Recenze Samsung omnia 7

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Post Reply
User avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1017
Joined: Tue Sep 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Contact:

Recenze Samsung omnia 7

Post by Balrog »

Snažil jsem se udělat malou recenzi telefonu.Je moje první tak prosím o schovívavost.Díky

http://mobilcz.webnode.cz/novinky/s/" onclick="window.open(this.href);return false;
vlasta
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 67
Joined: Sun Oct 21, 2007 16:04
Zařízení: HTC Advantage a Omnia 7.
Location: Děčín
Contact:

Recenze Samsung omnia 7

Post by vlasta »

Pěkná recenze, se zájmem jsem si jí přečetl. Měl bych jeden dotaz, spíše obecné povahy. A sice - podporují WP7 synchronizaci s MyPhone, tak jako WM6.5? To by snad mohly, když je vše MS. Pak by nebyl problém s portací např. kontaktů do nového zařízení.
martintrestik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 191
Joined: Fri Nov 14, 2008 15:41
Zařízení: Samsung Galaxy S II
Location: .: In Your Mind :.
Contact:

Recenze Samsung omnia 7

Post by martintrestik »

vlasta: bohužel zatím WP7 pro MyPhone není podporováno...Taky mi docela chybí, určitě bych uvítal některé SMS které jsem měl v jiných telefonech dostat i do tohoto, ale co nadělám... :) Kdyby byla alespoň možná portace mezi profilem MyPhone a tímto windowsphone.live.com tak by to bylo super...
milennium
smartstar
smartstar
Posts: 879
Joined: Thu Dec 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Location: Kutná Hora

Recenze Samsung omnia 7

Post by milennium »

Teď si nejsem 100% ně jistý, ale mám pocit, že Omnia 7 má 1Gb ROM a 512Mb RAM...
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Posts: 730
Joined: Wed Jul 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Location: Brno

Re: Recenze Samsung omnia 7

Post by jerry_stolarik »

tak si me ofous predbeh. zrovna jsem to chtel napsat Omnia ma 512 Mb RAM
User avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1017
Joined: Tue Sep 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Contact:

Recenze Samsung omnia 7

Post by Balrog »

Omlouvám se,máte pravdu je to 512Mb RAM,nějak jsem se přepsal.
Omnii 7 jsem dal do šuplíku a na bazar,mám teď také N8 a docela mě překvapila,tak uvidím.
Jo a díky za kladné ohlasy na recenzi
Post Reply

Return to “Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest