Je DHD od T-Mobile brandovaný?

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
Tony Rocky
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: sob říj 16, 2010 23:55
Zařízení: HTC HD2, HTC Desire white

Je DHD od T-Mobile brandovaný?

Příspěvek od Tony Rocky »

Zdravím, jednoznačnou odpověď jsem nikde nenašel. Je DHD od T Mobile brandovaný? Má ho někdo zde? Vím, že Vodafone není, ale nevím T-Mob. Jde mi hlavně o oficiální aktualizace. Děkuji předem za reakce.
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Je DHD od T-Mobile brandovaný?

Příspěvek od spermosh »

osobne mam DHD z nemecka a to je brandovane od T-Mobilu...netusim, o co ti jde s aktualizacemi? o ty se stara HTC
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Je DHD od T-Mobile brandovaný?

Příspěvek od barberry.pha »

Jenze brandove pristroje od htc ktere nabizel tmobile mely vzdy tmobile fw a oficialne sla aktualizace az ji uvolnil tmobile na svych strankach, jinak jedine odemcenim pristroje a to i u oficialnich verzi fw od htc,alespon to tak bylo jeste loni napr u mda compactu, treba se tedka uz situace zmenila ale vim ze u tmobilu to byl problem narozdil od o2 nebo VF.
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Je DHD od T-Mobile brandovaný?

Příspěvek od spermosh »

aha, to jsem nevedel - takhle uz to teda nefunguje, teda alespon u me ne...par dni po obdrzeni DHD se mi nabidla sama OTA aktualizca, na nejnovejsi fw a jelikoz jsem cetl, ze se v te dobe nabidla i ostatnim uzivatelum DHD, nerekl bych, ze to byl T-Mobile fw...ono taky jejich brandovani spociva v tom, ze si tam daji to svoje stupidni logo do boot obrazovky, trosku rozhodi svoje ruzove barvicky a daji tam zalozky na svoje sluzby, tot vse...jinak jsem si niceho jineho nevsiml - stacilo vypnout HTC Sense a uz se mi T-Mobile logo zobrazuje jen pri bootu, coz je akceptovatelne zatim
Tony Rocky
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: sob říj 16, 2010 23:55
Zařízení: HTC HD2, HTC Desire white

Je DHD od T-Mobile brandovaný?

Příspěvek od Tony Rocky »

Barberry přesně tak, jde mi o to, jestli nemá čr T-Mobile svůj FW. Boot obrázek a pár záložek je mi jedno, to ignoruji. Je tu tedy prosím někdo s DHD od čr T-Mobile? Zase německý klidně může být rozdíl.
Tony Rocky
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: sob říj 16, 2010 23:55
Zařízení: HTC HD2, HTC Desire white

Je DHD od T-Mobile brandovaný?

Příspěvek od Tony Rocky »

No to si nezavolám když nemám t-mobile a tam ti operátoři vědí stejně kulový.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Je DHD od T-Mobile brandovaný?

Příspěvek od barberry.pha »

Zkusil bych jejich web stranky a diskuzi(forum), obcas se tam clovek neco dozvi ;)
Jestli se k tomu dneska nejak casove dostanu tak bych ti to zkusil pres linku tmobile zkusil zjistit ;)
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti