HTC HD7: Jak se dostat ke slotu na paměťovou kartu?

Diskuze o komunikátoru HTC HD7
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

HTC HD7: Jak se dostat ke slotu na paměťovou kartu?

Příspěvek od bkf1 »

Mozna se to zda jako uplna blbost, ale treba pro me je to celkem dulezita vec mit rychly pristup ke karte (pritom aby byla zachovana prenositelnost/kompatibilita tzn. zadne zbytecne kodovani jak razi WP7) - zalohy dat a ruzny kravoviny nosim v telefonu (nebo presneji na karte) a pristup na kartu mi prijde mnohem rychlejsi (vyndam kartu z tel. > do ctecky/notebooku a kopiruju) nez pres kabl (hledat kabl > pripojit > pockat na detekci > kopiruju)... a co se tyce BT, kdyz uz jsme tak odbocili, tak to je pro me take dulezite - kdyz nekdo chce neco si zkopirovat z meho tel. (nebo naopak) tak to proste jednoduse prenesu pres BT.
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

HTC HD7: Jak se dostat ke slotu na paměťovou kartu?

Příspěvek od bkf1 »

Jako treba trochu okrajove pro me je svym zpusobem dulezite i jak je resen SIM slot, ne proto, abych jednou za rok pri vymene SIM mel pohodli (coz ale take hodnotim, i kdyz delam neco jednou za rok, tak je prijemne delat to pohodlne ne?), ale kolikrat se mi stalo, ze se telefon/PDA zaclo z niceho nic sekat (ruzne divne prodlevy, erorry) a nepohlo nekolik resetu ani nekolik vypnouti/zapnouti, ale pomohlo az vytahnout SIM a vrazit zpet (osobne stale nechapu pricinu).
Oni tyhle vsechny veci spadaji vice-mene do nejake takove skatulky "pouziju jednou za rok" (samozrejme jak u koho), ale z me zkusenosti vim, ze kdyz se lidem otevre prijemna cesta pouzivani neceho smysluplneho, tak to lidi proste pouzivaji a kdyz se to takhle zahrabe, tak to povede jen k uplnemu zruseni bez jakekoliv nahrady, coz je jen pokracovani "debilizace" mobilni techniky...
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

HTC HD7: Jak se dostat ke slotu na paměťovou kartu?

Příspěvek od janac_marek »

Asi len prišlo k nedorozumieniu.
Ako si myslel túto vetu?

Kód: Vybrat vše

PS: ty schovavacky SD karty maji jasny cil... vymytit SD karty uplne (takovy Apple to vyresil=zrusil hned v prvni verzi)... dalsi podle me prijde na radu Bluetooth...
Ja som ju automaticky pochopil tak, že sa vyraďuje všetko podľa teba dobré. Zrušili sa SD karty a na rade je BT.
Ja som len reagoval, že je to blbosť. BT nemôže vymiznúť, kým nebude lepší nástupca.
Je jedno čo podporuje iPhone. WP7 je možné syncovať napríklad cez WiFi.
Akonáhle sa rozšíri spomínaný WiFi Direct aby ho vedela lamka velmi jednoducho použiť, tak BT vymizne, ale nie preto, že ho netreba, ale preto, že je niečo lepšieho.
Dávať BT do súvislosti s SD kartami nemá moc zmysel.
Na čo sú bežným userom z vonka prístupne SD karty? Aby ich mohli vybrať a čudovať sa, ako im telefón blbne?
Ak budú SD karty len pod baterkou a budú len ako možnosť rozšírenia kapacity, tak mne to vôbec vadiť nebude. Ja ich už ani dnes z ničoho nevyberám.
Najradšej by som mal všade (mobil, kamera, foťák) kvalitne rýchly a jednoduchý bezdrôtový prenos údajov. A tým kvalitne rýchly nemyslím len "n" kové WiFi.
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

HTC HD7: Jak se dostat ke slotu na paměťovou kartu?

Příspěvek od bkf1 »

janac_marek píše:Ako si myslel túto vetu?

Kód: Vybrat vše

PS: ty schovavacky SD karty maji jasny cil... vymytit SD karty uplne (takovy Apple to vyresil=zrusil hned v prvni verzi)... dalsi podle me prijde na radu Bluetooth...
Myslel jsem to tak, jak jsem to napsal. SD karty pujdou pryc a stejne tak BT (pod BT rozumnej Bluetooth, NE veskere technologie bezdratovych prenosu (napr. souboru) mezi zarizenimi). Muzes to necim nahradit, ale to je vec dalsi nekompatibility, coz je v podstate na nejakou dobu zruseni funkcnosti (kdyz budes mit nejaky prenos pres WiFi, tak s kolika lidma si takhle neco TED v TETO dobe bezdratove preneses? A za jak dlouho to budou mit vsichni nebo aspon vetsina z tveho okoli?).
janac_marek píše:Na čo sú bežným userom z vonka prístupne SD karty? Aby ich mohli vybrať a čudovať sa, ako im telefón blbne?
Lidem co maji notebook (tzn. maji ctecku karet) by to mohlo prijit uzitecne, kdyby si uvedomili, ze si muzou behem par vterin prenest treba hudbu na kartu a to bez kabelu nebo jineho zvlastniho prislusenstvi, ktere hodle lidi ma ve zvyku u sebe nenosit nebo dokonce ztracet.
Jinak me se teda jeste nikdy nestalo, ze by telefon po vyjmuti karty delal nejakou neprechu a ani jsem o tom jeste ve svem okoli neslysel (jestli myslis to, ze nesly spustit aplikace, ktere jsou nainstalovany na karte, tak o tak trivialnich vecech se snad nema cenu bavit).

OT: I naprosto obycejne a primitivni veci se daji udelat v prijemne grafice (to jen doplneni k par prizpevkum zpet, kdyby zase nekomu unikal smysl)...
Obrázek
Uživatelský avatar
Mira96
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 96
Registrován: pát lis 21, 2008 12:50
Zařízení: Sony Xperia Z1
Bydliště: Pardubice

HTC HD7: Jak se dostat ke slotu na paměťovou kartu?

Příspěvek od Mira96 »

No to je teda trapárna, schovat normální paměťovku pod kryt. Kdyby to byl napevno instalovaný paměťový čip, to by se dalo pochopit, ale tahle "náhražka". Měli to nechat normálně přístupný, takhle spoustu zákazníků odradí. Doufám ve velmi dlouhý život mého HD2 a WM 6.5.X.
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

HTC HD7: Jak se dostat ke slotu na paměťovou kartu?

Příspěvek od janac_marek »

bkf1 píše:s kolika lidma si takhle neco TED v TETO dobe bezdratove preneses? A za jak dlouho to budou mit vsichni nebo aspon vetsina z tveho okoli?).
Takmer s každým jedným koho poznám a má dnes smartphone. WiFi sa už tlačí aj do stupid phones. Generácie mobilov sa menia rýchlo. Premerne mávajú ľudia jeden mobil 2 roky.
bkf1 píše:Lidem co maji notebook (tzn. maji ctecku karet) by to mohlo prijit uzitecne, kdyby si uvedomili, ze si muzou behem par vterin prenest treba hudbu na kartu a to bez kabelu nebo jineho zvlastniho prislusenstvi, ktere hodle lidi ma ve zvyku u sebe nenosit nebo dokonce ztracet.
Mám notebook, netbook a desktop. Všade mám čítačku (minimálne SD a MMC kariet). Všetky zariadenia, ktoré mám podporujú mini USB. Teraz sa prechádza na microUSB a dokonca to bude mať aj iPhone. Nie je problém mať jeden kábel v každej taške vždy so sebou. Mám ho pri foťáku, v taške od NB, v taške ku kamere. Aj tak by som kábel rád vymenil za bezdrôtový prenos.
microSD do notebooku nenapcháš a aj tak musíš nosiť redukciu. SD karty už absolutne nepoužívam na prenos údajov priamo cez čítačku. Je to pre mňa strašne nepraktické.
bkf1 píše:Jinak me se teda jeste nikdy nestalo, ze by telefon po vyjmuti karty delal nejakou neprechu a ani jsem o tom jeste ve svem okoli neslysel (jestli myslis to, ze nesly spustit aplikace, ktere jsou nainstalovany na karte, tak o tak trivialnich vecech se snad nema cenu bavit).
Nikdy? Tak to dlho smartphony nepoužívaš. Boli časy, keď sa ti na WM proste nezmestili všetky app donútra a musel si ich mať na karte a niektoré ti bežali na pozadí. Vybral si kartu a konec. Aj tak si musel dať softreset. To už len z toho dôvodu aj vtedy bol praktickejší kábel.
Navyše doba ide dopredu a mňa žiaden súborový systém nemusí zaujímať. Chcem aby malo WP7 mass storage, ale mega jednoduchým štýlom. Žiadne halabala kopírovanie. Hudba, obrázky, video, dokumenty a zmiešaný materiál. žiadne iné adresáre nie su potrebné. Toto ani nie je nutné aby bolo prístupné cez Mass storage. Stačí ak by to fungovalo tak, že sa pripojí zariadenie cez WiFi alebo cez kábel k Zune a ten sa postará o to, že v Coputers pribudne ikonka WP7 zariadenia, kde by som tieto veci mal prístupné. (V tomto prípade by nešiel použiť Total Commander, ale nejak by som to prehltol a možno je na to plugin).
Ty darmo pochopíš, že tá chyba po vybratí kartou bola spôsobená výberom karty. Bežný človek netuší, že ten program je na nej nainštalovaný a hneď by na WP7 kydal hnoj.
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

HTC HD7: Jak se dostat ke slotu na paměťovou kartu?

Příspěvek od bkf1 »

janac_marek píše:WiFi sa už tlačí aj do stupid phones
Jo ale jsou ty telefony osetreny tak, aby jsi mohl pouzivat WiFi Direct? Dalo by se to resit nejakym programkem, ale treba pro me by to znamenalo nainstalovat to kazdemu, s kym si chci vymenit data (nemam kolem sebe lidi, kteri by pruzne reagovali na nove technologie/programy).
janac_marek píše:Všetky zariadenia, ktoré mám podporujú mini USB. Teraz sa prechádza na microUSB
Tak to mas dobry, ze mas vsechny zarizeni s miniUSB ;o) Nekteri takove stesti ale nemaji, navic pro me je stejne rychlejsi a pohodlnejsi vytahnout kartu a vrazit do ctecky, nez nekde hledat kabel, ktery nemam porad pri sobe (vzdycky ho mam nekde zasantroceny:), ktezto v situaci mobil-karta-ctecka mam vlastne vzdy vse pri sobe, ani nemusim vstavat ze zidle :D
janac_marek píše:a dokonca to bude mať aj iPhone.
iPhone a jakakoliv kompatibilita s okolnim svetem? dokud to neuvidim tak neverim :D Stejne ale musis mit nainstalovany program, aby ses na nej dostal...
bkf1 píše:Boli časy, keď sa ti na WM proste nezmestili všetky app donútra a musel si ich mať na karte a niektoré ti bežali na pozadí.
Ja pravda i kdyz mam zkusenosti mnoho, tak do sveta WM jsem vlezl az v lete r. 2006, kdy vyslo Mio A701. Ale nikdy me nenapadla takova neskutecna blbost instalovat na kartu, co bezi na pozadi (nebo i co casto pouzivam). Mista nebylo moc, spise malo, ale aspon pro me nikdy nebyl problem, nainstalit si vsechny dulezite programy do PDA a zbytek (v podstate jen hry, TomTom (se zakazanym today pluginem) a MP3ky) na kartu (pritom mi na PDA zbylo jeste dost mista na beh Woken).
bkf1 píše:Ty darmo pochopíš, že tá chyba po vybratí kartou bola spôsobená výberom karty. Bežný človek netuší, že ten program je na nej nainštalovaný a hneď by na WP7 kydal hnoj.
To je pravda, ale tak dalo by se to resit nejakyma varovnyma hlaskama pri instalaci, popr. i pri vyjmuti karty (OS snad pozna, kdyz program instalovany na karte spadne kvuli jejimu vyjmuti a dokaze snad o tom zobrazit varovnou hlasku) a samozrejme ze musi byt osetreno to, aby pad programu nezpusobil pad celeho systemu.
milan.smart
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: ned dub 15, 2007 13:10
Zařízení: iPhone 3GS, MacBook Pro 13"
Bydliště: Havlovice
Kontaktovat uživatele:

HTC HD7: Jak se dostat ke slotu na paměťovou kartu?

Příspěvek od milan.smart »

no a co ten pripad ze karta je micro nebo mini SD. to pak musis s sebou tahat redukci na kartu a je to stejny jako tahat kabel.. jinak iphone pokud z nej chces zkopirovat fotky na to nepotrebujes software rekl bych, zobrazi se to ve winech jako pripojenej fotak.
jinak ja jednou vytah z fotaku kartu a prisel sem o vsechno co na ni bylo od ty doby pouzivam kabel a kdyz nahodou neni zbyti a musim vyndat kartu mam docela strach ze se to stane znova :/
Paulos
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: úte čer 17, 2008 17:06
Zařízení: Nokia Lumia 925, 32 GB
Kontaktovat uživatele:

HTC HD7: Jak se dostat ke slotu na paměťovou kartu?

Příspěvek od Paulos »

MicroSD je navíc tak maličká, že ji stihneš dříve ztratit než kabel :)
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

HTC HD7: Jak se dostat ke slotu na paměťovou kartu?

Příspěvek od janac_marek »

bkf1 píše:Jo ale jsou ty telefony osetreny tak, aby jsi mohl pouzivat WiFi Direct? Dalo by se to resit nejakym programkem, ale treba pro me by to znamenalo nainstalovat to kazdemu, s kym si chci vymenit data (nemam kolem sebe lidi, kteri by pruzne reagovali na nove technologie/programy).
Pokiaľ viem, ten WiFi Direct ešte nie je uvolnený. Bude stačiť SW update.
Ale ty teraz vlastne píšeš, že sa WiFi direct nepresadí? Veď sám si napísal, že BT vymrie.
Ja píšem, že nevymrie, kým nebude nástupca 100% pripravený a istú dobu tu budú oba naraz (ako to bolo v prípade IrDA a BT). Takže kompatibility by som sa nebál. Navyše ako som písal, väčšina ľudí mení mobil po 2 rokoch.
bkf1 píše:Tak to mas dobry, ze mas vsechny zarizeni s miniUSB Nekteri takove stesti ale nemaji, navic pro me je stejne rychlejsi a pohodlnejsi vytahnout kartu a vrazit do ctecky, nez nekde hledat kabel, ktery nemam porad pri sobe (vzdycky ho mam nekde zasantroceny, ktezto v situaci mobil-karta-ctecka mam vlastne vzdy vse pri sobe, ani nemusim vstavat ze zidle
Nie je to moc o šťastí. Je to už takmer všade. Zrkadlovka to má skoro každá a kompatkom bez toho som sa vyhýbal.
Ty máš čítačku na microSD? hm....
No ja veru nie a to máme v rodine 4 notebooky. Takže by som musel so sebou nosiť redukciu a navyše dvojitú, lebo niekde mám miniSD a niekde microSD. Uf. To by ma nebavilo. Ja radšej ten kábel :)
A hlavne pri PC stole mám jeden vývod rovno hore pri monitor.
bkf1 píše:iPhone a jakakoliv kompatibilita s okolnim svetem? dokud to neuvidim tak neverim Stejne ale musis mit nainstalovany program, aby ses na nej dostal...
No pokiaľ viem to Apple sám vyhásil. Takže tot ak zrejme bude. Aj keď ten ich konektor si nechajú i tak. Nemôžu sa ho len tak vzdať. Predsalen je veľmi rozšírený a jeho náhle odstránenie by bolo pre nich nepríjemné. Nájdeš ho v autách a sú aj nejaké monitory priamo s kolískou + kopec príslušenstva ako repráky atď... čiže jeho náhle odstránenie by pre nich malo negatívny dopad. Som zvedavý či niekedy prejdú na microUSB only :).
A program nepotrebuješ ani dnes. Z môjho iPodu si viem kopírovať fotky normálne cez Windows Explorer. Nie je to mass storage, ale v Computer sa zobrazí ikona ipodu.
bkf1 píše:Ja pravda i kdyz mam zkusenosti mnoho, tak do sveta WM jsem vlezl az v lete r. 2006, kdy vyslo Mio A701. Ale nikdy me nenapadla takova neskutecna blbost instalovat na kartu, co bezi na pozadi (nebo i co casto pouzivam). Mista nebylo moc, spise malo, ale aspon pro me nikdy nebyl problem, nainstalit si vsechny dulezite programy do PDA a zbytek (v podstate jen hry, TomTom (se zakazanym today pluginem) a MP3ky) na kartu (pritom mi na PDA zbylo jeste dost mista na beh Woken).
Ja som mal tento problém na mojom Looxovi 720 (cca 2003/2004) pomerne často.
PS: To zariadenie vedelo USB host :) . Dnes to väčšina nevie a chýba to niekomu?
bkf1 píše:To je pravda, ale tak dalo by se to resit nejakyma varovnyma hlaskama pri instalaci, popr. i pri vyjmuti karty (OS snad pozna, kdyz program instalovany na karte spadne kvuli jejimu vyjmuti a dokaze snad o tom zobrazit varovnou hlasku) a samozrejme ze musi byt osetreno to, aby pad programu nezpusobil pad celeho systemu.
Toto by sa jednoduchým spôsobom podľa mňa fakt riešiť nedalo a preto je dobré, že sa karty schovávajú.
Ak by karta slúžila len na ukladanie videa, fotiek a dokumentov, tak ok, môže byť prístupná. Ale ak tam proste ide file system OS, tak podľa mňa je to lepšie takto skryté.

Z môjho Looxa 720 (mimochodom tento kúsok starožitnosti stále mám a funguje ) som občas kartu vybral a údaje kopíroval takto. Po zasunutí ju nie vždy načítalo, ale reset pomohol vždy.
Avšak z Kaisera, kde bola už microSD, tak tam som tú kartu takmer nikdy nevybral.
KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř črc 01, 2009 18:44
Zařízení: LG Optimus 2X

HTC HD7: Jak se dostat ke slotu na paměťovou kartu?

Příspěvek od KVARK »

Ten článek mě dostal :grin: . Chudák HTC, dělat těm volům z Redmontu blbce a schovávat i paměťové sloty.... To už je fakt moc. No aspoň jsem se zasmál. :tlem:
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

HTC HD7: Jak se dostat ke slotu na paměťovou kartu?

Příspěvek od tslany »

HTC dělat volům blbce? To HTC si nechalo ten slot umístit pod kryt, MS jim to nijak nezakazuje. Proč by jinak Samsung Focus ten slot měl mít zcela funkční?
Now weirdly, Samsung claims you can actually use the SD slot on this device (something no other OEM's are talking about -- a feature that Microsoft expressly told us would not happen). How that's done, however, ends up being a bit of a mystery.

After some experimentation, we discovered that you could indeed insert a card into the slot, completely wipe your device, and... voila! Extra space. We took our 8GB device to 22GB (well, more like 20) fairly quickly. Why the rest of the Windows Phone devices don't have this feature is a mystery to us.
Jedinej, kdo dělá nějakým volům blbci, jsou téměř všichni uživatelé - za to přeci nemůže HTC, že tam nedalo čtečku na normální místo, za to může Microsoft, že? Stejně tak jako že výrobci všech značek mobilů nemohou za to, že se používá všude dotykový displej, za to může pro změnu Apple, co? Někdy si říkám, proč nejsem taková ovce, hned bych měl život krásnější...
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

HTC HD7: Jak se dostat ke slotu na paměťovou kartu?

Příspěvek od bkf1 »

TO janac_marek:
Ja prece nepisu nic o tom, ze se neprosadi, jen ze bude proste takovy mezidobi a to jsem zvedav, jak to vyrobci budou chtit resit (asi tak, ze bude BT a WiFi Direct s tim, ze BT postupne za nekolik let uplne vymizi a nebo ze BT se zacne natvrdo rusit a bude nuceny nastupce WiFi Direct, to je ale takovy "jablecny drasticky zpusob"; obe varianty jsou mozne a je mozne ze par vyrobcu si vybere jinou, nez ostatni).
Co se tyce tech miniUSB konektoru, tak me treba prekvapilo, ze kompaktni Nikon pritelkyne ho nema pritom jeji Nikonacka zrcadlovka ano :/
Co se tyce te redukce (microSD>SD), tak tu v pohode schovas do pouzdra k mobilu a ctecku na SD ma kazdy notebook a casto jsem se setkal s integrovanou cteckou i na desktopu. Ono je to spise individualni, taky podle toho, kolik druhu karet mas (ja mam jenom microSD (mobily) a SD (fotaky)).
janac_marek píše:Toto by sa jednoduchým spôsobom podľa mňa fakt riešiť nedalo
Mno ja v tom zase nevidim problem ;o) Ja spise myslim, ze spoustu takovych veci vyrobci OS (nemyslim programatory, ti casto vymysli spoustu uzitecnych veci, ale "chytrejsi" vedeni, ktere tomu rozumi "mnohem vice", jim to poskrta) vubec nechteji resit a zvlast v dnesni dobre, kdy se i chytre OS delaji pro uplne BFU (ruseni funkci/moznosti) a tim vlastne pomalu mizi chytre systemy jako takove.

TO paulos:
To bych musel ztratit telefon, abych ztratil kartu :o)
milan.smart
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: ned dub 15, 2007 13:10
Zařízení: iPhone 3GS, MacBook Pro 13"
Bydliště: Havlovice
Kontaktovat uživatele:

HTC HD7: Jak se dostat ke slotu na paměťovou kartu?

Příspěvek od milan.smart »

K tem kartam, ja mam iPhoene a vubec mi nevadi ze kartu nema. Predtim jsem mel N73 s miniSD a nemel sem redukci takze jsem ji nevyndaval a predtim jsem mel P1i tam jsem ji taky nevyndaval. A jak jsem psal vejs po jedny spatny zkusenosti bych se tu kartu bal z iPhonu vyndavat i kdyby ji mel a radsi bych pouzil kabel.
Spis nez karty bych uvital moznost synchronizace pres Wi-Fi (iPhone)
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

HTC HD7: Jak se dostat ke slotu na paměťovou kartu?

Příspěvek od Cleric »

Ono asi nejde až tak o to vyndavání a použití samotné karty v booku, ale o její kapacitu a výměnu za větší kapacitu.
milan.smart
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: ned dub 15, 2007 13:10
Zařízení: iPhone 3GS, MacBook Pro 13"
Bydliště: Havlovice
Kontaktovat uživatele:

HTC HD7: Jak se dostat ke slotu na paměťovou kartu?

Příspěvek od milan.smart »

No pokud bys moh jit treba do servisu a nechat si to vymenit to by bylo fajn.. To je to co bych presne ted u myho iPhonu potreboval, 16GB mi nestaci kdyz mam 10GB aplikaci.. takze takovou vymenu bych ocenil.. Jenze nevim jestli to v tom HTC bude nekdo oficialne vymenovat
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

HTC HD7: Jak se dostat ke slotu na paměťovou kartu?

Příspěvek od YAMATO »

OT: I naprosto obycejne a primitivni veci se daji udelat v prijemne grafice (to jen doplneni k par prizpevkum zpet, kdyby zase nekomu unikal smysl)...
Obrázek[/quote]

Co z toho má být to graficky příjemné?
Paulos
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: úte čer 17, 2008 17:06
Zařízení: Nokia Lumia 925, 32 GB
Kontaktovat uživatele:

HTC HD7: Jak se dostat ke slotu na paměťovou kartu?

Příspěvek od Paulos »

YAMATO: A jejda, z toho bude flám :???:
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

HTC HD7: Jak se dostat ke slotu na paměťovou kartu?

Příspěvek od YAMATO »

To nevím, můj záměr to není, ale jestli to má být to vpravo, tak jsem asi něco nepochopil.
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

HTC HD7: Jak se dostat ke slotu na paměťovou kartu?

Příspěvek od bkf1 »

TO YAMATO:
Jo melo to byt to vpravo ;o) to vlevo je puvodni a musel se udrzet stejny "layout" (to je casto i u OS, ze je urcita koncepce layoutu a meni se jen grafika podkladova popr. jina nepohybujici (vyrazne) s layoutem). Jestli ti prijde ale graficky prijemnejsi puvodni leva, tak je to samozrejme tvuj vkus a nikdo ti ho nebere :o)
Kazdopadne pokud te napada lepsi varianta zpracovani takove obycejne tabulky (podobnou ma vlastne i agenda ve WP7), urcite radi zhodnotime ;o)

TO milan.smart:
Ono hlavne zalezi, jaky benbefit si z pouzivani urcite casti techniky clovek najde (aneb jak se to nauci pouzivat a to samozrejme je primo zavisle na konkretnich potrebach). Neco jak kolega, ktery vyjimecne obcas potreboval poslat nekomu cislo v SMS s jeste dalsim textem, tak si to cislo vzdycky opisoval na papirek a rikal, ze to vlastne ani nepotrebuje naucit se jinak/jednoduseji... jak jsem mu ukazal, ze se to da i na te Nokii vlozit do schranky a pak vlozit do textu SMS, tak to ted pouziva porad...
Jinak o tom, co se ti stalo s tou kartou jsem jeste teda neslysel :/ Ze by "kvalitni" fotak? :o)
Odpovědět

Zpět na „HTC HD7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů