HTC Desire HD, Desire Z a Desire dostanou Android 2.3

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
xsniperx
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv pro 03, 2009 7:45
Zařízení: HTC Hero (black), Android 2.1 oficiální
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD, Desire Z a Desire dostanou Android 2.3

Příspěvek od xsniperx »

děláte si srandu, jak to myslíte starší zařízení? já mám HTC Hero a na mě se HTC vyfláklo, ani 2.2 nevydali, přitom to byl jeden z nejlepěších telefonů a i dnes má stále co nabídnout, a vy tady děláte, jak je desire starej telefon, přitom ho nemáte ani rok lol
power1000
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: sob črc 03, 2010 16:19
Zařízení: Motorola Motofone F3

HTC Desire HD, Desire Z a Desire dostanou Android 2.3

Příspěvek od power1000 »

Yes. Super zpráva. Snad jen doufat, ze to přijde trochu dřiv než na konci června :D

A pokud to HTC dodrží, tak ho chválím. Už se těším na 2.3 ve svém Desire. Vlajkové lodě by měl HTC podporovat, alespoň po dobu záruky. 8-)
davidmach14
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř pro 09, 2009 12:25
Zařízení: Sony Ericsson T610

HTC Desire HD, Desire Z a Desire dostanou Android 2.3

Příspěvek od davidmach14 »

dark_hood píše:presne to urobil sony ericsson. se by si mal brať z HTC príklad :-(
Bohužel posledním povedeným telefonem od Sony Ericsson byl T630 - od té doby se tahle firma jenom hledá a opakuje chyby konkurence...
Cleric píše:TO davidmach14
Starší zařízení mám na mysli z hlediska HW. Co na trh přišly telefony s označením Desire Z a Desire HD s novým tipem CPU a větší uživatelskou pamětí. Tak původní Desire je prakticky dědečkem ve své třídě. A co se týče updatu tak mi řekni co udělal SE se svými telefony cca stejně starými jako je Desire.
Na tom něco je, ale počtem prodaných kusů "starý" Desire válcuje oba sesterské modely. K SE jsem se vyjádřil výše a těmi kroky, o kterých píšeš, ztratil mnoho věrných zákazníků včetně mojí maličkosti...
bkf1 píše:TO davidmach14:
Samozrejme update bez ohledu na vyrobce uz i z Googlu zaznel, ale kdy se toho dockame? Kazdopadne doufam, ze tento "nezavisly" update jistym zpusobem omezi i svobodu uprav vyrobcu resp. uprav, ktere nejak zasadne omezuji vykon zarizeni (tohle byl i jeden ze zasadnich problemu Windows Mobile a to nebyl open-source).
Microsoft to zvoral už na začátku. Ale v jedné věci by si chlapci z Google mohli vzít příklad. V tuto chvíli má Android už takovou tržní sílu, že si může Google začít v některé z příštích verzí lehce diktovat podmínky, za jakých je možné na daný HW instalovat jejich operační systém. A v téže verzi by mohlo přijít API, které bude dostatečné kvalitní, aby umožnilo výrobcům HW vytvářet svoje nadstavby, aniž by tím utrpěl uživatel - zůstala by mu možnost aktualizace samotného Androidu a zároveň možnost si kdykoli ty speciální nadstavby vypnout (a naopak).
xsniperx píše:já mám HTC Hero a na mě se HTC vyfláklo, ani 2.2 nevydali, přitom to byl jeden z nejlepěších telefonů a i dnes má stále co nabídnout, a vy tady děláte, jak je desire starej telefon, přitom ho nemáte ani rok lol
Možná jsi četl tenhle článek: http://svatas.blog.root.cz/2011/02/18/t ... a-perniku/. Možná by to stálo za hřích...

Uff, pro dnešek konec... :-)
mKabel
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: úte pro 01, 2009 17:02
Zařízení: HTC Sensation, previous: HTC Desire
Bydliště: Děčín

HTC Desire HD, Desire Z a Desire dostanou Android 2.3

Příspěvek od mKabel »

No to jsem zvědav, kdy vydá aktualizaci T-Mobile, jeslti to bude jako s Froyem, tak kdo ví, jeslti to bude letos... :-(
marco_pollo
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv úno 10, 2011 19:28
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD, Desire Z a Desire dostanou Android 2.3

Příspěvek od marco_pollo »

