Problém s WIFI HTC 7 trophy

Diskuze věnovaná komunikátoru HTC 7 Trophy
Odpovědět
kocovinka
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř led 05, 2011 18:27
Zařízení: HTC 7 TROPHY

Problém s WIFI HTC 7 trophy

Příspěvek od kocovinka »

Zdravíčko, před 3 dny jsem si koupil HTC 7 trophy, na začátek bych rád řekl jak jsem s telefon a systémem spokojený, rychlost a vzhled systému je naprosto perfektní. Nebýt omezení systému nemám si na co stěžovat. Proto nechápu recenzi na idnes.cz (http://mobil.idnes.cz/nejlevnejsi-nova- ... 32_htc_vok" onclick="window.open(this.href);return false;), kvůli této recenzi jsem si nákup telefon skoro rozmyslel, přitom mi přijde recenze dosti zavádějící. Stěžují si na displej, mě přijde SLCD velice kvalitní (mám zkušenost s IP 3G, Palm Pre a HTC HD), kromě SAMOLED jeden z nejlepších na trhu. Dále telefonu vytýkají svižnost her, mě se ani jedna ze 3D her nikdy nekousla.. To že autor doporučuje koupit vybavenější telefon je úplně mimo mísu, pokud vím, žádný takový neexistuje, všechny telefony mají téměř stejnou hw výbavu.. Ale konečně k mému problému. Nemohu se připojit doma na wifi, mám ji zabezpečenou, po pokusu o připojení telefon napíše connection unsuccessful - your phone couldn´t reach with network <nazev site> ... Resetoval jsem router, nechal wifi bez zabezpečení ale problém stále přetrvává (telefon se občas sám od sebe připojí, ale to mi opravdu nestačí :-) ). Reset telefon také nepomohl, na netu jsem žádnou pořádnou radu nenašel. Dále mi nejdou importovat kontakty ze sim karty, možnost je šedivá, na netu jsem se dočetl, že problém nejspíš bude ve stáří sim karty, nechám ji vyměnit za novější a snad se problém vyřeší. Předem děkuji za každou radu.

edit by admin: Přesunuto do správné sekce.
Uživatelský avatar
dzordanobruno
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 215
Registrován: čtv říj 28, 2010 12:22
Zařízení: HTC Trophy

Problém s WIFI HTC 7 trophy

Příspěvek od dzordanobruno »

Nejsem si jistý proč to nejde. Já osobně nemám s wifi absolutně žádný problém ať jsem kde jsem. ale kdo, ví co telefonu nechutná :x

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv led 06, 2011 22:23) --

Mně spíš tak ukrutně vytáčí ten zadní kryt. Nechápu, proč neudělají lepší zacvaknutí. Pořád mi to tady vrže v levým a trošku pravým rohu u vypínání...
kocovinka
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř led 05, 2011 18:27
Zařízení: HTC 7 TROPHY

Problém s WIFI HTC 7 trophy

Příspěvek od kocovinka »

Zadni kryt mi v hornich rozich taky mirne vrze, jsem rad, ze to neni pouze chyba meho kousku :-). Kazdopadne to neni nic, co by neslo vydrzet, jinak je celkova konstrukce naprosto perfektni. Dale k WiFi, telefon uz se priponuje temer okamzite, ale musi sam od sebe, jakmile ho chci pripojit ja, tak znovu stejna hlaska. Proton na zabezpecenou wifi u has v hospode jsem se pripojil okamzite.. Nevite nekdo, jak vypnu u emailu a v iecku to automaticke doplnovani textu? Zacina to byt dosti otravne...
martintrestik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 191
Registrován: pát lis 14, 2008 15:41
Zařízení: Samsung Galaxy S II
Bydliště: .: In Your Mind :.
Kontaktovat uživatele:

Problém s WIFI HTC 7 trophy

Příspěvek od martintrestik »

Pokud myslíš něco jako našeptávání tak Settings > keyboard a já si odškrtnul všechno protože to nepotřebuji...
Uživatelský avatar
dzordanobruno
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 215
Registrován: čtv říj 28, 2010 12:22
Zařízení: HTC Trophy

Problém s WIFI HTC 7 trophy

Příspěvek od dzordanobruno »

Trophy vržou kraje, Galaxy vrže stříbrný rámeček,
N8 + Iphone nevržou, ale jejich Symbian a iOS je snad ještě horší než všechno vrzání dohromady. Takže jsem ,,rád" za menší vrzání :D
kocovinka
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř led 05, 2011 18:27
Zařízení: HTC 7 TROPHY

Problém s WIFI HTC 7 trophy

Příspěvek od kocovinka »

Moznosti keyboard jsem si doted nevsiml, diky..:-) Ani ne tak kraje, me vrzou pouze horni rohy a to pocituji pouze, pokud telefon drzim vodorovne..
Uživatelský avatar
dzordanobruno
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 215
Registrován: čtv říj 28, 2010 12:22
Zařízení: HTC Trophy

Problém s WIFI HTC 7 trophy

Příspěvek od dzordanobruno »

Co si budem povídat, zadní kryt by mohl být líp provedený. Zkusil jsem to vyřešit podložením krytu kouskem papírku, ale pomohlo to tak na 40%, takže pomohlo, ale ne tolik, co jsem čekal. Už jsem si nějak zvyk, že každý telefon s odklápěcím krytem, co jsem kdy měl prostě vrže, ikdyž ho podložím:(
kocovinka
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř led 05, 2011 18:27
Zařízení: HTC 7 TROPHY

Problém s WIFI HTC 7 trophy

Příspěvek od kocovinka »

Trosku vrzani je stale lepsi nez nemoznost vymeny baterky..:-) Navic takovy palm pre na tom byl o hodne hur...
Uživatelský avatar
dzordanobruno
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 215
Registrován: čtv říj 28, 2010 12:22
Zařízení: HTC Trophy

Problém s WIFI HTC 7 trophy

Příspěvek od dzordanobruno »

Hledal jsem, kde se dá koupit baterka a nikde jsem nenašel obchod, kde by jí nabízeli. Sice je čas to řešit, ale tak pro zajímavost:) Jinak žádný telefon nemůže být dokonalý, takže to beru s rezervou celý vrzání:) Ikdyž by potěšilo víc kvalitní zpracování:)
Augustus
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: čtv led 13, 2011 20:09
Zařízení: HTC 7 Mozart

Problém s WIFI HTC 7 trophy

Příspěvek od Augustus »

Také jsem řešil dilema, jestli pořídit Trophy a nebo si něco připlatit za Mozarta, ale právě díky kvalitnějšímu zpracování jsem nakonec skončil u druhého jmenovaného. Takže není třeba hned sahat po N8 či iPhone, i u HTC je z čeho vybírat.
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Problém s WIFI HTC 7 trophy

Příspěvek od dwbmb »

Já sem jednoduše nakupoval v nákupáku, jen tak mimochodem jsem se podíval na krám s telefonama a odešel sem s Trophy, protoze tam mel pak uz jenom HD7 a to je moc velka krabice na me. Mozarta nemeli, ale jestli ma mit lepsi konstrukci chassis, tak asi presedlam :)
Uživatelský avatar
dzordanobruno
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 215
Registrován: čtv říj 28, 2010 12:22
Zařízení: HTC Trophy

Problém s WIFI HTC 7 trophy

Příspěvek od dzordanobruno »

Zadní kryt vrže, to tak prostě je. Ale jinak je to vlastně fuk.. Žádný mobil není dokonalý:)
Faramir
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: ned čer 27, 2010 23:56
Zařízení: iPad 2 3G 64 GB white

Problém s WIFI HTC 7 trophy

Příspěvek od Faramir »

Mě zadní kryt na Trophy nevrže...
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Problém s WIFI HTC 7 trophy

Příspěvek od steelspace »

Mš taky ne. A to už mi spadl na dlažbu.
Faramir
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: ned čer 27, 2010 23:56
Zařízení: iPad 2 3G 64 GB white

Problém s WIFI HTC 7 trophy

Příspěvek od Faramir »

Su šikovný, telefon mi naposledy spadl někdy v minulém tisíciletí, když jsem zapomněl Motorolu Amio na střeše auta a rozjel jsem se :-D Ale všiml jsem si toho hned a telefon přežil :-)
spree
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 116
Registrován: pát led 04, 2008 12:31
Zařízení: HTC 7 Trophy

Problém s WIFI HTC 7 trophy

Příspěvek od spree »

Ahoj, ozivujem toto tema, pretoze mam problem s WIFI a vydrzou HTC 7 Trophy.
Problem je v tom, ze večer telefon nabijem, na noc ho vypnem a na dalsi den doobeda mam pustene wifi asi hodinu, potom si hodinu zahram hru a baterku uz mam na polovici.
Je to normalne alebo je vydrz telefonu prilis mala?
Ako ste na tom vy?
Dali by ste telefon reklamovat?
obrbaz
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: ned říj 22, 2006 10:02
Zařízení: HTC HD2

Problém s WIFI HTC 7 trophy

Příspěvek od obrbaz »

Taky mám problém s wifi, ať je zabezpečená nebo ne telefon se na ni nepřipojí. Buď nahlásí chybné heslo nebo u otevřené napíše síť neodpovídá.
Faramir
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: ned čer 27, 2010 23:56
Zařízení: iPad 2 3G 64 GB white

Problém s WIFI HTC 7 trophy

Příspěvek od Faramir »

obrbaz: Zkus se nejdřív připojit na jinou wifi (nebo ti to dělá na každé?), pak HR a jestli nepomůže, tak reklamace.
obrbaz
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: ned říj 22, 2006 10:02
Zařízení: HTC HD2

Problém s WIFI HTC 7 trophy

Příspěvek od obrbaz »

Měl jsem možnost na dvou, u obou se s jiným zařízením bez problémů připojím. Jinak nahrál jsem si tam český mango ale to by vliv mít nemělo asi?

Edit: Už to jde :D WP7 se umí připojit jen do sítě se zaplym DHCP?
Odpovědět

Zpět na „HTC 7 Trophy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů