Spekulace: Chystá SE nové modely Xperia X7 a X7 Mini s WP7?

Další telefony se systémem Windows Phone
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Spekulace: Chystá SE nové modely Xperia X7 a X7 Mini s WP7?

Příspěvek od Jiří Hrma »

Na internet před malou chvílí uniklo video, ve kterém se objevila specifikace dvou dosud nepředstavených komunikátorů od Sony Ericssonu. Konkrétně jde o modely Xperia X7 a Xperia X7 Mini, které by měly být vybaveny operačním systémem Windows Phone 7 a ani po hardwarové stránce také nevypadají vůbec zle. Xperia X7 by měla nabídnout 1,2GHz procesor Qualcomm Snapdragon (MSM8260), 8,1MPx fotoaparát s HD záznamem videa, HDMI výstup a vylepšený Dolby Mobile zvukem. O zobrazování se postará WVGA displej s poměrně velkou úhlopříčkou 4,3".

obrázek
SE Xperia X7 a X7 Mini

Menší Xperia X7 Mini se pochlubí 1GHz procesorem Snapdragon (QSD8250), 10,1MPx fotoaparátem s xenonovým bleskem a trojnásobným optickým zoomem. Displej s WVGA rozlišením bude mít úhlopříčku 3,5 palce. Uvedení zařízení je podle prezentace naplánováno na první kvartál příštího roku. Už teď jsem zvědavý, zda se tento termín Sony Ericssonu povede splnit, protože pokud bychom měli hledat výrobce, kterému trvá uvedení zařízení od jeho premiéry na trh nejdéle, byl by SE jasným vítězem. Není také vyloučeno, že se jedná o žert některého z fanoušků této značky, i když uniklé obrázky vypadají poměrně věrohodně. Až čas ukáže, jak tomu doopravdy bude, avšak pokud bychom se těchto novinek od Sony Ericssonu skutečně dočkali, bylo by to příjemné osvěžení nejen pro uživatele, ale i pro samotného výrobce, kterému se nyní příliš nedaří a nějaký úspěšný model by na trh potřeboval uvést.

Prezentace s novými Sony Ericssony
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sI7iE8VD7IA[/youtube]

Zdroj: WMPowerUser
4n's
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 279
Registrován: pát kvě 23, 2008 14:18
Zařízení: SE Xperia X10 mini

Spekulace: Chystá SE nové modely Xperia X7 a X7 Mini s WP7?

Příspěvek od 4n's »

Vypada to jak pekny fake, 10Mpx a 3x opticky zoom a ty prototypy jako 10 min. prace v malovani... ale kdovi, nechme se prekvapit.
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Spekulace: Chystá SE nové modely Xperia X7 a X7 Mini s WP7?

Příspěvek od Standa »

Jak znám SE, tak ty modely s WP7 uvede, ale v té době už ostatní wépéčka budou ve verzi s copypaste, multitaskingem a posíláním souborů přes bluetooth (SE až o rok později) :-).
...vím, aktualizace budou centralizované, ale pak by už můj výrok nebyl tak ohromně vtipný, že.
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Spekulace: Chystá SE nové modely Xperia X7 a X7 Mini s WP7?

Příspěvek od YAMATO »

Tak já si i umím představit, že by urovna u SE byl s aktualisací problém. A jak já měl tuhle firmu rád :cry:
destrik
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: sob bře 10, 2007 15:01

Spekulace: Chystá SE nové modely Xperia X7 a X7 Mini s WP7?

Příspěvek od destrik »

Az nato ze tu su aktualizacie nezavisle od vyrobcu...Vydava ich MS.
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Spekulace: Chystá SE nové modely Xperia X7 a X7 Mini s WP7?

Příspěvek od jerry_stolarik »

Uz se proslicha dlouho ze SE na necem pracuje tak se nechame prekvapit..snad prijdou s nejakym napaditym designem....
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Spekulace: Chystá SE nové modely Xperia X7 a X7 Mini s WP7?

Příspěvek od YAMATO »

destrik píše:Az nato ze tu su aktualizacie nezavisle od vyrobcu...Vydava ich MS.
To samozřejmě vím, jenže taky znám SE...to byla ironie :wink:
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Spekulace: Chystá SE nové modely Xperia X7 a X7 Mini s WP7?

Příspěvek od jerry_stolarik »

No ona to nebude uplne pravda ze updaty nezalezi na vyrobcich.... I ti maji s tim co delat...A operatori taky... Vzdyt v mojem telefonu neni uplne ciste WP7... Jak HTC tak O2 tam par veci pridalo... Takze je urcitete mozne ze jak vyrobci tak operatori muzou update trochu posunout....
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Spekulace: Chystá SE nové modely Xperia X7 a X7 Mini s WP7?

Příspěvek od jacek »

X7 nevypadá vůbec špatně :smt017 , kdypak HTC nasadí nový Snapdragon MSM8260 ?
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Spekulace: Chystá SE nové modely Xperia X7 a X7 Mini s WP7?

Příspěvek od uni »

Zajímalo by mě, jakou chytrou hlavu v SE napadlo rozlišovat použitý OS jen na základě pořadového čísla modelu (bez jakékoli logiky navíc). To zase marketing dostává na frak. Ano, jak mnozí neustále dokola poukazují, jde dělat marketing i jinak....
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Spekulace: Chystá SE nové modely Xperia X7 a X7 Mini s WP7?

Příspěvek od radospol »

Aj keby tieto info o x7 boli od SE,tak na trhu by sme ich mali tak na jesen 2011:)
Mayonyx
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv dub 22, 2010 8:06
Zařízení: HTC HD2, HTC Desire HD, HTC Universal

Spekulace: Chystá SE nové modely Xperia X7 a X7 Mini s WP7?

Příspěvek od Mayonyx »

SE s OS (prakticky s akymkolvek) uz nikdy... minimalna podpora, neskore alebo ziadne updatey ci aktualizacie, neodladenost SW na castokart spickovom HW... o nehorazne dlhej dobe uvadzania smartphonov od SE do predaja ani nehovorim...
Uživatelský avatar
meec
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 71
Registrován: pon dub 12, 2010 20:32
Zařízení: SE w810i, HTC Desire
Kontaktovat uživatele:

Spekulace: Chystá SE nové modely Xperia X7 a X7 Mini s WP7?

Příspěvek od meec »

YAMATO píše:Tak já si i umím představit, že by urovna u SE byl s aktualisací problém. A jak já měl tuhle firmu rád :cry:
Přesně, taky jsem je měl rád...se svým SE w810i jsem byl velice spokojenej, ale vadí mi, jak si tahle nedávno skvělá firma kazí pověst a úplně zbytečně...vždyť ty aktualizace na X10-ky to je ostuda...kdyby tohle byli reálný modely, docela by se mi líbili...nevypadá to uplně špatně (i když já na svůj Desire nedám dopustit :) a nikdy bych ho neměnil) , ale kdo ví, třeba je to opravdu fake, i když by to mohlo bejt zajímavý...

MeEc
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Spekulace: Chystá SE nové modely Xperia X7 a X7 Mini s WP7?

Příspěvek od Jiří Hrma »

Tak to vypadá, že je to podvrh a práce nějakého vtipálka. CEO francouzské pobočky Sony Ericssonu, Pierre Perron, prozradil, že sice s MS o WP7 jednají, nicméně prozatím je v hlavním záběru firmy platforma Android.
Uživatelský avatar
meec
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 71
Registrován: pon dub 12, 2010 20:32
Zařízení: SE w810i, HTC Desire
Kontaktovat uživatele:

Spekulace: Chystá SE nové modely Xperia X7 a X7 Mini s WP7?

Příspěvek od meec »

No tak je to samozřejmě logický...pro ně je to v současný době sázka tak trochu na jistotu, že se svezou na popularitě Androidu (já osobně třeba čím dál tím víc potkávám v ulicích Prahy lidi se SE Xperia X 10 mini / mini pro) a s W7 počkaj a nasaděj je až jestli se chytěj jindě...SE si asi nemůže dovolit chybu, tak jsou opatrní...
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Spekulace: Chystá SE nové modely Xperia X7 a X7 Mini s WP7?

Příspěvek od Jiří Hrma »

to je pravda, ale zrovna SE není příliš dobrým příkladem pro "kvalitní Android telefony". A teď nemám na mysli hardware nebo poruchovost, ale šíleně si kazí pověst pozdním uvolňováním slíbených aktualizací na novější verze Androidu.
Uživatelský avatar
meec
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 71
Registrován: pon dub 12, 2010 20:32
Zařízení: SE w810i, HTC Desire
Kontaktovat uživatele:

Spekulace: Chystá SE nové modely Xperia X7 a X7 Mini s WP7?

Příspěvek od meec »

Souhlasim, je to škoda podle mých skušeností s "hloupými" telefony od SE byl velice spolehlivý a dobrý výrobce...jak si řekl, zbytečně si kazí pověst...je to škoda...
Odpovědět

Zpět na „Ostatní zařízení“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů