Problém s wifi

Diskuze o komunikátoru HTC Universal (Qtek 9000)
Odpovědět
BeLLi
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv pro 30, 2010 23:52
Zařízení: HTC UNIVERSAL
Bydliště: Bardejov,Slovakia

Problém s wifi

Příspěvek od BeLLi »

Kedže mam Uniho len 2 dni mám z nim nejaké problémy ohľadom wifi.

1.
Mám problém z pripojením. Pripojí ma normálne aj mi nájde wifi siete na heslo aj bez neho a tie siete bez hesla tak na nich ma vôbec nejde pripojiť aj ked na viacerých je plný signal. V čom môže byť chyba?

2.
Pripojenie na wifi není problém ale ak sa pripojím na wifi tak ma pripojí a nájde mi siete a automaticky vyberie sieť kde je aspoň jedna palička bez hesla a ma tam pripojí(Len u jednej sieti-Stále ta istá). Lenže ak zapnem prehliadač Opera mini,Internet Explorer, alebo aplikácie ako je Facebook. tak na každom mi vyskočí chyba z Pripojením Internetovej siete a pri Internet Explorer mi to načítáva ale zrazu naskočí okno z týmto nadpisom "Enter the guest access password to access the Internet. Ask the owner if you dont know the password. The guest access password can be found using Cisco connect." a dole je poličko pre zadanie hesla.
Môže to byť problém v telefone alebo toho na ktorého som sa pripojil ma niečo zaheslovane. A hore link sa mi potom zmení na nejakú ip adresu a vedla nej je login.
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Problém z wifi

Příspěvek od Daidalos »

K jedničce, co ti to píše?

K dvojce. Wifina je zaheslovaná. Respektive i když žádné heslo nemá, vyžaduje login. Prostě je volně k připojení, ale ničemu to není protože musíš mít účet a heslo aby se ti zprovoznil net. Zkus nějakou wifinu u které víš na 100% že nebude chyba v ní (tzn. KFC, wifi v kavárnách..)
BeLLi
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv pro 30, 2010 23:52
Zařízení: HTC UNIVERSAL
Bydliště: Bardejov,Slovakia

Problém z wifi

Příspěvek od BeLLi »

Nič mi nepíše píše proste že Conecting a ked nepripojí tak skúša pripojť inú siet.
Napríklad našlo mi siet ZyXEL (siet na heslo a je plný signal) dal som Configure Network Authentication na Authentication-Open , Data Encryption: WEP , The key is automatically providet je odfajfkované a Network key: som skúsil ZyXEL a dal som next nevyskočilo žiadne chybné heslo takže som ho asi zadal správne. Ak som prešiel dalej tak Use IEEE 802.1x je odškrtnuté a dám Finish. Na sieť ZyXEL píše že connecting a po nejakom čase preskočí na inú sieť a vyskočí mi Incorrect Network Key a píta nejaké heslo.

-- doplnění předchozího příspěvku (pát pro 31, 2010 0:41) --

Môže byť problém v telefone alebo v wifi sietach ale pochybujem žeby ma nepripojilo ani na každé jedno wifi...No aj ked ma vždy pripojí na jedno a to na to čo neskôr píta heslo v prehliadači...tým som si istý že je voľné tak jak si spomenul...
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Problém z wifi

Příspěvek od Daidalos »

:lol: Fakt jsem se zasmál. 8-)

U sítě nic neměň prosím tě, dlouze na to přidrž a jen dej connect. Pokuď neznáš heslo tak se tam nepřipojuj.
Jak to tak vidím tak s telefon nic nebude, spíš to bude tebou :roll:

Jak jsem řekl, vlez někam kde víš že je ta wifi na 100% funkční. Tam se připoj a dej vědět. Jinak tyhle pokusy připojit se nemají smysl.
BeLLi
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv pro 30, 2010 23:52
Zařízení: HTC UNIVERSAL
Bydliště: Bardejov,Slovakia

Problém z wifi

Příspěvek od BeLLi »

Hehe pohode inač niečo také z wifi robím po prvý krát tak veľa ohľadom toho nerozumiem :) . Inač dík za radu skúsim sa pripojiť na wifi kde to bude 100% funkčné....
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Problém z wifi

Příspěvek od Daidalos »

BeLLi píše:Na sieť ZyXEL píše že connecting a po nejakom čase preskočí na inú sieť a vyskočí mi Incorrect Network Key a píta nejaké heslo.
Mimochodem tohle právě znamená, že to heslo jak si zadával je špatně. Že se ti to chvíli připojuje je normální, neznamená to že si ho zadal dobře.

Na tu síť neklikej, nic v ní needituj. Prostě na tom dýl podrž prst/stylus a počkej až ti vyběhne taková nabídka, tam dej connect (snad si to pamatuji správně).
BeLLi
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv pro 30, 2010 23:52
Zařízení: HTC UNIVERSAL
Bydliště: Bardejov,Slovakia

Problém z wifi

Příspěvek od BeLLi »

Hej hej ešte si to pametaš no ved jak budem niekde kde bude 100% wifi sieť tak to snád skúsim :)
Odpovědět

Zpět na „HTC Universal“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů