iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Zajímavé hry pro iPad a iPhone, tipy a návody
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Příspěvek od GreenArrow »

Tak on nemá apple pořádnej multitasking do dnes...přepnu se z hry do IM a když se chci vrátit přes spodní lištu do hry,tak se mi načítá znova...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Příspěvek od htcjirka »

Bohuzel,plnohodnotny multitasking je dnes vzacnost..
javak810i
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 67
Registrován: stř dub 07, 2010 21:32
Zařízení: Samsung i9000 Galaxy S 16GB

iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Příspěvek od javak810i »

pekr: AMEN :) Ještě absence homescreen a přemrštěná cena a řekl jsi přesně to, co mi na Apple a iOS vadí.
weth
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 102
Registrován: sob úno 23, 2008 21:45
Zařízení: iPhone 5S 16GiB 7.X

iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Příspěvek od weth »

OT: Největší předností Apple zařízení nejsou papírové parametry. Možná to zní jako klišé, ale je to tak. Dříve jsem honil parametry a počet GHz, GB, px a MBit/s byl pro mě nejdůležitější vlastnost celého zařízení. Tohle je hlavní rozdíl mezi eplisty a ostatními skupinami - to co apple zařízení mají, funguje a je jedno jak je na tom zařízení papírově.

ad "svoboda": vysvětlí někdo, co se tou svobodou přesně myslí? V čem je problém?

Osobně považuji spolupráci iTunes a iOS zařízením za ono Standou zmiňované "pohodlí" (ač měl na mysli něco jiného, tohle je typický případ) - mám vše na jednom místě - aplikace, hudbu, knížky, kontakty atd. Nemusím si synchonizovat zvlášt hudbu, zvlášt tohle a tamto. Když chci přidat jednu píseň (album, interpreta), prostě si jej najdu v playlistu a přetáhnu do iOS zařízení. Jediné co mě chybí v základu je WiFi sync (lze po JB).
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Příspěvek od Standa »

No já se u neapplistických zařízení už taky nedívám na parametry. Jediné, co mě zajímá, je displej a výdrž, ostatní dnešní parametry jsou pro mě výkonově dostačující u všech vyšších zařízení. I když dnes budu muset sledovat i paměť vzhledem k tomu, že paměťovky už jsou out.

Co se týče synchronizace, tak knížky se mi vlezou do pda úplně všechny, kontakty, kalendář a aplikace se synchronizují a udržují samy a hudba: v levém okně otevřu pda, v pravém hudbu, a co chci, to přetáhnu. A vzhledem k 32GB i to přetahování konám velmi sporadicky :-).

Svoboda je právě v principu mass storage: nejsem vázaný softwarem, ani místem. Kdekoli jsem a na jakémkoli počítači jsem, si nahraju či odešlu cokoli chci.
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Příspěvek od niky79 »

GreenArrow píše:Tak on nemá apple pořádnej multitasking do dnes...přepnu se z hry do IM a když se chci vrátit přes spodní lištu do hry,tak se mi načítá znova...
Ale to je problem te hry. Me se nektere hry NENACITAJI znova. Proste je tam, kde jsem skoncil, jen "zapauznuta"
tom028
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 69
Registrován: pát kvě 23, 2008 9:52

iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Příspěvek od tom028 »

Revin píše:
tom028 píše:Cena iPad2 je stejne prizniva, jak kupovat rohlik za 5 korun... Primarne si nejsem jist potrebou takoveho zarizeni a kdyz uz ano, tak si uz vubec nejsem jist pridanou hodnotou oproti iPad2. Ale verim, ze se najde rada ovci, ktere svuj iPad zahodi a vymeni za iPad2. Pak budu vsude cist, jak je iPad2 dokonaly a jak jej potrebuji... Respekt pred applem, ktery umi vytvorit potrebu. A to myslim zcela vazne.
O jaké potřebě mluvíš? Když bych si koupi iPad 2, tak bych si ho koupil pro zábavu, rozhodně ne kvůli tomu že ho potřebuju. Copak je na tom něco špatného? To si člověk nemůže něco koupit jen tak?
Vzdelej se trochu v marketingu a pochopis co jsem vetou, ze Apple umi vytvorit potreby myslel... Chces doporucit literaturu?

-- doplnění předchozího příspěvku (ned bře 06, 2011 14:20) --
niky79 píše:
tom028 píše:. Ale verim, ze se najde rada ovci, ktere svuj iPad zahodi a vymeni za iPad2. .
No ja nevim, ale co je ti do toho, jako JINI lide zachazejici se SVYMI penezi? Co je ti vubec potom? Ses nejakej Administrator planety, ze je kritizujes?
Promin, nerozumim te vetne skladbe... jako jini lide zachazeji ... Ses nejakej ...
Pokud mas namysli ... jak jini lide ... Jsi snad nejaky ... tak potom ti odpovim jen to, ze jsem svobodne napsal svuj nazor, jak vidim potrebu iPadu. Navic bez jakekoliv kritiky.

Jsem majitelem take iPhonu a nikterak nejsem zaujaty vuci Applu. Jen mam otevrene oci...
weth
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 102
Registrován: sob úno 23, 2008 21:45
Zařízení: iPhone 5S 16GiB 7.X

iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Příspěvek od weth »

tom028 píše:...Jsem majitelem take iPhonu a nikterak...
Promiň, nerozumím té větné skladbě... Jsem majitelem take iPhonu...
Pokud máš na mysli ... Take jsem majitelem iPhonu... tak ti odpovím: V jednom odstavci někoho zkritizuješ za stavbu věty a následně vyplodíš toto. :roll:

Standa: Rozumím. V tomto ohledu je použití iTunes velkou nevýhodou. Ta se dá kompenzovat pomocí JB anebo použitím syncovacích app (Dropbox + nahrání souborů přes webové rozhraní atd.), ale chápu, že je někomu proti srsti samotný přístup Applu v tomto ohledu.

ad svoboda: Já jsem třeba ochoten zkousnout jistá "omezení" (píšu v uvozovkách, protože vše lze řešit JB), ale vím, že na oplátku dostanu to, co fakt funguje dobře - tohle se nedá vyjádřit slovy, musí se to vyzkoušet. Tohle je to, co se nedá popsat do žádné diskuse (a proto nemá smysl reagovat na podobné výkřiky jako "ted me mistni applisti presvedcte, abych si koupil ipad2"), to je prostě na vyzkoušení. Jsem ochoten se vzdát "svobody" v tomto ohledu, protože vím, že to má jiné řešení (JB). Na princip v tomto případě házím z vysoka bobek, protože v tomhle není (aspoň pro mě) až tak důležitý - jedná se o výběr elektronického zařízení, nejde o život...
Stejně všichni výrobci se budou dříve nebo později snažit jít cestou "hloupnutí chytrého telefonu" až do stavu, kdy budeme mít všichni jen jakýsi mobilní terminál, v kterém si budeme spouštět placené služby. To je věc, která mě štve. Ne to, že si u kamaráda nemůžu nahrát jeho mp3 (zjednodušeně řečeno).

ad: HW parametry: souhlas, sebevětší množství interní paměti se dříve nebo později stejně zaplní, takže čím více, tím lépe. :)
tom028
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 69
Registrován: pát kvě 23, 2008 9:52

iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Příspěvek od tom028 »

Na te vete neni nic spatne... Jedna se o kontextovou vsuvku s durazem na ... jsem majitelem ... (Hrde se k tomu priznavam) Radeji jsi mel vytknou uziti jsem/nejsem v jedne vete, zde to pravda nepusobi dobre.

Mrzi mne vsak zbytecne agresivni reakce. Jedine popichnuti v mem prispevku bylo prirovnani k ovcim(krasna a uzitecna zvirata). Velice se omlouvam tem, kterych se to osobne dotklo. Priste pro prirovnani pouziju jine zvire. (lev, tygr, orel)
A co se marketingu firmy Apple tyka, tak umi vytvorit potreby, ale tim tuto znacku nedehonestuji, ba prave naopak. Tento marketing Microsoft muze jen zavidet.

Konec mych prispevku v tomto vlakne....
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Příspěvek od Standa »

weth píše:Standa: Rozumím. V tomto ohledu je použití iTunes velkou nevýhodou. Ta se dá kompenzovat pomocí JB anebo použitím syncovacích app (Dropbox + nahrání souborů přes webové rozhraní atd.), ale chápu, že je někomu proti srsti samotný přístup Applu v tomto ohledu.
ad svoboda: Já jsem třeba ochoten zkousnout jistá "omezení" (píšu v uvozovkách, protože vše lze řešit JB), ale vím, že na oplátku dostanu to, co fakt funguje dobře - tohle se nedá vyjádřit slovy, musí se to vyzkoušet. Tohle je to, co se nedá popsat do žádné diskuse...
Abych uvedl na pravou míru - mě u Applu není proti srsti vůbec nic. Jsem člověk otevřený a umím ocenit pozitiva každé platformy. Nejsem jako jedna místní postavička, která odsuzuje vše, co není Apple, a otravuje s tím ve všech androidích/WP diskuzích a nejde daleko ani pro urážku. Telefon totiž pro mě není věc mého ega.
Jsem schopen pochopit, že pro člověka, jehož nejčastější tok dat je mezi jeho telefonem a počítačem, ocení a využívá iTunes a jeho princip naplno. Mě bohužel omezuje, ale že by mě to nějak emočně vychylovalo, to ne :-). Naopak, jsem pro pestrost trhu.
weth
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 102
Registrován: sob úno 23, 2008 21:45
Zařízení: iPhone 5S 16GiB 7.X

iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Příspěvek od weth »

OT: tom028: vím, co jsi chtěl tou větou říct a co jsi chtěl zdůraznit. Nepatřím k grammar-nazi, je mi fuk, jak kdo píše, jen mě popudila tvoje reakce - abys zesměšnil jiného diskutéra, poukázal jsi na gramatiku (větná skladba byla naprosto v pořádku, jednalo se o překlep a použití hovorového výrazu) a přitom jsi potom sám sekl botu. Proto jsem reagoval, s ovcemi to nemá nic společného a mě osobně používání názvu tohoto zvířete nikterak nevadí (což je zároveň i odpověď na tu tvou "zbytečně agresivní reakci"). :)

standa:jasně, jistě, ovšem:).. Netvrdím, že je zrovna tobě Apple proti srsti - abys mě pochopil, nesnažím se tě nijak umravňovat, ani ti poskytnout "osvícení", vím že jsi jeden z mála na fóru, který je ochoten o věcech diskutovat a snad se dozvědět i něco nového. Moje reakce byla mířena spíš do pléna, ne přímo na tebe.
Také jsem pro pestrost trhu - čím víc konkurence, tím lépe pro koncového zákazníka - v současné době mi vyhovují výrobky od Apple, ale nikde není psáno že u nich zůstanu. Pokukuji teď po WebOSu, který má podle mě velký potenciál a vypadá velmi zajímavě.
_iNTERFACE
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 375
Registrován: čtv led 07, 2010 23:35
Zařízení: iPhone

iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Příspěvek od _iNTERFACE »

> viete co je na slobode take krasne??ze pre kazdeho inak vyzera...a viete co je na hlupych ludoch take krasne? ze si neuvedomuju, aki hlupi su a ako to vidno...takze navrhujem administratorom tohto fora, aby akonecne postihovali aj fanaticke ovecky, ktore v kazdej jednej diskusii sa nechavaju presviedcat o vyhodach ios a vzdy, ked dostanu krasne argumenty, tak to obratia na slobodu, ktorej neorzumeju...
> fakt nerozumiem, preco vzdy musi niekto prist a vyplut niekolko komentarov o tom ako je mass storage zivotu dolezita funkcia, ako je iphone pre nagelovanych tutkov a ako je android krasne slobodny....bavi vas to prist vzdy samozvane do diskusie, do samotnej casti o appli a vypisovat tieto bludy?mate z toho dusevne orgasmi??
> viete co na predstaveni ipadu steve povedal? ze toto bude rok ipad2 a ja dodam, ze ziadne bezbozne priania a nareky, nepomozu pridat ten vas smiesny mass storage a ubrat ipadu na predaji, ci stupajucemu uspechu...takze cakajte na vianoce 2011, mozno bude u konkurencie nieco, co prekona aspon prvy ipad...

a mam momentlane mam android a citim sa strasne neslobodne, nesvoj a stale vytoceny s pomali vykonanou pracou...
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Příspěvek od Standa »

A někteří by neměli psát na Smartmanii hned poté, co si ukopnou malíček o nohu stolu a jsou v tu chvíli nas*aní na celý svět... :-D
-pekr-
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 116
Registrován: stř dub 01, 2009 22:00
Zařízení: HTC Sensation

iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Příspěvek od -pekr- »

_iNTERFACE píše:> viete co je na slobode take krasne??ze pre kazdeho inak vyzera...a viete co je na hlupych ludoch take krasne? ze si neuvedomuju, aki hlupi su a ako to vidno...takze navrhujem administratorom tohto fora, aby akonecne postihovali aj fanaticke ovecky, ktore v kazdej jednej diskusii sa nechavaju presviedcat o vyhodach ios a vzdy, ked dostanu krasne argumenty, tak to obratia na slobodu, ktorej neorzumeju...
> fakt nerozumiem, preco vzdy musi niekto prist a vyplut niekolko komentarov o tom ako je mass storage zivotu dolezita funkcia, ako je iphone pre nagelovanych tutkov a ako je android krasne slobodny....bavi vas to prist vzdy samozvane do diskusie, do samotnej casti o appli a vypisovat tieto bludy?mate z toho dusevne orgasmi??
> viete co na predstaveni ipadu steve povedal? ze toto bude rok ipad2 a ja dodam, ze ziadne bezbozne priania a nareky, nepomozu pridat ten vas smiesny mass storage a ubrat ipadu na predaji, ci stupajucemu uspechu...takze cakajte na vianoce 2011, mozno bude u konkurencie nieco, co prekona aspon prvy ipad...

a mam momentlane mam android a citim sa strasne neslobodne, nesvoj a stale vytoceny s pomali vykonanou pracou...
_INTERFACE, řeknu Ti jedno - za příspěvek jako je ten Tvůj, bys možná na kdejakém fóru dostal ban, a důvod je jednoduchý - jseš prostě typický troll. Tváříš se jako naprosto nad věcí, zatímco jseš tady jediný, kdo tady s prominutím blije svoje demagogické kydy.

A už vůbec se mě nesnaž poučovat o tom, jak já si představuju, že budu používat dané zařízení. Když chci mass storage, tak vím moc dobře, proč to takto chci, tečka, a konec diskuse. Lidi jako Ty je třeba zdrbat hned v úvodu, protože Tvůj post považuju za naprostou nehoráznost. Nesnaž se jiným diktovat, jak a co mají používat. Slouží snad thready o Apple pouze k tomu, abychom jejich produkty adorovali až do nebes? To jako nikdo nemůže říct, co mu eventuálně na produktech či související "politice" vadí? Pokud ano, tak to už není diskusní fórum, ale cenzura.

Četl jsem všechny příspěvky tohoto threadu, občas to tu a tam zajiskřilo, ale vedlo se to alespoň v rovině "boje" o argumenty. Jsem autorem příspěvku o mass storage, a produkty Apple jako takové jsem tam rozhodně nehanil, naopak jsem se vyjádřil, že tyto produkty fungují moc dobře. Pokud neumíš vyhodnotit psané slovo, tak se raději zdrž komentáře. A tak možná jediné, z čeho můžu mít duševní orgasmus, je Tvá gramatika, zatímco Ty jistě stejných duchovních sfér dosáhneš z toho, co řekl hodný strýček Steve :-)
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Příspěvek od barberry.pha »

