RIM vydal beta verzi aplikace Facebook 2.0 pro BlackBerry

Diskuze věnovaná systému, aplikacím a hrám
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

RIM vydal beta verzi aplikace Facebook 2.0 pro BlackBerry

Příspěvek od Jiří Hrma »

Společnost Research In Motion vydala beta verzi aplikace Facebook 2.0 pro telefony BlackBerry, jejíž největší inovací je podpora chatu. Po této funkci volali uživatelé ostružinových telefonů dlouhou dobu a jejich přání byla konečně vyslyšena. Facebook 2.0 beta si může stáhnout každý, kdo je zaregistrován do BlackBerry Beta Zone (členství i registrace jsou zdarma). Aktuální verze je určená jen pro BlackBerry OS ve verzi 6, finální verze však bude podporovat i starší verze systému až do BBOS 4.6. Kromě podpory chatu se změnilo i prostředí klienta, ve kterém se nyní mnohem snadněji zorientujete. RIM zatím neoznámil konkrétní datum vydání finální verze, spekuluje se však, že bychom se měli dočkat v průběhu května.

obrázek


Zdroj: PocketNow
Phil.cz
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: úte led 12, 2010 11:55
Zařízení: SGS

RIM vydal beta verzi aplikace Facebook 2.0 pro BlackBerry

Příspěvek od Phil.cz »

Souvisí to, tak to sem napíšu: FB na Androidu už u nás podporuje "místa". Ještě jsem to pořádně nezkoušel ale prostě to funguje. Vypadá to, že je možné i zakládat místa nová.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

RIM vydal beta verzi aplikace Facebook 2.0 pro BlackBerry

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Jen doplním, že zatím není možné se oficiálně zaregistrovat do BlackBerry Beta Zone z České republiky, ZDE jsem sepsal návod, jak toto omezení obejít.

@Phil.cz: Jo, vypadá to, že se Places postupně rozjíždí i v ČR. Mám potvrzenou funkčnost nejen na Androidu, ale i na WebOS. Na BlackBerry zkusím hned jak nainstaluji novou verzi FB.
bobo.cz
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: ned bře 14, 2010 21:53
Zařízení: BlackBerry Bold 9000
Bydliště: Poděbrady
Kontaktovat uživatele:

RIM vydal beta verzi aplikace Facebook 2.0 pro BlackBerry

Příspěvek od bobo.cz »

FB Places už jsou i ve FB1.9. ;)
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

RIM vydal beta verzi aplikace Facebook 2.0 pro BlackBerry

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Places tam jsou, teď si uvědomuju, že to vyznělo špatně z předchozího postu. Měl jsem na mysli, že to vyzkouším až v nové verzi, protože mám zrovna tu starou odinstalovanou a čekám až mi přijde keycode.
Uživatelský avatar
karelsid
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: stř úno 10, 2010 12:11
Zařízení: BlackBerry Z10

RIM vydal beta verzi aplikace Facebook 2.0 pro BlackBerry

Příspěvek od karelsid »

Places má být takový ekvivalent Foursquare, že jo? Využíváte to někdo jako doopravdy? Nemyslím jen, že to teď vyzkoušíte a pak nic. Já nikoho z mých přátel neznám, kdo by to používal.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

RIM vydal beta verzi aplikace Facebook 2.0 pro BlackBerry

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Tak teď jsem zkoušel Places v novém FB a pořád mi to hlásí, že je má poloha nedostupná. Foursquare jsem před časem zkoušel, stejně tak Gowallu, ale ani jedno mě nezaujalo, pořád to v ČR mělo dost málo lidí, aby se to dalo využít naplno. FB má dneska drtivá většina lidí, takže by se Places mohli ujmout lépe když už jsou dneska smartphony tak v módě.

EDIT: Jenom se mi minule nechytla GPS, teď už Places fungují a můžu se checknout.
Odpovědět

Zpět na „Systém, aplikace a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 80 hostů