@mKabel
t-mobile? :-D tak v srpnu roku 2026 a to nejdriv v betaverzi :-D nee vazne.. tohle je nejvic supr zprava a jak to ctu hodne lidi necekalo jeste podporu desirea.. ani ja uprimne ne :) htc udela vybornej krok a myslim ze si tim pritahne nejaky ty zakazniky navic..
a mimochodem jsem rad ze to vyda az v cervnu.. aspon ma cas na pilovani.. a co se tyce samsungu - neverim tomu ze to vyda v breznu.. ani trosku tomu neverim po zkusenosti s galaxy s a froyem.. ;-)
snad se udrzim a do cervna nekoupim neco novyho :-D
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD, Desire Z a Desire dostanou Android 2.3

Příspěvek od anawarr »

piszkot píše:Hm. Tak to se kluci v htc pochlapili... Ja uz jen cekam kdy Samsung ze sebe vypoti neco podobneho a oznami 2.3ku taky pro Galaxy S.
Za tohle HTC chvalim,klobouk dolu.
na xda je pro sgs rom 2.3.2 už ode dneška :wink:
marco_pollo
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv úno 10, 2011 19:28
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD, Desire Z a Desire dostanou Android 2.3

Příspěvek od marco_pollo »

@xsniperx
tak si vem iphona kdyz se ti tak nelibi htc :-D a je to..
xsniperx
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv pro 03, 2009 7:45
Zařízení: HTC Hero (black), Android 2.1 oficiální
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD, Desire Z a Desire dostanou Android 2.3

Příspěvek od xsniperx »

jednak je mi neprijemne zpracovani jejich telefonu, uzavreny system, nulova podpora flashe, pouze jedno tlacitko, ale zaroven nemusim Jobse a nehodlam ho podporovat, cela politika nakousleho jabka se mi nelibi a je pitome, ze kdyz udelaji revolucni novinku ostatni vyrobci, nic se nestane, ale kdyz neco prinese kepl, tupe ovce jdou a koupi to, je to presne ten styl pro me osklivych lidi, cerne kalhoty, polobotky, dlouhy kabat, na krku salu a uces aby to doladil do celeho designu tepla
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

HTC Desire HD, Desire Z a Desire dostanou Android 2.3

Příspěvek od Starbuck »

Člověče, ty musíš mít těžký život!!! Takovou vlnu negativní energie jsem už dlouho necítil BRRRRRRR!
cicolably
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: stř bře 10, 2010 14:37
Zařízení: Lumia 735 , MS Band , iPad mini
Bydliště: Praha 9

HTC Desire HD, Desire Z a Desire dostanou Android 2.3

Příspěvek od cicolably »

xsniperx
no vidíš my si kúpime jeden telefon za rok - dva a ty to meníš jak ponožky a stále si nespokojný,nešťastný,kopeš do okola
Starbuck ;-)
zizu
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned bře 06, 2011 11:21
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire HD, Desire Z a Desire dostanou Android 2.3

Příspěvek od zizu »

Čauko lidi, nevíte někdo, jestli se náhodou s tim 2.3 nechystá u klasického Desira i upgrade HTC Sense z 1.00 na 2.00 nebo už je to přisouzený Desiru nadobro? :) Díky za odpověď
Martin s4r
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: sob črc 24, 2010 9:13
Zařízení: HTC Desire, Froyo

HTC Desire HD, Desire Z a Desire dostanou Android 2.3

Příspěvek od Martin s4r »

xsniperx

No vidíš, podobně jsem smýšlel taky, dokud jsem neokusil iPad a následně pořádně proklepl iPhone4...Sice po iPhonu nějak netoužím, ale dokázal bych si ho v kapse představit, rozhodně něco do sebe to má... Pokud si uvědomíš, že spousta lidí má telefon na volání, smsky, maily, internet a zábavu, tak v těchto segmentech bys hledal slabinu iPhonu velice těžko...a o tom to celé je...

iPhonu se na nějakou chvíli ještě vyvaruji, ale iPad už ke mě vlastně pomalu ale jistě putuje...:-)
Uživatelský avatar
Trance-sk
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: ned bře 06, 2011 7:26
Zařízení: HTC HD2

HTC Desire HD, Desire Z a Desire dostanou Android 2.3

Příspěvek od Trance-sk »

S takýmto prístupom ostáva majitelom Androidov naozaj len kašlať na všetko a masovo ďakovať XDA za ich prácu. Kamarát ma SGS a popravde, ani on ani ja neveríme správam o tom, že v marci bude dostupný update na 2.3. Froyo vychádzalo nekonečne dlho a bolo sklamaním. Minimálne kamarátovo SGS ide oveľa pomalšie, menu sa zasekáva, potom čakanie na 2.3 je o to ťažšie.

Ale zase treba pochváliť HTC už len za to, že Desire nepovažujú za zabudnutého syna a 2.3ky sa dočká.
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 71 hostů