Kdo chce muze si precist zajimavy clanek o ipad2 vs konkurence
http://spravy.pravda.sk/vojna-tabletov- ... nomika_p01" onclick="window.open(this.href);return false;
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Příspěvek od uni »

ad. článek: Přesně tak, jak jsem psal asi i několikrát, zatímco ostatní budou uvádět PRVNÍ (prakticky veřejnou betu, jak je u Google zvykem a Motorola to potvrzuje jak to jen jde) verzi nějakého OS, který zjistí "aha, já jsem na tabletu/padu, co dál", Apple s iPadem už "jen" provádí evoluci. Něco vezme a zaktualizuje to o rok. Parní válec jede dál. K tomu přičtěme sílu 3rd party SW/obsahu (e-ziny např.) a nějaký SD slot nebo USB Host je opravdu jen minoritní problém Applu. Ostatní mají naopak hromadu dost zásadních problémů...
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Příspěvek od barberry.pha »

Ja osobne pouzivam ipad jako doplnkove zarizeni k pc, na prohlizeni netu, fotek, filmu, hrani her, k tomu mi dostacuje, vydrz baterie paradni, zpracovani luxusni, pamet 16GB. mi dostacuje, porad mam kolem 5GB volne, nemusim tam mit cely pc a vsechny app, kdyz nekam jedu na vikend tak si ho "pripravim" a nemusim brat sebou notas, pres camera connection kit si do neho nahraji fotky pokud je potreba.
O Ipadu 2 jsem uvazovall do doby nez spadly cen ipadu 1 (takze asi jeden den) a tolik se mi zase doplacet nechce, takze si radeji pockam s prijde ip5 pripadne dalsi verze ipadu. Je krasne resit tady tyto veci jenom jednou zarok :))

Nehodlam nikoho presvedcovat proc by si mel ipad koupit, at ho vyzkousi a uvidi, ja jsem s vyrobky applu a jejich propojenosti max spokojeny. A kazdemu vyhovuje neco jineho, mi mass storage nechybi, zvetseni pameti pomoci sd karty ... koupit si ip 32 gb nepotreboval bych, ale i tak kdybych nemel v ip tolik kravin tak dostacuje i 16gb, takze sd karta na zvazeni, libi se mi ze na ip nebo ipadu nejsou zadne zbytecne sloty atd.
Vse je o vkusu a potreby kazdeho, ja jsem spokojeny a vyhovuje mi vse, a i itunes jsem si po roce oblibil :)) kolikrat mi zahranil kontakty a nastaveni diky backup :))
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Příspěvek od Standa »

Kluci, vždyť vám to proboha nikdo nebere. O vás třech se ví, že produkty Apple máte bez výhrad rádi a je to krásné - došli jste svého. Ani ten článek z odkazu od barberryho.pha neříká vůbec nic nového, jen staré známé tisíckrát omíláné teze. Je super, že jsou jabkové produkty odladěné, rychlá a jednoduché, taky bych rád produkt s těmito vlastnostmi. Jenže existují potřeby, které Apple bohužel uspokojit nechce, takže nikdy nebude na absolutní špici pro všechny. Někdy mi přijde, že chcete vlastnit produkt který je nejlepší ne pro vás samotné, ale který všichni svorně obdivují a jehož jste vy vlastníci.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Příspěvek od uni »

ad Standa: tady je problém, že jakmile není něco, co je dle tvých potřeb, je to vlastně na nic. Nebo jinak, ostatní je automaticky lepší. Zkrátka takový nedovyvinutý pohled na věc.
Ad hájení vlastních věcí, ano, to je normální jev, kdo má to nebo to, automaticky to hájí (i sám před sebou). Těžko můj případ, když mám HTC Desire Z a naopak ho podrobuji (oprávněné) tvrdé kritice. Opravdu nepotřebuji, aby mi někdo přikyvoval, jakou dobrou věc že to mám;-)
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Příspěvek od barberry.pha »

@Standa : ja reagoval na ten post " tak me presvedce ze ipad 2 je pro me dobry"
Ty mas objektivni pohled na vec a to se mi libi.
Ja vim ze iphone ani ipad nejsou dokonale zarizeni protoze nemaji vsechno co by vsichni chteli, to co ma mi vyhovuje a neomezuje me.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava na iOS“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 33 hostů