení: iPhone

Výsledky benchmarků: iPad 2 nabízí obrovský grafický výkon

Příspěvek od _iNTERFACE »

urazky, urazky a zas len same urazky...tradicia zachovana...klaniam sa
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava na iOS“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 54 hostů