Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Diskuze věnovaná smartphonům řady Samsung Galaxy (S7, edge, S6 a dalším…)
Odpovědět
Isowan
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte pro 14, 2010 14:39
Zařízení: Samsung Galaxy S

Re: Re: Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Isowan »

Rumenige8 píše:Takže mám jen stáhnout LauncherPro a automaticky se mi vypne Touchwiz? Má LauncherPro widgety jako třeba Sense nebo se musejí dotatečně nainstalovat? Díky moc za info...
Stáhni si Home switcher. Tím přepneš launcher.
Isowan
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte pro 14, 2010 14:39
Zařízení: Samsung Galaxy S

Re: Re: Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Isowan »

JFKCZ píše:Mám dotaz ohledně vyhledávání v kontaktech. Budu ppřecházet z klasické konstrukce telefonu (N E52) a je pro mě hlavní telefonování a rychlé vyhledání kontaktu, kterých mám požehnaně. U E52ky stačilo začít psát na hlavní obrazovce a už vyjížděly jména. Viděl jsem, že HTC Desire to má podobně, kliknu nya telefonovat, objeví se mi číselná klávesnice podobná té skutečné a vyhledávám ve jménech atd a hned volám, takže super.

Má to takhle i Galaxy, nebo je to jiné?

Pro ty, kdo by mi chtěli odpovědět, že když chci hlavně volat, ať si nekupuju dotykáč ale normální tel. rovnou odpovídám, že bych rád, ale jediný slušný telefon je E52ka, ale tu už jsme 4x reklamoval a už na to nemám nervy a jiný dobře vybavený telefon v klasickém provedení již zkrátka nikdo nedělá a asi už ani dělat nebude, tak musím do dotykovek a tak teď vybírám.

Díky za odpověď
Stáhni si Dialer pro. Při nastavení T9 na češtinu perfektně vyhledává a nabízí kontakty.
Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Isowan
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte pro 14, 2010 14:39
Zařízení: Samsung Galaxy S

Re: Re: Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Isowan »

BRAX105 píše:Ale já třeba myslím, když zmáčknu středovou konzoly na odemčení či najetí na první plochu, tak je ten telefon takový dutý, jak zabrní ... To není zákon setrvačnosti ;)
A není to pouze krátká vibrace?
Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Isowan
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte pro 14, 2010 14:39
Zařízení: Samsung Galaxy S

Re: Re: Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Isowan »

Vitezslav2 píše:Mě taky lem vrže a když rychle zahejbu ve vzduchu telefonem,tak je slyset jak se tam hejbe baterka.A když do něj jemně cvrnknu,tak jako by se chvilku chvěl.Pozoroval jste to někdo?
Podobné experimenty nedělám.
Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Uživatelský avatar
BRAX105
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 132
Registrován: čtv zář 16, 2010 20:16
Zařízení: Android, Samsung, Samsung Galaxy S, SGS II

Re: Re: Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od BRAX105 »

Isowan píše:
BRAX105 píše:Ale já třeba myslím, když zmáčknu středovou konzoly na odemčení či najetí na první plochu, tak je ten telefon takový dutý, jak zabrní ... To není zákon setrvačnosti ;)
A není to pouze krátká vibrace?
Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Ne-e, je to jak kdyby tam bylo něco uvolněného či tak ... Takové duté mi to přijde.
Uživatelský avatar
radaumacher
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: úte pro 21, 2010 11:54
Zařízení: Samsung Galaxy S

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od radaumacher »

Ještě k těm konstrukčním pokusům. Na základě zajímavé inspirace :tlem: jsem ty pokusy dle vašeho "návodu" vyzkoušel a přiznám se, že jsem nepozoroval nic, co by mi nedělaly jiné telefony. Ani extra vibrace, ani extra cvakání baterie. Zkoumal jsem i uložení baterie a na velkou vůli se mi to nezdálo, rozhodně ne takovou, abych ji zaregistroval jinak než právě pohledem bez krytu.
beranek1981
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: pon pro 06, 2010 19:47
Zařízení: SAMSUNG GALAXY S
Kontaktovat uživatele:

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od beranek1981 »

Mám trošku jiný problém.Mám hrozně slabej signál když zapnu wifi.A to jsem v pokoji vedle a na notebooku tam mám plný signál.Mám tam jednu čárku nebo žádnou.Jde s tím něco udělat?U routeru mám signál plný.A ještě druhá věc,nastavil jsem si v kontaktech skupiny a nastavil jsem si k tomu zvonění všechno.Chvilku to fungovalo a pak sjem tam měl úplně nesmyslný písně najednou.Musím teda mít ty 3 složky ve skožce média?
ydog05
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte led 04, 2011 19:05
Zařízení: samsung galaxy s

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od ydog05 »

Chtela jsem se zeptat. Mam mensi problem s poslechem hudby pres sluchatka. Jakmile je zapojim do telefonu a chci si poslechnout hudbu, tak mi funguje bud jenom jedno sluchatko, kdyz s nema pohnu, tak zacnou hrat obe ale tim stylem ze jdou slyset jenom slova a melodie nic a nebo nehraji vubec. Ale urcine vim, ze sluchatkama to neni. Zkousela jsem i jine. A ten samy problem ma i kamarad. Moc dekuji za radu.
Heblik
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: čtv dub 29, 2010 16:26
Zařízení: iPhone 4s

