Neustaly restart

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
alternativ
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 226
Registrován: úte zář 26, 2006 11:21
Zařízení: Samsung Galaxy S3, HTC Touch Pro
Bydliště: Kopřivnice/Francova Lhota
Kontaktovat uživatele:

Neustaly restart

Příspěvek od alternativ »

Zdravim.

Po x letech s WM jsem si koupil Desire (brand od T-mobile, bez jakehokoliv zasahu z me strany) s tim, ze okusim taju OS Android, ale po tydnu jsem pekne znechuceny.
Telefon se mi ze zacatku restartoval tak jednou denne, dneska uz je to v takovem extremu, ze se uz neni schopny rozbehnout, dostane se jen k ruzovem kolecku a znovu restart a porad dokola. Kdyz uz se mu treba na desaty pokus podari dostat az uplnemu nastartovani systemu, tak znovu restart :( Zkousel jsem i HR, ale bohuzel nic. Vypada to na mrtvou desku, takze zitra smer TM a reklamace. Ze jsem ja hlupak nezustal u Raphaela :(

Setkal se s timto problemem uz nekdo a nejak jej vyresil?
jenda89
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 106
Registrován: úte kvě 18, 2010 21:59
Zařízení: htc desire

Neustaly restart

Příspěvek od jenda89 »

nejsi sam,moje desire(od vodafone) uz probehlo reklamaci,u me tyhle restarty delalo vyuzivani gps modulu,reseni je vymena desky,uz nekolik lidi zminovalo stejny problem,
skoda ze si nevyuzil vraceni bez udani duvodu do urciteho dne,ted budes muset cekat na vyrizeni reklamace
alternativ
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 226
Registrován: úte zář 26, 2006 11:21
Zařízení: Samsung Galaxy S3, HTC Touch Pro
Bydliště: Kopřivnice/Francova Lhota
Kontaktovat uživatele:

Neustaly restart

Příspěvek od alternativ »

Ja jsem jej koupil z druhe ruky, ale prakticky novy, jeste nebyla ani nabijecka rozbalena.

EDIT: jen doufam, ze mi jej na reklamaci vemou i v TM ve Frydku Mistku, protoze kupovany byl v Hradci Kealove...
abit
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř zář 15, 2010 17:56
Zařízení: HTC

Neustaly restart

Příspěvek od abit »

To alternativ:

Mám úplně stejný problém jako Ty, akorát že mi to začalo dělat cca před 14. dny. Desire mám od května, celou dobu v pohodě a před 14 dny zničeho nic restart. Zůstalo to v růžovém kolečku a konec. Pomohlo mi jen vyjmutí baterie. Pak cca 2 dny klid a potom zase. Nekdy mi to udělalo po skončení hovoru, jindy při prohlížení fotek, jindy při přehrávání videa. Vždy jsem musel vyjmou baterii a pak to naběhlo. Včera opět restart, ale vyjmutí baterie už nepomohlo - po zapnutí zase růžové kolečko a konec. Zkusil jsem i HR ale nepomohlo. Nechal jsem telefon vypnutý a zkusil po cca 3 hodinách zapnout. Tentokrát naběhl. Nacpal jsem tam zase aplikace, kontakty a telefon fungoval. Večer se mrcha zase resetoval. Tak jsem se vytočil a dnes šel balíkem na T Mobile. Tak jsem zvědavý.
Ještě jsem se chtěl zeptat na to růžové kolečko při startu telefonu - to je i u nebrandovaných telefonů, nebo je to jen specialita T Mobilu?? Je mi divné, že se to sekne zrobna při tom růžovém kolečku.
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

Neustaly restart

Příspěvek od Radek Jahoda »

Problém je v romce instalované od TM. Nejlepší varianta je udělat zálohu telefonu a pak root a nahrát nějakou custom rom. Jednu variantu nemám vyzkoušeno. Stáhnout si oficiální rom od HTC a zkusit si ji nahrát do telefonu. To by mělo ty TM ptákoviny odstranit.
alternativ
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 226
Registrován: úte zář 26, 2006 11:21
Zařízení: Samsung Galaxy S3, HTC Touch Pro
Bydliště: Kopřivnice/Francova Lhota
Kontaktovat uživatele:

Neustaly restart

Příspěvek od alternativ »

To abit: v zadnem pripade telefon nerootuj. Pokud uz jej mas rootly, tak udelej unroot. Zazalohuj si, co potrebujes a odesli jej s popisem zavady do servisu. U nas je autorizak VSP data, kde o teto zavade vedi (u Desire je bohuzel hodne casta) a resenim je, ze Ti vymeni zakladni desku. Ja uz jsem domluveny s jejich technikem a v pondeli odesilam. Na XDA-DEVu je o tomto problemu rozsahla diskuze a vsude se to resi vymenou desky a ne reflashem ROM.
abit
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř zář 15, 2010 17:56
Zařízení: HTC

Neustaly restart

Příspěvek od abit »

To alternativ:

Root jsem nedelal (ani jsem o tom zatim neuvazoval). Telefon jsem zaslal s popisem zavady do T-Mobilu. Volal jsem do VSP data jestli jim to muzu poslat, ale rekli mi, ze to mam poslat tomu od koho jsem to kupoval (t-Mobile). Takze jsem to poslal tam.
alternativ
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 226
Registrován: úte zář 26, 2006 11:21
Zařízení: Samsung Galaxy S3, HTC Touch Pro
Bydliště: Kopřivnice/Francova Lhota
Kontaktovat uživatele:

Neustaly restart

Příspěvek od alternativ »

To abit.
No vidis, me zase rekli, ze to muzu poslat primo na ne :) Asi kazdy servisak ma jiny nazor.
Zitra posilam a jsem zvedavy, jak dlouho jim to bude trvat.

To JackalJackal: neni to zavada jen TM, vyskytuje se to na vsech i nebrandovanych.

Jinak na XDA uz napsal jeden uzivatel, ze se mu vratil telefon z reklamace s novou deskou,ale problemy porad pretrvavaji a telefon se vesele dal restartuje. Je to asi veci nahody, jestli dostane clovek dobrou a nebo spatnou desku... bohuzel :(
abit
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř zář 15, 2010 17:56
Zařízení: HTC

Neustaly restart

Příspěvek od abit »

Jeste jsem se chtel zeptat na jednu vec. Telefon jsem kupoval v kvetnu, nekdy v cervnu mi na nej prisla aktualizace FOTA 1.21.405.2 a ted zacaly na telefony od T-Mobilu chodit aktualizace na Android 2.2 Froyo.
1. Myslite, ze se mi ten telefon vrati s tim puvodnim sw (kdyz jsem to koupil), nebo tam bude FOTA 1.21.405.2
(kterou jsem tam mel nyni) nebo mi tam uz nahrajou rovnou Android 2.2 Froyo ???

2. Pokud tam bude ten puvodni sw, nabidne mi to aktualizaci FOTA 1.21.405.2 nebo rovnou Android 2.2 Froyo ???

Dik za info.
jenda89
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 106
Registrován: úte kvě 18, 2010 21:59
Zařízení: htc desire

Neustaly restart

Příspěvek od jenda89 »

koupil sem 2,1 pak mi nabídla kdysi aktualizaci froyo 2,2,pak jsem telefon dal se stejnym problemem jako ty do opravny,dostal ho zpet s froyem,ale tu nejposlednejsi aktualizaci jsem si dostahoval,takze urcite ji budes mit v nabidce pokud uz ti ji nedaj nejnovejsi v servisu,coz myslim ze udelaj
alternativ
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 226
Registrován: úte zář 26, 2006 11:21
Zařízení: Samsung Galaxy S3, HTC Touch Pro
Bydliště: Kopřivnice/Francova Lhota
Kontaktovat uživatele:

Neustaly restart

Příspěvek od alternativ »

To jenda89: po navratu ze servisu uz problemy uplne pominuly?
jenda89
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 106
Registrován: úte kvě 18, 2010 21:59
Zařízení: htc desire

Neustaly restart

Příspěvek od jenda89 »

ano,absolutne,me to delalo hlavne vyuzivani gps modulu,takze hned jak sem si telefon prezval,tak sem ho vystavil extremnimu zatizeni a behem 14dnu se zavada neprojevila ani jednou,predtim to bylo i 3x za den,jen sem mel problem s vodafone ze mi do zarucaku nevyplnili ze mi zmenili zakladovou desku tudiz jine imei,pro pripadnou dalsi reklamaci,pokud mas vazane aplikace na imei jako jsou navigacni softy tak si budes muset zazadat o zmenu
abit
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř zář 15, 2010 17:56
Zařízení: HTC

Neustaly restart

Příspěvek od abit »

Tak po 3 tydnech mam Desire doma z opravy. Velmi musim pochvalit firmu VSP Data - oprava ((vymena zakladni desky) jim trvala 1 den. Ten zbytek doby opravy trvalo T-mobilu doruceni telefonu do VSP Data a pote doruceni opet mne. Kdybych vedel, ze to muzu poslat primo do VSP Data (zatim to nevim) tak to poslu primo jim a nemusel bych tak dlouho cekat.
Jinak po zapnuti mi to po cca 1/2 hod. nabidlo aktualizaci na Froyo. Kdyz se ted podivam do informaci o sw tak mi to hlasi Verze systemu Android - 2.2 Cislo software - 2.12.110.2
Je to to posledni, nebo mam cekat jeste nejakou aktualizaci??
Diky.
lipoforall
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon črc 26, 2010 17:09
Zařízení: HTC Desire

Neustaly restart

Příspěvek od lipoforall »

Ahoj, tak moje desire(nebrandovane) se mi po instalaci androidu 2.2 (asi 2 ruzne sestaveni posledni byl Leedroid..) zacalo resetovat pri spustenych programech a nabijeni, vcera to doslo do takove faze ze uz se to resetlo jen to ucejtilo usb kabel takze jsem delal hard reset, vsechny mozny wipe ale nepomohlo tak jsem prehral romku, za tu samou ale to taky nepomohlo... dalsi vec bylo radio ktery uz castecne pomohlo a obcas bylo mozny i telefon pripojit k pc... takze jsem ho pripojil a nahral tam ofiko 2.1 romku a od te doby jsem bez resetu(momentalne 1 den ikdyz predtim cca kazde druhe pripojeni usb kabelu) tezko rict v cem byl problem... momentalne mi to ani neposlalo aktualizaci na ofiko 2.2 takze pockam a uvidim...
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Příspěvky: 569
Registrován: pon pro 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Bydliště: Praha

Neustaly restart

Příspěvek od Luboš Klicpouch »

Je to asi kus od kusu a popravdě o tomhle slyším asi poprvé. Já měl D od dubna a žádné problémy jsem neměl..
wakkee
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: sob dub 19, 2008 12:44
Zařízení: HTC Desire, HP iPAQ 614c
Bydliště: BA, SVK

Neustaly restart

Příspěvek od wakkee »

tak sa pridavam aj ja k uzivatelom co sa im Desire restartuje pri zatazi ked bateria dosiahne teplotu cca 38st. Nahlasil som reklamaciu cez web VSP Data s tym, ze som si dal poziadavku na vyzdvihnutie telefonu. Ma niekto s tymto postupom skusenost, ak ano, asi ako dlho trva ich reakcia?

-- doplnění předchozího příspěvku (pon lis 15, 2010 17:43) --

Takze dnes si kurier zariadenie uz vyzdvihol, celkom slusne na to ze som zavadu nahlasil v priatok rano.
power1000
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: sob črc 03, 2010 16:19
Zařízení: Motorola Motofone F3

Neustaly restart

Příspěvek od power1000 »

Me se to taky resetovalo, posledni dobou uz dost casto, tak jsem to reklamoval pres obchod, po cca tydnu se to dostalo (v nedeli 14.11) do VSP Data a od ty doby zdna zmena. Tak snad to co nejdriv udelaj. Nekdo tu psal ze jim to trvalo jeden den, no tak nevim kde je problem. Doufam ze to udelaj co nejdriv, styska se mi po nem :D

Jinak kdyz uz to bylo neunosny a nemohl jsem s nabijeckou zapojenou do PC a mobilu ani pomalu kompirovat data pred tou reklamaci, tak jsem to vyresil tak, ze jsem si namrazil v mrazaku kusy ledu a pres igelitak jsem to chladil :) Pak to fungovalo upe dobre po tu dobu co to melo led na zadech :D


EDIT: tak dneska uz pisou ze to je opravené...hurááá :-D
wakkee
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: sob dub 19, 2008 12:44
Zařízení: HTC Desire, HP iPAQ 614c
Bydliště: BA, SVK

Neustaly restart

Příspěvek od wakkee »

tak dnes mi prisiel telefon z opravy, menili zakladnu dosku. Teraz ho podrobujem testu a snad to pomohlo.
alternativ
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 226
Registrován: úte zář 26, 2006 11:21
Zařízení: Samsung Galaxy S3, HTC Touch Pro
Bydliště: Kopřivnice/Francova Lhota
Kontaktovat uživatele:

Neustaly restart

Příspěvek od alternativ »

Ja jej mam z reklamace asi dva mesice, ale musel jsem po navratu z prvni reklamovat podruhe protoze mi zarizeni nenadetekovalo sim kartu ani SD kartu. Ve VSP mi to zapojili zpatky. Asi zapomneli konektory pri prvni reklamaci zpatky zapojit :) Jinak ted zarizeni slape velmi dobre a jsem maximalne spokojeny, 100x lepsi, nez WM6.5 (no flame). Take vubec nemam potrebu rootovat.
Firma VSP Data je velmi rychla, ale jedno MINUS u me maji, a to proto, ze mam ted pod vrchni vrstvou dipleje prach :???:
Ale to jde videt, jen kyz clovek moc chce.
Jinak tato zavada je docela casta, staci kouknout na XDA-DEV a prej uz se obcas objevi i na Desire HD...
beranek1981
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: pon pro 06, 2010 19:47
Zařízení: SAMSUNG GALAXY S
Kontaktovat uživatele:

Neustaly restart

Příspěvek od beranek1981 »

Chtěl bych se zeptat.Mám taky problémy s restartováním, ale telefon mám odblokovanej pomocí Gold Carty. Je nějaká možnost dát zpět soft od T-Mobile než s tím půjdu na reklamaci?
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 hostů