iTunes

Diskuze o zajímavých programech a nástrojích pro iOS (iPad/iPhone)
Odpovědět
DannyC
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv dub 22, 2010 14:10
Zařízení: BB 8900

iTunes

Příspěvek od DannyC »

Předem se omluvám se tento stupidní dotaz, ale iPhone jsem v životě nesynchronizoval. Dostal jsem iPhone, kde jsou nahrané aplikace, ale já svůj účet k iTunes mám úplně nový, co mám udělat abych o ty aplikace pri synchronizaci nepřišel? Díky za odpověď na můj stupidní dotaz.
cicolably
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: stř bře 10, 2010 14:37
Zařízení: Lumia 735 , MS Band , iPad mini
Bydliště: Praha 9

iTunes

Příspěvek od cicolably »

no nie su tvoje tak sa vymažu
syncuju sa len tie z tvojho učtu na Appstore,či su free alebo zakupene
alebo popýtaj bývalého majitela nech ti da meno a heslo jeho učtu,ked už ti to predal takto
pepe
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: úte zář 14, 2010 15:01
Zařízení: iPhone 6 64GB, Blackberry 9900
Bydliště: Hradec Králové

iTunes

Příspěvek od pepe »

Ahoj, mám problém. Koupil jsem jetý ip 3g, chtěl jsem si založit účet na itunes, ale nejde to, protože mi to tvrdí, že mám špatný post code (zip code). Zkoušel jsem tam dát i nějakou adresu v New Yorku, ale výsledek pořád stejný, nejde mi založit účet... Poradíte někdo, prosím?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

iTunes

Příspěvek od Jiří Hrma »

Já jsem si iTunes účet registroval normálně na svou adresu v CZ (mám český účet provázaný s kartou, abych mohl nakupovat aplikace). Zkus tam to PSČ zadat bez mezery nebo naopak s mezerou (xxx xx) kdyby to nebralo. Pokud by ani to nezabralo, napiš a zkusíme to pořešit.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

iTunes

Příspěvek od uni »

A pokud máš na mysli nákup na iTunes (hudbu) s pomocí gift vard apod., tak pohledej net, sem tam se objeví návod, jak udělat falešnou registraci.
pepe
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: úte zář 14, 2010 15:01
Zařízení: iPhone 6 64GB, Blackberry 9900
Bydliště: Hradec Králové

iTunes

Příspěvek od pepe »

Díky moc. Bylo to tím, že se směrovací číslo musí zadat ve tvaru XXX XX. Štve mě, že jsem na to nepřišel sám... Volal jsem kvůli tomu i na podporu, kde komunikují jen v angličtině a tam mi řekli, ať to napíšu písemně na technické oddělení :) .

Takže ještě jednou díky, Jirko :wink:
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

iTunes

Příspěvek od dwbmb »

Taky mi to trvalo asi 2 minuty, než sem zkusil do směrovacího čísla dát mezeru :D Takž buď v klidu, nejseš v tom sám :D
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

iTunes

Příspěvek od Balrog »

když jsem měl Iphona 2G z USA tak jsem si musel také zaregistrovat jméno a adresu v USA a když už mám iphona 4 tak jsem zaregistrovaný v Čechách i s kartou a vesele nakupuji v Appstore.No má to výhodu,že mám dva účty a i některé aplikace co nejsou v Czech Appstore
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

iTunes

Příspěvek od dwbmb »

A jaké apps v US jsou a zde ne? Přišel jsem k iPadu jak slepej k houslím teprve nedávno, takže pořád objevuju. Ani sem netušil, že k nám nějaké apps nedoputují :)
Odpovědět

Zpět na „iOS aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 72 hostů