SGS - Obrazky dvakrat v galerii

Diskuze věnovaná smartphonům řady Samsung Galaxy (S7, edge, S6 a dalším…)
Odpovědět
xax41
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 150
Registrován: čtv zář 30, 2010 19:05
Zařízení: New iPad, iPhone 4S, iPhone5, MacBook Retina

SGS - Obrazky dvakrat v galerii

Příspěvek od xax41 »

Muze mi nekdo vysvetlit, jak je mozne ze mam kazdy obrazek ktery mam ulozeny na karte v galerii 2x i vicekrat? Na karte je mam pritom pouze jen jednou. Jinak bych si nafackoval, ze jsem takovej xindl telefon koupil. Na Desire jsem nemel jeden jediny problem, na DHD ktery mam paralelne s touhle plastikovou atrapou mobilu taky ne, ale tohle je unikum. V obou nainstalovane identicke programy a kdyz je polozim vedle sebe a cokoliv udelam ci spustim, tak nez galaxy zacne reagovat, tak na DHD uz s programem pracuju. V obou posledni oficialni verze FW.
straky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 81
Registrován: úte úno 09, 2010 7:42
Zařízení: Samsung Galaxy S

SGS - Obrazky dvakrat v galerii

Příspěvek od straky »

Jestli se nepletu, telefon si vytváří náhledy obrázků + nechává originál. Je to asi kvůli rychlejšímu listování v galerii.
xax41
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 150
Registrován: čtv zář 30, 2010 19:05
Zařízení: New iPad, iPhone 4S, iPhone5, MacBook Retina

SGS - Obrazky dvakrat v galerii

Příspěvek od xax41 »

A co s tim? Kdyz nekomu neco ukazuju, tak je blbost abych listoval a mel trikrat za sebou stejny obrazek. Ted jsem se dival a nektere tam mam uz i 5x. Dneska jde xindl na ebay. Uz na nej nemam nervy. Takovou trosku koktavou a pomalou jsem mel naposledy kdyz jsem jeste fandil WM
straky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 81
Registrován: úte úno 09, 2010 7:42
Zařízení: Samsung Galaxy S

SGS - Obrazky dvakrat v galerii

Příspěvek od straky »

Ještě jsem na to koukal a jelikož mám nastaveno ukládání fotek na SD kartu, pak když se kouknu: mnt/sdcard/external_sd/DCIM vidím tam složku .thumbnails (což jsou ty náhledy) a Camera (origo fotky). U tebe to možná vypadá na něco jiného. Zkus zde na foru (uz se to tu resilo) kouknout jeste na nejake programy pro prohlizeni obrazku, kde se da vybrat jen slozky, ktere maji byt zobrazeny.
xax41
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 150
Registrován: čtv zář 30, 2010 19:05
Zařízení: New iPad, iPhone 4S, iPhone5, MacBook Retina

SGS - Obrazky dvakrat v galerii

Příspěvek od xax41 »

Tak jsem zformatoval interni pamet, pametovou kartu, telefon obnovil do tovarniho nastaveni, nahral na kartu par fotek a za asi tri hodiny bylo v galerii v kazde slozce fotek trikrat tolik. Kdyby to tak ten zavsivenej bakelitovej korejskej bastard dovedl s penezma. Pak jsem nainstaloval Picturen Lite a i ten zobrazoval ty same nesmysly jako original Galerie. Potom jsem zkusil QuickPic a ejhle - vsechno v poradku. Pomoci SGS Tools jsem originalni galerii hned poslal do vecnych lovist, spolu s ni i par dalsich nesmyslu a telefon je uz trosku sviznejsi - uz je skoro tak dobry jako synuv Wildfire. Jenom se nesmi zatezovat Widgety, protoze ty mu evidentne nesvedci. Takhle spatnej mobil jsme meli v rodine naposledy kdyz jsem dceri koupil omylem Nokii 5530. Samsung mi uz nikdy nesmi do baraku
Odpovědět

Zpět na „Samsung telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů