Vyzkoušejte téma ve stylu Windows Phone 7 pro iOS

Zajímavé hry pro iPad a iPhone, tipy a návody
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Vyzkoušejte téma ve stylu Windows Phone 7 pro iOS

Příspěvek od Standa »

bkf1 píše:TO Standa:
Stando moc to dramatizujes :) Jinak k te totalite... kdyby nejaky totalitni rezim (u toho me napadaji filmy jako Brazil atd.) mel mit svuj system, tak HLAVNE vzhledem by se na to hodily WP7 :) V grafice ostatnich OS je videt nejaky ten zivot, to by se totalite nelibilo :)
Jenže já nechci, aby v grafice OS bylo živo. Já chci OS, který je transparentní a neobtěžuje mě sám sebou. Chci, aby to byl jen zprostředkovatel k uspokojení mých potřeb, ne aby ovládání OS bylo samo cílem a hrou. A jako jediný současný dotekový OS, který "ladí" s mým přístupem k jeho ovládání, je WP7. A nejedna recenze mluví o vyšší intuitivnosti WP7 oproti iOS - ačkoli právě to někteří těžce nesou :-). Samozřejmě dnes WP7 chybí ještě široká paleta funkcí, ale pokud budu věřit MS, vše se vyvine dle potřeb zákazníků...
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Vyzkoušejte téma ve stylu Windows Phone 7 pro iOS

Příspěvek od IkE Blaster »

Záleží na výkladu pojmu intuitivnost, mě přijde v tomhle směru iOS moc komplikovaný a po zvyknutí si moc primitivní :) WP7 jsem měl jen chvíli a ten mi připadal v tomtéž směru primitivní od začátku :lol: Možná je to tak dobře (konkrétně třeba způsoby nastavení wifi apod.)

Michal Javůrek: Lépe bychom to nenapsali :) nejhorší na tom ale je, že to stejně nemá žádný efekt... Věř, zkoušeli jsme to
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Vyzkoušejte téma ve stylu Windows Phone 7 pro iOS

Příspěvek od bkf1 »

TO Standa:
Takze kdyz to preneseme treba na pracovni prostredi, tak je ti jedno, jak to tam vypada, protoze tam chodis jen pracovat a je ti jedno, jestli stena je bila, seda, oranzova nebo vubec, jak to tam vypada. Tak to chapu, ze v tom pripade je cista ucelovost u WP7 pro tebe a podobne vyhodou ;o)

TO Ike:
Mno ja mel WP7 8 dni a mam stejne pocity. Navic ja potrebuji, aby moje pracovni prostredi vypadalo aspon trochu prijemne ;o)
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Vyzkoušejte téma ve stylu Windows Phone 7 pro iOS

Příspěvek od Standa »

IkE Blaster: jenže po smrti WM už mě všechny operační systémy, které jsem zkoušel, v něčem omezují a jsou primitivní. Takže na plné uspokojení z hlediska funkcí jsem už rezignoval. A nic na tom nespraví, že je systém "krásný".

bkf1: Právěže mi to jedno není. Jen na linii načančanismus --- minimalismus jsem spíš na pravé straně. K tomu, abych se cítil příjemně, nepotřebuju nutně průhlednosti, plastická tlačítka, ani zaoblinky. iOS a Android jsou pro mě zkrátka na úrovni automobilového designu Ford Ka. Když se podívám na majitele iPhone v svém okolí, jsou to trochu sladcí nagelovaní kluci s uplýma tričkama, bílým páskem a naleštěnýma botama s hranatou špičkou. A světe div se, ona tam ta souvislost je - přesně pro ně mi ten systém svým vzhledem pasuje :-).
Martynet
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: pát srp 31, 2007 14:24
Zařízení: SE T610>Mio A701>iPhone3GS>iPhone4
Kontaktovat uživatele:

Vyzkoušejte téma ve stylu Windows Phone 7 pro iOS

Příspěvek od Martynet »

Takže finální verze bude stát pravděpodobně 0.99$ :-D
Najde se někdo, kdo zaplatí za to aby jeho iOS vypadal jako kdyby se do něj vyblinkal Microsoft? :-)
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Vyzkoušejte téma ve stylu Windows Phone 7 pro iOS

Příspěvek od bkf1 »

Standa píše:Takže na plné uspokojení z hlediska funkcí jsem už rezignoval. A nic na tom nespraví, že je systém "krásný".
A k tem "nenaplnenym" systemum radis i BB OS6?
Standa píše:Právěže mi to jedno není. Jen na linii načančanismus --- minimalismus jsem spíš na pravé straně.
Tak to ja jsem uprostred :) Kdybych se mel priklonit k jedne nebo druhe strane, tak bych se urcite nerozhodl. Jinak co na zakladnim barevnem schematu iPhonu vidis tak prehnane nacancaneho?
Obrázek

Obrázek
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Vyzkoušejte téma ve stylu Windows Phone 7 pro iOS

Příspěvek od Standa »

S OS6 jsem bohužel ještě neměl žádný kontakt, takže nemůžu soudit. Nicméně stále platí, že BlackBerry (OS5) je z hlediska rychlosti a pohodlí nejlepší chytrý telefon, co jsem kdy měl. Oproti němu jsou WM, Android i iOS tak nějak těžkopádné.

Jo, zaoblinky, lesky, 3D efekty. Je to po té době už taková beznápadovost - jen tyto tři prvky dnes určují vzhledovou "modernost" systému, smutné. Ale nic proti tomu, každému (narozdíl od nemocného _interface) přeju, co sám chce. Ovšem mně, jako bezvkusému člověku, lépe vyhovuje vzhled WP7 ;-)...
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Vyzkoušejte téma ve stylu Windows Phone 7 pro iOS

Příspěvek od bkf1 »

Standa píše:S OS6 jsem bohužel ještě neměl žádný kontakt, takže nemůžu soudit.
Jo to s BB OS5 ti verim ;o) Co se tyce BB OS6 tak na netu je hromada screenu i nejake podrobnejsi recenze (zahranicni), videa atd. tak si muzes udelat obrazek ;o) A pak je tu samozrejme Ruslan, ktery se snazi priblizit BB OS6 nam tady na SM (mohl by ale udelat nejakou podrobnou recenzi, ktera rozebere BB OS6 opravdu do hloubky). Jinak co se tyce vzhledu ve spojitosti s funkcemi, bych ted asi volil Android. Ano funkcne porad neni uplne doladeny, ale pravidelne je aktualizovan a co se tyce vzhledu, tak si staci proste jen najit tematko, ktere ti vyhovuje, napr. i to zakladni (z verze 2.3) si myslim je graficky vcelku jednoduche pritom ne ciste ucelove:
Obrázek Obrázek
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Vyzkoušejte téma ve stylu Windows Phone 7 pro iOS

Příspěvek od Standa »

Když je tu vidím tak vedle sebe, mám dva názory:
objektivní: iOS vypadá, že ho navrhl zkušenější grafik než Android (volba barev atd.)
subjektivní: iOS = zaoblinky, 3D, kravinky... a to mě nechává chladným
výsledek: ty dva spojit, něco ubrat, a asi by se mi to líbilo. :-)
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Vyzkoušejte téma ve stylu Windows Phone 7 pro iOS

Příspěvek od bkf1 »

TO Standa:
Vidim, ze mas rozvinutejsi pozorovaci smysl, nez jsem cekal :) Jsem te podcenil :) Jeste bych dodal, ze u toho Androidu je velka vyhoda, ze si sam muzes zvolit, jake barevne tema ti vyhovuje a to te pak bude provazet celym systemem, coz je ucel barevnych temat. Timpadem je OS schopen nabizet stejne moznosti v barevnych provedenich jak pro pubertalni vyrostky, tak pro konzervativni uzivatele, mezi ktere se v podstate taky pocitam, i kdyz inovace vitam (jen to museji byt pro me smysluplne inovace za prve koncepcne dobre vymyslene a za druhe graficky dobre vymyslene).
PS: Barevnou variabilitu by mel ale nabizet dnes uz kazdy OS, zbytecne se touto, podle me zcela zasadni, absenci ochuzuje o potencialni zakazniky, kteri si sami casto ani neuvedomuji, ze v podstate jedina zasadni vec, ktera je odpuzuje od koupi zarizeni s konkretnim OS, je vzhled toho konkretniho OS. Proto by take, podle me, OS meli mit v zakladni nabidce alespon tri barevna temata: silne konzervativni, kompromis, cucave-sladke.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava na iOS“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů