MWC 2011: Živě z tiskové konference HTC

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
Uživatelský avatar
NoName
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon led 10, 2011 20:21
Zařízení: HTC Desire White

MWC 2011: Živě z tiskové konference HTC

Příspěvek od NoName »

No....tak co na tohle říct... Nechtel jsem si koupit původní Desire, protože už to je starouš...a oni představí Sko, které je prakticky stejné jako původní Desire..jen ošklivější s novějším HW...
A HTC Incredible? Je asi fakt, že tohle slovo si dnes řekla většina fanoušků...vážně neuvěřitelné :D Čím se vlastně liší od DHD? 200mHz navíc? :D Děkuji...ale asi půjdu k Samsungu...
Uživatelský avatar
S.h.I.t.
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: ned čer 08, 2008 9:38
Zařízení: Huawei GX8
Bydliště: Hradec Králové

MWC 2011: Živě z tiskové konference HTC

Příspěvek od S.h.I.t. »

Trexi píše:HTC má teď jedinou šanci.

Přijít s nějakou raketou, nejlépe dvoujádrem na taktu 2.5GHz, které slibuje Qualcomm na půlku léta. A přijít s tímhle přístrojem do Q2, jinak se dostanou tyhle novinky do prodeje a pak to bude těžký přetáhnout zákazníky.
Proboha na co u telefonu takový cpu? Výkonostně jsou dnešní zařízení na dostatečné úrovni... radši by měli zapracovat na nejich spotřebách a na kapacitě baterií. Phony typu DHD co vydrží max den, při intenzivním používání sotva hodiny jsou k ničemu...
gulii
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 396
Registrován: pon lis 13, 2006 22:13
Zařízení: iPhone 6 Plus 64GB, Surface Pro 3

MWC 2011: Živě z tiskové konference HTC

Příspěvek od gulii »

6h na tablet? :lol: HTC jedním slovem výýýsměch...

Jinak celkově jsem byl dost natěšený na představení tabletů na MWC a opět se musím kouknout na svůj iPad a říct, že je pro mě ten nejlepší. Už jen to, že na videích jsem viděl, že redaktoři tápali na jedno místo 3x a nic se nedělo... Ani rychlost systému mi nepřišla nijak závratná a to obsahují lepší grafiky, dvoujádra, nespočet MB RAM... A ty ceny? :lol:
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

MWC 2011: Živě z tiskové konference HTC

Příspěvek od uni »

S.h.I.t.: To zřejmě lidi očividně netrápí, pod článkem, co bychom chtěli z veletrhu jsem byl jediný, kdo vyjádřil přání nových baterií pro prodloužení výkonu. Ale opravdu většinu zajímá nesmysli typu dvou jader, více RAM.... Jak za starých časů u PC:-/
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

MWC 2011: Živě z tiskové konference HTC

Příspěvek od jacek »

S.h.I.t. píše:
Trexi píše:HTC má teď jedinou šanci.

Přijít s nějakou raketou, nejlépe dvoujádrem na taktu 2.5GHz, které slibuje Qualcomm na půlku léta. A přijít s tímhle přístrojem do Q2, jinak se dostanou tyhle novinky do prodeje a pak to bude těžký přetáhnout zákazníky.
Proboha na co u telefonu takový cpu? Výkonostně jsou dnešní zařízení na dostatečné úrovni... radši by měli zapracovat na nejich spotřebách a na kapacitě baterií. Phony typu DHD co vydrží max den, při intenzivním používání sotva hodiny jsou k ničemu...
to je podobné, jako by ses podivoval nad tím, proč výrobci aut přechází na malolitry dopované turbem.....trh si žádá své :-)
nandro
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 371
Registrován: pát dub 23, 2010 10:26
Zařízení: Galaxy NOTE 3,NOTE 10.1 a Samsung ATIV PC.
Bydliště: Ostrava

MWC 2011: Živě z tiskové konference HTC

Příspěvek od nandro »

Do nedávna letěly megapixely u fotoaparátů a dnes prostě takty u procesorů :wink: Je ale fakt,že jsem rád,když mám výkonnou mašinku,která zvládne nejen rychlý běh aplikací,ale díky výkonu je i do budoucna,kdy se budou dělat nejspíše složitější a složitější programy.
Uživatelský avatar
S.h.I.t.
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: ned čer 08, 2008 9:38
Zařízení: Huawei GX8
Bydliště: Hradec Králové

MWC 2011: Živě z tiskové konference HTC

Příspěvek od S.h.I.t. »

Jo, mě se taky líbí jak nové přístroje reagují, pracují apod... ale že třeba DHD mi vydrží na baterku kratší dobu než notebook je více než smutné :-/
Bohužel, výdrž se neřeší...
nandro
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 371
Registrován: pát dub 23, 2010 10:26
Zařízení: Galaxy NOTE 3,NOTE 10.1 a Samsung ATIV PC.
Bydliště: Ostrava

MWC 2011: Živě z tiskové konference HTC

Příspěvek od nandro »

To ano,s výdrží je to smutné a už jsem si zvykl nabíjet každý den.Nejsou prostě technologie na lepší baterie a výrobci asi nechtějí dělat tlusté mobily,i když by ta tloušťka nebyla až o tolik větší snad :wink:
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

MWC 2011: Živě z tiskové konference HTC

Příspěvek od jacek »

vím, proto jsem měl nabíječku na HD2 všude..a jak píše nandro, ten pocit ......:-)
Trexi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: stř kvě 13, 2009 23:55
Zařízení: HTC Sensation

MWC 2011: Živě z tiskové konference HTC

Příspěvek od Trexi »

S.h.I.t. píše:Proboha na co u telefonu takový cpu? Výkonostně jsou dnešní zařízení na dostatečné úrovni... radši by měli zapracovat na nejich spotřebách a na kapacitě baterií. Phony typu DHD co vydrží max den, při intenzivním používání sotva hodiny jsou k ničemu...
Ale právě tyhle procesory mají i snížit spotřebu až o 65% v závislosti na počtu jader.. zároveň tyhle procesory mají mít více fukncí jako wifi, gps atd.
Martin Prokop píše:A ne ledajakých. Každý jistě zná procesor Qualcomm Snapdragon, který pohání většinu nadupaných komunikátorů na trhu, ať už s operačním systémem Android či Windows Phone 7. Nyní společnost Qualcomm na největší mobilní konferenci MWC představila novou řadu svých procesorů, které v podstatě na úspěšnou řadu Snapdragon navazují. Procesory jsou kódově označeny Krait a dokáží pracovat na kmitočtu až 2,5 GHz na jednom jádru! Nejde totiž jen o jednojádrové procesory, ale také dvou a čtyřjádrové. Ty by měli umět v podstatě vše. WiFi, GPS, Bluetooth, FM, podpora NFC a nechybí ani 3D video či foto (záznam i přehrávání). Mluví se také o podpoře rychlých LTE sítích, tedy s označením 4G.

Slibován je vyšší výkon až o 150 % oproti momentálně používaným procesorům (například Adreno 320 s podporou 3D akcelerace). Dále byla zmíněna menší náročnost na baterii (až o 65 %). První testovací kousky by se měli objevit později v tomto roce. V roce 2012 se pak na trh dostane jednojádrový (MSM8930) a čtyřijádrový (APQ8063) procesor určený spíše pro tablety či opravdu výkonné komunikátory.
nandro
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 371
Registrován: pát dub 23, 2010 10:26
Zařízení: Galaxy NOTE 3,NOTE 10.1 a Samsung ATIV PC.
Bydliště: Ostrava

MWC 2011: Živě z tiskové konference HTC

Příspěvek od nandro »

Tak nějak jsem se už smířil s každodenním nabíjením a tak už na to vůbec nekoukám.Jsem rád,když mi mobil vydrží při velkém zatížení do večera alespoň.Jde mi spíše o ten výkon,dobrou odladěnost.Kvůli toho tu výdrž i obětuji :wink:
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

MWC 2011: Živě z tiskové konference HTC

Příspěvek od jacek »

@nandro: máme stejný pohled na danou problematiku
nandro
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 371
Registrován: pát dub 23, 2010 10:26
Zařízení: Galaxy NOTE 3,NOTE 10.1 a Samsung ATIV PC.
Bydliště: Ostrava

MWC 2011: Živě z tiskové konference HTC

Příspěvek od nandro »

JACEK: To ano,jen to HTC nám ten pokrok trochu překazilo :lol: ...,že by oni šli právě za tou výdrží místo za výkonem procesorů? :grin: :grin: :grin:
Faramir
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: ned čer 27, 2010 23:56
Zařízení: iPad 2 3G 64 GB white

MWC 2011: Živě z tiskové konference HTC

Příspěvek od Faramir »

Hmm, takže si opět žádný tablet nekoupím, všechno je to s androidem...
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

MWC 2011: Živě z tiskové konference HTC

Příspěvek od spermosh »

a ono je jeste neco jineho prizpusobeneho tabletu?
nandro
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 371
Registrován: pát dub 23, 2010 10:26
Zařízení: Galaxy NOTE 3,NOTE 10.1 a Samsung ATIV PC.
Bydliště: Ostrava

MWC 2011: Živě z tiskové konference HTC

Příspěvek od nandro »

No jo,ale s čím jiným než s androidem? :-)
Kato
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 352
Registrován: sob zář 17, 2005 19:11
Zařízení: HTC Desire (AOS 4.2.2),Nokia Lumia 800, Apple iPad
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

MWC 2011: Živě z tiskové konference HTC

Příspěvek od Kato »

gulii píše:6h na tablet? :lol: HTC jedním slovem výýýsměch...

Jinak celkově jsem byl dost natěšený na představení tabletů na MWC a opět se musím kouknout na svůj iPad a říct, že je pro mě ten nejlepší. Už jen to, že na videích jsem viděl, že redaktoři tápali na jedno místo 3x a nic se nedělo... Ani rychlost systému mi nepřišla nijak závratná a to obsahují lepší grafiky, dvoujádra, nespočet MB RAM... A ty ceny? :lol:
Presne moje slova. Podivam se na ted predstavene, s laskou pohladim iPad a jsem rad, ze mam to, co mam...
A to jsem si jeste neuvedomil jednu vec - byt jsem zastancem HW tlacitek, tak u iPadu mi to jedno bohate staci (+ zamceni otaceni obrazovky a hlasitost). A i tak obcas nadavam, ze mam to tlacitko na jine strane, nez mi vyhovuje. Android = minimalne 3 tlacitka, ktera jsou navic nutna pouzivat. Tzn. zatimco iPad muzu pouzivat z libovolne strany (tj. 4 strany), tak principialne androidi tablet muzu pouzivat akorat v jednom predefinovanem smeru. Dejme tomu dvou, at nezeru. To je hodne mrzute :( (ani mi to nedocvaklo pri zbeznem predstaveni, az jak jsem si vzpomnel na Dell Streak a jak tam mi to v realu vadilo).

Jinak co se tyce honeni za vykonem - je to logicke a bohuzel "spravne" - je to jako v pripade konzole vs. PC. Android umi "vsechno" a je tudiz PC a diky tomu taky moralne par mesicu po uvedeni zarizeni zastara a je zrale ledatak na vymenu, protoze se zacina sekat.. Oproti tomu iOS je tezce konzole. "Mozna" toho neumi tolik, ale to co umi zvladne dokonale a mam zaruku, ze 2 roky mi na tom pojede vsechno naprosto plynule.
Ktery pristup je spravny hodnotit nemuzu, to necham na posouzeni kazdeho.
Ale minimalne co se tyce vydrze na baterie, tak je videt, ze kdyz se chce, tak to jde i u vykonnych zarizeni. Aneb kdyz se podivam na vykon iPadu a jeho vydrz a srovnam to s cimkoliv jinym... (sorry, ze furt beru do ust iPad, ale tak je to aktualne etalon tridy, vsichni se jej snazi setrast z trunu a aktivne jej pouzivam, takze srovnani se nelze vyhnout)
laco73
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 263
Registrován: pon čer 07, 2010 8:12
Zařízení: , LG G2, Miix 2 8" 3G

MWC 2011: Živě z tiskové konference HTC

Příspěvek od laco73 »

Kedy ma prezentáciu DELL?
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

MWC 2011: Živě z tiskové konference HTC

Příspěvek od NeoPlex »

na jednu stranu chapu, ze HTC neuverejnilo doujadra, protoze plnou podporu budou mit az od Androidu 2.4, na druhou stranu vlastne nepredstavili nic noveho... pozvolna evoluce. Bohuzel pro HTC jiny predstavili vice. Pokud bych to mel shnout nejvice se mi z MWC v tabletech libi Samsung Tab 10.1 a z telefonu Galaxy 2 nebo Optimus. A to jsem fanda znacky HTC, smutne.. Myslel jsem si, ze Nexus S na tom ted bude bidne, ale HTC ho "dohnalo" Uzivatele co maji jiz nejaky predesly Desire nemaji vubec duvod koukat po dnes predstavenych modelech.
Kato
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 352
Registrován: sob zář 17, 2005 19:11
Zařízení: HTC Desire (AOS 4.2.2),Nokia Lumia 800, Apple iPad
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

MWC 2011: Živě z tiskové konference HTC

Příspěvek od Kato »

Dell snad ani tiskovku nema - vsude jsem se docetl u Dell pouze o "sledujte nas v pondeli vecer a v utery rano, to bude Dell prubezne predstavovat na stanku novinky"..
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů