Nastavení WIFI jako primárního připojení k Internetu

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Odpovědět
snorg
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte dub 20, 2010 17:30
Zařízení: HTC HD2

Nastavení WIFI jako primárního připojení k Internetu

Příspěvek od snorg »

Ahoj,

od určité doby se potýkám s problémem připojení k internetu prostřednictvím WIFI. Mimo dosah bezdrátové sítě se připojuji pomocí datového tarifu od O2. Pokud jsem připojený přes datový tarif, vše funguje jak má (stahování e-mailů, záloha MyPhone, Marketplace, ...). Pokud se ale připojím přes WIFI síť, plně funkční je jen browser. Ostatní programy, které využívají internet fungují jen částečně nebo vůbec. Např. aplikace MyPhone neprovede synchronizaci, protože není možné se připojit k serveru, přes Marketplace není možné stáhnout žádnou aplikaci z téhož důvodu, atd. Zajímavé je, že např. klient pro Youtube se spustí, stáhne náhledy dnes přidaných videí (musí dojít k připojení) a ve chvíli kdy chci jedno z videí přehrát, zobrazí se chybová hláška "Připojení se nezdařilo.".

Setkali jste se s podobným problémem? Forum jsem pročítal a narazil jsem jen na možnost vybrat preferované připojení k Internetu v nastavení, ale to se týkalo jen mobilního připojení, nikoliv WIFI. Používám HD2, ROM 1.48.
login
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pon srp 02, 2010 20:12
Zařízení: HTC HD2

Nastavení WIFI jako primárního připojení k Internetu

Příspěvek od login »

myslím si, že to súvisí s "údajovým pripojením", - osobne mám problém s tým, že okamžite po zhasnutí displeja sa odpojí od wifi a pripojí na net poskytovateľa /údajové pripojenie/. ak to vypnem a vystúpim z neho pripojí sa zase - proste len vypnutím mobilu môžem zabrániť pripájaniu na poskytovateľa.
nechápem, čo tam takáto obrovská chyba hľadá.

inak ak sa pripojím cez wifi je to bezchybné, dokonca lepšie. skôr by som sa spýtal, či tam nie je nejaké zabezpečenie
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nastavení WIFI jako primárního připojení k Internetu

Příspěvek od htcjirka »

okamžite po zhasnutí displeja sa odpojí od wifi a pripojí na net poskytovateľa,nechápem, čo tam takáto obrovská chyba hľadá.
To neni chyba,ale standartni nastaveni windows.Je to tak v zakladu reseno kvuli spotrebe.
Zmenit se to da manualne v registrech nebo pres aplikaci Advanced Config ktera by nemela chybet v zadnem WM zarizeni.V Advanced Config te bude zajimat polozka More Settings-Connections a tam zaskrtnes Enable Wifi on standby mode,potvrdis restar a je to.
snorg
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte dub 20, 2010 17:30
Zařízení: HTC HD2

Nastavení WIFI jako primárního připojení k Internetu

Příspěvek od snorg »

Napadlo mě, že by to mohlo být někde v registrech, jen nevím kam se podívat. Když jsem telefon začal používat, jak už to tak bývá, vše fungovalo v pořádku. Jen jsem neměl aktivní GPRS připojení.
login
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pon srp 02, 2010 20:12
Zařízení: HTC HD2

Nastavení WIFI jako primárního připojení k Internetu

Příspěvek od login »

dobrá rada - ďakujem, to ide

Čo zostalo je - že ak opustím priestor kde je wifi vráti automaticky nastavenie a zase prestavujem. Ako chybu som to uviedol preto, lebo to nie je možné, aspoň neviem kde vypnúť úplne to datové pripojenie
raving_dj
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob lis 20, 2010 22:39
Zařízení: htc hd2

Nastavení WIFI jako primárního připojení k Internetu

Příspěvek od raving_dj »

Dobry den,
chtel bych se priopojovat doma se svym htc hd2 vzdy pres domaci wi-fi a v prubehu dne aby byly veskere datove pripojeni neaktivni - jak toho docilim ?
uplne idealni by bylo, aby telefon sam zaznamenal pritomnost wifi a pripojil se pres toto pripojeni a nikoliv pred gprs wap atd ...
dekuji za odpoved a preji hezky den
Stavros Niarchos
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: pát pro 05, 2008 23:08
Zařízení: iPhone 4 + pár WM veteránů

Nastavení WIFI jako primárního připojení k Internetu

Příspěvek od Stavros Niarchos »

Pokud chceš mít 1000% procentní jistotu, tak vyndej SIM kartu. Pro všechny ostatní, kterým stačí jistota na 100% může být třeba použití CABu NoData! od MoDaCo
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Nastavení WIFI jako primárního připojení k Internetu

Příspěvek od barberry.pha »

Staci zapnout i do letoveho rezimu, odpoji se od site ale da se pouzivat na wifi, jinak treba ten nodata od modaca.
raving_dj
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob lis 20, 2010 22:39
Zařízení: htc hd2

Nastavení WIFI jako primárního připojení k Internetu

Příspěvek od raving_dj »

zase bych byl rad aby se mi taky nekdo dovolal, takze letovy rezim ani SIM vyndavat nebudu - zkusim ten CAB Nodata. Musi se vzdy prenastavovat kdy se chci pripojit k wifi nebo to staci jendou nastavit ze chci zakazat veskera datova spojeni krom WiFi a bude mi uz stahovat vzdy pouze pres wifi a nikoliv pres gprs ...
Diky za radu panove :o)
Stavros Niarchos
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: pát pro 05, 2008 23:08
Zařízení: iPhone 4 + pár WM veteránů

Nastavení WIFI jako primárního připojení k Internetu

Příspěvek od Stavros Niarchos »

Nakonfiguruješ si podle potřeby. Když budeš doma, tak to zapneš, abys byl připojený jen přes Wi-Fi a někde venku, mimo dosah domácí nebo jiné wifiny, když budeš potřebovat tahat data, tak to vypneš a přes GPRS se připojíš.
raving_dj
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob lis 20, 2010 22:39
Zařízení: htc hd2

Nastavení WIFI jako primárního připojení k Internetu

Příspěvek od raving_dj »

OK OB diky ;o) vyzkousim :o)
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 69 hostů