Výsledky benchmarků: iPad 2 nabízí obrovský grafický výkon

Zajímavé hry pro iPad a iPhone, tipy a návody
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Výsledky benchmarků: iPad 2 nabízí obrovský grafický výkon

Příspěvek od bkf1 »

TO Uni:
Ano mas pravdu, 7" tablet nelze srovnavat s 10" tabletem, protoze je to jina kategorie tabletu, ale my sme se obecne bavili o tabletech resp. o lidech (beznych), kteri chteji NEJAKY tablet.
Co se tyce pametovky tak nevim jak v tvem okoli, ale v mem okoli si lide koupi zarizeni bud bez karty nebo s nejakou zakladni kartou a takovych 8 z 10 ji casem vymeni za vetsi kartu samozrejme AZ prijde cas, kdy to misto vyuziji. Treba takovy znamy si koupil kdysi netbook (jak pk) a vzhledem k tomu, ze ho casto vyuziva na filmy, tak si k nemu poridil jeste 320GB disk, ktery samozrejme nevyuziva JEN v souvislosti s tim netbookem, ale i na svem PC, PC sve pritelkyne a PC svych znamych. Podobne si dokazu predstavit situaci s tabletem a pametovkou na ktere ma uzivatel treba fotky, mp3ky apod. (mozna i nejaky ten film) a pro prenos takoveho vetsiho mnozstvi dat pouziva bud pametovku samotnou nebo s redukci, kdyz se jedna o netbooky/notebooky (a dokonce i rada PC uz ma ctecku i kdyz pravda v dnesni dobe, bezny clovek spise koupi notebook, protoze nevyuzije vyhod klasickeho desktopu). Nebo samozrejme je tu "varianta kabel" = MassStorage - samozrejme bez nejake zbytecne instalace podpurneho software a kolikrat clovek ani nemusi tahat ten miniUSB kabel, protoze ho ma uz kdekdo nejen k mobilu, ale treba k fotaku, webkamerce a jinym beznym vecem, ktery ma dnes snad uplne kazdy.

PS: Jestli tedka napises, ze vzorek uzivatelu, kteri jsou kolem me, vlastne neni vzorkem uzivatelu, tak pak ti napisu neco jako "A kde tedy ten vzorek uzivatelu je nebo kde ho najdu?".
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Výsledky benchmarků: iPad 2 nabízí obrovský grafický výkon

Příspěvek od uni »

Tak srovnávat NB, který většině lidem slouží jako datové/funkční centrum domácnosti a přívěšky typu pady a telefony je nesmysl. navíc, Např. iPad se prodává ve verzi 64GB a můžeš se rozkrájet, většinu jiných na tuto kapacitu nerozšíříš. Atd. Úplně nevím kam míříš.
A argument, že si lidi časem koupí větší kartu....no nevím, osobně tipuji, že mnohem větší díl lidí si koupí dříve nové zařízení, k té příležitosti koupí i novou kartu (jsou levnější, dostupné větší kapacity, jiný formát...), ale že by lidi přímo měnili karty...no někdo ano.
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Výsledky benchmarků: iPad 2 nabízí obrovský grafický výkon

Příspěvek od bkf1 »

uni píše:no nevím, osobně tipuji, že mnohem větší díl lidí si koupí dříve nové zařízení
Tady jsme v ČEZke republice ne v americe... mozna v Praze to tak funguje (ale jak k udivu Americanu Amerika neni cely svet, tak Praha neni cela CR ;o) ), ale u nas na Morave (v buranove, jak by mozna rekli prazaci a ja bych s nima i souhlasil :) ) si clovek nekupuje fungl nove veci pokud mu to stare staci a jenom potrebuji treba vic pameti. Co se tyce 64GB verze tak aspon u prvniho iPadu to mas hned 14k (32GB verze je za 12k) a to si hned clovek rozmysli, jestli mu nebude v teto chvili stacit "jen" 32GB karta za 1.5k tzn. s tim tabletem za 7k je to 8.5k + casem kdyz tablet zacne podporovat vetsi karty muze si uzivatel zase zainvestovat a i kdyby mel uzivatel ty karty dve, tak rozhodne si nemyslim, ze by to byl nejaky jukebox nebo obtizne/otravne prendavani mezi dvema kartama -> kdyby druhou kartu mel napr. ciste filmovou (aneb clovek si musi samozrejme rozmyslet, proc vlastne tolik prostoru potrebuje), tak ve vlaku (nebo jinde, kde se clovek diva na filmy tzn. NE verejna mestska doprava apod.; tam si prendavani dost dobre nedokazu predstavit :) ) na to ma clovek klid a prostor a samozrejme pokud uzivatel neni prase a ma tablet v nejake brasnicce, tak ma dostatek mista na milion karet. Samozrejme jsou lidi, ktere otravuje i nutnost zapnuti zarizeni tlacitkem a nejradeji by snad chteli zapinani myslenkou, tady se samozrejme ale dostava do sporu to, jak je uzivatel pohodlny a jestli je pro neho i pohyb ruky tak obtizny, ze radsi ozeli 10 funkci a jeste zaplati o nekolik tisic vic. Uzivatele jsou ruzni, ja poskytnul vzorek uzivatelu kolem me (konkretne oblast Olomouc a pravda v podstate jsou to vsichni chlapi :) ).
Jinak nesouhlasim s tim pouzitim padu, jak ho uvadis. Uz jsem si vsiml, jak hodne lidi tablet pouziva (nebo maji zamer pouzivat - dosud nemaji tablet koupeny, ale v nejblizsi budoucnosti si ho koupi) jako notebook/netbook a notebook/netbook zase pouzivaji jako domaci PC (tento trend myslim dnes vychazi i z nedostatku mista nebo jiste nepohodlnosti "roztazeneho PC" v domacnostech; me uz taky zacina velikost PC trochu otravovat, ale bohuzel vzhledem k nutnosti pouzivat vetsi a KVALITNEJSI monitor pro me notebook zatim neni reseni nehlede na to, kolik by takovy notebook stal).
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Výsledky benchmarků: iPad 2 nabízí obrovský grafický výkon

Příspěvek od uni »

Tak ano, jsou lidi, co mají pouzdro Krusell, v něm v kapsičkách karty (v redukci, protože by jinak v životě ty blechy nevyndali), atd. Tím ti chci říci, že vím o čem mluvíš, pár let se v tom mimo jiné i pohybuji a nemusíš mě v tomto směru poučovat. Ale zároveň ti říkám, že tady několik lidí vytváří imaginární obraz světa (na to jsem narážel už jinde), který vychází z hodnot vytvořených PROMILÍ (ano, tolik uživatelů se tady tak asi pohybuje), který navíc většinou představují PROCENTA těch, kterým se nedá říci BFU. Takže, pro těch zbylých 9 z 10ti je slot na kartu k tomu, aby tam strčili kartu a pak do něj lapali prach. Příp. a to je také poměrně oblíbená kratochvíle, ji ztratili příp. poškodili (obvyklé obzvláště u SD formátu).
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Výsledky benchmarků: iPad 2 nabízí obrovský grafický výkon

Příspěvek od bkf1 »

Tak treba jsou takova ty pruhledna plastova pouzdra, ve kterych si clovek tu kartu kupuje tak ji nemusi nosit nutne v redukci, ale samozrejme je to lepsi, clovek nikdy nevi, kdy tu redukci vyuzije.
Ja kolikrat nevim, jak definovat BFU, ale pokud jsou to lidi, kteri nemaji cas nekde dlouho studovat recenze/navody/postupy a proste pouzivaji zarizeni a uci se stylem pokus/omyl (resp. maji zkusenosti z predchozich zarizeni a PC, ktere ale take pouzivali na uzivatelske urovni), tak o tech ja presne mluvim. Samozrejme jsou lidi (jak rikas treba "lapaci prachu do slotu na karty" :) ) v mem okoli, kteri odpovidaji tvemu popisu, ale to jsou lidi vesmes zenskeho pohlavi. Treba u nas v praci si z 6 kolegu (pripominam "manazeru", kteri maji casto i do ted problem se zakladnimi operacemi na PC jako je treba kopirovani nebo presun souboru apod. - casto maji problem i s abecedou :) ) uz 4 zazadali o vetsi kartu v telefonu (jeden chce navigacku a zbytek to chce jenom na fotky a MP3ky). Jestli chces mluvit jeste o vetsich BFU, tak uz to museji byt lide, kteri si snad neumeji ani otevrit dvere :lol:

PS: K tem BFU bych jeste dodal, ze je kolikrat velky rozdil, jestli se kolem nich pohybuje nekdo zkusenejsi nebo ne (a jestli je vubec ZAJIMAJI veci kolem jejich konkretnich telefonu), protoze toho zkusenejsiho pak otravuji se svymi problemy a ten zkusenejsi jim casto pomuze, coz casto vede k retezove reakci, kdy rada od zkusenejsiho putuje mezi BFU, kteri casto moc nerozumi tomu, jak reseni konkretniho problemu funguje, ale protoze jsou schopni ten postup papouskovat, tak se kolikrat problem/nedostatek vyresi mezi skupinou BFU (kolikrat jsem uz videl stary dedky (protoze duchodci maji moooore casu), jak s telefonama sedi u piva a resi typicke BFU problemy). Nekteri z tech BFU si samozrejme zacnou trochu uvedomovat "o co jde", coz je postupne povysuje na vyssi a vyssi levely, ale to uz jde nad BFU. Taky jsme byli vsichni kdysi BFU :)
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Výsledky benchmarků: iPad 2 nabízí obrovský grafický výkon

Příspěvek od uni »

Nevím jak jsi např. pozoroval přechod (já v té době prodejce, peklo, zvláště u WM) protokolu sběrnice SD, z 1.0 na 2.0 (tedy z SD na SDHC), to vytvořilo tak neskutečný bordel ve specifikacích a v tom, co člověk může a nemůže, dodnes to nese důsledky, které se znovu roztáčí příchodem SD 3.0 (SDXC). To je strašně špatně, prodejce hází podporu na výrobce, výrobce na manuály (ty často kecají, např. stále tvrdí za max. 16GB, přitom může 32GB, podobně u 2GB vs. 4GB). Kdo se v tom má vyznat? Kolik lidí z tvého okolí tuší, o čem mluvím? A řeší to Applisti? A chce to řešit MS u WP7? Ne:-) Tím nechci říci, že je slot na kartu k ničemu, jen je jeho dopad v praxi mnohem menší, než se tu může zdát (podobně USB host, ale tam ještě 10x méně).

EDIT: btw. přičti si ktomu veselé téma MMC, RS MMC, RS MMC DV, SD, miniSD, zvláště u Nokie, chuťovka...

PS: Tak problematika BFU je velké téma (zjednodušeně, šiř iPhone, budeš mít méně práce:-) )
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Výsledky benchmarků: iPad 2 nabízí obrovský grafický výkon

Příspěvek od bkf1 »

Ja nevim ale BFU prijde do obchodu a rekne "chci vetsi kartu", prodavac vytahne nejakou z regalu, zkusi ji a pokud funguje, tak BFU kupuje (jinak v soucasnosti jsem se nesetkal se starym/prastarym telefonem, ktery by neumel aspon 4GB karty) :wink: Samozrejme jsou BFU, kteri jsou zkusenejsi a rikaji si "prece zvladnu takovou blbost, jako koupit si kartu" a ti paradoxne muzou narazit na takovy problem. Jinak ja jsem si ted treba taky sel koupit 16GB kartu do me prastare MP3ky tak, ze jsem chtel videt, ze tu kartu MP3ka pozre (mam tam linux a nebyl jsem si jisty, jestli zarizeni puvodne JEN na SD bude umet SDHC 16GB a za vyhozeni 6 stovek mi to nestalo, to zadsi ze sebe udelam uplneho BFU :) ).
Co se tyce rozsirenych veci jako treba USBhost, tak to si u BFU nedokazu predstavit, ale takovy MassStorage je bezny i teto skupiny uzivatelu.
PS: Rozsiruj iPhone a budes mit mene prace... ale bude z tebe BFU (nebo i hur :) ).
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Výsledky benchmarků: iPad 2 nabízí obrovský grafický výkon

Příspěvek od uni »

Další, Mass Storage. Téma mezi BFU? Kravina! Člověk vezme zařízení, připojí a stanou se tři věci. Připojí se to jako mobilní zařízení, něco pak jde, něco ne, kdesi vznikne nějaká ikona zařízení... Připojí se to jako Mass Storage, vznikne disk, člověk kopíruje, používá Průzkumníka, fakt super cesta, nejsou vidět přípony, co co znamená, od kud co kam zkopírovat.... Nebo si to řekne, že to chce nějaký SW (iTunes, Kies, HTC Snych atd.) a to se pak snaží vedením za ruku ukázat uživateli cestu, jak pracovat s daty. Takže jak vidíš, opět UMS je vlastně jen 1 ze tří cest a ještě ne pro BFU. Opět uměle zde nadhodnocená "základní" funkce.
Např. mě osobně UMS u iPodu/MP3 absolutně nechybí, nemusím ručně synchronizovat adresáře v TC, kopírovat instalační soubory atd., o to se za mě postará iTunes app automaticky po připojení. Nechápu argument, že bez UMS je mp3man nepoužitelný.
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Výsledky benchmarků: iPad 2 nabízí obrovský grafický výkon

Příspěvek od Standa »

Ano, BFU je naprostá většina a pro ty je tu vynikající Apple. Jenže jsou i uživatelé (ano, neznatelná menšina), co se umí o sebe a svou techniku postarat a proto ocení někdy i úplně opačné vlastnosti než ty a ostatní BFU. Vím, že se ti to chápe velmi těžce, ale budeš se s tím muset smířit.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Výsledky benchmarků: iPad 2 nabízí obrovský grafický výkon

Příspěvek od uni »

Konečně Standa a jeho zcela pomýlené názory, min na mou osobu:-)
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Výsledky benchmarků: iPad 2 nabízí obrovský grafický výkon

Příspěvek od Standa »

No uníku, s radostí pozoruju postupnou změnu. Nekritické nadšení (neplést s oblíbeností) z Apple pomalu utichá a nahrazuje jej (konečně) střízlivé uvažování. Vidím to jak na fórech, tak i v reálném životě. Pokud budeš dál setrvávat v postoji "kdo má něco proti Applu, je mimo", může se ti stát, že ve svém zastaralém názoru zůstaneš skoro sám.
_iNTERFACE
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 375
Registrován: čtv led 07, 2010 23:35
Zařízení: iPhone

Výsledky benchmarků: iPad 2 nabízí obrovský grafický výkon

Příspěvek od _iNTERFACE »

může se ti stát, že ve svém zastaralém názoru zůstaneš skoro sám.
povedane predajom, vyvojom a praxou tu sam ostanes akurat tak ty so svojim stylusom...takze zmeny prichadzaju, ale od roku 2007 velmi naozaj velmi pomaly...
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Výsledky benchmarků: iPad 2 nabízí obrovský grafický výkon

Příspěvek od Standa »

Co tu pleteš stylus? Mám snad nějaké aktivně využívané zařízení se stylusem? Ne. Používám BlackBerry a používám moderní Android s kapacitním displejem a velice se těším na Windows Phone. Takže lžeš účelně nebo z neznalosti?

Nicméně proti stylusu nemám ani to nejmenší - je pohodlný a nebudu jeho absenci chválit jen proto, že dnes je cool něco jiného.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Výsledky benchmarků: iPad 2 nabízí obrovský grafický výkon

Příspěvek od uni »

"Nicméně proti stylusu nemám ani to nejmenší - je pohodlný a nebudu jeho absenci chválit jen proto, že dnes je cool něco jiného."
Neuvěřitelné, jak se neustále usvědčuješ ze své...nevím jak to nazvat, resp. asi radši nechci. Můžeš mi pls. vysvětlit, co je na tak přirozené věci, jako je PRST a jeho schopnosti cool??? Mě prostě jen přijde jako nejpřirozenější prostředek k ovládání věcí.... A příp. komplikace s ovládáním něčeho na displeji nesouvisí s prstem, ale technikou nebo SW. To se musí vyvinout, prst to neudělá (čekat na evoluční kroky nemíním). Náhražka prstu je už pryč. Díky bohu za vývoj.
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Výsledky benchmarků: iPad 2 nabízí obrovský grafický výkon

Příspěvek od Standa »

1) nic mě neotravuje víc, než při brouzdání na 5" WVGA neustále zoomovat kvůli strefení se do odkazu
2) na Atheně stačilo mít ji na stole, ruka opřená tamtéž a jen stylusem bez dalšího pohybu šermovat po displeji. Bez stylusu už větší displej neobsáhnu a musím ruku zvedat a hýbat s ní
3) rychlé ruční psaní poznámek je i na velkém 5" LCD jen prstem značně nepohodlné, nedá se psát malým písmem, což zdržuje
To jsou mé zkušenosti a mé požadavky a nikomu jinému je nenutím!

Naopak při další hromadě věcí (sms, volání...) je stylus obtěžující a volím raději prst. Tak jsem to ale dělal i 3 - 4 roky zpátky na WM, čili žádná novinka. Takže stejně jako prst není všelék na všechno, není všelék ani stylus. Oba dohromady jsou ale luxusní.

A proč si myslím, že je pro tebe a interfaceho prst cool? Protože tvá i jeho argumentace velmi často zabíhá do osobní roviny (jako příklad stačí právě tato stránka vašich příspěvků :-)) jen proto, že mám jiný názor a své zařízení používám jinak než vy. Vám nejde o diskuzi, ale o ego, do kterého se vám nesmí píchnout ;-).
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Výsledky benchmarků: iPad 2 nabízí obrovský grafický výkon

Příspěvek od GreenArrow »

Souhlasím se vším se Standou..multitouch ma spoustu výhod,ale i spoustu nevýhod
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Výsledky benchmarků: iPad 2 nabízí obrovský grafický výkon

Příspěvek od htcjirka »

Standa to popsal moc hezky a podepisuji se pod to.At si kazdy pouziva co chce ale nevnucuje zde, ze kdyz se nyni delaji kapacitni displeje,tak je to zaroven nejlepsi.To, ze se neco dela v hojnem poctu se zaroven nerovna ,ze je to nejlepsi.Navic dnes jsou tak vyborne rezistivni vrstvy ze se daji ovladat dobre jak prstem tak stylusem.Navic stylus neni nic zpatecnickeho.Jsem rad ,ze zde bylo zmineno jak internetovani tak treba ty poznamky.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Výsledky benchmarků: iPad 2 nabízí obrovský grafický výkon

Příspěvek od uni »

hmm:
1) věc přesnosti displeje/uhlopříčky, nějak nemám potíže s otevíráním odkazů, ať už na iPodu (Apple má trvale nejpřesnější displeje) tak na Desire Z
2) používám kapacitní stylus za dvě kila od SS, 90% užití oproti odporovému je shodné
3) na psaní mám HW klávesnici, matlání na displeji mě nikdy nebavilo (Tréo 650, E-Ten 700, Samsung i780, Desire Z....). A pokud bychom se bavili skutečně o displeji + rychlost, tak i těch pár pokusu s "swipe" SW klávesnicemi jasně ukázalo, že čmárání také bylo již evolučně překonáno (ne na papíře samozřejmě:-) ).

Dohromady, kromě několik spacifických činostech/situací/uživatelů je stylus již opravdu překonán (ostatně, jak se třeba "ujaly" tablety se stylusy) nebo je případně i kapacitní a již konečně použitelná cesta (SS).
Opravdu je zbytečné neustále dokola brečet, jak je dnešní doba zlá....
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Výsledky benchmarků: iPad 2 nabízí obrovský grafický výkon

Příspěvek od Standa »

Opet nechapes princip subjektivniho nazoru a subjektivnich potreb a opet nam tlacis to, co vyhovuje tobe. Opet marnost, ale za pokus to stalo.
Kapacitni stylus bych rad pouzival, ovsem musel by byt v tele pristroje, takhle je to jen dalsi z otravnych berlicek snizujicich pohodli.
Nikdo tu nebreci, my jen strizlive a v klidu posuzujeme zarizeni. To ty porad jancis a machas pestickama. Navic stylus zminil pomateny interface, nikdo jiny ho tu tahat nechtel :-).
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Výsledky benchmarků: iPad 2 nabízí obrovský grafický výkon

Příspěvek od uni »

Ne, já rozhodně netlačím osobní názory proti většině, evoluci. To přesně dělá např. "htcjirka" (já napíšu, že je Maemo mrtvá platforma, resp. "platforma", on napíše, že není, protože mu vyhovuje, co to je za argument?, atd.).
Na stylusy mimo tělo si nestěžuj mě, ale např. Samsungu, který takto dělal i odporové. Nebo Nokii. Ale i to ukazuje, že krom několika "exotů" prostě stylus nikdo nechce. Nejpřirozenější stylus je prst. Mám ho vždy sebou, neztratím ho (doufám), občas se zlomí, ale má dobré regenerační vlastnosti. Tohle náhražka nenabídne. Ale byl to pro výrobce dobrý byznys, to zase jo, co se jich poztrácelo... Už je to za námi.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava na iOS“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot] a 21 hostů