HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od janiss »

Nisom z desire hd sklamany ale ako tu uz niekto pisal ze nieje dokonaly ako poniektory cakali a s nimi aj ja.Ja som cakal fakt bezkonkurencnu konstrukciu.A zo systemu ma akurat mrzy ze niekedy si proste zmysli a ide pomaly.Mam pocit ze to bude nastane ked ide dlho bez restartu alebo vtedy ked mu dam viacero uloh naraz sa zacne sekat a uz sa neodsekne.Ale po restarte ide nadherne.INac mi nevadi ani display celkom pohoda pravdu povediac neviem ci vybrat ci je toto krajsie alebo samoled mal som aj galaxy S ale tie farby tam proste niesu realne.Trava zelena taka ako nakreslena v rozpravke a pritom som fotil normalnu travu ktoru mam bezne na ociach a taka zelena urcite nieje.Nebo neskutocne modre atd myslim ze desire hd zobrazuje realnejsie farby a co ma najviac tesi ze na dhd nieje vidiet az tak pixely ako na galaxy s.To je koli technologii ale neviem presne koli comu no slcd je jemnejsi.Zvuk repraku je sice tichy ale mne staci na hudbu ked sem tam pustim z nudy.Staci mi koli tomu ze vystup je dost kvalitny takze kvalita za cenu hlasitosti.Akurat mi vadi ze z toho repraku ide podla mna tak realny zvuk ze ked mi zvoni pocujem akoby niekde v dialke hrala hudba a uz vela krat ma nenapadlo ze to vlastne mnz zvoni fon:-D takze je kvalitne ale tichulilinke.Na druej strane som rad lebo doteraz mi akzdy telefon reval na plno a velakrat sa stalo ze som bol v spolocnosti zabudol to stisit a telefon reval akokeby som bol nejaky neinteligentny pubertak.Podla mna je tiche zvonenie in :-) ale smaozrejme ma to netesi ze hraje potichu :-) konstrukcia fajn nemam nejake skary ani nic take spodny krit som podlepil paskou len koli tomu ze vrzgal trosku a teraz sedi pevne a ziaden problem.Kazdopadne sa tesim na dalsie updaty softu ktore system poriadne doladia.V htc su sikovny ludia a updaty pojdu rychlo.Len dufam z bude aj android 2,3 do nasho foniku to by ma dost potesilo.Ale docital som sa v nejakom clanku ze 2,2 bol zamerany na rychlost a vraj 2,3 bude zamerany na spotrebu energie.Mam to chapat tak ze 2,3 bude setrnejsi ale pomalsi?Ako ano tak sa ani netesim.Ale vraj tam ma byt nejake nove 3d graficke prostredie a tak tak toto ma zaujima.
Roman Vitámvás
redaktor
redaktor
Příspěvky: 47
Registrován: pát črc 25, 2008 14:08
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Nový Vestec

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Roman Vitámvás »

Dle popisu je toto pouzdro určené i pro HD2, který je jen o milimetr v každém směru větší, takže jsem předpokládal, že se tam DHD vejde. Máš verzi large?
Na pouzdru to nepoznám ale řekl bych že jo. Taky sem doufal že budu pouzdro používat na HDčko, protože je kvalitní. Sice na stránkách Krusellu píšou HD2 i Desire HD, ale jak to pouzdra o rozměrech 115 x 61 x 18 mm dostat telefon o rozměru 123 × 68 × 12 mm to nevím. Na stránkách Alza jsem v popisu nenašel, že by psali něco o HD2
Misha kulicka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 98
Registrován: pon kvě 26, 2008 12:24
Zařízení: BlackBerry Passport
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Misha kulicka »

Na stránkách Sunnysoftu bylo právě psáno, že je i pro HD2 (a i jiná pouzdra od Krusellu se stejným rozměrem). Taky jsem byl z těch rozměrů trochu zmatený...no uvidíme, až bude doma.
mrvastano
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: ned lis 07, 2010 13:50
Zařízení: MPX220,N70,HTC PRO,HTC DESIRE HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od mrvastano »

Ahojte :) tak už aj ja som majitelom HTC DHD a som velmi spokojný,kedže predtým som používal WM,tak je to príjemná zmena :P chcel som sa opýtať,že kde sa dajú do pamate uložiť obrázky.Myslím tak,že stiahol som si v rozlíšení 480x800 ale ked ich dám klasickou cestou prisposobiť na pozadie,tak chce to orezať do takého malého štvorca,čo potom pri prihodení na pozadie je otrasné :) Chcem preto nájsť tú zlošku,kde sú tie od výrobcu dané a tam by som len nakopčil tie čo mám a potom v ponuke si ich tam len nalistoval.tak by sa dali popridávať aj pohyblivé :)
ak by niekto chcel,tak tu je link http://www.mobinations.com/en/cell-phon ... h_image=Go" onclick="window.open(this.href);return false;
treba sa tam len regnúť a potom ide aj download :)
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od janiss »

tapety pre desire hd musis mat v rozliseni 960x800 ked ich chces mat v rovnakej kvalite aj na displayy to je koli tomu ze mas 7 ploch tak ten obrazok je tak skor na sirku ako na vysku.Chapes co tym chcem povedat?
mrvastano
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: ned lis 07, 2010 13:50
Zařízení: MPX220,N70,HTC PRO,HTC DESIRE HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od mrvastano »

janiss díík :) jasne,že chápem,to aby pri scrollovaní,alebo presúvaní obrazoviek obrázok sedel,heh a ešte by som sa chcel opýtať nepoužívate nejaký fajn telefonný manažér,niečo ako bolo Resco contact,Funcontact atd. Pretože ten stavaný od HTC nie je bohvie čo,aspon pre mňa :P
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Starbuck »

2 Janiss - mi osobně by ta nereálnost barev u SGS vůbec nevadila, spíš mi jde o to, aby byl display dobře čitelný i venku na slunci. Jako majitele obou founů (i dalších majitelů) SGS i DHD se tě chci zeptat - v čem je který lepší! Rozhoduju se mezi nima, tak sbírám info. Ideálně bych bral DHD s displejem SGS (samo 4,3).
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od jacek »

Lidi, tady na XDA : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=826507" onclick="window.open(this.href);return false; jsem našel řešení občasného zpomalení DHD
Uživatelský avatar
semacik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: ned lis 07, 2010 21:14
Zařízení: HTC DESIRE HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od semacik »

chlapi mam otazku ako viem DHD prepojit s televizorom ? da sa to nejakym kablom ? na starsich nokiach to bolo cez jack , na N8 je to cez hdmi , na niektorych htc podporovala redukciu z micro usb na 3 cinche tak ako sa da na tomto , len ze cez to DLNA to funfuje len na niektorych sony bravia tv a to nemám ... Dakujem :)
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od janiss »

2 Starbuck: ako ja len som sa vyjadril k tym farbam ale pravdu povediac tiez by som prijal radsej superamoled je to zazitok sa na neho divat.A viditelnost na slnku je lepsia to hej ale ja mam velmi rad ked je display co najjemnejsi a dhd hoci ma 4,3 palcovy display tak vyzera jemnejsie ako sgs to koli technologii ale viac o tom neviem konkretne koli comu.A ja nechcem robit urychlene zavery ale sgs by som ti neodporucal mne vobec nevyhovoval bol spomaleny praca so socialnymi sietami nebola vobec dobra v tom je htc a htc sense macher taktiez prostredie touchwiz je dost o nicom ako su tam nejake dobre vychitavky ale fakt malo.V sgs nemas skoro ziadne widgety.System je pomaly a mnoho veci ja osobne ked som sgs kupil uz po tyzdni som nebol spokojny co sa mi este niekdy nestalo ked som kupil novy fon ale tak musel som zo sgs vydrzat kym sa nezacal predavam dhd.A hned ako dhd uz vykukoval na trh som sgs hned predal a kupil dhd a som veelmi spokojny tak ako som bol aj s htc desire.Pre mna je zazitok pracovat s tymto fonom rychlo jednoducho presne.SGS vs DHD jednoznacny vytaz u mna je dhd a dokonca aj htc desire by som radsej bral ako sgs.A podpora od samsungu je tak nahovno asi ako vzdy bola.Pozri dhd sa zacal predavat este len nedavno ja ho mam dva tyzdne a uz som 2x updatoval soft.V samsungu by som toto necakal.Co z toho ze ma sgs dobry hardver ked ho nevyuziva softver.

-- doplnění předchozího příspěvku (ned lis 07, 2010 21:42) --

jacek nemohol by si sem dat nejaky skrateny navod k tomu co si dal link?Neviem si to prelozit a google traslator to prelozi tak ze tomu nerozumiem.bol by som ti velmi vdacny toto je asi jedina vec co mi na dhd vadi.A spominaju tam aj nieco o baterke atd...
kostohris
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 71
Registrován: čtv led 10, 2008 0:25
Zařízení: Motorola D160+Desire HD
Bydliště: Litomyšl

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od kostohris »

semacik: Bohuzel te musim zklamat, kabelem ho propojit s TV nelze, jedina moznost je opravdu pouzit streamovani v lokalni siti a funguje to pomerne spolehlive. DLNA dnes uz podporuje spousta zarizeni, ne jen TV od Sony. Ja osobne mam vyzkousene nektere media playery napr. WD TV Live, Xtreamer atd. ktere muzes pripojit k jakekoli TV a jednu TV Samsung a urcite to bude fungovat i na jinych zarizenich podporujici DLNA. K prehrani jde treba i pouzit jakykoliv pocitac v siti a staci k tomu pouze WMP. Akorat ta aplikace co je tam v zakladu se mi zda obcas dost nestabilni a nedela vzdy to co ma. Ja mam odzkouseny Twonky Media Server, je zdarma na marketu a urcite jsou i jine.
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Starbuck »

2 Janiss - Dík za info. Keď som začal čítať túto diskusiu, tak som bol celkom zhrozený. Našťastie občas niekto napíše aj nejakú pochvalu, takže to asi nebude až tak zlé. Škoda len, že Vodafoun ho už skoro mesiac má v ponuke, ale s poznámkou NEDOSTUPNÝ. S rovnakou poznámkou teraz majú v ponuke S Galaxy TAB.
Uživatelský avatar
semacik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: ned lis 07, 2010 21:14
Zařízení: HTC DESIRE HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od semacik »

tak budem sa musiet dajak s tym pohrat lebo fakt netusim ako to cez to DLNA prepojit...mam doma LCD SAMSUNG aj PHILIPS , no tak to budem s nimi skusat ale nesom si isty ci to DLNA popdporuju ... na NB to dufam ze aspon pojde a z notebooku cez HDMI prepojim z TV :)) len to spojit nejak a budem stastny naplno s tymto telefonom :)
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od janiss »

tak myslim si ze keby tvoj tv mal dlna to by si o tom urcite vedel a bolo by to napisane aj na krabici predpokladam velkym pismom.A pochybujem za mas na notebooku dlna. :-(
Uživatelský avatar
semacik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: ned lis 07, 2010 21:14
Zařízení: HTC DESIRE HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od semacik »

takze na to mozem zabudnut ano ? ze by som obraz z htc videl na NB alebo *TV ??
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od janiss »

Tak toto ti neviem povedat urcite sa to da nejak cez wifi napr ale tak neviem ved zisti ci mas niekde dlna ale podla mna keby si mal tak by si o otm uz vedel. :-)
kostohris
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 71
Registrován: čtv led 10, 2008 0:25
Zařízení: Motorola D160+Desire HD
Bydliště: Litomyšl

Re: HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od kostohris »

Pokud nemas Tv nebo jine zarizeni s podporou DLNA, muzes pouzit NTB, ktery bude v lokalni siti s DHD a jen ho propojis s TV.

Send from my Motorola D160
kory
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte črc 07, 2009 14:49
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od kory »

Zdravím, nevěděl jsem přesně kam umístit dotaz, snad nebudu moc OT.
Skoro 3 roky jsem majitelem HTC Touch Cruise a uvažuji o něčem novém a favoritem je DHD.
Jediné z čeho mám menší obavy je velikost 4,3", jak se Vám telefon nosí a používá v jedné ruce? Moje ideální představa je 3,8-4", ale snad bych si zvyknul. Taky mě trošku trápí výdrž baterky, ale počítám, že při mém způsobu používání (wi-fi, navigace, filmy, internet ... spíše nárazově a ne dlouho), 2 dny vydrží.
Ale má hlavní otázka je, nijak nespěchám, takže, dá se v dohledné době (3-4 měsíce) očekávat něco lepšího, na co se vyplatí počkat? (Tegra...)
Předem díky za názory a hodně spokojenosti s DHD :wink:
bugsy
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: čtv lis 20, 2008 15:41
Zařízení: iPhone 4 16GB
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od bugsy »

tak v dobe 3-4 mesiace jedine asi Nexus Two
laco73
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 263
Registrován: pon čer 07, 2010 8:12
Zařízení: , LG G2, Miix 2 8" 3G

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od laco73 »

Podľa Vás. Je možné na požiadanie predajcu v kamennej predajni o prekontrolovanie mobilu pred jeho samotnou kúpou? dik.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 73 hostů