Problem so stratenymi SMS
-
biscuit84
- stálý přispěvatel

- Posts: 330
- Joined: Sat Dec 11, 2010 13:31
- Zařízení: iPhone X,Note8,Honor9,iPad Pro 10,5”
- Location: Olomouc
Problem so stratenymi SMS
Pred malou chvilou som prisiel na telefone o vsetky SMS :( Telefon mi normalne zavibroval, ze prisla sprava. Ked som vsak klikol na ikonku sprav, tak zoznam sprav bol uz uplne prazdny. Nepomol ani restart. Objavila sa iba hlaska, ze aplikacia Spravy zlyhala. Skusal som prezriet nastavenie, ale tam nemam zatrhnute ziadne moznosti "mazat spravy po prekroceni limitu" Dokaze mi niekto poradit, ako dostat tie spravy spat?
-
htcjirka
- smartmaniak

- Posts: 12222
- Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
- Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
- Location: Praha
Problem so stratenymi SMS
Znama chyba,pokud jsi nezalohoval,zpravy jsou nenavratne pryc.
-
biscuit84
- stálý přispěvatel

- Posts: 330
- Joined: Sat Dec 11, 2010 13:31
- Zařízení: iPhone X,Note8,Honor9,iPad Pro 10,5”
- Location: Olomouc
Problem so stratenymi SMS
Diky
No ja som to tusil, ze som o ne asi definitivne prisiel. Nieco zalohovane mam. Nastastie tie spravy neboli az tak zivotne dolezite, takze zivot ide dalej
Nabuduce si ale dam pozor a radsej budem pravidelne zalohovat.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests