V únoru se dočkáme speciální valentýnské verze Angry Birds

Zajímavé hry pro iPad a iPhone, tipy a návody
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

V únoru se dočkáme speciální valentýnské verze Angry Birds

Příspěvek od Jiří Hrma »

Finská společnost Rovio stojící za veleúspěšnou sérií her Angry Birds, která zaznamenala už přes 50 milionů stažení, chystá na 14. února speciální valentýnskou edici (Angry Birds Valentine's Day), která nabídne tučnou porci nových levelů, vylepšenou grafiku a několik druhů prasátek, proti kterým s naštvanými ptáky budete soupeřit. Další díl Angry Birds bude dostupný jak pro iPhone a iPad, tak i pro telefony s operačním systémem Android. Pokud jste začínali smutnit, že máte všechny úrovně z aktuálně dostupných verzí her hotové, počkejte si necelé tři týdny a můžete se opět pustit do boje. Patříte-li mezi ty, které fenomén Angry Birds doslova učaroval, nahlédněte do oficiálního e-shopu, ze kterého si můžete objednat plyšové hračky či kryty na iPhone.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=dY5itbK9Ai0[/youtube]
Reportáž o Angry Birds: Ukázka vývoje a náhled na chystaný valentýnský díl (čas 4:20)

Zdroj: PocketNow
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

V únoru se dočkáme speciální valentýnské verze Angry Birds

Příspěvek od Radek Hübl »

Jen doplním že už existuje i verze pro PC a připravuje se desková hra Angry Birds.

PC verze


Desková zde:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qv4AdLJ3fIo[/youtube]
Uživatelský avatar
Rickeey [SVK]
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: stř led 12, 2011 15:38
Zařízení: HTC HD 7
Kontaktovat uživatele:

V únoru se dočkáme speciální valentýnské verze Angry Birds

Příspěvek od Rickeey [SVK] »

zajímavé :D
pfhawk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: úte čer 24, 2008 18:31
Zařízení: iPAQ 214, N900
Kontaktovat uživatele:

V únoru se dočkáme speciální valentýnské verze Angry Birds

Příspěvek od pfhawk »

OT: na tej deskovej hre, mimo toho ze je to kravovina, by se mi mohl splnit sen - prasata by mohli jit po ptacich konecne :) ale je videt, ze takovahle hra zaujme v kazdym veku, ta zenska pro to vypadala naprosto zapalene a zda se mi, ze to ani nepredstirala. :grin:
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

V únoru se dočkáme speciální valentýnské verze Angry Birds

Příspěvek od GreenArrow »

MAO píše:Jen doplním že už existuje i verze pro PC a připravuje se desková hra Angry Birds.
Na videu,co jsem se díval jak se to hraje na Macu je jasně vidět,že tato hra je přizpůsobená pro dotyky a ne pro myš
Když Apple ohlásil Mac app store,radoval jsem se protože jsem si myslel,že tímhle přiměje vývojáře her více pracovat na Mac hrách(plných) místo toho jsme se dočkali Angry Birds a jediná hra co tam je jsou starý CoD4...a apple ovce to zase budou považovat za revoluci...
Radiiimek
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pát říj 29, 2010 16:30
Zařízení: iPhone5 16GB, iPadMini 16GB
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

V únoru se dočkáme speciální valentýnské verze Angry Birds

Příspěvek od Radiiimek »

Je verze i pro PC (Windows) a věřte nebo ne ale ovládá se myší :lol:
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

V únoru se dočkáme speciální valentýnské verze Angry Birds

Příspěvek od GreenArrow »

Však jo na Macu taky,já jenom říkám,že je trapný vydávat takovýhle hry pro PC(mac),řekněte mě kdo to může hrát? AMD a NVIDIA stále tlačí výkony GPU co nejvíc dopředu a mi na tom budem hrát Pac-mana? To se jim fakt povedlo
Radiiimek
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pát říj 29, 2010 16:30
Zařízení: iPhone5 16GB, iPadMini 16GB
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

V únoru se dočkáme speciální valentýnské verze Angry Birds

Příspěvek od Radiiimek »

Souhlasím s tím že se zavedením Mac AppStore jsem taky očekaval Crysis, Medal of Honor a spoustu Ačkových titulu. Ovšem musíte vzít v potaz že Mac AppStore nefunguje ještě ani měsic, je to zatím takový provoz neprovoz. Pevně věřím že se všichni dočkáme výše uvedených titulů. Ale Angry Birds je fenomén, co si budeme říkat :wink: a hodně lidi tyto "stupidní" games uvítají ;).... Zahraju si trochu na věštce... Podle mě se do konce roku dočkáme těch super her. Jen musíte pochopit že se do toho 2x nehrnou, každý nemá na to vyhodit za počítač přes 20 tisíc natož za Apple, každý si radši koupí to PCčko, kde má ty svoje Windows na které je už X roku zvyklý a že je něco lepšího ho nezajímá. Proto se vývojaři nehrnou na MAC :wink: :-( Ale už se to pomalu lepší, trh s Apple produkty roste každým dnem víc a víc a jednou tady bude mít nadvládu MAC OSX :) :smile:
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

V únoru se dočkáme speciální valentýnské verze Angry Birds

Příspěvek od GreenArrow »

O Mac storu se ví už od října,což kdyby někdo chtěl,tak ten crysis přepíše pro Mac,ale souhlasím,že angry birds jsou fenomén,ale že bych je musel hrát i na PC? Už tak jich mám plný zuby z iPadu
Jinak ta nadvláda Mac OSX na 99% nikdy nenastane(to 1% tomu dávám :D),tady na webech to tak vypadá,ale když se podíváš všude možně kolem sebe...myslíš,že pracovnícím na úřady bude někdo kupovat iMac za 30k?
[Jelen]
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv pro 16, 2010 23:00
Zařízení: iPhone

V únoru se dočkáme speciální valentýnské verze Angry Birds

Příspěvek od [Jelen] »

Abych řekl pravdu, tak mě zase tak Angry birds nezaujaly, asi jsem od toho moc čekel, když se o ty hře všude píše... :)
O hodně víc mě zaujala hra Cut the rope (snad budou další levely :) ).
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

V únoru se dočkáme speciální valentýnské verze Angry Birds

Příspěvek od GreenArrow »

Přesně tak jak píšeš,cut the rope nebo fruit ninja,angry birds mě taky nezaujaly,já potřebuju akci,a té mi fruit ninja dává dost
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

V únoru se dočkáme speciální valentýnské verze Angry Birds

Příspěvek od Radek Hübl »

na marketu Vás už čeká aktualizace s valentýnem :-)
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava na iOS“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 15 hostů