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Heblik »

A mas je tam dorazene poradne? Vetsinou to byla tahle chyba ,ze to tam musi clovek dorazit poradne.
ydog05
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte led 04, 2011 19:05
Zařízení: samsung galaxy s

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od ydog05 »

Jj mam. Dokonce kdyz to tam dorazim fakt moc tak se mi i stopne prehravani.
Uživatelský avatar
radaumacher
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: úte pro 21, 2010 11:54
Zařízení: Samsung Galaxy S

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od radaumacher »

Tak bych zkusil i jiná sluchátka, třeba od jiného výrobce, a pokud by problém setrval, obrátil bych se na servis, potažmo reklamaci samozřejmě. Osobně se mi nic takového neděje.
ydog05
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte led 04, 2011 19:05
Zařízení: samsung galaxy s

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od ydog05 »

Psala jsem ze sluchatkama to neni. Zkousela jsem i jine. Ale nejsem sama kdo ma tenhle problem. Pritelovi to takhle blbne taky. Napadlo me jestli k tomu treba neni potreba ke stazeni nejaky crack.
Heblik
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: čtv dub 29, 2010 16:26
Zařízení: iPhone 4s

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Heblik »

To neni pokud ti to takhle blbne tak bych to zanesl do servisu .
ydog05
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte led 04, 2011 19:05
Zařízení: samsung galaxy s

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od ydog05 »

Tak to je v prde**. Mobil za tolik penez a davat ho na reklamaci. Myslela jsem, ze kdyz to dela i pritelovi tak se musi neci stahnout.
nofxsak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 313
Registrován: úte srp 28, 2007 18:20
Zařízení: Samsung Galaxy SII
Bydliště: Rousínov

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od nofxsak »

podobný problém se sluchátky jsem taky nezpozoroval...
spíš mám problém s dodávanými samsung sluchátky - v jiných zařízeních (např. NTB) jsou prakticky nepoužitelné - při uplném zasunutí je zvuk jakoby se rušily 2 kanály (zřejmě kvůli tvout/mic rozšíření), je to škoda protože jinak hrají naprosto perfektně :roll:
Uživatelský avatar
BRAX105
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 132
Registrován: čtv zář 16, 2010 20:16
Zařízení: Android, Samsung, Samsung Galaxy S, SGS II

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od BRAX105 »

Zdravím, nepozoroval někdo, že mu telefon v určitých chvílích divně vibruje? Mě přijde, že mi v určitých chvílich zavibruje zpětná klávesa trošku jinak s jinačí intenzitou, ale tak divně, jak kdyby bylo něco s vibrací (jednou kratce, jednou tak škaredě dutě)... A když telefon pokládám tak tak divně v horní částí cvakne ... jak kdyby tam byla kulička či co ... (to dělá i když se do vrchní části cvrnkne) Přijde mi to divné. ... Co si myslíte?
Heblik
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: čtv dub 29, 2010 16:26
Zařízení: iPhone 4s

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Heblik »

Po instalaci Froya ti to dela ? Tak ted koukam,ze mas uz teda updatnute na Froyo a mas Vodafone brand. Tak ti muzu s klidem v dusi rici ,ze mi to obcas take samo zavibruje nevim proc nevim nac,ale obcas ano. Dokonce jsem narazil i na neprelozenou vec u nastaveni internetu jak mas pluginy tak jak das nabidku je to primo anglicky. Prijde mi,ze obcas ma system prodlevu hlavne u psani zprav nebo celkove textu.
Uživatelský avatar
BRAX105
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 132
Registrován: čtv zář 16, 2010 20:16
Zařízení: Android, Samsung, Samsung Galaxy S, SGS II

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od BRAX105 »

U mě je prodleva spíše při vyjetí klávesnice. jinak to co si psal ty, že se ti vyskytuje, tak u mě moc ne ... Ale já spíš myslel, že mi divně vibruje zpětné tlačítko, jako zpětná vibrační odezva ...
Bakllazaan
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: pát pro 11, 2009 0:15
Zařízení: iPhone 4S
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Bakllazaan »

Setkal se už někdo s problémem v Kontaktech, kdy mám napříkalad jméno Filip pod písmenem E?
Mám v tomto kontaktu spojen Facebook, a Telefoní číslo, ale tak to mám i u jiných a jsou v pořádku.
Jako výchozí mám nastaveno Telefoní číslo v něm......a jméno je normálně napsáno v Křestním.
Firmware mám již 2.2 Froyo
laco73
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 263
Registrován: pon čer 07, 2010 8:12
Zařízení: , LG G2, Miix 2 8" 3G

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od laco73 »

Ak napojite Galaxy S cez HDMI na monitor a GS ma rozlisenie 800x480, v akom rozliseni sa zobrazi internetová stránka? Tiez v povodnom rozliseni, alebo uz v rozliseni monitora? Rad by som na monitore videl uz stranku v 1024x600, pripadne vyššom. Dik.
Odpovědět

Zpět na „Samsung telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů